PDA

View Full Version : Μπουφαν Clain-ese



Πανοπτικός
29/02/2012, 19:26
Πηρα τις προαλλες ενα μπουφανακι δερματινο κ καλα, πολυ φθηνο (70 ευρω)...
Εχει κ κοκκαλα μαζι αλλα δεν τα εβαλα :hypnotize

Ενα φιλαρακι λεει οτι μοιαζει σαν να το αγορασα απο πακιστανο πλανοδιο κ οτι θα ντρεποταν να το φορεσει εξω :lol::lol::lol: , στεναχωρεθηκα πολυ μ αυτο :sad:
Περα απο κανα δυο κουβεντες εμψυχωσης εχω μια ερωτηση:

Αυτα τα δερματινα πως πλενονται ? Φανταζομαι οχι στο πλυντηριο.


Υγ. Μου το αφησε πολυ κατω απο την αρχικη, επειδη φοραω σπανιο νουμερο, πιστευω ενα μηνα καλοκαιρινης χρησης να αντεξει, θα τα εχει βγαλει τα φραγκα του :lol:
Ειναι θεοβαρυ το γμημενο.


248564

cityfly
29/02/2012, 20:01
όταν λες τα κόκκαλα δεν τα έβαλες εννοείς δεν τα αγόρασες;
ελπίζω να εννοείς απλώς ότι δεν τα τοποθέτησες στο μπουφάν γιατί έτσι θα μπορείς να διορθώσεις το λάθος σου και να τα τοποθετήσεις τώρα

Πανοπτικός
29/02/2012, 20:03
Τα εχω αλλα δεν τα τοποθετησα, Παρολο που ειναι XXXL το μπουφαν με σφιγγουν πολυ κ δεν τα γουσταρω.

cityfly
29/02/2012, 20:12
ναι αλλά καταλαβαίνεις ότι χωρίς τα προστατευτικά το μπουφάν χάνει το νόημά του
και σαφως λόγο υλικού είναι καλύτερο από ένα μη μοτοσυκλετιστικο μπουφάν αλλά δεν είναι αυτό που πρέπει :wave2:

karellen
29/02/2012, 20:27
Τα Χριστούγεννα έπεσα με το ΧΤ (όχι σοβαρά ευτυχώς) και έσκασα με τον ώμο στην κόγχη ενός πεζοδρομίου!
Χάρις σ' αυτά τα κόκκαλα σηκώθηκα, ξεσκονίστηκα και έφυγα σαν κύριος.
Κάθε φορά που φοράω το μπουφανάκι μου τα ευγνωμονώ και ας δείχνει μερικές φορές σαν Robocop.:smokin:

makis206
29/02/2012, 20:29
Να σου πω την αλήθεια την εποχή που είχα δερμάτινα δεν μπήκα ποτέ στον προβληματισμό γιατί δεν χρειάστηκε κιόλας (τα πούλαγα πάντα σαν καινούργια), όσο βρίσκονταν στα χέρια μου όμως τα καθάριζα αρκετές φορές με ένα βρεγμένο πανί (και μωρομάντηλα κάνουν αν δεν κάνω λάθος..- σιγά μην τρέξεις ν'αγοράσεις:lol: ). Τώρα βέβαια κάπως θα θες να καθαρίσεις και το εσωτερικό του που μάλλον μόνο με κάποιο καθαριστήριο θα κάνεις δουλειά..


Κουβέντες εμψύχωσης δεν έχω γι'αυτό το πράγμα φίλος, εκτός ίσως το ότι θα είσαι ο γκρις Power Ranger όταν το φοράς αμαλάχει ναούμ :lol:

Πανοπτικός
29/02/2012, 20:51
Να σου πω την αλήθεια την εποχή που είχα δερμάτινα δεν μπήκα ποτέ στον προβληματισμό γιατί δεν χρειάστηκε κιόλας (τα πούλαγα πάντα σαν καινούργια), όσο βρίσκονταν στα χέρια μου όμως τα καθάριζα αρκετές φορές με ένα βρεγμένο πανί (και μωρομάντηλα κάνουν αν δεν κάνω λάθος..- σιγά μην τρέξεις ν'αγοράσεις:lol: ). Τώρα βέβαια κάπως θα θες να καθαρίσεις και το εσωτερικό του που μάλλον μόνο με κάποιο καθαριστήριο θα κάνεις δουλειά..


Κουβέντες εμψύχωσης δεν έχω γι'αυτό το πράγμα φίλος, εκτός ίσως το ότι θα είσαι ο γκρις Power Ranger όταν το φοράς αμαλάχει ναούμ :lol:


Απο μεσα εννοω, μου τη σπαει η μυρωδια της μασχαλιλας, για το καλοκαιρι το θελω :sick:

Anty12
01/03/2012, 12:50
Δε λεει να το φορεσω δημοσια ε :lol::lol::lol::lol:

Μια χαρά είναι ....μην ακούς κανένα.....το από μέσα -για να φύγει η μπακαλιαρίλα- στο σενιάρουν σε καθαριστήριο με ατμό