PDA

View Full Version : ναι!!!!!!!!!!!!!ελυσα το προβλημα μου!!!!!!!!!



calmen
03/02/2012, 14:21
τυχερός Νικητής - Ref: ES/9420X2/68.

ID EMAIL ΣΑΣ έχει κερδίσει (€ 450,000.00 ευρώ) στο Διεθνές βραβείο κληρώσεις λαχείων Email την ισπανική «El Gordo», με τους τυχερούς αριθμούς 9/11/13/24/43 και Ref: ES/9420X2/68.

Για λόγους σαφήνειας και ισχυρίζονται Επικοινωνία διαδικασία:

CAPITAL FINANCIAL SERVICES
Mr. Juan Carlos Jr.
Tel: Tel: +34-672-594-567 (μιλάει μόνο στα Αγγλικά)
Email: infocapitals@netscape.net

Και το πλήρες όνομα σας, διεύθυνση, ηλικία, επάγγελμα, αριθμός τηλεφώνου,

Στείλτε την απάντησή σας σε αυτό το μήνυμα: infocapitals@netscape.net

Συγχαρητήρια.

Σημείωση: Αυτό είναι ένα διεθνές πρόγραμμα λαχείο? Αυτό το μήνυμα είναι αυτόματη μετάφραση από τα αγγλικά στα ελληνικά.



προσοχη παδια...!!

makis206
03/02/2012, 14:24
Φίλε σβήστο τώρα που είναι ακόμα καιρός, είναι δυνατόν σε περίοδο κρίσης να φωνάζεις τέτοιο πράγμα; Ζωντανό θα σε φάμε όταν σε βρούμε.

Βούτα τα διακριτικά και τράβα στο Τουβαλού λέμε :rotflmao:

vaska
03/02/2012, 15:06
Άσε φιλαράκι κι εμένα μου έταξε αυτό το λαμόγιο ο χουάν κάρλος αλλά δε μου έστειλε τπτ.


Λες επειδή τον έστειλα στο γερο-διάολο και μάλιστα μεταφρασμένο από τον φίλο μου τον γούγλη??


Πιθανά.

Πάντως κάπου εδώ μέσα τριγυρίζει ένας τύπος που βοήθησε την μοναχοκόρη και μοναδική κληρονόμο μιας οικογένειας να γλυτώσει από τον κακό της θείο που ήθελε να τη σκοτώσει για να της πάρει την περιουσία. Αυτός μάλιστα, αυτός ματσώθηκε γερά και τώρα δε μας ξέρει.




:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

calmen
03/02/2012, 15:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska

Πάντως κάπου εδώ μέσα τριγυρίζει ένας τύπος που βοήθησε την μοναχοκόρη και μοναδική κληρονόμο μιας οικογένειας να γλυτώσει από τον κακό της θείο που ήθελε να τη σκοτώσει για να της πάρει την περιουσία. Αυτός μάλιστα, αυτός ματσώθηκε γερά και τώρα δε μας ξέρει.




:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: ναι το θυμαμαι το ειχα διαβασει...και ειπα εμενα γιατιδεν μου καθεται ποτε...η καλη!!
και να που ηρθε η ωρα μου...!!

daz
03/02/2012, 15:52
Εγώ δεν ασχολούμαι με τέτοια. Κάθε φορά που επισκέπτομαι μια σελίδα είμαι πάντα ο 1000ος επισκέπτης και κερδίζω μεγάλα δώρα. Όποτε χρειάζομαι κάτι απλά πάω να δω τι κέρδισα.

Ω ναι! :cool:

karellen
03/02/2012, 16:09
Σας έχω όλους.
Εγώ κέρδισα μια πράσινη κάρτα για εργασία στας Αμέρικας.:smokin:

vaska
03/02/2012, 16:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από karellen
Σας έχω όλους.
Εγώ κέρδισα μια πράσινη κάρτα για εργασία στας Αμέρικας.:smokin:


4 φίλος, 4 τεμάχια έχω κερδίσει αλλά ποιός τρέχει τώρα στο αμέρικα για δουλειά????


Άσε πουλάμε αποκωδικοποιητές για TV και κονομάμε

:wave2: :wave2: :wave2:

chr1s_86
04/02/2012, 00:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από daz
Εγώ δεν ασχολούμαι με τέτοια. Κάθε φορά που επισκέπτομαι μια σελίδα είμαι πάντα ο 1000ος επισκέπτης και κερδίζω μεγάλα δώρα. Όποτε χρειάζομαι κάτι απλά πάω να δω τι κέρδισα.

Ω ναι! :cool:

:lol: :lol: :lol: