PDA

View Full Version : Νεο τροχαιο....



...city
09/09/2005, 09:59
ΕΛΕΟΣ...
Φθανει πια αυτος ο πολεμος στην ασφαλτο της χωρας, με τους ηλιθιους, ανεγκεφαλους, καθυστερημενους, ανωμαλους, οδηγους που κυκλοφορουν και αυτους που δινουν διπλωματα. Αλλο ενα νεο τροχαιο με αγνωστο σε μενα θυμα, αλλα συμπολιτης και συναδερφος μου οδηγος μοτο, εγινε στην Λ. Κυμης σημερα το πρωι................!!!!!!!!! Ως ποτε ?
Λογια για τον φιλο και τους δικους του δεν υπαρχουν, αλλα λογια για ολους τους υπευθυνους, τα γαμ....α αρχ....α που εχουν χαζεψει απο την ακτινοβολια της κινητων μαλλον, υπαρχουν χιλιαδες, και κατι πρεπει να κανουμε γι'αυτο.....

Μικρή Λουλού
09/09/2005, 10:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από ...city
και κατι πρεπει να κανουμε γι'αυτο.....[/SIZE] [/B]








ξεκινα με το να γραφεις με μεγαλυτερα γραμματα ...:p

afrotwin
09/09/2005, 10:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
ξεκινα με το να γραφεις με μεγαλυτερα γραμματα ...:p
TA GIALIA TIS PRESVIOPIAS SOU INE STO TRITO SIRTARI LEME
:a55: :a03: :a24: HELLOOOOOOO

...city
09/09/2005, 10:23
Δεν περιμενα τετοια πρωτη απαντηση σε αυτο το θεμα, αλλα τελος παντων.......
Εγραψα, για οσους εχουν αναλυση στο pc τους 3182x1520....... :
"ΕΛΕΟΣ...
Φθανει πια αυτος ο πολεμος στην ασφαλτο της χωρας, με τους ηλιθιους, ανεγκεφαλους, καθυστερημενους, ανωμαλους, οδηγους που κυκλοφορουν και αυτους που δινουν διπλωματα. Αλλο ενα νεο τροχαιο με αγνωστο σε μενα θυμα, αλλα συμπολιτης και συναδερφος μου οδηγος μοτο, εγινε στην Λ. Κυμης σημερα το πρωι................!!!!!!!!! Ως ποτε ?
Λογια για τον φιλο και τους δικους του δεν υπαρχουν, αλλα λογια για ολους τους υπευθυνους, τα γαμ....α αρχ....α που εχουν χαζεψει απο την ακτινοβολια της κινητων μαλλον, υπαρχουν χιλιαδες, και κατι πρεπει να κανουμε γι'αυτο..... "

ixnilatis
09/09/2005, 10:55
:sad: :sad: :sad:

DrIoannis
09/09/2005, 11:00
Λυπαμαι πραγματικα για το συμβαν.

ronin1
09/09/2005, 13:59
και γω το ίδιο
:mad: :mad: :mad:

Tigas
09/09/2005, 14:02
ΠΑΛΙ ΣΤΗΝ ΚΥΜΗΣ, ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΡΕ ΓΑΜΩΤΗ ΜΟΥ
3 ΣΤΑ 5 ΘΑΝΑΤΗΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΓΡΑΦΤΕΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΣΗΜΕΙΟ :rolleyes: :mad: