PDA

View Full Version : Γειά χαρά σε όλη την παρέα!!!



startengine
10/09/2005, 11:03
Καλημέρα...ε... καλό μεσημέρι δλδ σε όλους/ες από νέο (ψάρι) μέλος!!!
Ελπίζω να χωράει η παρέα...
Αν σκεφτείς πάντως το γνωστό ρητό "όλοι οι καλοί κλπ" νομίζω πως είμαι καλό παιδί. Κάνω ό,τι μπορώ για ν' αλλάξω αλλά... τίποτα!

:blush:

latris mixanis
10/09/2005, 11:36
Καλώς όρισες καλώς μας βρήκες και σε βρήκαμε!!!

:wave2: :wave2:

angel-m
10/09/2005, 11:41
Καλώς ήρθες στην παρέα του Moto :wave2: :wave2:

McGyver
10/09/2005, 11:46
Να σε καλωσορίσει κι ένα αρσενικό...

Καλώς ήλθες στην παρέα μας!

startengine
10/09/2005, 12:23
Καλως σας βρήκα παιδιά!
...
Θηλυκά και αρσενικά...!

Σας "διαβάζω" αρκετό καιρό, έκανα login στο παρείστικο στυλ του forum που πολύ το πάω (παρεμπιπτόντως) και τώρα που έχω λίγο παραπάνω χρόνο και για τις βόλτες στο ιντερνετ, μου ήρθε να κάνω login και τυπικά.
Καλά να περνάτε/με και καλές σωστές βόλτες!!!

:winka:

pepenaxos1
10/09/2005, 13:06
Καλως την!

MODERATOOOOOOOOOOOR!!!!!!!! Επειδη μεγαλωνει η παρεα κανονισε να περνουμε περισσοτερα κουτακια καφε και ζαχαρη...

Παρε καρεκλιτσα και κατσε...
Α! και που εισαι! Μary???!? θα πλενεις τα φλυτζανια και τα ποτηρια καθε Τριτη εσυ ΟΚ?

:wave2: :wave2:

gobolino
10/09/2005, 14:09
:a19:
Καλημέρα και από εμένα. Μόλις γράφτηκα στην σελίδα σας που βρίσκω πραγματικά εντυπωσιακή και πλούσια σε μηχανόβια ύλη... Σας εύχομαι καλά και τρελά ταξίδια. Γεια.

Tropeas
10/09/2005, 14:28
Τσάκο μια :beer:

grsart
10/09/2005, 14:34
καλως τους και τους δυο.!!!!!!!!!!!!!

startengine
10/09/2005, 14:45
Κανένα πρόβλημα φίλε Pepe. Αν είναι για καλή παρεούλα και κουβεντούλα για δίτροχες ομορφιές, και φλυτζάνια πλένω!
Μιας και ...γνωριστήκαμε κάπως, ελπίζω να μάθω για καμια εξορμησούλα και να συναντηθούμε στις αγαπημένες στροφούλες, ναι???
:beer:

Μικρή Λουλού
10/09/2005, 15:27
:uplate: :uplate: :uplate: :uplate:


AMAN !!!!!

κοριτσι ειναι?????

:ninja: :ninja:


καλως ηρθες γλυκεια μου....(καρδουλες,φιλακια,κ.λ.π)

εγω ειμαι υπευθυνος υποδοχης...(καρδουλες,φιλακια Χ2..)

για οτι χρειαστεις παρε με τηλεφωνο...(καρδουλες,φιλακια,αγκαλιτσες,ονειρακια Χ 100 )


μην ντραπεις,anytime...(μελια,σοροπια,..κ.λ.π/.)....


σματς,σμουτς....:smokin:

startengine
10/09/2005, 16:03
Γειά σου "υπεύθυνε επί της υποδοχής"!
:a23:

Προς τι η έκπληξις???

'Οσο για τα φιλάκια, αγκαλίτσες, μέλια, σιρόπια κλπ. εντός παρενθέσεως... καλωσύνη σου και γλυκύτητά σου!!!
:smilea: :smilea: :smilea:

Υπάρχει πιο όμορφο να σε υποδέχονται τόσο εγκάρδια σε forum που έχει θέμα το..."κόλλημά" σου???

Μικρή Λουλού
10/09/2005, 16:09
αυτο τους λεω και γω ρε σταρτ,κι αρχιζουνε..
"αντε χασου ρε πορνογερε","τα μνηματα χωρανε εναν",δεν ντρεπεσαι στην ηλικια σου"......και οπως καταλαβαινεις με αποθαρρυνουν....:sad:

KaTaNaS
10/09/2005, 16:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
αυτο τους λεω και γω ρε σταρτ,κι αρχιζουνε..
"αντε χασου ρε πορνογερε","τα μνηματα χωρανε εναν",δεν ντρεπεσαι στην ηλικια σου"......και οπως καταλαβαινεις με αποθαρρυνουν....:sad:



xaxaxaxxaxaxa


GO THANASIS GOOOOOOOOOOOOO :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:




:wave2:


KALWS ORISATE PAIDIA KAI APO EMENA, mhxanakia exete? giati edw Dinoume kai mhxanakia sstous neosystatous se poly kales times :rolleyes:



orthiA XILIOMETRA sas eyxomai :beer: me anapsyktiko!

startengine
10/09/2005, 16:25
Χαλάρωσε dirty και ...
...μη μιλάς για ηλικίες... αν θέλεις.
:D :D :D

Αλήθεια πως θα μάθω κάπως την παρέα?

Παίζουν συστάσεις με ...μηχανές???
:wacko:

startengine
10/09/2005, 16:36
Ευχαριστούμε Katanas...
...θα πάρουμε! Εξάλλου είναι ένας από τους λόγους που μπήκαμε εδώ...!
:smilea: :lol:
Μια CBF600 έχουμε αλλά δε λέμε όχι και σε κάτι άλλο.
Εσείς τι δίνετε???

evvou
10/09/2005, 17:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από startengine


Αλήθεια πως θα μάθω κάπως την παρέα?

Παίζουν συστάσεις με ...μηχανές???
:wacko:


καλως ηρθες στη παρεα!! :wave2: :wave2: αν θες να γνωρισεις τη παρεα μπορεις να ερθεις μια οποιαδηποτε δευτερα στο δελεαρ! :wave2:

gobolino
10/09/2005, 17:05
Κατέβηκα προτού ένα μήνα από γερμάνια / Essen, στα Χανιά - Κρήτης... Αν και είχα βάλει ψηλότερα αμορτισέρ ( από progreesive 412, σε stock fxr), λόγο του ότι ήξερα τι θα με περίμενε στους πατρικούς μου δρόμους, τώρα που γύρισα στο σπίτι μου, σκέφτομαι σοβαρά του χρόνου να παρατήσω το μηχανάκι μου εδώ και να πάρω κάτω κανένα δίμετρο, μήπως και αντί να προσέχω πότε θα μου ρθει η επόμενη λακκούβα, ή το επόμενο κύμα στην άσφαλτο (!) -κάπου προς την Θήβα (Οινόη) από Κόρινθο - να μπορέσω να απολαύσω λίγο τις πανέμορφες διαδρομές που στα πεταχτά, οδηγώντας συγκράτησα. Αν έχεις κάτι να μου προτείνεις , αλλά πραγματικά οτιδήποτε πάνω των δυο μέτρον mailme. Όλα τα άλλα νομίζω, είναι για κάτω ρώσικη ρουλέτα.... καλό κουράγιο σε όλους σας πάντως.... γεια

Μικρή Λουλού
10/09/2005, 17:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από gobolino
Κατέβηκα προτού ένα μήνα από γερμάνια / Essen, στα Χανιά - Κρήτης... Αν και είχα βάλει ψηλότερα αμορτισέρ ( από progreesive 412, σε stock fxr), λόγο του ότι ήξερα τι θα με περίμενε στους πατρικούς μου δρόμους, τώρα που γύρισα στο σπίτι μου, σκέφτομαι σοβαρά του χρόνου να παρατήσω το μηχανάκι μου εδώ και να πάρω κάτω κανένα δίμετρο, μήπως και αντί να προσέχω πότε θα μου ρθει η επόμενη λακκούβα, ή το επόμενο κύμα στην άσφαλτο (!) -κάπου προς την Θήβα (Οινόη) από Κόρινθο - να μπορέσω να απολαύσω λίγο τις πανέμορφες διαδρομές που στα πεταχτά, οδηγώντας συγκράτησα. Αν έχεις κάτι να μου προτείνεις , αλλά πραγματικά οτιδήποτε πάνω των δυο μέτρον mailme. Όλα τα άλλα νομίζω, είναι για κάτω ρώσικη ρουλέτα.... καλό κουράγιο σε όλους σας πάντως.... γεια





τρομπολινο...
εχω να σου πω τα εξης...
δεν ξερω τι πολιτικη υπαρχει στην Γερμανια για τα ναρκωτικα,αλλα εδω διωκονται!!!
κι αυτο να το προσεξεις!!


ΤΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΧΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΜΑ ΕΝΟΣ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΥ ΜΕΛΟΥΣ??:lol: :rotflmao: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



στο θεμα μας..
στεκω α-μηχανος μπροστα στο μαννα εξ ουρανου που εστειλε η αγαπητη(μην πω λατρευτη και παρεξηγηθω) φιλη amixani στην καινουργια σχεση που ανατελλει!!!:) :)

εδω κανεις δν μιλαει για ηλικιες ,εκτος των κακεντρεχων νεων που τα μυαλα εινα πανω απο το κεφαλι τους!!!

dirty αγαπαει a-mixani..:)

Multijohn
10/09/2005, 17:14
Mιας και...επαγγελματίας υπεύθυνος υποδοχής σε ξενοδοχείο 4****....













































ΚΑΛΩΣ ΤΟΝ ΨΗΛΟ!!!!!:beer: :beer:

gobolino
10/09/2005, 17:15
....δεν μίλησα για ναρκωτικά.... για αμορτισέρ νομίζω. http://www.progressivesuspension.com/

Μικρή Λουλού
10/09/2005, 17:18
και η μπαλλα στα μνηματα......


ρε χορνετ..σαν πιο νεος....τραβα μαστηνα ρε...:smokin:

evvou
10/09/2005, 17:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto


στο θεμα μας..
στεκω α-μηχανος μπροστα στο μαννα εξ ουρανου που εστειλε η αγαπητη(μην πω λατρευτη και παρεξηγηθω) φιλη amixani στην καινουργια σχεση που ανατελλει!!!:) :)

εδω κανεις δν μιλαει για ηλικιες ,εκτος των κακεντρεχων νεων που τα μυαλα εινα πανω απο το κεφαλι τους!!!

dirty αγαπαει a-mixani..:)

:lol: :lol: :lol: εισαι φοβερο ατομο ρε dirty!!! :lol:

α-μηχανη ανταποδηδει αγαπες!!! :lol: :beer:

startengine
10/09/2005, 17:22
Χμμμ... αν εννοείς εμένα dirty, που μάλλον εμένα εννοείς, δεν πιστεύω τίποτα αν δεν το δω γραμμένο στο δεντράκι της γειτονιάς μου!
Ξέρεις... Θ+M=Love.
:rotflmao:
Έπειτα ... γιατί βρε με λες amixani? Μια χαρά χαλαρά δεν συμπεριφέρομαι???
:wave2:
Όσο για το προηγούμενο μήνυμα... ε προφανώς προοριζόταν για άλλο forum.
Πάντως να πω στο φίλο πως όλα είναι συνήθεια. Αν σκοπεύεις να μείνεις μόνιμα στην Ψαροκωστούλα (Ελλάδα), ξέχνα τα δίμετρα (δε βοηθάνε νομίζω) και προσαρμόσου στον "Ελληνικό" τρόπο οδήγησης: Μάτια στο οδόστρωμα - κυρίως - και πόδια έτοιμα στα μαρσπιέ για να γλυτώσεις τη μέση σου στην επόμενη λακούβα.
Και όλα θα πάνε καλά...

startengine
10/09/2005, 17:25
:eyepop: :eyepop: :eyepop:
Ωωωωπα! Λάθος το πήρα.
Βλάκα! Δε μιλάνε όλοι για σένα.
Sorry amixani sorry dirty, δεν ήθελα να παρέμβω στη σχέση σας!!!
Παρανόησα με το σχόλιο για τις ηλικίες...
:look:

evvou
10/09/2005, 17:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από startengine
:eyepop: :eyepop: :eyepop:
Ωωωωπα! Λάθος το πήρα.
Βλάκα! Δε μιλάνε όλοι για σένα.
Sorry amixani sorry dirty, δεν ήθελα να παρέμβω στη σχέση σας!!!
Παρανόησα με το σχόλιο για τις ηλικίες...
:look:

:lol: :lol: :lol: ε οχι στη σχεση μας!! μαλλον χαρηκε που σου ειπα να ερθεις δελεαρ για να σε δουμε (δει) και να μας δεις απο κοντα!!! :wave2: :wave2: :wave2:

gobolino
10/09/2005, 17:28
Απλά απάντησα στο μύνημα από την προηγ. Σελίδα .... : +++KALWS ORISATE PAIDIA KAI APO EMENA, mhxanakia exete? giati edw Dinoume kai mhxanakia sstous neosystatous se poly kales times +++ αυτά.

Μικρή Λουλού
10/09/2005, 17:28
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από startengine
[B]Χμμμ... αν εννοείς εμένα dirty, που μάλλον εμένα εννοείς, δεν πιστεύω τίποτα αν δεν το δω γραμμένο στο δεντράκι της γειτονιάς μου!
Ξέρεις... Θ+M=Love.
:rotflmao:






ΓΙΑ ΤΡΑΒΑ ΔΕΣ ΤΙ ΓΡΑΦΕΙ Η ΕΘΝΙΚΗ ΟΔΟΣ ΚΑΤΑ ΜΗΚΟΣ !!!
ΓΑΜΗΘΗΚΑ ΝΑ ΤΟ ΓΡΑΨΩ!!!







Έπειτα ... γιατί βρε με λες amixani? Μια χαρά χαλαρά δεν συμπεριφέρομαι???
:wave2:





ενταξει βρε Μ...εισαι για μενα μοναδικη,αλλα δεν παυω να εχω και φιλιες απο το παρελθον..!!!χαχαχχαχαχαχα
η α-μηχανη,ειναι φιλη μας!!(πως λεμε"οι Γερμανοι ειναι φιλοι μας..???)





Αν σκοπεύεις να μείνεις μόνιμα στην Ψαροκωστούλα (Ελλάδα), ξέχνα τα δίμετρα (δε βοηθάνε νομίζω) και προσαρμόσου στον "Ελληνικό"



εδω φιλε μου,ολες οι κοπελλιες μας ειναι απο 1.58- 1.72..!!!

λυπαμαι που το λεω,αλλα θα πρεπει να προσαρμοστεις...:smokin:

Μικρή Λουλού
10/09/2005, 17:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από a-mixani
:lol: :lol: :lol: ε οχι στη σχεση μας!! μαλλον χαρηκε που σου ειπα να ερθεις δελεαρ για να σε δουμε (δει) και να μας δεις απο κοντα!!! :wave2: :wave2: :wave2:







τωρα μαιστα.........αρχισανε οι ζηλειες......:smokin:

periklisk
10/09/2005, 17:36
Καλώς τα παιδιά!

Ρε Θανάση ραμολί του μοτό! Άσε τα παιδάκια ήσυχα! Πήγαινε να πάρεις το χάπι σου και για ύπνο νωρίς.... Αύριο έχεις εκδρομή με το ΚΑΠΗ!

evvou
10/09/2005, 17:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
τωρα μαιστα.........αρχισανε οι ζηλειες......:smokin:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: εγω ρε που προσπαθω να βοηθησω?!? εγω απλα ειπα να ερθει δελεαρ!!

ξεχνας οτι εγω ειμουν αυτη που σε βοηθησε με το μηνυμα στην εθνικη? ε? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

siokatas
10/09/2005, 18:01
:wave2:


welcome...welcome....και απο μακεδονια μερια........

KaTaNaS
10/09/2005, 18:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από startengine
Ευχαριστούμε Katanas...
...θα πάρουμε! Εξάλλου είναι ένας από τους λόγους που μπήκαμε εδώ...!
:smilea: :lol:
Μια CBF600 έχουμε αλλά δε λέμε όχι και σε κάτι άλλο.
Εσείς τι δίνετε???




TI? CBF 600 ?



ti aparxaiwmena ergaleia einai auta kale?


pare mia GSX600F SUZUKI na breis thn ygeia soy, milame to kati allo, tha jexaseis ayta pou hjeres!!!


A kai esy pshle apo to ESSEN , einai mhxanaki nur fur GRIECHENLAND her gestelt...


A kai na mh to jexasw, exw ena kai egw kai to dinw , se streetfighter (na to kanei h mana tou) ekdosh!!!



an thes fwto koita sto avatar mou, sou lew kommenh rammenh gia esena starter!

tai
10/09/2005, 18:05
Σε καλωσορίζω και εγώ για να μην μιλάς μόνο σε νιάνιαρα και πουρά.:rotflmao: :rotflmao:


:wave2: :beer:

Υ.Γ.και έλα στο δέλεαρ για να καταλάβεις με τί σοβαρά άτομα μιλάς.:lol: :lol:

DoctorS
10/09/2005, 18:09
ΤΑΝΑΣΗ ΚΕΡΑΤΟΥΚΛΗ ΘΑ ΣΤΑ ΒΓΑΛΩ ΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ.................................!!!!!!!!

κι όλοι αυτοί οι όρκοι ήταν ένα πιφφφφφφφφφ.........σκάσανε οσάν την μπαλόνα........ααααααααααχχχ άσωτε..........:bawl: :bawl:

θα πάρω και τους αντίζηλους tai και crs-k και θα στα βγάλω τα ματάκια........................γυναικά.....μπήχτούλη......:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao:

ααααααααααα και μετά το παραλήρημα καλώς τα τα καινούρια τα παιδιά........κορίτσια και αγόρια.......γουέλκαμ ωρέ!!!!

:beer: από κοντά στο δέλεαρ άμα θέτε τη δευτέρα........να δείτε πως θα ξεριζώνω την καινούρια μασέλα του Τανάση!!!!

:lol: :rotflmao: :lol:

tai
10/09/2005, 18:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
ΓΙΑ ΤΡΑΒΑ ΔΕΣ ΤΙ ΓΡΑΦΕΙ Η ΕΘΝΙΚΗ ΟΔΟΣ ΚΑΤΑ ΜΗΚΟΣ !!!
ΓΑΜΗΘΗΚΑ ΝΑ ΤΟ ΓΡΑΨΩ!!!

Εσύ ρε μάπα το έκανες?
ξέρεις πως γληστράει η κολομπογια που έβαλες?
Τράβα και ξέβαψέ το, γιατι δέν είναι σωστό να σκοτονόμαστε για την κάθε εφήμερη καψούρα σου.:lol: :lol:

DoctorS
10/09/2005, 18:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από tai
Σε καλωσορίζω και εγώ για να μην μιλάς μόνο σε νιάνιαρα και πουρά.:rotflmao: :rotflmao:



Λαλάαααααααααααααααακηηηηη......εεε συγγνώμη Χρηστάααααααακη όχι στα βαθιά παιδί μου έχει πορνόψαρα..............έλα να ρουφήξεις το αυγό σου.........:lol: :lol:

πλακώσανε και τα προσκοπάκια....................:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ναι να έρθει η κοπέλα να σας φέρει και γλυφιτζουράκια να γλύψετε...........:yuck:

johnpagr
10/09/2005, 18:21
welcome

kala na pernas mazi me olh thn parea mas (moto.gr)

piase mia :beer:

piase kai mia karekla ....... kai arakse mazi mas..


:wave2:

katsai
10/09/2005, 18:51
wellcome και απο μενα
αραξε και απολαυσε...
:lol: :lol: :rotflmao: :lol: :lol:
:wave2:

SaraMaritis
10/09/2005, 21:34
...startengine-(γου)μαν & gobolinoman !!! :wave2: :wave2:
Απο μια :beer: :beer: στον καθενα (για αρχη)...:smokin:

startengine
11/09/2005, 07:53
Καλημέρα παιδιά!
Ψιλοαγένεια χτες που την κοπάνησα αλλά... εργασία και χμμ... χαρά...
Πολλά ευχαριστώ σε όοοολη την παρέα για τα καλωσορίσματα!!!
Βγαίνω σε λίγο Εθνική και πάνω κάτω πάνω κάτω, που θα πάει θα βρώ το μνμ του dirty.
A! Και αφού το απολαύσω και ψηλώσω λίγο ωστε να ξεπεράσω το "1.72" που λεγαμε, θα το σβήσω για να μη φαει σουπα κανεις συνάδελφος.
:smilea: :smilea: :smilea:
Katanas θα λάβω σοβαρά την υπόδειξή σου για το μηχανάκι που θα μου ...προσφέρει το forum.
Φιλιά σε όλους! Να έχουμε μια όμορφη μέρα με απολαυστικά και ασφαλή χιλιόμετρα για όσους βγάλουν την "καλή" τους βολτίτσα!!!
:wave2: