PDA

View Full Version : z750 και 1.95?



SteriosEnd
13/03/2012, 18:00
Καλησπερα σε ολους και ευχαριστω εκ των προτερων για οσους μπουν στον κοπο να βοηθησουν.
Ειμαι στην διαδικασια επιλογης μεγαλυτερης μοτοσυκλετας και καθως ψαχνομαι λοιπον κ γω μ εχει κατσει ιδιαιτεςρως στο ματι z750 του 2005.Το θεμα λοιπον ειναι το μεγαλο υψος και θα ηελα να μαθω απο κατοχος κυριως ποσο θα με δυσκολεψει η δεν θα με βολεψει η αγορα της συγκεκριμενης μοτοσυκλετας.
Επισης θελω να μαθω τα θεματα για τα οποια την κραζουν πχ αναρτησεις οτι ειναι μηχανακι καφετεριας κτλ...

EVI
13/03/2012, 18:14
Καταρχην να σου πω κατι. Αν κοιταξεις εξω απο μια καφετερια θα δεις GSXR-1000 , Z 750 , BMW 1200 , V-STROM650 , XT & beverly.... αρα ολες αυτες ειναι μηχανες καφετεριας... πχ δε θα δεις τοσο συχνα ενα lead50ri η ενα dio50ρι , οπωτε υποθετω οτι αυτα θα ειναι μηχανακια για πιστα η εκδρομες.... Ξεκωλατε με τις χαζεμενες αργκο-ορολογιες.

Η μοτοσυκλετα αυτη ειναι κοντα στα 220 κιλα γεματη . Ειναι μια μοτοσυκλετα street μεσαιας κατηγοριας (οπως το fazer , bandit ,cbf) η οποια εχει μετριας αποδοσεως αναρτησεις και φρενα. Eιναι η πιο δυνατη απο θεμα κυβισμου και ιπποδυναμης της κατηγοριας της . Ημουν κατοχος ενως Z750S με το ''μπικινι'' φερινγκ το οποιο το λατρεψα στην εθνικη (εχωντας κανει απειρα χιλιομετρα και με γυμνα τα οποια σε αυτο το τομεα με κουραζουν) .. Η θεση του αναβατη ειναι πιο επιθετικη και του συνεπιβατη ανυποφορη (εκτος και αν ειναι 1.50 και 40κιλα) . Εγω ειμαι 1.70 και δεν ειχα προβλημα , φιλος που ειναι στο ιδιο υψος με σενα περασε εκατονταδες χιλιομετρα πανω της χωρις να κουραστει.

Αυτες οι μοτοσυκλετες ειναι Money for value οπως συνιθιζετε να λεγετε. Κανουν τα παντα σχεδον απο λιγο . Αν θες επιδοσεις για πιστα θα παρεις ss , αν θες ατελειωτα ταξιδια θα παρεις sport turing , αν θες χωμα εντουρο και παει λεγωντας. Η μεσαια κατηγορια δινει μοτοσυκλετες που μπορουν να μπουν και πιστα να πανε και εκδρομη με καποιες απωλειες (δε θα βρεις σουπερ ντουπερ αναρτησεις -αλλα τις χρειαζεσε? πρεπει να σκεφτεις τι θες να κανεις).

Απο κει και περα που πηγε ο μαμημενος ο ''ρομαντισμος'' του να κοιτας τη μοτοσυκλετα σου και να λες <<τι κ@υλα ειναι αυτη>> η να την οδηγεις και να γουσταρεις? .

:beer:

daz
13/03/2012, 18:20
Evi ο τύπος είναι 1.95.

Από που να φάει υλικό, απ' τις σόλες του? :lol:

EVI
13/03/2012, 18:25
Evi ο τύπος είναι 1.95.

Από που να φάει υλικό, απ' τις σόλες του? :lol:

το εχω διωρθωσει πολυ ωρα το κειμενο :beer:

mikes
13/03/2012, 18:26
z750 και 1.95?


......αν το υψος που ανεφερες ειναι σχετικα μικρο.....

???????

αν 1.95 ειναι κοντος για σενα ρε ευη ο κανονικου αναστηματος ποσο ειναι δλδ??

φιλε οτι και σου πουμε εμεις, αν εσυ ο ιδιος δεν κατσεις πανω στη μηχανη να δεις αν σε βολευει δεν βγαζεις συμπερασμα! το πως βολευεται ο καθενας πανω στη σελα ειναι καθαρα υποκειμενικο!

οσο για το μηχανακι, αυτο που σε ενδιαφερει ειναι μη σε περασουν για μηχανοβιο της καφετερειας η αν σου προσφερει αυτο που ζητας??
γραψε τι θες απο μια μηχανη, τι χρηση κανεις κτλ για να μπορουμε να σου πουμε!! το να σου πουμε αν θα σε βολεψει η οχι χωρις να ξερουμε τι θες
απο μια μηχανη, ειναι σαν να πας στο περιπτερο να πεις γενικα κι αοριστα πιασε ενα πακετο τσιγαρα, και να εχεις την απαιτηση να σου δωσει
τη μαρκα που καπνιζεις!!

daz
13/03/2012, 18:28
το εχω διωρθωσει πολυ ωρα το κειμενο :beer:

Τελικά είσαι πολύ γρήγορη για μένα. :(

:lol:

:beer:

EVI
13/03/2012, 18:28
ΡΕ ΚΟΥΛΑΔΙΑ ΤΟ ΕΧΩ ΔΙΩΡΘΩΣΕΙ ΤΟ ΚΕΙΜΕΝΟ ΜΕΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΛΕΠΤΟ ΠΡΙΝ ΑΠΑΝΤΗΣΕΤΕ ΤΙ ΣΚ@τΑ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΙΔΕΣ ΜΟΥ ΕΧΕΤΕ ΓΙΝΕΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ? χαχαχαχαχ

EVI
13/03/2012, 18:29
Τελικά είσαι πολύ γρήγορη για μένα. :(

:lol:

:beer:

απο παντοτΕ :P

:smokin::p

mikes
13/03/2012, 18:31
παντως μολις το ευακι μυριστικε ατομο που θελει καβασακι πρωτη πρωτη μπηκε να απαντησει!! μην μπει κανεις αλλος και του αλλαξει γνωμη!!:lol:

EVI
13/03/2012, 18:32
παντως μολις το ευακι μυριστικε ατομο που θελει καβασακι πρωτη πρωτη μπηκε να απαντησει!! μην μπει κανεις αλλος και του αλλαξει γνωμη!!:lol:

η οικογενεια του Ακασι εχει μια μεγαλη αγκαλια για ολους. Ελα και εσυ


χαχαχαχαχαχαχαχ

daz
13/03/2012, 18:38
Φιλαράκ εγώ είμαι 190 και το gixer600 με βολεύει μια χαρά. Και σε ταξίδι δεν με κούρασε και στην πόλη δεν με απασχόλησε. Κάποιος άλλος μπορεί να το πάρει και να γαμωσταυρίζει την ώρα και την στιγμή που ανέβηκε.
Το Z είναι (μαλλον) πιο άνετο αλλά είναι και θέμα αναβάτη. Αν δεν το καβαλήσεις εσύ ότι και να σου πούμε είναι στον αέρα. Δυστυχώς Ζάκι δεν έχω οδηγήσει για να σου πω εντυπώσεις.

Και το νου σου ε! Υπάρχουν εδώ μέσα τύποι που πήραν μέρος στο 36ωρο με kawasaki 636.

nikolas1709
13/03/2012, 18:49
εγω ειμαι 1,90 και για κανενα διμηνο ειχα ενα ζ750 φιλου δε εκανα ταξιδι φυσικα αλλα οσες βολτες πηγα (μεχρι λουτρακι το πιο μακρια) δεν με προβληματισε πουθενα

daz
13/03/2012, 18:52
ΡΕ ΚΟΥΛΑΔΙΑ ...

:bigcry:

249886

giuzer
13/03/2012, 19:09
...
Απο κει και περα που πηγε ο μαμημενος ο ''ρομαντισμος'' του να κοιτας τη μοτοσυκλετα σου και να λες <<τι κ@υλα ειναι αυτη>> η να την οδηγεις και να γουσταρεις? ...

Το αυτό!
Άμα σου αρέσει και σου κάνει χτύπα το και άσε να λένε ότι θέλουνε.

SteriosEnd
13/03/2012, 19:21
Ρε παιδες ψυχραιμια.
Οταν αναφερω την φραση μηχανη καφετεριας το αναφερω σε σχεση με το σχετικο αρθρο του μοτο πριν κανα 2 χρονια αν θυμαμαι καλα εννοωντας οτι δεν ειναι καλη για το στησιμο π εχει και υπαρχουν σημεια π ποναει εχωντας τοση ιπποδυναμη.Ετσι λοιπο μιλαω για καφετερια με την εννοια ειναι πιο πολυ για μουρη παρα παρα για χρηση.Παει αυτο.
Η χρηση π θα κανω θα ειναι καθημερινη χωρις πολυ κινηση αλλα θελω και το ταξιδακι κυριως αθηνα θεσσαλονικη οποτε με ενδιαφερει και η ανεση σε ταξιδι οσο αναφορα τον οδηγο.
Την θεση οδηγησης την γουσταρα παντελως και με βολεψε ιδιαιτερα.
Το ερωτημα που θετω παρολα αυτα ειναι αν μετανιωσω την αγορα αυτη διαπιστωνοντας οτι δεν ειναι καθολου πρακτικη για μενα και δεδομενου του οτι ειμαι ον οφφ τυπος μ χει κατσει στο ματι και σε αισθηση μιλωντας για ρομαντισμο η μηχανη αυτη(υπαρχουν ρομαντικοι μην μασας).αλλα εχω ενδοιασμους κ με αποτρεπει κ το περιβαλλον.
Το σεναριο βεβαια αυτη τη στιγμη ειναι αρρωστο καθως κοιταω Varadero 1000 kai Z750.

daz
13/03/2012, 19:26
... καθως κοιταω Varadero 1000 kai Z750.

Καλά κάτσε να το δει η evi αυτό και τα λέμε μετά εμείς. :lol:

TROOPER
14/03/2012, 07:49
............
Το σεναριο βεβαια αυτη τη στιγμη ειναι αρρωστο καθως κοιταω Varadero 1000 kai Z750.

μετα απο αυτη τη δηλωση, παρε το βαραντερο και καλες βολτες.:wave2:

EVI
14/03/2012, 12:39
:bigcry:

249886

:lol:

EVI
14/03/2012, 12:40
μετα απο αυτη τη δηλωση, παρε το βαραντερο και καλες βολτες.:wave2:

+900

dxeavy
14/03/2012, 13:05
+900

+1100 :wave2:

dimzan
14/03/2012, 14:50
εγω θα του προτεινα το tiger 1050. ωραιο, δυνατο με πολυ street διαθεσεις και κανει και για το υψος του

trelf
14/03/2012, 15:21
Ρε παιδες ψυχραιμια.
Οταν αναφερω την φραση μηχανη καφετεριας το αναφερω σε σχεση με το σχετικο αρθρο του μοτο πριν κανα 2 χρονια αν θυμαμαι καλα εννοωντας οτι δεν ειναι καλη για το στησιμο π εχει και υπαρχουν σημεια π ποναει εχωντας τοση ιπποδυναμη.Ετσι λοιπο μιλαω για καφετερια με την εννοια ειναι πιο πολυ για μουρη παρα παρα για χρηση.Παει αυτο.
Η χρηση π θα κανω θα ειναι καθημερινη χωρις πολυ κινηση αλλα θελω και το ταξιδακι κυριως αθηνα θεσσαλονικη οποτε με ενδιαφερει και η ανεση σε ταξιδι οσο αναφορα τον οδηγο.
Την θεση οδηγησης την γουσταρα παντελως και με βολεψε ιδιαιτερα.
Το ερωτημα που θετω παρολα αυτα ειναι αν μετανιωσω την αγορα αυτη διαπιστωνοντας οτι δεν ειναι καθολου πρακτικη για μενα και δεδομενου του οτι ειμαι ον οφφ τυπος μ χει κατσει στο ματι και σε αισθηση μιλωντας για ρομαντισμο η μηχανη αυτη(υπαρχουν ρομαντικοι μην μασας).αλλα εχω ενδοιασμους κ με αποτρεπει κ το περιβαλλον.
Το σεναριο βεβαια αυτη τη στιγμη ειναι αρρωστο καθως κοιταω Varadero 1000 kai Z750.

φιλαρακι....παρε το varadero η το tdm αφου γουσταρεις και ταξιδακια μεγαλα....θα αγανακτησεις με το Z750,δεν εχει καμια σχεση η ανεση αναμεσα σε αυτες τις δυο κατηγοριες...
επισης ειναι πολυ πιο οικονομικα σε καταναλωση....

SoulGR
14/03/2012, 21:13
μην παρεις βαραντερο,οχι για καποιο ιδιεταιρο λογο....απλα δεν μ΄αρεσει καθολοθ:yuck:

chr1s_86
15/03/2012, 02:11
Και σε ταξίδι δεν με κούρασε και στην πόλη δεν με απασχόλησε. Κάποιος άλλος μπορεί να το πάρει και να γαμωσταυρίζει την ώρα και την στιγμή που ανέβηκε.

Ακριβώς αυτό. Your mileage may vary που λένε...

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑΣ
15/03/2012, 08:36
καλημερα ... ειμαι 1.87 και πρωην κατοχος Ζ750 04 . το μηχανακι απλα δεν κανει για σενα ... ουτε για εμενα εκανε αλλα .....τελος παντων . στο δρομο μετα τα 100 , θα ανοιγεις ενα ποδι και θα στριβει απο εκεινη την πλευρα . Σαν οπτικο συνολο θα εισαστε ασχημο , μιλαω εκ πειρας , Σαν μηχανακι ομως ειναι ολα αυτα που σου ειπε η Ευη . Εγω το χρησιμοποιησα περισσοτερο στη πιστα και εμαθα πολλα πραγματα απο αυτο . Για να αρχισει καποιος να εχει απαιτησεις απο αναρτησεις , στησιμο κ.α θα πρπει να εχει πολλες ωρες οδηγησησς σε πιστα ... Δυστυχως η τεχνολογια ειναι αδικη για ψηλους ... η μονη λυση που βλεπω να ειναι εμφανησιμη ειναι ενα εγαλο on-off . ελπιζω να βοηθησα .

Aggelos_SV
15/03/2012, 09:16
Φίλε μου,πιστεύω ότι με οποιοδήποτε γυμνό θα έχεις θεματάκι λόγω του ύψους σου.

Εγώ με 1.80 ύψος και οδηγώντας γυμνό για 8 χρόνια,δεν νιώθω ότι με περιορίζει σε κάτι,εκτός από παρατεταμένες τελικές ,αλλά έχουμε και 15 cm διαφορά :p

Με ταχύτητες μέχρι τα 140 δεν πιστέυω να είναι εμφανές το πρόβλημα,αλλά από κει και πάνω να είσαι προετοιμασμένος για αρκετή "κόντρα" από τον αέρα.
Βέβαια παίζει σημαντικό ρόλο το πόσο συνηθισμένος είσαι στο "ξύλο" από τον αέρα,αλλά και η φυσική σου κατάσταση.

Αν το γουστάρεις και είσαι διατεθειμένος για μικρούς συμβιβασμούς ,τότε πάρτο...δικό σου το πεπόνι,δικό σου και το μαχαίρι.Κρίνε ,οδήγησέ το αν μπορείς και αποφάσισε

peter86
15/03/2012, 23:29
Πάρε bandit!!!!!όλοι τα αγαπάνε!!:a15:
ασέ που θα νιώθεις και ξεχωριστός,είναι ελάχιστα σε σχέση με τα μηχανάκια που αναφέρεις .....:wave2:

smooth criminal
12/04/2012, 15:09
Καταρχην να σου πω κατι. Αν κοιταξεις εξω απο μια καφετερια θα δεις GSXR-1000 , Z 750 , BMW 1200 , V-STROM650 , XT & beverly.... αρα ολες αυτες ειναι μηχανες καφετεριας... πχ δε θα δεις τοσο συχνα ενα lead50ri η ενα dio50ρι , οπωτε υποθετω οτι αυτα θα ειναι μηχανακια για πιστα η εκδρομες.... Ξεκωλατε με τις χαζεμενες αργκο-ορολογιες.

Η μοτοσυκλετα αυτη ειναι κοντα στα 220 κιλα γεματη . Ειναι μια μοτοσυκλετα street μεσαιας κατηγοριας (οπως το fazer , bandit ,cbf) η οποια εχει μετριας αποδοσεως αναρτησεις και φρενα. Eιναι η πιο δυνατη απο θεμα κυβισμου και ιπποδυναμης της κατηγοριας της . Ημουν κατοχος ενως Z750S με το ''μπικινι'' φερινγκ το οποιο το λατρεψα στην εθνικη (εχωντας κανει απειρα χιλιομετρα και με γυμνα τα οποια σε αυτο το τομεα με κουραζουν) .. Η θεση του αναβατη ειναι πιο επιθετικη και του συνεπιβατη ανυποφορη (εκτος και αν ειναι 1.50 και 40κιλα) . Εγω ειμαι 1.70 και δεν ειχα προβλημα , φιλος που ειναι στο ιδιο υψος με σενα περασε εκατονταδες χιλιομετρα πανω της χωρις να κουραστει.

Αυτες οι μοτοσυκλετες ειναι Money for value οπως συνιθιζετε να λεγετε. Κανουν τα παντα σχεδον απο λιγο . Αν θες επιδοσεις για πιστα θα παρεις ss , αν θες ατελειωτα ταξιδια θα παρεις sport turing , αν θες χωμα εντουρο και παει λεγωντας. Η μεσαια κατηγορια δινει μοτοσυκλετες που μπορουν να μπουν και πιστα να πανε και εκδρομη με καποιες απωλειες (δε θα βρεις σουπερ ντουπερ αναρτησεις -αλλα τις χρειαζεσε? πρεπει να σκεφτεις τι θες να κανεις).

Απο κει και περα που πηγε ο μαμημενος ο ''ρομαντισμος'' του να κοιτας τη μοτοσυκλετα σου και να λες <<τι κ@υλα ειναι αυτη>> η να την οδηγεις και να γουσταρεις? .

:beer:

Καταρχας μην ακους την Ευη,ειναι αρχικουλαδι του τσερατα(ελπιζω να ναι η ghostrider,γιατι αμα ειναι αλλη την κατσαμε την βαρκα),και εχει τρελο κολλημα με τα καφασακια,εμενα λοιπον θα ακουσεις που ειμαι αμεροληπτος χοντακιας και ξυνω αμαλαχει και το αυτι μεσα απο το κρανος:PPPPPPPP,καπου εδω τελειωνει ο χαβαλες και αρχιδι ε συγνωμη αρχιζει το αληθες της υποθεσης.
Με γυμνο(400αρι και ανω) ανεξαρτητου υψους μετα απο καποια χλμ(οχι αποστασης αλλα ταχυτητας),τα βλεπεις ολα κολλυωμενα,z750 δεν ειχα ποτε,ενα χορνετακι ειχα καποτε και ημουν και σε αψογη φυσικη κατασταση και ειμαι και 1,77 αλλα,οποτε πηγαινα πανω απο 120χλμ και ενω η θεση οδηγησης και γενικα το προφιλ της μηχανης ηταν λουκουμι για μενα,υπεφερα,οταν δε μερικες φορες το τελικιαζα(εστω και για λιγα δευτερα)με το που ξεκαβαλαγα ειχα ριξη σπονδυλου,κατσε τωρα 2 μετρα παλουκαρι και αναλογησου,θες να κανεις την κα@#$λα σου η θες να σαι κομπλε σωματικα.?
Και κατι ακομα,ναι το παραδεχομαι και με την χορνεταρα μου και με το σιμπιαρακι μου,τα ερωτευτηκα με την 1η ματια,ειμαι και γω ενα ρομαντικο τρελο και γα!@@$ω τα αγορια:PPPPPPPPPPPPP

devil's animal
12/04/2012, 15:25
επειδη εχει ελλειψεις σε οτι αφορα την καλυψη του αερα, και λογω τους υψους σου θα σε κουρασει σε πολυωρα ταξιδια π.χ. Αθηνα-Θεσσαλονικη που ανεφερες.
για ολα τα αλλα κανει μια χαρα αλλα το θεμα ειναι κατα ποσο εσυ μπορεις να βολευτεις επανω του...
:beer:

MG-KTiNoS
12/04/2012, 15:28
φιλαρακι....παρε το varadero η το tdm αφου γουσταρεις και ταξιδακια μεγαλα....θα αγανακτησεις με το Z750,δεν εχει καμια σχεση η ανεση αναμεσα σε αυτες τις δυο κατηγοριες...
επισης ειναι πολυ πιο οικονομικα σε καταναλωση....

Μεγάλο ταξίδι είναι το Αθήνα Θεσσαλονίκη?
:lol:

Στα άλλα έχει δίκιο.
Το ΤΔΜ όμως θα έχεις θέμα με τον αέρα.
Ζελατίνα για ψιλούς θα βρεις στο γνωστό ζελατινα στη Καλλιθέα
Περί στησίματος όλα άκυρα.
Το στημένο για πίστα όχημα δεν κάνει για δρόμο.
(άσε τι λένε)
Μια χαρά είναι οι αναρτήσεις του για καθημερινή χρηση

Sakis_27
12/04/2012, 18:01
φιλαρακι για 1,95 υψος που εχεις στο μηχανακι το μονο προβλημα που θα εχεις πιθανον ειναι το πως θα βαλεις το σωμα σου για να μην σε χτυπαει ασχημα ο αερας τωρα ολα τα υπολοιπα ειναι χαζομαρες και στριβει και αναρτηση εχει ολα μια χαρα για ταξιδι ομως δεν κανει το εχω κανει αρκετες φορες και πιαστικα παντου και δεν ειμαι και 1.95

EVI
12/04/2012, 19:00
Καταρχας μην ακους την Ευη,ειναι αρχικουλαδι του τσερατα(ελπιζω να ναι η ghostrider,γιατι αμα ειναι αλλη την κατσαμε την βαρκα)
οποτε πηγαινα πανω απο 120χλμ και ενω η θεση οδηγησης και γενικα το προφιλ της μηχανης ηταν λουκουμι για μενα,υπεφερα,οταν δε μερικες φορες το τελικιαζα(εστω και για λιγα δευτερα)
Και κατι ακομα,ναι το παραδεχομαι και με την χορνεταρα μου και με το σιμπιαρακι μου,τα ερωτευτηκα με την 1η ματια,ειμαι και γω ενα ρομαντικο τρελο και γα!@@$ω τα αγορια:PPPPPPPPPPPPP

ενταξη η ghostrider ειμαι αλλα και παλι δε τη βλεπω καλα τη βαρκα :P :P :P :P

paramedic
12/04/2012, 19:47
Είμαι 1.81 και είχα το Ζ750S και το είχα λατρέψει!! Ταξιδάκια έκανα άνετα. Με ένα γυμνό θα είχα πρόβλημα όμως πιστεύω. Αν δεν έχεις πρόβλημα με την εμφάνιση τότε χτύπα ενα S(που είναι και πιο γρήγορο απο τα γυμνά στο κάτω κάτω) και θα το ευχαριστηθέις πολύ. Μην περιμένεις την άνεση του Varadero όμως ε είναι τελείως διαφορετικά μηχανάκια. Οι αναρτήσεις(όπως και τα φρένα) του Ζ είναι μάπα απο μαμά αλλα οι πιο πολλοί τις είχαμε αναβαθίσει πάρα πολύ με αναρτηση του ΖΧ μπρός - πίσω.

ANDREAS3127
13/04/2012, 08:40
Καλησπερα σε ολους και ευχαριστω εκ των προτερων για οσους μπουν στον κοπο να βοηθησουν.
Ειμαι στην διαδικασια επιλογης μεγαλυτερης μοτοσυκλετας και καθως ψαχνομαι λοιπον κ γω μ εχει κατσει ιδιαιτεςρως στο ματι z750 του 2005.Το θεμα λοιπον ειναι το μεγαλο υψος και θα ηελα να μαθω απο κατοχος κυριως ποσο θα με δυσκολεψει η δεν θα με βολεψει η αγορα της συγκεκριμενης μοτοσυκλετας.
Επισης θελω να μαθω τα θεματα για τα οποια την κραζουν πχ αναρτησεις οτι ειναι μηχανακι καφετεριας κτλ...

φιλε μου αν σου κανει κλικ παρτο αλλα να ξερεις οτι σε ταξιδι θα ταλαιπωρηθεις!!εγω ειμαι ενα 1.87 και ειχα ενα fz1 08 και σε πληροφορω οτι ο αερας ηταν αμιλικτος και ας ειχα ολοσωμο fairing!!
Δυστηχως το υψος ειναι δεν σε βοηθα στην οδηγηση μοτο!

smooth criminal
13/04/2012, 09:32
ενταξη η ghostrider ειμαι αλλα και παλι δε τη βλεπω καλα τη βαρκα :P :P :P :P

Βρε θα σταματησεις να λες το μωρο μου βαρκα?!?!?!?!?!:PPPPPPPPP