PDA

View Full Version : κλοπη CBR 1000 2009 καλαμαρια



NICK.BOUR
08/03/2012, 21:45
μακαρι να πεθανουν! μου κλεψανε μαυρο cbr 1000 2009. περιοχη καλαμαρια ποντου κοντα. προσοχη στην θεσσαλονικη υπαρχει μεγαλο κυκλωμα..

CBR900RR 98-99
09/03/2012, 13:46
Kριμα φιλε μου μακαρι να την ξαναβρεις!ειπες οτι υπαρχει μεγαλο κυκλομα εχεις και αλλα παραδειγματα?
πριν δυο χρονια στην περαια θεσσαλονικης ειχε κλαπη ενα gsxr1000 k7 απο ενα παλικαρι που ειχε μεγαλοση εκει περα με ερωτησεις και ψαξιμο τελικα του την ειχαν κλεψη 2 17χρωνα και ενα 18χρωνο απο την περαια αφου δεν καταφεραν να την βαλουν μπροστα την παρατησαν εξω απο ενα σχολειο!βεβαια καναν και την βλακεια να το πουν σε φιλους τους!

NICK.BOUR
09/03/2012, 15:17
[QUOTE=CBR900RR 98-99;2156360]Kριμα φιλε μου μακαρι να την ξαναβρεις!ειπες οτι υπαρχει μεγαλο κυκλομα εχεις και αλλα παραδειγματα?
πριν δυο χρονια στην περαια θεσσαλονικης ειχε κλαπη ενα gsxr1000 k7 απο ενα παλικαρι που ειχε μεγαλοση εκει περα με ερωτησεις και ψαξιμο τελικα του την ειχαν κλεψη 2 17χρωνα και ενα 18χρωνο απο την περαια αφου δεν καταφεραν να την βαλουν μπροστα την παρατησαν εξω απο ενα σχολειο!βεβαια καναν και την βλακεια να το πουν σε φιλους τους![/QUOT

Αδερφε απο την ασφαλεια καλαμαριας μου ειπαν πως απο της αρχες του 2012 εχουν κλαπει 112 μηχανακια βγαλε συμπερασμα...

thagro
11/03/2012, 23:30
Επειδη τυχαινει να ειμαστε συμπολιτες και μαλιστα ιδιαιτερα κοντα,μπορεις να μας δωσεις μερικες λεπτομερειες (αν ψυχολογικα σου βγαινει φυσικα) του πως και τι?
Συναγερμος,κλειδαριες,κουκουλα,αυλη....?
Ευχομαι να το βρεις και μαλιστα στην κατασταση που το εχασες...δεν ειναι καιροι για τετοια

DrIoannis
12/03/2012, 09:02
Παιδιά προσοχή γιατί οι κλοπές έχουν αυξηθεί δραματικά.Δεν είναι μόνο στις μηχανές και τα αυτοκίνητα αλλά παντού.Θα πρέπει να κοιμάσαι μαζί με την μηχανή και πάλι δεν είσαι σίγουρος.Φίλος έπιασε να προσπαθούν να του ανοίξουν το σπίτι με την έγκυο γυναίκα του μέσα και του έβγαλε κατσαβίδι.Αν δεν φορούσε το δερμάτινο μπουφάν θα είχαμε κακή κατάληξη.Βέβαια μετά καθώς ο κλέφτης πήγε να ξεφύγει σκόνταψε και χτύπησε...Δεν καταλαβαίνουν και δεν έχουν αναστολές.Αν το βάλουν στο μάτι θα επιχειρήσουν να σου το πάρουν και δεν θα υπολογίσουν πολλά πολλά.