PDA

View Full Version : ΠΑΤΡΑ: Περιπετειώδης ληστεία με βαριοπούλα - ξέμειναν από όχημα οι δράστες



Ichigo
24/02/2012, 17:44
Νέο χτύπημα στο υποκατάστημα της Εμπορικής τράπεζας στην Πάτρα στην οδό Κορίνθου (Αγίας Σοφίας). Δύο άτομα που φορούσαν κράνη περίμεναν με μία μοτοσικλέτα μεγάλου κυβισμού έξω από το υποκατάστημα. Την στιγμή που έφγαθσε μία χρηματαποστολή, απείλησαν τους υπαλλήλους με καλάζνικοφ, άρπαξαν το μεταλλικό κουτί μεταφοράς χρημάτων, έβγαλαν μία βαριοπούλα, το άνοιξαν και άρπαξαν τα χρήματα. Στη συνέχεια ανέβηκαν στην μοτοσικλέτα όμως δεν έπαιρνε μπροστά. Την παράτησαν στο σημείο, απείλησαν τον οδηγό ενός αυτοκινήτου που ψώνιζε ακριβώς απέναντι στον φούρνο, του έκλεψαν το όχημα και εξαφανίστηκαν. Η αστυνομία έχει εξαπολύσει ανθωποκυνηγητό για τη σύλληψή τους.


http://www.dete.gr/news.php?article_id=80178






:lol: :lol:






:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


























:bawl: :bawl: :bawl: :bawl:


248368

devil's animal
24/02/2012, 17:50
πφφφ....κακοηθειες...:mad:


























































απλα η μηχανη ηταν μπατσου και την επιασε το "υπηρεσιακο" της...
:lol: :lol:

DimChios
24/02/2012, 17:55
ε οχι ρε μλκ!!!!!!!!


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

SoulGR
24/02/2012, 18:20
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

AUFGEBRACHT
24/02/2012, 18:28
Παίζει να δούμε κανα post εδώ μέσα του στύλ "Παιδιά καλησπέρα, είμαι νέος στο φόρουμ και έχω ένα πρόβλημα, προχτές που πήγα σε μια δουλειά με ένα φίλο μου, όταν χρειάστηκε να βάλω μπροστά για να φύγω η μηχανή δεν έπαιρνε μπροστά με τίποτα. Καμιά ιδέα τί μπορεί να φταίει; Την παράτησα εκεί και αναγκάστηκα να πάρω αυτοκίνητο. Αααα, η μηχανή ήταν μια Triumph Τiger. Επειδή λόγω επαγγέλματος χρειάζεται η μηχανή να παίρνει αμέσως μπροστά και να γίνομαι καπνός έχετε να μου προτείνετε κάποια αξιόπιστη μοτοσυκλέτα μεγάλου κυβισμού;"

DimChios
24/02/2012, 18:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από AUFGEBRACHT
Παίζει να δούμε κανα post εδώ μέσα του στύλ "Παιδιά καλησπέρα, είμαι νέος στο φόρουμ και έχω ένα πρόβλημα, προχτές που πήγα σε μια δουλειά με ένα φίλο μου, όταν χρειάστηκε να βάλω μπροστά για να φύγω η μηχανή δεν έπαιρνε μπροστά με τίποτα. Καμιά ιδέα τί μπορεί να φταίει; Την παράτησα εκεί και αναγκάστηκα να πάρω αυτοκίνητο. Αααα, η μηχανή ήταν μια Triumph Τiger. Επειδή λόγω επαγγέλματος χρειάζεται η μηχανή να παίρνει αμέσως μπροστά και να γίνομαι καπνός έχετε να μου προτείνετε κάποια αξιόπιστη μοτοσυκλέτα μεγάλου κυβισμού;"


Να σου θυμισω οτι εχουμε δει ποστ του τυπου: "παιδες, εχω χασει τα κλειδια της μηχανης και την εχω αφησει σε ενα φιλο μου. Ξερετε πως μπορω να τη βαλω μπροστα?"

:bawl: :bawl: :bawl:

Cpt. Haddock
24/02/2012, 18:35
Βλέπετε ρε μλκες?

Η triumph ειναι με την πλευρά του νόμου :smokin:












:bawl: :bawl: :bawl: :bawl: (βρέθηκε και το κλεμμενο μηχανακι τουλαχιστον)

vaska
24/02/2012, 18:40
Ναι αλήθεια είναι, έγινε σήμερα το πρωί πάνω από το μαγαζί μου (ο από πάνω παράλληλος δρόμος είναι). Γμτ να μην είμαι εκεί να δώσω μια βοήθεια στα παιδιά, ε όλο και κάτι θα μου έδιναν.


Πάνε μωρέ ποτέ με Ευρωπαϊκό να κάνουνε ληστεία????? Πάρε Ιάπωνα φίλε να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο!!


:bigcry: :bigcry: :bigcry:

AUFGEBRACHT
24/02/2012, 18:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Βλέπετε ρε μλκες?

Η triumph ειναι με την πλευρά του νόμου


Εγώ με την πλευρά στο πεζοδρόμιο τη βλέπω

Υ.Γ. εάν είναι όπως τα λες μάθαμε τί μηχανή δεν θα αγόραζε ποτέ ο Πανοπτικός

AUFGEBRACHT
24/02/2012, 18:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Να σου θυμισω οτι εχουμε δει ποστ του τυπου: "παιδες, εχω χασει τα κλειδια της μηχανης και την εχω αφησει σε ενα φιλο μου. Ξερετε πως μπορω να τη βαλω μπροστα?"

:bawl: :bawl: :bawl:

Ξεχνιέται;;;

fantacid
24/02/2012, 19:05
πρωταρηδες,
ποτε δε σβηνεις το μοτοσακο οταν βιαζεσαι πανω στη δουλεια!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

dmf
24/02/2012, 19:08
Ρε μήπως δεν του είχαν βάλει από την καλή βενζίνη; :rolleyes:

Ζεύκας
24/02/2012, 19:18
ο συναγερμός θα έφταιγε

Tedvj23
24/02/2012, 19:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska
Ναι αλήθεια είναι, έγινε σήμερα το πρωί πάνω από το μαγαζί μου (ο από πάνω παράλληλος δρόμος είναι). Γμτ να μην είμαι εκεί να δώσω μια βοήθεια στα παιδιά, ε όλο και κάτι θα μου έδιναν.


Πάνε μωρέ ποτέ με Ευρωπαϊκό να κάνουνε ληστεία????? Πάρε Ιάπωνα φίλε να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο!!


:bigcry: :bigcry: :bigcry:

japan..+1

chr1s_86
24/02/2012, 19:52
Το αστείο ποιο είναι δε κατάλαβα... :confused: :sick:

Shaolin Monk
24/02/2012, 20:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από chr1s_86
Το αστείο ποιο είναι δε κατάλαβα... :confused: :sick:


Οτι πηγαν να κλεψουν με οχημα διαφυγης Σωβρακοφανελα... Δεν ειναι για γελια; :bawl: :lol:

chr1s_86
24/02/2012, 21:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από Shaolin Monk
Οτι πηγαν να κλεψουν με οχημα διαφυγης Σωβρακοφανελα... Δεν ειναι για γελια; :bawl: :lol:

Sorry... εγώ διάβασα για κλοπή μοτοσυκλέτας και κλοπή αυτοκινήτου... :(