PDA

View Full Version : η αντζελα ειναι μονη!!!



fantacid
21/02/2012, 16:35
Ειρηνη μου τι κανεις?
χαθηκαμε!
εγω που να στα λεω..χωρισα πριν 4 μηνες ειμαι στις μοναξιες μου κ ψαχνομαι!
παμε αυριο για καφε να τα πουμε απο κοντα?
-Αντζελα

μολλις μου ηρθε με σμσ απο το Removed by sniper ******812
οποιος εχει καιρο να ¨ξεμπουκωσει" ας στειλει κανα μυνημα να κανονισει καφεδακι με την απαρηγοριτη αντζελα που.....ψαχνεται

αν κ νομιζω οτι θα εχετε λαβει κ σεις παρομοιο σμσ απο το ιδιο νουμερο με κανα τετοιο τρισαθλιο φισινκ!

:bigcry: :bigcry: :bigcry:

o sniper νομιζε οτι "εδωσα" προσωπικο νουμερο κ το εκανε edit
αν δειτε σε αυτο το
link (http://blogthea.gr/%CE%B5%CE%BB%CE%BB%CE%AC%CE%B4%CE%B1-%CE%BA%CF%8C%CF%83%CE%BC%CE%BF%CF%82/91883-%CF%80%CF%81%CE%BF%CF%83%CE%BF%CF%87%CE%AE-%CF%83%CF%84%CE%B1-%CF%81%CE%BF%CE%B6-sms-%CE%B1%CF%80%CE%AC%CF%84%CE%B7.html)
θα δειτε ποια νουμερα πρεπει να προσεχετε!

:wave2:

DimChios
21/02/2012, 16:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από fantacid
μολλις μου ηρθε με σμσ απο το Removed by sniper ******812
οποιος εχει καιρο να ¨ξεμπουκωσει" ας στειλει κανα μυνημα να κανονισει καφεδακι με την απαρηγοριτη αντζελα που.....ψαχνεται

αν κ νομιζω οτι θα εχετε λαβει κ σεις παρομοιο σμσ απο το ιδιο νουμερο με κανα τετοιο τρισαθλιο φισινκ!

:bigcry: :bigcry: :bigcry:

o sniper νομιζε οτι "εδωσα" προσωπικο νουμερο κ το εκανε edit
αν δειτε σε αυτο το
link (http://blogthea.gr/%CE%B5%CE%BB%CE%BB%CE%AC%CE%B4%CE%B1-%CE%BA%CF%8C%CF%83%CE%BC%CE%BF%CF%82/91883-%CF%80%CF%81%CE%BF%CF%83%CE%BF%CF%87%CE%AE-%CF%83%CF%84%CE%B1-%CF%81%CE%BF%CE%B6-sms-%CE%B1%CF%80%CE%AC%CF%84%CE%B7.html)
θα δειτε ποια νουμερα πρεπει να προσεχετε!

:wave2:



:bigcry: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

el_hymador
21/02/2012, 16:55
Εμενα παλι μου στελνουν συνεχως ενα μηνυμα που λεει:

"Το υπολοιπο του λογαριασμου σας ειναι 100 ευρω παρακαλουμε για την αμεση πληρωμη του ωστε να αποφευχθει το ενδεχομενο διακοπης της συνδεσης"

αϊ σιχτιρ κωλφαρσερ! Αλλη δουλεια δεν εχουν να κανουν; :mad:

fantacid
21/02/2012, 17:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
:bigcry: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

της εχεις απαντησει ε?



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sniper
21/02/2012, 17:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από fantacid
της εχεις απαντησει ε?



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

το πιθανότερο είναι να στα στέλνει αυτός.

skylaros
21/02/2012, 17:13
Αν δε βρώ σύντομα δουλειά την Άντζελα με κόβω να κάνω προς Συγγρού μεριά... δεν έχουμε και πέραση οι χοντροί !!! :D οπότε όποιος ξέρει τίποτα για καμιά εργατοώρα πουθενά ας ρίξει κάνα σφύριγμα για να μην αρχίσω και εγώ τα sms τύπου Άντζελα

DimChios
21/02/2012, 17:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
το πιθανότερο είναι να στα στέλνει αυτός.


Μπα!


:alien:











αλλα ειναι μια καλη ιδεα! :wacko:

spyrval
21/02/2012, 19:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από skylaros
Αν δε βρώ σύντομα δουλειά την Άντζελα με κόβω να κάνω προς Συγγρού μεριά... δεν έχουμε και πέραση οι χοντροί !!! :D οπότε όποιος ξέρει τίποτα για καμιά εργατοώρα πουθενά ας ρίξει κάνα σφύριγμα για να μην αρχίσω και εγώ τα sms τύπου Άντζελα

Βαγγέλη μου τί κάνεις?
Χαθήκαμε!Εγώ που να στα λέω! Μου'ρθε ξαφνικά όρεξη να δουλέψω σαν το skylaro και ψάχνομαι. Έχεις ακόμα εκείνο το ορυχείο για να ξεμουδιάσω?
Πάμε για κανα καφέ να τα πούμε από κοντά?

Δεν μπορεί, κάποιος θα τσιμπήσει...
Πάντως εύχομαι να βρεις εργατο-χρόνια. Μην απογοητεύεσαι.

nikos_abel
21/02/2012, 19:18
Ο αθώος τη πάτησα παλιότερα και απάντησα :

"Κοπελιά, σε λάθος νούμερο έχεις στείλει".

Χρειάστηκε επέμβαση από την εταιρεία κινητής για να σταματήσουν οι αποστολές χ ες ε μες.....

AUFGEBRACHT
21/02/2012, 19:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από fantacid
Ειρηνη μου τι κανεις?
χαθηκαμε!
εγω που να στα λεω..χωρισα πριν 4 μηνες ειμαι στις μοναξιες μου κ ψαχνομαι!
παμε αυριο για καφε να τα πουμε απο κοντα?
-Αντζελα
μολλις μου ηρθε με σμσ απο το Removed by sniper ******812
οποιος εχει καιρο να ¨ξεμπουκωσει" ας στειλει κανα μυνημα να κανονισει καφεδακι με την απαρηγοριτη αντζελα που.....ψαχνεται

Λες και το ήξερε η καημένη όταν πριν χρόνια έλεγε τα παρακάτω σοφά λόγια:
http://www.youtube.com/watch?v=6DryhAEqDFQ

Garfield
14/03/2012, 21:14
Σήμερα το μεσημέρι μου ήρθε και εμένα ακρίβως το ίδιο μήνυμα από το ίδιο αυτό νούμερο.
Παίζει κάτι; Τι ακριβώς επιδιώκει αυτός που κάνει αυτή την φράση; Τι θα κέρδιζε αν εγώ απαντούσα;

fasma
14/03/2012, 23:40
ειχα κανει το λαθος και απαντησα νομιζοντας οτι μου εκανε πλακα ενας φιλος :a31:......................ειδα και επαθα να ξεμπλεξω!!!!!!!!!!!!!!
δεν σου χρεωνουν παντως τπτ!

paramedic
15/03/2012, 09:59
Το στελνουν ετσι ωστε να απαντησεις πχ λαθος κανεις δεν ειμαι η Αντζελα και μετα σε χρεωνουν τα sms ο κουκος αηδονι. Και ειναι και νομιμοι και καλα γιατι υπαρχει ενημερωση στο site της εταιριας οτι οι υπηρεσιες αυτες χρεωνουν τοσο πχ. Υπαρχει και αλλη παραλλαγη που λεει οτι μιλησατε χτες στο chat κλπ κλπ.

Aggelos_SV
15/03/2012, 10:03
Εμένα πάλι μου έστειλε μήνυμα η Βερόνικα..παντρεμένη αλλά αγανακτισμένη λέει ..:rotflmao:

Είναι η γυναίκα κανενός απο δω πέρα? :rotflmao:

THEOD
15/03/2012, 11:04
Εμένα πάντως πρέπει να με γουστάρουν τρελλά οι γυναίκες :smokin:

Μέσα σε 5-6 μήνες μου ΄χουν στείλει μηνύματα η Ελένη, η Μαρία, η Άντζελα, η Γιώτα και μερικές ακόμα που μου διαφεύγουν...Και ένα περίεργο πράγμα ρε φούστη μου. Όλες χώρισαν πρόσφατα...

makis206
15/03/2012, 11:36
Εμένα πάντως πρέπει να με γουστάρουν τρελλά οι γυναίκες :smokin:
Μέσα σε 5-6 μήνες μου ΄χουν στείλει μηνύματα η Ελένη, η Μαρία, η Άντζελα, η Γιώτα και μερικές ακόμα που μου διαφεύγουν...Και ένα περίεργο πράγμα ρε φούστη μου. Όλες χώρισαν πρόσφατα...

Γι'αυτό χώρισαν Θανάση μου, για να σε κάνουν δικό τους.. γυναικοχωρίστρα, ε γυναικοχωρίστρα :rotflmao:

jpag
15/03/2012, 11:45
ποσοι απο εσας που σας εχουν ερθει αυτα τα μνματα εχετε βαλει online αγγελια στο νετ σε γνωστη εφημεριδα αγγελιων και σας ζητησε τηλ για επιβεβαιωση και να σας στειλουν κωδικο?:wave2:

nikos_abel
15/03/2012, 11:59
ποσοι απο εσας που σας εχουν ερθει αυτα τα μνματα εχετε βαλει online αγγελια στο νετ σε γνωστη εφημεριδα αγγελιων και σας ζητησε τηλ για επιβεβαιωση και να σας στειλουν κωδικο?:wave2:



ΕΓΩ!














όχι

dukeandthecity
15/03/2012, 12:02
Εμένα πάλι μου έστειλε μήνυμα η Βερόνικα..παντρεμένη αλλά αγανακτισμένη λέει ..:rotflmao:

Είναι η γυναίκα κανενός απο δω πέρα? :rotflmao:

"φιλαρακι" μακρια απο την Βερόνικα μην ερθω εκει και γινουμε μπιλιες, έτσι? Ακου αγανακτισμένη και στελνει σμσ σε SVεδες...:D

ERRIKA
15/03/2012, 12:18
ποσοι απο εσας που σας εχουν ερθει αυτα τα μνματα εχετε βαλει online αγγελια στο νετ σε γνωστη εφημεριδα αγγελιων και σας ζητησε τηλ για επιβεβαιωση και να σας στειλουν κωδικο?:wave2:

Eγώ έχω βάλει αγγελία και έχω δώσει τηλέφωνο για κωδικό και όλα τα συναφή. Αλλά ουδέποτε έχω λάβει sms από Άντζελα, Μαρία, Βασιλική..... ούτε όμως πάλι από κανένα Μητσάρα, Μάκη/Σάκη/Λάκη/Βάκη. Να το ψάξω???? :p

DimChios
15/03/2012, 12:19
Eγώ έχω βάλει αγγελία και έχω δώσει τηλέφωνο για κωδικό και όλα τα συναφή. Αλλά ουδέποτε έχω λάβει sms από Άντζελα, Μαρία, Βασιλική..... ούτε όμως πάλι από κανένα από Μητσάρα, Μάκη/Σάκη/Λάκη/Βάκη. Να το ψάξω???? :p

Πες το τηλ σου

:smokin:

ERRIKA
15/03/2012, 12:23
Πες το τηλ σου

:smokin:

Αχ, Μήτσο μ', θα μου στείλεις ΕΣΥ sms για να μη νοιώθω μειονεκτικά, ε???

nikos_abel
15/03/2012, 12:25
Αχ, Μήτσο μ', θα μου στείλεις ΕΣΥ sms για να μη νοιώθω μειονεκτικά, ε???

Ποστ στη σειρά σε άσχετο θρεντ από

DimChios

ERRIKA

nikos_abel

τι ακολουθεί;

:lol:

DimChios
15/03/2012, 12:25
Αχ, Μήτσο μ', θα μου στείλεις ΕΣΥ sms για να μη νοιώθω μειονεκτικά, ε???

ε ναι!

χρεωση 75 ευρω +φπα :smokin:














το 3ωρο! :bigcry:

Εχετλαίος
15/03/2012, 12:27
Ποστ στη σειρά σε άσχετο θρεντ από

DimChios

ERRIKA

nikos_abel

τι ακολουθεί;

:lol:

Ίντα;
:confused:

makis206
15/03/2012, 12:29
Αχ, Μήτσο μ', θα μου στείλεις ΕΣΥ sms για να μη νοιώθω μειονεκτικά, ε???

Μπα μπα; Κι η Έρρικα είναι μόνη;:lol:

ERRIKA
15/03/2012, 12:33
Ίντα;
:confused:

Ε τι ίντα;;; Δεν ξέρεις τι εννοεί ο ποιητής (=nikos abel);; : Εξορισμός του θρεντ εις το πυρ το εξώτερον. :lol:

nikos_abel
15/03/2012, 12:54
Ίντα;
:confused:

250010

:cry: :cry: :cry:




Ε τι ίντα;;; Δεν ξέρεις τι εννοεί ο ποιητής (=nikos_abel);; : Εξορισμός του θρεντ εις το πυρ το εξώτερον. :lol:

ΑΝΤΕΡΣΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΡΤ!!!!!!

makis206
15/03/2012, 13:04
ΑΝΤΕΡΣΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΡΤ!!!!!!

E κι εσύ πια, σήκωσέ τηνε να βάζουμε ένα πλην να τελειώνουμε, πωωωω....:lol:

TROOPER
15/03/2012, 13:06
το να εχετε το γνωθι σαυτον (πιστευοντας οτι σκιστηκατε στο σπαμ) και να περιμενετε να κλειδωθει, κι ομως παρ' ολα αυτα να συνεχιζετε δηλωνει 2 πραγματα.
η οτι απλα ειστε αδυναμοι στο να σταματησετε η οτι προσπαθειτε να δειτε τα ορια της διαχειρισης.
επειδη το 2ο το θεωρω προσβλητικο, θα θεωρησω (αυθαιρετα) οτι απλα ειστε αδυναμοι και θα σας παρακαλεσω να βρειτε το κουραγιο και να κοψετε το ακατασχετο σπαμ.

το σπαμ το θελουμε.ειναι το αλατοπιπερο του φορουμ και ειναι παντα καλοδεχουμενο.αλλα να υπαρχει κι ενας λογος.απλα το να λεμε παπαριες χωρις λογο,θεμα η εστω χαβαλε ειναι το λιγοτερο εκνευριστικο.

εν παση περιπτωση σεβαστειτε λιγο τον χωρο μας και τον χρονο μας.

ευχαριστω.

GIXXERAKIAS
15/03/2012, 13:17
το να εχετε το γνωθι σαυτον (πιστευοντας οτι σκιστηκατε στο σπαμ) και να περιμενετε να κλειδωθει, κι ομως παρ' ολα αυτα να συνεχιζετε δηλωνει 2 πραγματα.
η οτι απλα ειστε αδυναμοι στο να σταματησετε η οτι προσπαθειτε να δειτε τα ορια της διαχειρισης.
επειδη το 2ο το θεωρω προσβλητικο, θα θεωρησω (αυθαιρετα) οτι απλα ειστε αδυναμοι και θα σας παρακαλεσω να βρειτε το κουραγιο και να κοψετε το ακατασχετο σπαμ.

το σπαμ το θελουμε.ειναι το αλατοπιπερο του φορουμ και ειναι παντα καλοδεχουμενο.αλλα να υπαρχει κι ενας λογος.απλα το να λεμε παπαριες χωρις λογο,θεμα η εστω χαβαλε ειναι το λιγοτερο εκνευριστικο.

εν παση περιπτωση σεβαστειτε λιγο τον χωρο μας και τον χρονο μας.

ευχαριστω.

Αγόραρε....χέλι.....έτσι μ'άρεσεις.....αμάνικος....

(οκ το κόβω)