PDA

View Full Version : ΚΑΝΕΝΑΣ ΚΑΛΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΓΙΑ moto ?



ixnilatis
08/09/2005, 17:47
Το μεταφέρω το μήνημα από Ανταλλακτικά - Βελτιωσεις - aftermarket γιατί δεν το έχει κανείς μου φαίνεται κι εγώ καίγοναι να βρω τη λύση.

Πήρα για το Varadero τους προβολείς της TOURATECH με αντικαταβολή από Αθήνα...

Ο ένας από τους 2 είναι xenon και μου είπανε τηλεφωνικά από το κατάστημα ότι καλό είναι ο ηλεκτρολόγος που θα τους εγκαταστήσει να είναι σχετικός και να έχει ξανατοποθετήσει στο παρελθόν xenon προβολείς...

Ξέρεις κάποιος κανέναν καλό ηλεκτρολόγο στην Θεσσαλονίκη που να μπορεί να αναλάβει αυτή τη δουλειά?





Για όσους ενδιαφέρονται:

www.makan.gr

www.touratech.de





:a4: :a4: :a4: :a4: :a4: :a4: :a4: :a4: :a4: :a4:

ixnilatis
08/09/2005, 18:25
Προβολέας xenon


23375

ixnilatis
08/09/2005, 18:27
Fog Lamp


23376

ixnilatis
08/09/2005, 18:27
Πλεξούδα


23377

ixnilatis
08/09/2005, 18:28
Ρυθμιστής ρεύματος


23378

ixnilatis
08/09/2005, 18:29
Όλο το πακέτο!


23379

DUKASII
09/09/2005, 08:35
στείλε π.μ. στον χρήστη XTMPAM...ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΕΙ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΕΝΟΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΥ.
Δήμο τον λένε.

στειλε π.μ. ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ...ΤΟΝ ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ !!!!

Μικρή Λουλού
09/09/2005, 08:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
στείλε π.μ. στον χρήστη XTMPAM...ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΕΙ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΕΝΟΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΥ.
Δήμο τον λένε.

στειλε π.μ. ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ...ΤΟΝ ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ !!!!










ρε αντε τραβα να πιεις κανα καφε να στανιαρεις,μπας και ανοιξει και κανα ματι που μου το παιζεις καλος χριστιανος πρωινιατικα....





στη Θεσσαλονικη ζει γκαβακα !!! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

afrotwin
09/09/2005, 08:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
στείλε π.μ. στον χρήστη XTMPAM...ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΕΙ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΕΝΟΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΥ.
Δήμο τον λένε.

στειλε π.μ. ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ...ΤΟΝ ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ !!!!

NA SOU PO BIBIKO DEN INE AFTOS POU SOU AFINI MIA PIKRILA STO TELOS E?
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

DUKASII
09/09/2005, 08:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
ρε αντε τραβα να πιεις κανα καφε να στανιαρεις,μπας και ανοιξει και κανα ματι που μου το παιζεις καλος χριστιανος πρωινιατικα....





στη Θεσσαλονικη ζει γκαβακα !!! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: αχ αχ αχ

χα αχ αχχααχ
αχ αχαχχα
αχαχαχαχαχαχ



ρε το μαλακα το μπιμπικο..πρωι πρωι....:rotflmao: :lol: :uplate: :hypnotize :uplate:

φιλε δεν τιποτα...4 ωρες δρόμος..:dizzy:

afrotwin
09/09/2005, 08:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από ixnilatis
Όλο το πακέτο!

stin 8esaloniki file mono ilektrologo gia mpougatses kseroume

den katevenis mia a8ina na ta topo8etisis ke na figis...

:beer:

ixnilatis
09/09/2005, 10:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
stin 8esaloniki file mono ilektrologo gia mpougatses kseroume

den katevenis mia a8ina na ta topo8etisis ke na figis...

:beer:


Τελικά το πιο πιθανό, είναι αυτό που είπες!

Θέλεις να σε φέρω καμία μπουγάτσα με ΤΥΡΙ όταν θα κατέβω;

:a49:


23410

toyota
09/09/2005, 10:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από ixnilatis
Τελικά το πιο πιθανό, είναι αυτό που είπες!

Θέλεις να σε φέρω καμία μπουγάτσα με ΤΥΡΙ όταν θα κατέβω;


:smilea:

Πιάσε και μένα μία

Μικρή Λουλού
09/09/2005, 10:33
αμαν ρε καρνταση πρωινιατικα!!!

με φυγανε τα σαλια στο πληκτρολογιο !!!

θειος Βανιας???:)

sniper
09/09/2005, 10:35
Γιατί δεν περιμένεις λίγο; Σε λίγο έρχονται τα Χριστούγεννα.... του πετάς επάνω τα λαμπάκια απο το χριστουγεννιάτικο δέντρο και είσαι jet :a01:




Ρε oldman εσύ δεν ξέρεις κανέναν εκεί πάνω να τελειώνει ο άνθρωπος;

ixnilatis
09/09/2005, 10:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
αμαν ρε καρνταση πρωινιατικα!!!

με φυγανε τα σαλια στο πληκτρολογιο !!!

θειος Βανιας???:)

Καλός κι ο Θείος Βάνιας....
....αλλά γι'αυτούς που ξέρουνε στην Βασιλ.Όλγας ''Άθηνά''


Ήρθε ο Καραμανλής, κλείσανε τους δρόμους και δεν μπόρεσα να πάω σήμερα να φάω μια διπλή...

:a03:

ixnilatis
09/09/2005, 10:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Γιατί δεν περιμένεις λίγο; Σε λίγο έρχονται τα Χριστούγεννα.... του πετάς επάνω τα λαμπάκια απο το χριστουγεννιάτικο δέντρο και είσαι jet :a01:


:a5: :a5: :a5:


:a9:

LINA
09/09/2005, 15:38
Λοιπον ασε το ψαξιμο στην θεσσαλονικη και κατεβα αθηνα να μας γνωρισεις και απο κοντα βρε κωστα....... τι το λες και δεν το κανεις ???? και να τις βαλεις σε cooler bag εεε μη μας κρυωσουν :wave2: :wave2: :wave2:

pepenaxos1
09/09/2005, 18:00
:eyepop: :eyepop: :eyepop:
Εγω παντως μονο που τα ειδα ζαλιστηκα...
ι ειναι ολα αυτα τα καλωδια και τα εξαρτηματα???

Γκουλπ!

sallako
09/09/2005, 19:22
Παντως δε θα ηθελα να ημουν στη θεση του αμοιρου που θα σε τσατισει στο δρομο την στιγμη που θα του αναψεις αυτα τα διαολια.:beer: :beer: Τυφλα να εχουν οι νταλικιεριδες.

ixnilatis
09/09/2005, 22:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από sallako
Τυφλα να εχουν οι νταλικιεριδες.



Γιάννη...το σκέφτομαι σοβαρά να τα παρατήσω και να αρχίσω ''ΕΙΣΑΓΩΓΕΣ - ΕΞΑΓΩΓΕΣ'' με τη νταλίκα...

Εσύ θα πουλάς... ;)


:beer:

javaneze
10/09/2005, 18:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από ixnilatis
Τελικά το πιο πιθανό, είναι αυτό που είπες!

Θέλεις να σε φέρω καμία μπουγάτσα με ΤΥΡΙ όταν θα κατέβω;

Kατεβα εσυ με το καλο, κι ελα και με αδεια χερια!;)
:rotflmao:

banditgr
10/09/2005, 22:01
Vres ena kalo ilektrologo gia aytokinita.....den exei 3ereis idieteri diafora to ilektrologiko kikloma tis mixanis...apla pragmata einai.To oti einai HID o enas provoleas den simainei tipota...apla thelei mia sindesmologia to balast klp. kai oi aytokinitades 3eroun apo HID sinithos.

ixnilatis
24/09/2005, 07:29
:)



Καλός ηλεκτρολόγος βρέθηκε!!!

Έκανε τη τοποθέτηση και για να μη τραβιούνται κι άλλοι σαν εμένα παραθέτω σε photo που θα τον βρούνε (αχρείαστος να είναι βέβαια)


24645

ixnilatis
24/09/2005, 07:31
και ο χάρτης


24646

ixnilatis
24/09/2005, 07:32
ο δεξιός προβολέας ομίχλης Hella της Touratech


24647

ixnilatis
24/09/2005, 07:35
Ο αριστερός προβολέας Hella XENON της Touratech


24648

ixnilatis
24/09/2005, 07:37
Ξεχωριστός διακόπτης και για τους 2 προβολείς xenon & fog


24649

ixnilatis
24/09/2005, 07:40
και μια από μπροστά. Πραγματικά, πλέον ο φωτισμός του δρόμου τη νύχτα δεν έχει καμία απολύτως σχέση με πριν.

Φυσικά είναι περιττό να πω, ότι απαγορεύεται η χρήση τους μέσα στη πόλη (ούτε για σινιάλο) παρά μόνο σε δρόμους που είμαστε τελείως μόνοι (κατά βάση επαρχιακούς) και σε περιπτώσεις χαμηλής ορατότητας (ομίχλη, βροχή)


24650

DirtRider
24/09/2005, 10:44
Ρε Ιχνηλάτη πρόσκοπε...με άφησες ντιπ για ντιπ ανάπηρο...

...τι ειν' τούτο δα το πράμα;;;

...μην είν' αυτό το ιπτάμενο μαραφέτι που είχε κρυμμένο η NASA τα τελευταία 50 χρόνια στο Area 51;;;

...αυτό το μαύρο τέρας στην φωτό είναι βρε πιο τρομακτικό κι από την κατσαρίδα που πρωταγωνιστούσε στο Alien... μπρρρρρ...

Πάντως είναι ΣΙΓΟΥΡΑ το ΠΙΟ κ@υλι@ρικο On-Off που έχω δει τελευταία...μερακλής μου φαίνεσαι...

Δηλαδή αν κατάλαβα καλά από τα γραφόμενά σου, όταν είναι να' χει η Θεσσαλονίκη κανένα Blackout βραδιάτικα, εσύ απλά βάζεις μπρος τον πυρηνικό αντιδραστήρα του Honda και φωτίζεις μ' αυτό όχι μόνο ολάκερη την Βόρεια Ελλάδα, αλλά και την επικράτεια της νότιας Βουλγαρίας.... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Καλές βραδυνές βόλτες... (και είθε να μην ξεχαστείς ποτέ με την μεγάλη σκάλα ανοιχτή... :lol: )

Multijohn
24/09/2005, 16:50
Καρντάσι στον ίδιο είχα πάει για να βάλω πιο δυνατά φώτα σε ένα B.M.W F 650 που είχα και με είχε συμβουλέχει να μην το κάνω γιατί θα μου έβγαζε προβλήματα στα ηλεκτρολογικά λόγω υπερβολικού φόρτου.Αν μη τι άλλο δεν κοίταξε την αρπαχτή,που στη τελική θα μπορούσε να τα ''μαγκώσει'' απλά να κάνει αυτό...που του ΄ζήτησα!Όντως πρέπει να είναι καλό μάστορας!:beer: :wave2:

ixnilatis
24/09/2005, 18:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από estranged
Καρντάσι στον ίδιο είχα πάει για να βάλω πιο δυνατά φώτα σε ένα B.M.W F 650 που είχα και με είχε συμβουλέχει να μην το κάνω γιατί θα μου έβγαζε προβλήματα στα ηλεκτρολογικά λόγω υπερβολικού φόρτου.Αν μη τι άλλο δεν κοίταξε την αρπαχτή,που στη τελική θα μπορούσε να τα ''μαγκώσει'' απλά να κάνει αυτό...που του ΄ζήτησα!Όντως πρέπει να είναι καλό μάστορας!:beer: :wave2:



DirtRider σε ευχαριστώ!

estranged πριν τους αγοράσω τους προβολείς και πριν τους τοποθετήσω έκανα έρευνα.
Καταρχήν τους είδα φορεμένους πάνω σε Varadero και μετά μπήκα στο site της touratech για να δω, αν και επίσημα τους υποστηρίζει.
Μου απέστειλαν κατάλογο 600 σελίδων και βρήκα και το ηλεκτροδιάγραμμα της μηχανής.
Κατόπιν αφού ρώτησα μοτοσικλετιστές που οδηγάνε πολλά χρόνια κατέληξα στον ηλεκτρολόγο που παραθέτω, προκειμένου να αποφύγω μ@λ@κίες....

Δε με έπερνε να ρισκάρω. Τη μηχανή την έχω πολύ λίγο καιρό. Αύριο κλείνει 3 μήνες!
Μου κάνει εντύπωση που δεν τους τοποθέτησες στο F 650 γιατί ξέρω ότι τους υποστηρίζει.
Πριν πάω σ'αυτόν τον ηλεκτρολόγο πήγα από περιέργια σε άλλους 3. Και οι 3 δεν ανέλαβαν την ευθύνης της τοποθέτησης και ΚΑΛΗΣ λειτουργίας.... ;)

Πάντως άμα εξακολουθείς ακόμα να ενδιαφέρεσαι ρίξε πμ και τα λέμε από κει για το πως και που.

:wave2:

pepenaxos1
24/09/2005, 18:17
Εγω παλι εκανα αλλα... Την εστειλα Αθηνα για γενικο σερβις γιατι ειναι και λιγακι γριουλα (1999). Μαγκα μου! την κανανε αεροπλανο την μηχανη (σερβις Καρακωστας, εξατμισεις Τσουκαλας), εβαλα πανω και δυο εξατμισουλες REMUS Revolution, ειδα κατ'ευθειαν αλλαγη στην συμπεριφορα!!! :a09: , εβαλα και φιλτρακι αερα ελευθερης ροης αμερικανικο. Αξιζε ομως τον κοπο... η βαρκα μου εγινε πυραυλακατος ...

:a54: :a54:

Αυτα...

ixnilatis
25/09/2005, 07:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από pepenaxos1
Εγω παλι εκανα αλλα... Την εστειλα Αθηνα για γενικο σερβις γιατι ειναι και λιγακι γριουλα (1999). Μαγκα μου! την κανανε αεροπλανο την μηχανη (σερβις Καρακωστας, εξατμισεις Τσουκαλας), εβαλα πανω και δυο εξατμισουλες REMUS Revolution, ειδα κατ'ευθειαν αλλαγη στην συμπεριφορα!!! :a09: , εβαλα και φιλτρακι αερα ελευθερης ροης αμερικανικο. Αξιζε ομως τον κοπο... η βαρκα μου εγινε πυραυλακατος ...

:a54: :a54:

Αυτα...


Μμμμμ ζηλεύω..... βάλε ρε συ καμιά φωτογραφία να τις δω :)

Multijohn
25/09/2005, 23:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από ixnilatis
DirtRider σε ευχαριστώ!

estranged πριν τους αγοράσω τους προβολείς και πριν τους τοποθετήσω έκανα έρευνα.
Καταρχήν τους είδα φορεμένους πάνω σε Varadero και μετά μπήκα στο site της touratech για να δω, αν και επίσημα τους υποστηρίζει.
Μου απέστειλαν κατάλογο 600 σελίδων και βρήκα και το ηλεκτροδιάγραμμα της μηχανής.
Κατόπιν αφού ρώτησα μοτοσικλετιστές που οδηγάνε πολλά χρόνια κατέληξα στον ηλεκτρολόγο που παραθέτω, προκειμένου να αποφύγω μ@λ@κίες....

Δε με έπερνε να ρισκάρω. Τη μηχανή την έχω πολύ λίγο καιρό. Αύριο κλείνει 3 μήνες!
Μου κάνει εντύπωση που δεν τους τοποθέτησες στο F 650 γιατί ξέρω ότι τους υποστηρίζει.
Πριν πάω σ'αυτόν τον ηλεκτρολόγο πήγα από περιέργια σε άλλους 3. Και οι 3 δεν ανέλαβαν την ευθύνης της τοποθέτησης και ΚΑΛΗΣ λειτουργίας.... ;)

Πάντως άμα εξακολουθείς ακόμα να ενδιαφέρεσαι ρίξε πμ και τα λέμε από κει για το πως και που.

:wave2:
Μπα,λίγο ''χλωμο''τώρα!Την έχω πουλήσει εδώ και 4-5 μήνες!Τώρα έχω Suzuki SV650S 2004.
Σε ευχαρίστώ πάντως!:wave2: :wave2:

pepenaxos
26/09/2005, 12:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από ixnilatis
Μμμμμ ζηλεύω..... βάλε ρε συ καμιά φωτογραφία να τις δω :)

Λοιπον παραθετω... Εκατμισεις REMUS Revolution Τιτανιου


24814

pepenaxos1
26/09/2005, 12:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από ixnilatis
Μμμμμ ζηλεύω..... βάλε ρε συ καμιά φωτογραφία να τις δω :)


24817

pepenaxos1
26/09/2005, 12:32
REMUS


24818

pepenaxos1
26/09/2005, 12:33
Μπροστινο Wide Power.


24819

dukeandthecity
26/09/2005, 12:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από ixnilatis

Ο ένας από τους 2 είναι xenon

Κωστάκι το Varkadero σου "εδειξε" κάργα. Φερτο στον επομενο καφε να το "βρέξουμε"

Μια ερώτηση τώρα: Κανονικα το λιμεναρχειο δεν σε υποχρεώνει να βάλεις μια πράσινη και μια κοκκινη λαμπα στην Βαρκα σου ???????

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

pepenaxos1
26/09/2005, 12:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από dukeandthecity
Κωστάκι το Varkadero σου "εδειξε" κάργα. Φερτο στον επομενο καφε να το "βρέξουμε"

Μια ερώτηση τώρα: Κανονικα το λιμεναρχειο δεν σε υποχρεώνει να βάλεις μια πράσινη και μια κοκκινη λαμπα στην Βαρκα σου ???????

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Ρε κακιασμενε!!! οι βαρκες μας ταξιδευουν και με ενα περιβλεπτο φαναρι σκετο... δεν απαιτουνται φωτα πορειας... :lol:

dukeandthecity
26/09/2005, 12:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από pepenaxos1
Ρε κακιασμενε!!! οι βαρκες μας ταξιδευουν και με ενα περιβλεπτο φαναρι σκετο... δεν απαιτουνται φωτα πορειας... :lol:


Το νου σας ρεμάλια......:smilea: :smilea:


24820

ixnilatis
26/09/2005, 18:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από dukeandthecity
Κωστάκι το Varkadero σου "εδειξε" κάργα. Φερτο στον επομενο καφε να το "βρέξουμε"

Μια ερώτηση τώρα: Κανονικα το λιμεναρχειο δεν σε υποχρεώνει να βάλεις μια πράσινη και μια κοκκινη λαμπα στην Βαρκα σου ???????

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:




Giuseppe - pepenaxos1 όλα τα λεφτά οι REMUS!
Και η Dero που έβγαινε σε χρυσαφί επίσης όλα τα €!!!


dukeandthecity
Κωστή σε ευχαριστώ!
Στο επόμενο καφέ θα το φέρω αλλά να τον κανονήσουμε σύντομα!

Ρε συ οι προβολείς που έβαλα έχουνε έναν διακόπτη extra που όταν τον ενεργοποιώ ο αριστερός γίνεται κόκκινος και ο δεξιός πράσινος.
Μόλις το πήρα από τον ηλεκτρολόγο έσπασα σαμπάνια στη πλώρη του...... :lol: :lol: :lol:

pepenaxos1
26/09/2005, 18:50
Ρε συ οι προβολείς που έβαλα έχουνε έναν διακόπτη extra που όταν τον ενεργοποιώ ο αριστερός γίνεται κόκκινος και ο δεξιός πράσινος.
Μόλις το πήρα από τον ηλεκτρολόγο έσπασα σαμπάνια στη πλώρη του...... :lol: :lol: :lol: [/B][/QUOTE]

------------------------------------------------------------------------------------
:lol: Ασε τους να λενε αγορι μου!! :lol: Εμεις βγαινουμε με οτι καιρο θελουμε... Οι αλλοι... μολις σηκωσει λιγο αερακι ψαχνουνε για απανεμια σε κανα λιμανακι...:D

Απο μια :beer: σε ολα τα παιδια του φορουμ...!

ixnilatis
26/09/2005, 19:05
Κι άλλη μία (κάσα μπύρες) από μένα γιατί οι βαρκάριδες είμαστε τα καλύτερα παιδιά!!!


24843

pepenaxos1
28/09/2005, 17:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από ixnilatis
Κι άλλη μία (κάσα μπύρες) από μένα γιατί οι βαρκάριδες είμαστε τα καλύτερα παιδιά!!!

Ετσι Κωστα μου... :)
και καλοι ψαραδες ομως...
και για του λογου το αληθες εριξα παραγαδι με την Dero μου και επιασα κατι τετοια... :D :D

:a43: :a43: :a43: :a43: :a43: :a43: :a43:


24956

DirtRider
29/09/2005, 15:41
Καλέ μου συν-νησιώτα Ιωσήφ (1)...

...επειδή από χτες που είδα την φωτό με τις δύο "κούκλες" που βαστούσες δεν μπορώ να δουλέψω πλέον, αφού τα σάλια μου άρχισαν ως τσουνάμι να πλυμμηρίζουν το μη αδιάβροχο πληκτρολόγιό μου, πήρα την απόφαση να αρπάξω τον Ιχνηλάτη και να σ' επισκευτούμε για κάνα μεζέ στην όμορφη Νάξο...

Για να αρχίσεις ήδη τις προετοιμασίες σου παραθέτω τον παρακάτω οδηγό:

Εμένα θα μου φυλάξεις την μεγάλη φάλαινα (2) γιατί πεινάω πολύ...
Του Ιχνηλάτη του φτάνει το μικρό τσιπουράκι (3) γιατί έχει τελευταία βαρύνει πολύ με τις μπύρες και το μηχανάκι του παραπωνιέται...
Θα μας ανάψεις την φουφού (4), αφού όμως διώξεις την παλιόγατα (5)....
Για να χάσει πάλι τις θερμίδες που έφαγε ο Ιχνηλάτης, θα τον βάλουμε να κάνει βόλτες στην αυλή με το μοτέρ (6)...μην ανησυχείς...έχει δίπλωμα...
Για να χωνέψω έχω ρεζερβάρει την γωνιά (7)...ά ναι...μη ξεχάσετε να μου σπρώξετε και την καρέκλα (8) για να απλώσω καμία μπόδα....
Σε περίπτωση που ο Ιχνηλάτης αρχίσει πάλι να γκαρίζει "πεινάααω", τον ταΐζεις μερικούς χουρμάδες (9)...είναι παμφάγο...

Καλή αντάμωση... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


25001

ixnilatis
29/09/2005, 18:53
DirtRider ''πολύ'' με τάϊσες....άμα πεινάσω όμως και φάω το ΚΤΜ δε θα φταίω εγώ.... :lol: :lol: :lol:


25010

pepenaxos1
30/09/2005, 08:43
Γραψατε και οι δυο... :lol: :lol:

Να δω τι θα κανω... σημερα θα παω μια βολτα παλι να ριξω κανα αγκιστρι στο νερο... :a43: :a43: :a43: :a43: :a43: :a43: :a43: :a43:

DirtRider
30/09/2005, 10:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από pepenaxos1
Να δω τι θα κανω... σημερα θα παω μια βολτα παλι να ριξω κανα αγκιστρι στο νερο...

Α ρε τυχερέ... καλή ψαριά βρε...

...α και που' σαι...εγω θ' αργήσω λιγάκι...


25035

pepenaxos1
01/10/2005, 07:58
Την Πεμπτη ανεβηκα Αθηνα (εισαστε καννιβαλοι ολοι εκει περα ρε!!!) και αφου γλυτωσα την παρασυρση απο τα οχηματα, πηγα μεχρι το Λαυριο και πηρα ενα σκαφος ενος φιλου και του το κατεβασα στο νησι... Λοιπον, μαγκες μου γαμω τα εργαλειακια... Εννοω οτι το ειχε φτιαξει πολυ ωραια... Ειχε βαλει μηχανηματα μεσα σχεδον οσο η αξια του σκαφους... Ρανταρ KODEN 48 μιλιων με οθονη 15 ιντσων, GPS SEIWA με 17αρα οθονη και βυθομετρο KODEN 14 ιντσων...! Αυτοματο πιλοτο, NAVTEX για ληψη μετεορολογικης προβλεψης... Επαθα πλακα...! Αφου του ειπα ασε με ρε να το ταξιδεψω μεχρι να τελειωσει το πετρελαιο ρε!!! Ομορφες εμπειριες που γεμιζουν μερικες φορες την ζωη μας οσο τιποτε αλλο... :a23: :a23: :a23: :a23: :a23: :a23: :a23: :a23: :a23: