PDA

View Full Version : ΣΤΡΑΤΟΣ και αναβολη ΚΑΡΑΒΟΗΘΕΙΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!



Spazz
10/09/2005, 15:27
τι εγινε ρε παιδια??σαν τα χιονια ε!χαχαχα Λοιπον κατευθειαν στο ψητο.απο τον ιουνιο?εχω διακοψει την αναβολη.υποτιθεται(αν ολα πανε στραβα!!!) πως θα καταταχθω τον νοεμβρη!!

το θεμα εινα πως σκατα θα ξαναπαρω αναβολη!!!πηρα στο ρουφ τηλεφωνο και μου ειπε μια κυρια οτι μπορεις μονο να κανεις ανακληση.και πως την ανακληση μπορει να στην κανει μονοπ ο διευθυντης.κοινως πρεπει να περασω απο εκει και να σκαρφιστω τι σκατα θα του πω για να μου δωσει παλι αναβολη.


χρησιμες πληροφοριες. εχω τελειωσει ενιαιο λυκειο και ενα κωλο ιδιωτικο ΙΕΚ.

σας παρακαλω βοηθεια τι να του πω????!!!!!!!

α ξεχασα να πω πως με καιει τοσο πολυ να μην μπω γιατι αν δεν μπω θα παρω το cbr 600 rr 2005.χμ καλος λογος για να μην μπω.


ΟΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΑΣ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ!!!

θα προτιμουσα η αναβολη να ειναι για αρκετο καιρο.1 χρονο τουλαχιστοξν!!! συντομα βοηθεια μην και ερθει το δελτιο καταταξης και δεν μπορω να κανω τπτα!!!\\


ευχαριστω εκ των προτερων

gtsiros
10/09/2005, 15:43
Ο στρατός είναι μια χαζομάρα... θα σου'λεγα τράβα τώρα στρατό για να φεύγει από τη μέση... όσο το αναβάλεις, μπροστά σου θα το βρίσκεις.

Δεσ'το και αλλιώς... θα μάθεις κ σκοποβολή... :wacko:

Spazz
10/09/2005, 15:50
α ξεχασα να πω.δεχομαστε απαντησεις που αφορουν μονο το θεμα που εθιξα!χαχαχαχα

ρε συ δεν ψηνομαι να μπω.εδω σουτ λεω οτι αν δεν μπω λογικα θα το παρω το μηχανακι!!!

21 ειμαι ακομα κατσε να μεγαλωσω λιγο.

το μονο που με ανησυχει ειναι πως για να με παραπεμπουν στον διευθυντη παιζει να σημαινει πως σου κανουν ανκληση μονο για κανεναν σοβαρο λογο.

δεν εχω ιδεα τι να του πω!!
στο τελος μου φαινεται θα του το πω στα ισια!! :lol: :rotflmao:

ευχομαι να πεσω σε νορμαλ ανθρωπο κι οχι στρατοκαυ λο!!!

DrIoannis
10/09/2005, 16:32
Μπες τωρα και οταν βγεις θα εχουν βγει και ωραια μηχανακια να αγορασεις ή αγοραζεις ενα μεταχηρισμενο 2005 πιο φθηνα.Κανε το να τελειιωνεις γιατι χασιμο χρονου ειναι...

Μικρή Λουλού
10/09/2005, 17:23
καλα που ειπες ρε spazzακο οτι δεν θελεις να πας τωρα...

θα μαθεις σκοποβολη,να παιζεις το πουλι σου,θα γινεις αντρας,και τα ρεστα...



λοιπον,σε απλα ελληνικα...

SPAZZ ΟΧΙ ΘΕΛΕΙ ΣΤΡΑΤΟ ΤΩΡΑ!!!
ΕΣΥ ΞΕΡΕΙ ΒΟΗΘΗΣΕΙ???
ΕΣΥ ΟΧΙ ΞΕΡΕΙ,ΜΗ ΓΡΑΦΕΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ !!!


για να δουμε τωρα ρε spazzako....ισως παει κατι καλυτερα....:smokin:

AFTER
10/09/2005, 17:33
Πολλοι τροποι υπηρχαν στο παρελθον,αλλα τωρα μονο για σπουδες το βλεπω!

Δες αν μπορεις να γραφτεις σε καποια σχολη που προσφερει αναβολη ΝΟΜΙΜΑ, ή αλλιως δες αν μπορεις να γραφτεις εικονικα σε καποια σχολη του εξωτερικου!

Τωρα υπαρχει αναβολη για ψυχολογικους ή ιατρικους λογους,αλλα δεν θυμαμαι/ξερω για τι συγκεκριμενα!

tai
10/09/2005, 18:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από Spazz
σας παρακαλω βοηθεια τι να του πω????!!!!!!!



ΟΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΑΣ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ!!!



ευχαριστω εκ των προτερων



Το μόνο που μπορώ να κάνω είναι να έρθω και να δηλώσω ότι θα παντρευτούμε τον Δεκέμβρη.:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

tai
10/09/2005, 18:19
Μπες και δεν θα καταλάβεις πως τελείωσες.
Και θα έχεις (αν θέλεις) να αποκομίσεις μεγάλη εμπειρία από την συνύπαρξη με άτομα, που σε νορμάλ συνθήκες ούτε κάν θα τους μίλαγες.:lol: :wave2:

javaneze
10/09/2005, 18:45
Θα πας και θα του κλαφτεις ρε φιλε...

Πειναγαν και τα παιδακια του...
Ειχε αρρωστη και την μανουλα του..

χωρις πλακα τωρα....

Θα πας στον διευθυντη και να του πεις επι λεξη ... επειδη δεν ειμαι καλα ψυχολογικα αυτο τον καιρο και γενικα δεν την παλευω να μπω στρατο με τιποτα...
(η μαγικη λεξη που ολους συγκινει) - Τι με συμβουλευεται να κανω?

Επισης να αναφερεις οτι δεν θες να πας απο στρατιωτικους ψυχολογους για να μην σου βγει η ρετσινια και καλα οποτε τι αλλο μπορεις να κανεις ...

BTW στο ΙΕΚ δεν χρωστας κανα κωλομαθημα? να το παιξεις οτι νομιζες πως τα ειχες περασει ολα, αλλα επειδη τελικα δεν τα περασες πρεπει να μεινεις να διαβασεις?

...

Εμενα η συμβουλη μου παντως σαν αντρας που εχει παει στρατο και Ι1 (Γιωτα Ενα, ενοπλος δλδ) ειναι αν μπορεις παιξε κανα χοντρο παραμυθι να μην πας ποτε στρατο ...

Fuck the Army!

AFTER
10/09/2005, 18:50
Η λυση ειναι μια....


23458

Xlitos
10/09/2005, 18:51
Έλα ρε Γιώργαρε! :beer:
Τι έγινε,το ΚαΤεΜάκι το δωσες;
Στρητάς ήσουν τελικά και δεν το ξερες. :lol:

Για την αναβολή δεν ξέρω κόλπα.Ίσως μπορείς να πάρεις για να δώσεις Πανελλήνιες ξέρω γω.Κάνεις χαρτιά και πας το καλοκαιράκι να δώσεις λευκή κόλλα για να δικαιολογήσεις και καλά την αναβολή.Δεν ξέρω αν ισχύει,ψάξτο. :wave2:

gdevelek
10/09/2005, 20:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από Spazz

α ξεχασα να πω πως με καιει τοσο πολυ να μην μπω γιατι αν δεν μπω θα παρω το cbr 600 rr 2005.χμ καλος λογος για να μην μπω.



Φιλαράκο αυτός δεν είναι λόγος να μη μπείς, είναι παρά-λογος.

Δηλαδή αν μπείς, σε ένα χρόνο που θα βγείς θα έχουν εκλείψει από προσώπου γης τα CBR;

Ή μήπως πιστεύεις πως θα είναι εύκολο, αφού πάρεις αναβολή και το CBR, να το αποχαιρετήσεις σε ένα χρόνο στο γκαράζ για να μπείς στρατό για άλλο ένα χρόνο;;;

oulas
10/09/2005, 20:58
α ξεχασα να πω πως με καιει τοσο πολυ να μην μπω γιατι αν δεν μπω θα παρω το cbr 600 rr 2005.χμ καλος λογος για να μην μπω.


Φιλε CBR βγαινουν καθε λιγο και λιγαγι. Το προβλημα σου ειναι οτι φοβασε να υπυρετησεις. Εχει καλοβολευτει ο κολος σου, και που καιρος, να φυγεις απο το σπιτακια σου, και να τρχεις στα στρατα. Ο Καλυτερος τροπος για αν αντιμετωπισεις την φοβια σου, ειναι πας να παρακαλασεις να σε παρουν απο Δευτερα κιολας!:hypnotize

afrotwin
10/09/2005, 22:19
re pigene pes tous oti ti tis 8eloume toses petaloudes edo pera kinigatis ston aera ke ala tetia na sou dosoun dio xronia anavoli aera...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

tifoefs
11/09/2005, 08:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από Spazz
α ξεχασα να πω.δεχομαστε απαντησεις που αφορουν μονο το θεμα που εθιξα!χαχαχαχα

ρε συ δεν ψηνομαι να μπω.εδω σουτ λεω οτι αν δεν μπω λογικα θα το παρω το μηχανακι!!!

21 ειμαι ακομα κατσε να μεγαλωσω λιγο.

το μονο που με ανησυχει ειναι πως για να με παραπεμπουν στον διευθυντη παιζει να σημαινει πως σου κανουν ανκληση μονο για κανεναν σοβαρο λογο.

δεν εχω ιδεα τι να του πω!!
στο τελος μου φαινεται θα του το πω στα ισια!! :lol: :rotflmao:

ευχομαι να πεσω σε νορμαλ ανθρωπο κι οχι στρατοκαυ λο!!!

Τραβα και πες στο μπιγκ μπος εκει με τα αστερια πως θες να του μοιασεις και θες και συ ολα αυτα τα χρυσαφια και τα παρασημα και το παχουλο μισθο του και μια χορευτρια για συζυγο και σπιτι στο Χαϊδαρι και 14ο μισθο !!!

Ε, και μετα θα σε δωσει αναβολη σιγουρα !

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

motoris
11/09/2005, 12:48
Μόλις τελείωσα το στρατό και έχω να σου πώ πως ό,τι λόγο ή δικαιολογία έχεις χρησιμοποίησέ την και μην πας. Είναι χάσιμο χρόνου και σύμφωνα με τις προεκλογικές εξαγγελίες της νουδου η θητεία θα γίνει εξάμηνη για όλους δηλαδή 6 μήνες χαμένοι μόνο κι οχι 12...

Βέβαια δεν είναι σίγουρο ΑΛΛΑ σύμφωνα με την εξίσωση υπολογισμού του κέρδους:

[πιθανότητα πραγματοποίησης]*[αναμενόμενο κέρδος]=[Πιθανό κέρδος]

το πιθανό κέρδος είναι πολύ μεγαλύτερο αν περιμένεις όσο μικρή κι αν είναι η πιθανότητα πραγματοποίησης διότι το αναμενόμενο κέρδος είναι απείρως μεγαλύτερο (έξι μήνες ανθρώπινης ζωής)

η ανάλυση αποφάσεων είναι πάντα ενδιαφέρουσα!!!

Spazz
11/09/2005, 14:38
ευχαριστω για την ανταποκριση.το οτι εχει βολευτει ο κωλος μου και φοβαμαι καμια σχεση δεν εχουν με την πραγματικοτητα!!!ουτως η αλλως θα πρεπει να δουλευω για να ξεπληρωσω την μηχανη.


χλιτο το σκεφτηκα για πανελληνιες αλλα δεν ξερω φοβαμαι μηπως δεν πιασει.

οι περισσοτερες συμβουλες που μου εχουν δωσει ειναι να του πω για ψυχολογικους λογους.

μηπως να βγαλω κανα χαρτι ομως απο καναν ψυχολογο??

να σας πω ην αληθεια δεν θα χα κανενα απολυτως προβλημα να παρω και Ι 5 αλλα φοβαμαι μπας και δεν μπορω ν βρω δουλεια μετα.


αν του πω οτι δεν θελω να μπω ακομα λογο ψυχολογικων λογων ποση αναβολη υπολογιζετε να μου δωσει??θελω παντως πανω απο 1 χρονο!!!




για οσους μου ειπαν να κλασω την μηχανη και να μπω θα τους κανω μια ερωτηση.............γιατι να βιαζομαι εχω να χασω τιποτα????


gdevelek θα κατσω εξω για 2 χρονια σιγα μην αφησω την μηχανη να σαπιζει μεσα σε ενα γκαραζ.θα την πουλησω θα μπω κι οταν βγω θα παρω παλι νεο μοντελο.


χλιτο δεν εχω καταφερει ακομη να το πουλησω αλλα εχω πουλησει στολη και τρειλερ.θα δουμε τωρα τι θα γινει.


μαλλον θα κανω τα αδυνατα δυνατα για να μην μπω!!!αν δεν μασησει με τους ψυχολογικους θα παθω σιγουρα κανα ψυχολογικο προβλημα.

zoropatra
11/09/2005, 18:24
ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΕΛΕΓΑ ΤΑ ΕΞΕΙΣ:ΝΑ ΠΑΣ ΦΑΝΤΑΡΟΣ ΟΣΟ ΠΟΙΟ ΜΙΚΡΟΣ ΜΠΟΡΕΙΣ,ΓΙΑΤΙ ΟΣΟ ΜΕΓΑΛΗΤΕΡΟΣ ΠΗΓΕΝΕΙΣ ΤΟΣΟ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ!!!ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ 25-26 ΚΑΙ ΝΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ Η ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΜΙΚΡΟΤΕΡΗ ΗΛΙΚΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΝΕ ΑΥΤΟ ΚΑΝΕ ΕΚΕΙΝΟ!!!!ΕΓΩ ΠΗΓΑ ΦΑΝΤΑΡΟΣ ΣΤΑ 20,ΚΑΙ ΕΦΥΓΕ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΒΑΡΟΣ!!!ΒΕΒΑΙΑ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΠΡΟΤΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΣ ΜΕ ΑΥΤΗΝ:eek: :eek: ΑΥΤΟ ΣΤΟ ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΧΩ ΖΗΣΕΙ,ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΠΑΛΙΚΑΡΙ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΦΕΡΕΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΕΝΑ ΧΤ600,ΟΤΑΝ ΠΕΡΝΑΜΕ ΕΞΟΔΟ,(ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΒΔΟΜΑΔΑ ΤΟ ΠΟΛΥ!!!!)ΤΟ ΠΕΡΝΑΜΕ ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ Η' ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΧΡΟΝΟ, Η' ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ.
ΠΑΝΤΩΣ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΣΕΝΑ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΣΟΥ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΓΝΩΜΗ!!!!

oulas
11/09/2005, 18:59
γιατι να βιαζομαι εχω να χασω τιποτα????


Νε ρε κουφικεφαλε. Η εκπληρωση στρατιοτηκης θητειας ειναι προυποθεσει για Δημοσιο - Ιδιοτικο τομεα, για να βρεις μια σταθερη, και μονιμη δουλεια.


Δουλεια = Παιρνω CBR:a48:

gdevelek
11/09/2005, 20:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από oulas


Δουλεια = Παιρνω CBR:a48:

Μπα, δεν έχει πρόβλημα οικονομικό το παληκάρι, δεν είδες τι έγραψε παραπάνω, μετά την αναβολή θα πάρει ένα CBR, μετά θα το πουλήσει λίγο πριν πάει φαντάρος, και όταν απολυθεί θα πάρει άλλο, καινούριο μοντέλο CBR. Ούτε πουκάμισα να 'τανε...

Tropeas
11/09/2005, 20:06
Όσο ποιο νωρίς τόσο το καλύτερο ,
λιγότερες σκοτούρες στο κεφάλι και ίσω και καθόλου κεφάλι πολλές φορές για να καταλάβεις τι παίζει με τον στρατό...
Έτσι και αλλιώς τώρα, ούτε το χρονικό διάστημα σε περιορίζει ούτε το ζόρι, πλέον είναι κατασκήνωση...

tsoukas77
11/09/2005, 20:36
Καποια στιγμη θα καταργηθει η υποχρεωτικη στρατευση,οποτε τραβηξε το οσο μπορεις.

Προτεινω να κανεις μια εγγραφη σε μια σχολη,να παρεις την αναβολη και μετα κοψε και την σχολη.Καπως ετσι μπορει να γινει μονο.

kalgeorge
11/09/2005, 21:12
ΦΙΛΑΡΑΚΟ ΕΓΩ ΕΝΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ....

ΠΗΓΑΙΝΕ ΦΑΝΤΑΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΑ!!!!!

ΟΣΟ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΞΕΜΠΕΡΔΕΥΕΙΣ ΤΟΣΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ

ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ, ΟΤΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙΣ ΘΑ ΛΕΣ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΠΗΓΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΕΣ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΦΥΓΕΙΣ
:beer: :wave2:

marios8
12/09/2005, 08:31
Κανε μια εμφανιση στο Ρουφ με μινακι και γοβιτσα και η αναβολη ειναι στο τσεπακι σου:look:

Stabak
12/09/2005, 08:41
Αναβολή μπορείς να πάρεις για ψυχολογικούς λόγους από μέσα οπότε θα πρέπει να σκαρφιστείς κάτι καλό και όχι την δικαιολογία που βρήκες του στυλ : οικογενειακούς, οικονομικούς, ψυχολογικούς κλπ κλπ και να φτιάξεις ένα πιστευτό παραμύθι έτσι ώστε να σου δώσουν μια παράτα...

Απο κει και πέρα αν θες συμβουλή αυτή είναι να μην πας ποτέ στον στρατό. Αν είσαι μάγκας και μπορείς να το καταφέρεις κάνε το, αν όχι πήγαινε να ξεμπερδεύεις. Ένα χρονάκι είναι έτσι και αλλιώς και δεν νομίζω να το καταλάβεις κιόλας....

toyota
12/09/2005, 08:42
Εκεί πιστεύω θα σε βοηθήσουν περισσότερο

http://www.omhroi.gr/

pepenaxos1
12/09/2005, 08:49
Ο μονος λογος να μην πας τωρα εφοσον βεβαια βρεις λυση γιατι εγω δεν σου δινω ειναι μηπως οντος καποιες εξαγγελιες της κυβερνησης που τωρα απλα ειναι μπλε και οχι πρασινη, γινουν πραξη. Αρα εξη 6 και οχι 12 η 14. Μπορει να χασεις εξη μηνες απο την καριερα σου αλλα θα μαθεις πολλα πραγματα, που αφορουν προπαντων τις κοινωνικες σχεσεις με διαφορους ανθρωπες...
Θα μαθεις και πολλα αλλα και ρε γμτ μου! δηλαδη θα παρεις τωρα το Cbr? Γιατι μετα θα τελειωσουν δηλαδη???
Ηθικο διδαγμα της ολης φασης... Πηγαινε τωρα και θα θυμασαι αυτους που σε παροτρυναν να το κανεις

Φιλικα

afrotwin
12/09/2005, 09:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από Spazz
ευχαριστω για την ανταποκριση.το οτι εχει βολευτει ο κωλος μου και φοβαμαι καμια σχεση δεν εχουν με την πραγματικοτητα!!!ουτως η αλλως θα πρεπει να δουλευω για να ξεπληρωσω την μηχανη.
μαλλον θα κανω τα αδυνατα δυνατα για να μην μπω!!!αν δεν μασησει με τους ψυχολογικους θα παθω σιγουρα κανα ψυχολογικο προβλημα.

kita spazako gia tin ka8e praksi sou
ise amesa ipef8inos ke afora mono esena edo 8a akousis oti 8elis to 8ema exi os eksis

zitises ena tropo na paris anavoli
afto ine poli efkolo pia mporis na profasistis psixologikous logous na vris ke mia sosti ke olokliromeni etia ke teliose

apo tin ali otan milas gia i5 milas gia peri8orio 8es diladi na peri8opioi8is gia tin kinonia gia to kratos ke den se apasxoli ka8olou
prepi na sou po oti i perisoteres apagorefsis tou kratous enantia se polites pou den exoun ekplirosi tis stratiotikes tous ipoxreosis vasizonte se egkiklious ke oxi se nomous

parola afta to stratiotiko engrafo ine aparetito gia tin ekdosi diplomatos odigisis ke an mporis na ladosis gia na to vgalis gia epagkelmatiko diploma ine aparetiti proipo8esi

episis an sou ekdosoun kapio vari treloxarto isos sou paroun ke to diploma pou exis vgali mexri tora se mia nomo8esia opou prepi na odigoun i nimfalioi ke logikoi an8ropoi esi me xarti tou kratous den 8a ise enas tetios
ke ti 8a tous pis ela more psemata to ekana mia xara ime?:lol:

episis se dimosia iperesia den mporis na doulepsis me treloxarto
ston idiotiko tomea den exis provlima kanena

kirios diladi opou xriazete ena engrafo stratou esi 8a mionektis
ke 8a exis provlima me to diploma sou

ta ipolipa ine mparoufes

ala simera o stratos ine gia tous florous den exi sxesi me afto pou ixame emis prin 20 xronia peripou....
ke ine ligotero xronika

ke fantazome oti exis kapio provlima ite organiko ite psixologiko gia na to skeftese etsi
antimetopise ton pragmatiko sou eafto ke eki mesa diladi mporoun na se voi8isoun na to kseperasis

an exis mia kolitida as poume i kati alo pou se orio8eti anxotiko ke asinepi apenanti sta ka8ikonta sou den exis para na to kata8esis eki ke na se voi8isoun na to lisis i ke na to elenksis i ke na zitisis na vgis voi8itikos ke na apofigis ef8ines ke anxos

fantasou oti tetia provlimata se an8ropous trexoun me 10-20% peripou sigoura iparxi lisi gia afta ta zitimata

afta pou sou leo ine ena paradigma gia na katalavis peri tinos prokite
otan perasis tin pili tou stratopedou ine ali ipef8ini gia sena ke an ke den mporis na to katalavis osos ke an kanoun ta diafora gia na se kanoun provato eki pera xezonte na min pa8is tipota ke ofiloun na se paradosoun stin kinonia igiestato

afta genikos san apopsi

tora esi apofasizis pantos emis edo den mporoume na se voi8isoume na vgis i5 dokimase ena psixiatro:lol:

DUKASII
12/09/2005, 09:36
ΠΑΝΕ ΡΕ ΦΛΩΡΕ ΕΚΕΙ ΦΑΝΤΑΡΟΣ ..ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑ ΤΗ ΠΑΡΘΕΝΑ ΓΙΑ 12 ΜΗΝΕΣ ΣΤΡΑΤΟ.


ΜΑΣ ΤΟ ΠΑΙΖΕΣ ΚΑΙ ΑΝΤΡΑΣ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ..
ΦΛΩΡΕ.

ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΚΟΥΣΩ ΚΙΧ..

Valentino_Ptossi
12/09/2005, 09:36
περασα και εγω μια απο τα ιδια!
δεν μπορουσα να φεσωθω γιατι καποια στιγμη θε πηγαινα φανταρος!
ε λοιπον πηγα, και το οτι μολις απολειθω θα παρω τη μηχανη που γουσταρω(cbr 600 rr και εγω)μου εδεινε δυναμη, και περασε πολυ γρηγορα ο καιρος!

πηγαινε να ξεμπερδευεις!

Spazz
12/09/2005, 10:02
καλα χαλαρωστε ρε!!!το οτι δεν γουσταρω ακομη να παω στρατο σημαινει οτι εχω καποιο προβλημα η οτι ειμαι κοτα η ειμαι αδερφη η τελος παντων οτιδηποτε τετοιο??? χαλαραααα

και γαμω τις κρισεις εχετε...


πρωτον ουτε φοβαμαι(τι να φοβηθω αραγε μου λετε??χαχα)

δευτερον δεν θελω και μαλλον δεν θα μπορουσα να μπω στο δημοσιο

τριτον αυτο που θελω να κανω ουτως η αλλως δεν εχει να κανει με το αν ειμαι 22 η 24.καλυτερα μην σας πω εαν ειμαι 24.

τεταρτον ενταξει δεν ειπα οτι θα παρω και τρελοχαρτο απλα το εθιξα....διπλωμα γιοκ???ουτε καν Ι5!χχαχα

πεμπτον δεν εχω τρελα λεφτα καμια σχεση.απλα θα το παρω θα το κρατησω δυο χρονια και μετα θα παρω παλι καινουριο.πρεπει να εισαι ζαμπλουτος για να το κανεις αυτο???

σημειωση...δεν καπνιζω δεν πληρωνω σε κλαμπ δεν πηγαινω σε καφετεριες δεν πληρωνω σε συναυλιες........μονο μπιριτσες πληρωνουμε. :beer: γενικα δεν εχω πολλα πολλα εξοδα.

ντιλιβερι κανω και μαλιστα 4ωρο!!!


αντε ρε κυρια ΔΟΥΚΑ! :rotflmao: :lol: :rotflmao:







λοιπον ακουσατε ακουσατε!!!!

πηγα σημερα στα στρατολογικα γραφεια.

ελεγα να τους παραμυθιασω με ψυχολογικους λογους οπως προτειναν οι περισσοτεροι.

αλλα οταν με ρωτησε για ποιο λογο θες παλι την αναβολη δε ξερω δε μου εβγαινε να τους πω λογο ψυολογικων λογων.
ο διαλογος.

μπλα μπλα μπλα

-ναι θελω να κανω ανακληση διακοπης.

-ναι γιατι??πρεπει να εχεις καποιο λογο.

-ναιε απλα δεν ειμαι για το στρατο τωρα.

-τι δεν εισαι?

-ε δεν ειμαι ακομα.

-εχεις τελειωσει καποια σχολη κατι.

-ναι ενα ιεκ.

-και για ποιο λογο να την διακοψεις παλι.

-ε θελω και να ξαναδωσω πανελληνιες.

-πηγαινε στον υποδιευθυντη να συμπληρωσεις μια υπευθυνη δηλωση.


παω την συμπληρωνω του λεω ενταξει?μου λεει ναι.του λεω δηλαδη δεν θα σκασει κανα χαρτι για στρατο??μου λεει ναι κανονικα αναβολη.ευχαριστω πολυ γεια σας.

:) :) :) :) χαμογελο ως τα αυτια.

πανευκολα το εκανα!χεχεχε

ευχαριστω για τις συμβουλες κι ας μην συμφωνουσα με καποιες! :wacko: :wave2:

Konti
12/09/2005, 12:27
ΑΝΑΒΟΛΗ ΓΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΔΕΝ ΣΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟΥΣ ΤΟ ΛΕΣ ΕΣΥ. ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΑΠΟ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΚΑΙ ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΞΕΡΟΥΝ Η' ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ Η' ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ!!! ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΒΛΕΠΕΙΣ Ο ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΕΙ ΣΚΕΦΤΕΙ Η' ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ! ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΗΝ ΓΛΙΤΩΝΕΙΣ!

ΓΙ ΑΥΤΟ ΣΟΥ ΛΕΩ ΠΗΓΕΝΕ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙΣ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΠΩΣ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ!

ΔΕΝ ΘΑ ΤΕΛΕΙΩΣΟΥΝ ΤΑ CBR, ΘΑ ΒΓΕΝΟΥΝ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΑΠΩΛΙΘΕΙΣ! ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟΙ ΟΣΟ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΟΣ ΠΑΣ ΤΟΣΟ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ!!

ΤΩΡΑ ΕΣΥ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙΣ!!!

afrotwin
12/09/2005, 13:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από Konti
ΑΝΑΒΟΛΗ ΓΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΔΕΝ ΣΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟΥΣ ΤΟ ΛΕΣ ΕΣΥ. ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΑΠΟ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΚΑΙ ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΞΕΡΟΥΝ Η' ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ Η' ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ!!! ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΒΛΕΠΕΙΣ Ο ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΕΙ ΣΚΕΦΤΕΙ Η' ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ! ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΗΝ ΓΛΙΤΩΝΕΙΣ!

ΓΙ ΑΥΤΟ ΣΟΥ ΛΕΩ ΠΗΓΕΝΕ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙΣ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΠΩΣ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ!

ΔΕΝ ΘΑ ΤΕΛΕΙΩΣΟΥΝ ΤΑ CBR, ΘΑ ΒΓΕΝΟΥΝ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΑΠΩΛΙΘΕΙΣ! ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟΙ ΟΣΟ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΟΣ ΠΑΣ ΤΟΣΟ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ!!

ΤΩΡΑ ΕΣΥ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙΣ!!!

signomi pou enoxlo me to simpa8io kirie apafte...

den ksero an to diavasate o an8ropos pire tin anavoli i 8a tin pari pou i8ele ke den 8a pai na ksemperdevi
den goustari na ksemperdevi leme...:rotflmao: :rotflmao:

travate kapio idietero zori?

mpori se dio xronia na exi mpi i tourkia stin evropi ke na katargi8i o stratos leme......

empasi periptosi
perno to aleksiptoto
ke pao gia kamia ptosi
pou kani ke omiokataliksia.....:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Lazio
12/09/2005, 13:23
καλα ρε θες να παρεις αναβολη για να παρεις βρωμοΧΟΝΤΑ? Τι παλευεις?
:D
Παρε αναβολη να παρεις ΚΑΒΑ να &αμεις κοσμο :beer: :beer: :beer: :beer:

Xlitos
12/09/2005, 13:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από HotDog

Για την αναβολή δεν ξέρω κόλπα.Ίσως μπορείς να πάρεις για να δώσεις Πανελλήνιες ξέρω γω.Κάνεις χαρτιά και πας το καλοκαιράκι να δώσεις λευκή κόλλα για να δικαιολογήσεις και καλά την αναβολή.Δεν ξέρω αν ισχύει,ψάξτο. :wave2:

Χιχιχιχι..τελικά έπιασε ε;
Μαλάκα πλάκα έκανα για την λευκή κόλλα...Κομένα έξοδοι,μπύρες,συναυλίες και τα ρέστα για ένα χρόνο,μόνο διάβασμα και λίγο ύπνο.Ενδιάμεσα μπορείς να κατουράς και λίγο. :sick: