PDA

View Full Version : Η πίτα κόπηκε



Nefeli
18/02/2004, 07:54
Καλημερούδια σε όλους

Έχω να πω ότι χθες στην κοπή της πίτας πέρασα πολύ ωραία και ευχαριστήθηκα που σας γνώρισα από κοντά.

Μεγάλη χαρά πήρα και από το γεγονός ότι νέο μέλος κοντά σας είμαι και κέρδισα το φλουρί χιχιχιχιχι

Έλα μου όμως που το φλουρί είχε και δύο δώρα……………

Καταπληκτικό φουτεράκι (πολύ πολύ ζεστό) με το moto.gr μπρος και πίσω……………….. ε μην πάει αλλού το μυαλό σας στην πλάτη εννοώ στάμπα.

Και ένα καταπληκτικό αντρικό στριγκάκι επίσης με το moto.gr το θέμα όμως είναι ότι έλειπε το περιεχόμενο και από ότι είδα το μέγεθος είναι για να χωράει πολλά κιλά…………………………………….ουκκ

Και εδώ είναι το πρόβλημα μέχρι χθες στις 12 σταχτοπούτος δεν είχε εμφανισθεί, επίσης φοβάμαι ότι ο επόμενος θα νομίζει ότι μου ξέμεινε από τον προηγούμενο……..έμπλεξα


Έχετε να προτείνεται κάτι?

BIKENEST
18/02/2004, 08:16
γεια σου ρε Νεφελαρα : )

Nefeli
18/02/2004, 08:24
Καλημερούδια

Αυτό το Νεφελάρα με έκανε να χαμογελάω πρωί πρωί γιατί δεν μπορώ και να γελάσω θα με κοιτούν και θα απορούν…………….


Φιλάκια

Julius
18/02/2004, 08:38
Καλημέρα και από εμένα, δυστυχώς το δεύτερο φλουρί δεν βρέθηκε αν και υπάρχει η φήμη ότι τελικά το έφαγε ο S4 νομίζοντας ότι είναι ξηρός καρπός μέσα στην πίτα.

Σύντομα θα ακολουθήσει φωτογραφικό αφιέρωμα…….. χε χε χε (σατανικό γέλιο) ;)

code
18/02/2004, 08:56
κι όμως.... το μυστικό είναι αυτό.... να γελάς!!!!!!!!
Θα τραβήξεις την προσοχή... θα σε κοιτάξουν λίγο περίεργα... θα πουν... αααα δεν πάει καλά αυτή... κοιτάει την οθόνη της και γελάει!!!!!!!!:p :eek: :D



έτσι θα σε περάσουν όλοι για τρελή και θα σε αφήσουν στην ΗΣΥΧΙΑ σου!!!!!!!!!!!!! :p :) :)






Υ.Γ. ...όσο για το δωράκι σου.... μην ανυσηχείς θα βρει μόνο του το.... δρόμο του!!!!!!!!!!!!:p :p

Wizard13
18/02/2004, 09:09
Έτσι, έτσι... Δεν ξέρω αν το περιεχόμενο θα έχει τόσο καλούς κοιλιακούς, αλλά σίγουρα θα έχει περισσότερο μυαλό από το μοντέλο στη φωτό :p

Σε εμπιστεύομαι εσένα, ξέρεις να διαλέγεις ;)

Nefeli
18/02/2004, 10:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από code
κι όμως.... το μυστικό είναι αυτό.... να γελάς!!!!!!!!
Θα τραβήξεις την προσοχή... θα σε κοιτάξουν λίγο περίεργα... θα πουν... αααα δεν πάει καλά αυτή... κοιτάει την οθόνη της και γελάει!!!!!!!!:p :eek: :D



έτσι θα σε περάσουν όλοι για τρελή και θα σε αφήσουν στην ΗΣΥΧΙΑ σου!!!!!!!!!!!!! :p :) :)






Υ.Γ. ...όσο για το δωράκι σου.... μην ανυσηχείς θα βρει μόνο του το.... δρόμο του!!!!!!!!!!!!:p :p

:) Καλημερούδια

Φιλενάδα δε με μοιάζει τη θα πουν,

αλλά άντε τώρα να τους εξηγήσεις…………………… την τρέλα μας…………..

Το δώρο μου θα βρει το δρόμο του, το θέμα είναι ότι διαλέγω τους δύσκολους δρόμους και πολύ τους γουστάρω
;)

Nefeli
18/02/2004, 10:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από Wizard13
Έτσι, έτσι... Δεν ξέρω αν το περιεχόμενο θα έχει τόσο καλούς κοιλιακούς, αλλά σίγουρα θα έχει περισσότερο μυαλό από το μοντέλο στη φωτό :p

Σε εμπιστεύομαι εσένα, ξέρεις να διαλέγεις ;)

Γιωργάκη καλημερούδια

Τι λέγαμε προχθές, φιλαράκια από το στρατό? Βρε συ τόσο καλά με έμαθες?

Καλά τα εννοείς ΣΚΑΣΙΛΑ ΜΟΥ για τους κοιλιακούς του μοντέλου άλλα άλλα θέλω…………………

Μήπως όμως κατάλαβες κάτι που δεν ξέρω ?

Μη πεις τίποτα σ΄ έφαγα…………………… η μούγκα στη στρούγκα

Για δες τώρα τι μας κάνει ο BIKENEST μας στέλνει πρωί πρωί τα κουκλιά σούζα, κοίτα τι είναι φάτσα κάρτα και για δες και την άλλη που έστειλε θα πάρω την κόκκινη κούκλα να οργώσω το γρασίδι και αφήνω σε σας τους άντρες την ξανθιά χαχαχαχαχαχαχα
άντε τώρα να δουλέψουμε γαμώτο α δεν γίνεται θα την κάνω σήμερα
:p

DIT
18/02/2004, 12:12
ώστε εσύ είσαι η τυχερή εεεε?????

Ξέχασαν όμως να σου πουν πως ο προηφούμενος που κέρδισε το φλουρί κάθε εβδομάδα είχε σκασμένο λάστιχο, την μπουγάδα του πάντα την λέρωνε η από πάνω, ο κόπρος του κατουρούσε το χαλάκι της εξώπορτας κάθε πρωί και η γκόμενα του αναζήτησε ένα καλύτερο αύριο στην Ολλανδία μαζί με μια ξανθιά βιτσιόζα σκλάβα!!!!!

Πολύ τύχη λέμε...... :D :p :o :p :p

cityfly
18/02/2004, 12:18
εντάξει μωρέ μην την αγχώνεις την κοπέλα

Αστην να το δει από την καλή πλευρά το θέμα.

Πρόβλημα με γκόμενα που να το σκάει για Ολλανδία δεν πρόκειται να έχει

superfour
18/02/2004, 12:30
Νεφέλη... μην τρελένεσαι.... όλα καλά...βασικά.... το δώρο σου .... είναι του Μαρκέλλου...αλλά επειδή τον "ενοχλούσε" είπε να το κάνει δωρεά στο moto.gr! Πρέπει να αισθάνεσαι ΠΟΛΥ ΤΥΧΕΡΗ! ’ντε πάντα τέτοια και καλή τύχη γενικότερα σε ότι κι αν κάνεις;) :D :) :cool:

Nefeli
18/02/2004, 13:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από DIT
ώστε εσύ είσαι η τυχερή εεεε?????

Ξέχασαν όμως να σου πουν πως ο προηφούμενος που κέρδισε το φλουρί κάθε εβδομάδα είχε σκασμένο λάστιχο, την μπουγάδα του πάντα την λέρωνε η από πάνω, ο κόπρος του κατουρούσε το χαλάκι της εξώπορτας κάθε πρωί και η γκόμενα του αναζήτησε ένα καλύτερο αύριο στην Ολλανδία μαζί με μια ξανθιά βιτσιόζα σκλάβα!!!!!

Πολύ τύχη λέμε...... :D :p :o :p :p

Αυτός ήταν άντρας για αυτό του συνέβησαν όσα λες. Εδώ θα αλλάξει το σκηνικό.


Να σου πω μήπως θα του βγει σε καλό να πάει να γνωρίσεις την από πάνω, που ξέρεις μπορεί να είναι καλή…………..

Τώρα να σου πω και μια καλή αλήθεια










Πάντα χρειάζεται στο σπίτι μια δεύτερη γυναίκα








Μετά όμως από ένα άντρα………………






Θυμάσαι το στριγκάκι άντε να μας δείξει ο Μάρκελλος τη φωτογραφία που τράβηξε χθες, εκεί να δεις αντίθεση χρώμα και άνεση το στριγκάκι ξαπλωμένο πάνω στην περούκα σου…………………….



:) :) :)

Nefeli
18/02/2004, 13:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από cityfly
εντάξει μωρέ μην την αγχώνεις την κοπέλα

Αστην να το δει από την καλή πλευρά το θέμα.

Πρόβλημα με γκόμενα που να το σκάει για Ολλανδία δεν πρόκειται να έχει


Αυτό είναι το μόνο σίγουρο τόσα χρόνια δεν αλλάξαμε τώρα θα το κάνουμε

wolfman13
18/02/2004, 13:35
mpravo nefeli ante kai tou xronou!!!!!!an kai ta dora pou kerdises einai apo to persino nikiti :PPPPPP

Nefeli
18/02/2004, 13:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από superfour
Νεφέλη... μην τρελένεσαι.... όλα καλά...βασικά.... το δώρο σου .... είναι του Μαρκέλλου...αλλά επειδή τον "ενοχλούσε" είπε να το κάνει δωρεά στο moto.gr! Πρέπει να αισθάνεσαι ΠΟΛΥ ΤΥΧΕΡΗ! ’ντε πάντα τέτοια και καλή τύχη γενικότερα σε ότι κι αν κάνεις;) :D :) :cool:

Α τώρα είναι που με γλίτωσες από την τρέλα

Κατάλαβα γιατί χθες μου έλεγε ότι το αγόρασε για άντρα και όχι για γυναίκα……………….
Κ.λπ κ.λπ.


Και βέβαια αισθάνομαι τυχερή και ας μην είναι περτικαλί όπως η μπλούζα του.


Μήπως να το ξανακάνω με τη σειρά μου ΔΩΡΕΑ στο moto.gr

Δεν οργανώνουμε μια δημοπρασία και τα λεφτά να τους τα δώσουμε για να βάλουν περισσότερες φατσούλες που όλες τις ζητάτε


:)

Nefeli
18/02/2004, 13:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από wolfman13
mpravo nefeli ante kai tou xronou!!!!!!an kai ta dora pou kerdises einai apo to persino nikiti :PPPPPP



Ναι ναι σ’ ευχαριστώ επίσης


Αλλά αν τα δώρα είναι από τον περσινό νικητή να υποθέσω ότι πέρυσι ο νικητής ήταν άντρας.

Λοιπόν μετά από εξονυχιστική έρευνα που έκανα ήταν σε πολύ ολοκαίνουργια κατάσταση

Διάβασε τώρα το συμπέρασμα


ΟΚ. για το φούτερ………….


Μα το στριγκάκι ένα χρόνο και δεν το χρησιμοποίηση ούτε για πλάκα


’ντρας είπαμε


:eek: :rolleyes: