PDA

View Full Version : Οδηγησε κι ΕΣΥ μια Ferrari...



DimChios
24/02/2012, 14:57
...MΠΟΡΕΙΣ!

------> :bawl: (http://ferraridrive.gr/) <---------

mikes
24/02/2012, 15:00
εγω παντως σιγουρα μπορω.....:smokin:

αλλα ποιος θα μου δωσει μια???


προς το παρον παντως βολευομαι τα καλοκαιρια με τη λαμποργκινι του θειου μου!!:smokin:

dukeandthecity
24/02/2012, 15:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από motomike
εγω παντως σιγουρα μπορω.....:smokin:

αλλα ποιος θα μου δωσει μια???


προς το παρον παντως βολευομαι τα καλοκαιρια με τη λαμποργκινι του θειου μου!!:smokin:

ειναι περτικαλι του άργους ή εισαι απο τους άλλους εσυ ?

byron
24/02/2012, 15:04
Για την επιλογή Γ) ο αδερφός ή ο πατέρας ή κάποιο μέλος της οικογένειας μπορεί να είναι οδηγός για να συνοδεύσει την νύφη και μετά την εκκλησία θα παραλάβει το αυτοκίνητο ο γαμπρός με την νύφη συνοδηγό για να φτάσουν στο σημείο της δεξίωσης.Επίσης θα πρέπει οι οδηγοί να κάνουν δύο μαθήματα των 45λεπτών από τον έμπειρο οδηγό Ferrari, σχετικά με τη συμπεριφορά του αυτοκινήτου. Τα μαθήματα παραδίδονται μια εβδομάδα πριν το γάμο. Απαραίτητες προϋποθέσεις για τους οδηγούς της Ferrari είναι η κατοχή διπλώματος τουλάχιστον ενός έτους. Η χρήση ζώνης κρίνεται υποχρεωτική, καθώς και η προσκόμιση του διπλώματος οδήγησης. Οι επιβάτες θα πρέπει να έχουν ύψος από 1.50 έως 2.10 μέτρα και να ζυγίζουν το πολύ 130 κιλά ο καθένας . Το κόστος είναι 1280€ και ο μέγιστος χρόνος παραμονής του αυτοκινήτου είναι 5 ώρες.



:a31: :a31:

DimChios
24/02/2012, 15:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από baron


:a31: :a31:


Moνο αυτη η παραγραφος σου προξενησε την παληδρομικη αυτη κινηση? :wacko:

Το υπολοιπο site δλδ πραγματευεται κατι σοβαρο ε?

:lol: :lol: :lol:



Τι σκεφτηκε ο ανθρωπος λεμε! :rolleyes:
Πρεπει να εχει χ3στει στα φραγκα με τοσα ψωνια τριγυρω! :alien:

el_hymador
24/02/2012, 15:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
...MΠΟΡΕΙΣ!

------> :bawl: (http://ferraridrive.gr/) <---------


...αυτος δεν μπορεσε:

http://www.fimes.gr/2012/02/ferrari-atuxima-vouliagmenis/

DimChios
24/02/2012, 15:12
να κανω μια προσωπικη εκτιμηση




Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Τι σκεφτηκε ο ανθρωπος για να ξεπλυνει χρημα λεμε! :rolleyes:

DimChios
24/02/2012, 15:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
...αυτος δεν μπορεσε:

http://www.fimes.gr/2012/02/ferrari-atuxima-vouliagmenis/


λες να τανε του τυπου με τις ενοικιασεις?

:bigcry: :bigcry: :bigcry:


"φιλαρακι, δε με εκπαιδευσες καλα γι αυτο κι εγω ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΩ" :lol: :lol: :lol:

blackbusa
24/02/2012, 15:17
λεμε για τρελλη εμπειρια...ιδιος στο διαφημιστικο βιντεακι (00:30) οπου παει με την ιδια ταχυτητα με τον τρενο του προαστιακου και τον περναει σουβλακι ενα γιαπονεζικο σενταν...

:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

DimChios
24/02/2012, 15:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
λεμε για τρελλη εμπειρια...ιδιος στο διαφημιστικο βιντεακι (00:30) οπου παει με την ιδια ταχυτητα με τον τρενο του προαστιακου και τον περναει σουβλακι ενα γιαπονεζικο σενταν...

:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:


Αμ που κοιταει απ εξω (ο πελατης) χαλλλλαρα με το χερι στο παραθυρο για να τον δουνε?

:bigcry: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

DimChios
24/02/2012, 15:28
καλα, τα βιντεο ειναι ολα τα λεφτα!
σε καποιο λεει "νοιωθεις την ανταποκριση του γκαζιου?"

:bigcry: :bigcry: :bigcry:

του εγραψα σχολια αλλα σιγα μη το εγκρινει:
"φιλε να σε ρωτησω κατι! Η "ανταποκριση" που λες για το γκαζι ερχεται απο εδω, Ελλαδα ή απ ευθειας μεσω δορυφορου απο Ιταλια?"


:bawl: :bawl:

Red Rider
24/02/2012, 16:07
Kαλή φάση...


Αγοράζεις ένα τέτοιο.. http://www.car.gr/classifieds/cars/view/1571598/

Το νοικιάζεις στον κάθε τυχάρπαστο για 30 λεπτα(15 οδήγησης..) προς 100ευρω

200 ευρω την ώρα.. πολύ καλά ε?

liakaros
24/02/2012, 16:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
...αυτος δεν μπορεσε:

http://www.fimes.gr/2012/02/ferrari-atuxima-vouliagmenis/

Mε μια καλη αλοιφη πιστευω θα φτιαξει :bawl:

THEOD
24/02/2012, 16:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από Red Rider
Kαλή φάση...


Αγοράζεις ένα τέτοιο.. http://www.car.gr/classifieds/cars/view/1571598/

Το νοικιάζεις στον κάθε τυχάρπαστο για 30 λεπτα(15 οδήγησης..) προς 100ευρω

200 ευρω την ώρα.. πολύ καλά ε?

Ναι ρε φίλε αλλά αυτό είναι ασημί... Αλλοιώνει την γεύση ρε γμτ

mikes
24/02/2012, 16:19
μαλακια παντως! αν θελει να μεταδωσει στο επακρο την εμπειρια της οδηγησης φεραρι η
καλυτερη διαδρομη εντος αττικης που μπορει να το κανει ειναι διονυσος - νεα μακρη! στην
ευθεια της αττικης οδου οδηγω και αερολανο που λεει ο λογος!!

el_hymador
24/02/2012, 16:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από motomike
μαλακια παντως! αν θελει να μεταδωσει στο επακρο την εμπειρια της οδηγησης φεραρι η
καλυτερη διαδρομη εντος αττικης που μπορει να το κανει ειναι διονυσος - νεα μακρη! στην
ευθεια της αττικης οδου οδηγω και αερολανο που λεει ο λογος!!

Ε ναι, να δουλεψουν και λιγο αυτοι στην ΕΜΑΚ...

el_hymador
24/02/2012, 16:23
Εμπειρια οδηγησης Vitara 1600 8V του 92...

Μονο με 50 ευρω το μισαωρο ζησε και εσυ μια μοναδικη εμπειρια οδηγησης στα μαγευτικα τοπια της Κορινθιας... ακου πως δουλευει ενα κλασμενο κιβωτιο, βρες τις διαρροες απο το καρτερ και παρε μερος σε μια μοναδικη off-road εμπειρια...

θα πιασει λετε η μπα; :confused:

DimChios
24/02/2012, 16:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
Εμπειρια οδηγησης Vitara 1600 8V του 92...

Μονο με 50 ευρω το μισαωρο ζησε και εσυ μια μοναδικη εμπειρια οδηγησης στα μαγευτικα τοπια της Κορινθιας... ακου πως δουλευει ενα κλασμενο κιβωτιο, βρες τις διαρροες απο το καρτερ και παρε μερος σε μια μοναδικη off-road εμπειρια...

θα πιασει λετε η μπα; :confused:


με δωρο ενα βαζο μελι θα γινει της π0ρνης!

:beer: :beer: :beer: :beer:

devil's animal
24/02/2012, 17:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από FerrariDrive
20 λεπτά εμπειρίας με Ferrari!

Ζήσε τώρα τη μοναδική αίσθηση μιας Ferrari, από τη θέση του συνοδηγού! Η εμπειρία περιλαμβάνει 5λεπτη ενημέρωση από τον εκπαιδευμένο οδηγό της Ferraridrive.gr. Έπειτα ακολουθεί 15λεπτη διαδρομή η οποία θα σας μείνει αξέχαστη! Κάντε το όνειρο σας πραγματικότητα και νιώστε το πάθος της Ferrari!

Tips: Η αγορά αυτού του πακέτου, είτε ως δώρο σε ένα αγαπημένο σας πρόσωπο είτε ως δώρο στον εαυτό σας, ισχύει για 9 μήνες*. Πέραν αυτού του διαστήματος παύει η ισχύ του. Η διάρκεια της εμπειρίας κυμαίνεται περίπου στα 20 λεπτά της ώρας και απευθύνεται σε άτομα άνω των 15 ετών. Η χρήση ζώνης κρίνεται υποχρεωτική, καθώς και το μέγιστο βάρος και ύψος του συμμετέχοντα δεν θα πρέπει να ξεπερνά τα 130 κιλά και τα 2 μέτρα αντίστοιχα.


20 λεπτα εμπειριας με Suzuki GSXR!

Ζήσε τώρα τη μοναδική αίσθηση μιας GSXR, από τη θέση του συνοδηγού! Η εμπειρία περιλαμβάνει 5λεπτη ενημέρωση από τον εκπαιδευμένο οδηγό της devil's racing.gr. Έπειτα ακολουθεί 15λεπτη διαδρομή στην αττικη οδο, οπου μπορειτε να υψωνεται το μεσαιο δαχτυλο σε οποιαδηποτε Ferrari-Lamborghini-Porshe (αλλο supercar) και να τους περνατε σουζαριστοι! Κάντε το όνειρο σας πραγματικότητα και κοροϊδεψτε οποιον εχει πληρωσει να οδηγησει ή να συνοδηγησει μια ferrari!

Tips: Η αγορά αυτού του πακέτου, είτε ως δώρο σε ένα αγαπημένο σας πρόσωπο είτε ως δώρο στον εαυτό σας, ισχύει για 9 μήνες*. Πέραν αυτού του διαστήματος παύει η ισχύ του. Η διάρκεια της εμπειρίας κυμαίνεται περίπου στα 20 λεπτά της ώρας και απευθύνεται σε άτομα άνω των 18 ετών. Η χρήση κρανους κρίνεται υποχρεωτική, καθώς και το μέγιστο βάρος και ύψος του συμμετέχοντα δεν θα πρέπει να ξεπερνά τα 70 κιλά και τα 1,90 μέτρα αντίστοιχα. Προαιρετικα προσφερονται πανες ακρατειας που σας κρατανε στεγνο/η σε ολη την διαδρομη.Οι αντρες πληρωνουν προκαταβολικα. Οι γυναικες αν εχουν αναλογιες 90-60-90 και εχουν λαβει μερος στο διαγωνισμο Playboy του Star Channel δεν πληρωνουν καθολου...

πακετο προσφορας 30€

ελα ν'ανοιγουν οι δουλειες λεμε...
βαλε κοσμε την προσφορα σου...
:lol: :lol:

Bowleno
24/02/2012, 17:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
Εμπειρια οδηγησης Vitara 1600 8V του 92...

Μονο με 50 ευρω το μισαωρο ζησε και εσυ μια μοναδικη εμπειρια οδηγησης στα μαγευτικα τοπια της Κορινθιας... ακου πως δουλευει ενα κλασμενο κιβωτιο, βρες τις διαρροες απο το καρτερ και παρε μερος σε μια μοναδικη off-road εμπειρια...

θα πιασει λετε η μπα; :confused:


Εσύ να αφήσεις κάτω το "καλό" μέλι είπαμε! :mad:




:bawl: :bawl: :rotflmao: :rotflmao:

fantacid
24/02/2012, 17:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
λεμε για τρελλη εμπειρια...ιδιος στο διαφημιστικο βιντεακι (00:30) οπου παει με την ιδια ταχυτητα με τον τρενο του προαστιακου και τον περναει σουβλακι ενα γιαπονεζικο σενταν...

:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

+1000

κ γιατι να νοικιασω ολοκληρη φερραρι οταν παω μαζι με τον προαστιακο κ κανει μονο 2€???

:lol: :lol: :lol: :lol:

SoulGR
24/02/2012, 18:39
αυτο παντως δεν ειν' κακο (http://www.ferraridrive.gr/odigisi-go-kart.html?page=shop.product_details&flypage=flypage_new.tpl&product_id=16&category_id=5) :alien: :alien:

dmf
24/02/2012, 18:54
Γιατί σας πειράζει δεν καταλαβαίνω. Αφού υπάρχουν ψώνια καλά κάνει για τους τα παίρνει.
Αλλά η 360 modenas σιγά το supercar να πούμε. Να είχαν καμιά 458 italia να πω ναι, αλλά για αυτη την αηδία; :nono:

fantacid
24/02/2012, 19:02
ναι ρε σιγα την 360,
το μισο χωριο σου να φανταστω με μια 360 παει για καφε στη πλατεια!!!!

dmf
24/02/2012, 19:04
Ωπ να'τος και ο πελάτης που λέγαμε.

fantacid
24/02/2012, 19:10
για σου χορτασμενε απο'τα αλογα του χορνετ......

:lol: :lol: :lol: :lol:

ρε που εχουμε μπλεξει!
:bigcry: :bigcry: :bigcry:

DimChios
24/02/2012, 19:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από dmf
Ωπ να'τος και ο πελάτης που λέγαμε.



ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΟΜΩΣ ΛΕΜΕ!


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

dmf
24/02/2012, 19:20
Ναι ακριβώς επειδή θέλω κι άλλα άλογα θα πάω να οδηγήσω το supercar, και θα το βγάλω και σε dvd να το έχω να το βλεπω και να μου φευγουν τα τσισα απ'την συγκίνηση. :a31: :a31:

dmf
24/02/2012, 19:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΟΜΩΣ ΛΕΜΕ!


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Τί ρε δεν θα τον μπάσουν μέσα επειδή λεει max 130kg ? :rolleyes:

mouse112
24/02/2012, 19:27
http://www.youtube.com/watch?v=hJM3WPOppzA&feature=player_embedded

Ο τελευταίος όλα τα λεφτά.

:lol: :lol: :lol:

Και το μπλόκο περιμένει λίγο πιο κάτω.

fantacid
24/02/2012, 19:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από mouse112
http://www.youtube.com/watch?v=hJM3WPOppzA&feature=player_embedded

Ο τελευταίος όλα τα λεφτά.

:lol: :lol: :lol:

Και το μπλόκο περιμένει λίγο πιο κάτω.

ΧΑΑΧΑχαχαχαχαχα στο 1:50 τα λεει ολα......"κατευθειαν σα να εχεις μηχανη!"*
αχχαχαχα

ρε συ αυτος στο 15'' ποιον μου θυμιζει????
:lol: :lol: :lol:

σα το σορνετ ηθελε να πει αλλα θα μπερδεύτηκε
:D

Ichigo
24/02/2012, 20:58
Γελάμε γελάμε αλλά ο κυρ Νίκος έχει βρει μια χρυσή φάμπρικα που του φέρνει φράγκα (και καλά κάνει ;) ) και μάλιστα με μοντέλο της περασμένης δεκαπενταετίας! :wave2:

Τα τυπάκια ασχολίαστα :bawl:

povero cavallino rampante... :(

mouse112
24/02/2012, 21:14
Δηλαδή αν με αυτό το αυτοκίνητο είναι σαν να οδηγείς μηχανή...

με το Bugatti Veyron θα είναι σκέτος πύραυλος.

Πανοπτικός
24/02/2012, 21:40
Σε περιπτωση ατυχηματος με υπαιτιοτητα του πελατη τι γινεται ? :confused:

devil's animal
24/02/2012, 21:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ichigo
Γελάμε γελάμε αλλά ο κυρ Νίκος έχει βρει μια χρυσή φάμπρικα που του φέρνει φράγκα (και καλά κάνει ;) ) και μάλιστα με μοντέλο της περασμένης δεκαπενταετίας! :wave2:

Τα τυπάκια ασχολίαστα :bawl:

povero cavallino rampante... :(

σιγα την μπιζνα ρε συ....
ειλικρινα τωρα..
πιστευεις οτι με τετοια κριση θα βρει πολλα θυματα για να:
1) κανει αποσβεση την ferrari (κεφαλαιο)
2) πληρωνει την συντηρηση της ferrari και της εταιρειας (παγια εξοδα)
3) βγαζει κερδος (βιοπορισμος)

απλα ο τυπος πρεπει να τα ειχε απο μπαμπα, ασχοληθηκε με το καρτ, εφτιαξε και μια πιστα καρτ πηρε και μια ferrari για το ψωνιο του και την μουρη του και λεει: πως θα βγαζω την βενζινη της μερας? ε,ας κανω καμια μ@λακια και οποιος τσιμπησει θα μου βγαζει την ΜΠενζινα της μερας για να μετακινουμαι με το αφηνιασμενο αλογακι...:D

yannis24
24/02/2012, 22:10
Ότι και να είναι.....
Όπως και να είναι.....

Το μεροκάματο του το βγάζει.....

Εμείς γιατι τον κατα-κρίνουμε δεν μπορω να καταλάβω.........

Ο τύπος για μενα είναι μάγκας.....

Και την Ferrari του την έχει ( 5ετιας, 10ετιας....στα τέτοια μου).....εμείς καβλ)€&&ουμε με μηχανάκια 15ετιας που τα βρίσκεις Πια με €500......

Και την δουλεια του την κάνει.....

Και το αν υπάρχουν 10-20-1000 άτομα καυλωμενα να οδηγήσουν μια Ferrari δεν με ενδιαφέρει...

Όσο μας αρέσει εμάς να βλέπουμε την τάδε Ducati των €60.000 και να γουστάρουμε να την οδηγήσουμε (Ποιος είδε πριν 2-3 μέρες τον ακατανομαστο ), άλλο τόσο γουσταρουν και κάποιοι άλλοι τα Ferrari και τα κάθε Ferrari....

Δηλαδη εσυ..,για να κανείς μια βόλτα 30 λεπτα μια desmocedice RR δεν θα εδινες Άμα σου δινόταν η ευκαιρία ένα €80;

Η ακόμα καλύτερο ......άμα στα γενέθλια σου μαζεύονταν 5 κολλητοί σου και σου έβαζαν €15 οι καθένας για να σου νοικιάσουν μια desmo RR για 30 λεπτά σαν δώρο..........θα τους εκραζες?

Ρε........σοβαρευτειτε......όπως βλέπουμε εμείς τους άλλους, έτσι μας κοιτάνε και αυτοι.....

BLiTzER
24/02/2012, 22:15
Όταν ήμουν Αγγλία (10-11 χρόνια πριν), υπήρχαν διάφορες τέτοιες εταιρείες. Νομίζω οδηγούσες Ferrari με 200 λίρες ή κάτι τέτοιο, τότε. Οπότε, όχι, δεν είναι κάτι νέο και, σίγουρα, όποιος το σκέφτηκε το βγαζε το μεροκάματο.

Αν δεν ήταν σε δημόσιο δρόμο, δε θα ήταν κακό. 15 λεπτά σε δημόσιο δρόμο, με όριο ταχύτητας, είναι τουλάχιστον αστείο.

KostasV2
24/02/2012, 22:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από dmf
Αλλά η 360 modenas σιγά το supercar να πούμε.
ModenaS? :eyepop: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

dmf
24/02/2012, 22:39
γλωσσα λανθανουσα αληθεια λεγει :rolleyes:

GiannisBlessed
24/02/2012, 22:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από BLiTzER

Αν δεν ήταν σε δημόσιο δρόμο, δε θα ήταν κακό. 15 λεπτά σε δημόσιο δρόμο, με όριο ταχύτητας, είναι τουλάχιστον αστείο.

για 30 λεπτα δικο σου το desmo...αλλα σε χωματοδρομο!!:lol:

McTalas
25/02/2012, 00:37
Χιο!!!

Φωναζε με Γωγουλινι !!!!!!!!!!!!!!!!


:blush:

7gibernau
25/02/2012, 01:34
το νιμου και οι φερραρι......τελος......




























αντε και το τυονο........

fantacid
28/02/2012, 16:19
Όταν ήμουν Αγγλία (10-11 χρόνια πριν), υπήρχαν διάφορες τέτοιες εταιρείες. Νομίζω οδηγούσες Ferrari με 200 λίρες ή κάτι τέτοιο, τότε. Οπότε, όχι, δεν είναι κάτι νέο και, σίγουρα, όποιος το σκέφτηκε το βγαζε το μεροκάματο.

Αν δεν ήταν σε δημόσιο δρόμο, δε θα ήταν κακό. 15 λεπτά σε δημόσιο δρόμο, με όριο ταχύτητας, είναι τουλάχιστον αστείο.

μονο που το λονδινο εχει 8εκ. κοσμο +1εκ ημερησιως τουριστες
ενω ολη η ελλαδα εχει 11εκ!

εκτος του οτι στο λονδινο εχει πολυυυυυ μεγαλυτερα κασε, δλδ περισσοτερο κοσμο που του περισευτουν 200λιρια για μια βολτα με φερραρι,
κ αν θυμαμε καλα ηταν για 12ωρες!!!!

αυτα τα ολιγα για πρωτη συγκριση.....

:cool:

cityfly
05/03/2012, 19:17
...αυτος δεν μπορεσε:

http://www.fimes.gr/2012/02/ferrari-atuxima-vouliagmenis/


τυχαία έπεσα στο ίδιο βίντεο
και εκτός του ότι τη γλύτωσε ο ενοικιαστής καθώς το αμάξι ήταν αλουνού ;)
η βασική διαπίστωση είναι άλλη
πήραν στο fimes το θέμα από το vimaoline (όπως φαίνεται καθαρά από τις φωτογραφίες) αλλά τα υπόλοιπα τα ξέχασαν

http://www.vimaonline.gr/default.asp?pid=20&ct=8&artid=5194

:D

Πανοπτικός
05/03/2012, 19:22
20 λεπτα εμπειριας με Suzuki GSXR!

καθώς και το μέγιστο βάρος και ύψος του συμμετέχοντα δεν θα πρέπει να ξεπερνά τα 70 κιλά και τα 1,90 μέτρα αντίστοιχα.

Ωραια αυτα που λες αλλα τα 70 λιγα δεν ειναι :confused:

Εγω που ειμαι 130 δεν μπορω να λαβω μερος :mad:

sotpag
05/03/2012, 20:01
εγω παντως σιγουρα μπορω.....:smokin:

αλλα ποιος θα μου δωσει μια???


προς το παρον παντως βολευομαι τα καλοκαιρια με τη λαμποργκινι του θειου μου!!:smokin:


εύκολο... στο μουσείο της ferrari με 50€ η βόλτα!!!

devil's animal
05/03/2012, 20:11
Ωραια αυτα που λες αλλα τα 70 λιγα δεν ειναι :confused:

Εγω που ειμαι 130 δεν μπορω να λαβω μερος :mad:


και τι το περασες το υποπλαισιο του gsxr ρε??? καμια σιδηροκατασκευη με κοιλοδοκους πακτωμενη στο εδαφος??:cry:

παρε τα 130 κιλα σου και παιξε με κανα caterpillar...
:wave2:
249100

Πανοπτικός
05/03/2012, 23:12
και τι το περασες το υποπλαισιο του gsxr ρε??? καμια σιδηροκατασκευη με κοιλοδοκους πακτωμενη στο εδαφος??:cry:

παρε τα 130 κιλα σου και παιξε με κανα caterpillar...
:wave2:
249100


Αντε ρε μισοριξια :lol:

devil's animal
06/03/2012, 13:48
Αντε ρε μισοριξια :lol:

εγω τουλαχιστον δεν χαλαω (πολυ) την αναλογια κιλων/ιππο...
:a43::a43::a43:

Πανοπτικός
06/03/2012, 14:50
Εχω οδηγησει κατερπιλαρ, χρειαζονται απλο διπλωμα κ εχουν 2 ταχυτητες :cry: