PDA

View Full Version : Καλησπέρα παλιάνθρωποι



illuminatios
18/02/2004, 15:25
Ολοι σε φορμα χθες ε????
Αποφευγοντας προσωπικους χαιρετισμους αλλα κρατωντας το ιντριγκαδορικο διχονιστικο τροπο γραφης εχω να πω τα εξης!!!
Καποιος κοιταζε καποια κανοντας επανηλιμενα ερωτησεις!
Καποιος αλλος αναρωτιοταν αν εχασε τα σκηπτρα στο ψησιμο παϊδιων
Ενας αλλος αναρωτιοταν πως θα ειναι η β εθνικη, ενω αλλος βρηκε παλιο συμαθητη του (καλα που δεν του ζητησε ενα δανεικο κατοσταρικο γιατι απο τοτε....με τους τοκους....)
Καποιοι θα γινουν ξυλουργοι και θα φιαχνουν παραγκες την ιδια στιγμη που αλλοι αναρωτιουνται αν θα παρουν το μηχανακι τους μεσα στο 04'
Μερικοι τα πιανε ενω αλλοι τον ηπιανε.....
τι τα θες....πιτα ειναι αυτη....!
Και απειλες του στιλ :θα σε ξερανω με αυτα που θα μαθεις ....δεν περνανε εδω νταξει!
Αϊντε παλιανθρωποι να μαστε καλα!

cityfly
18/02/2004, 15:35
κάποιοι κάπου κάποτε

flavor
18/02/2004, 16:08
εχθές γνωστό και επιφανές μέλος του φόρουμ μου αποκάλυψε το καινούριο του απόχτημα που θα παραδωθεί στα χέρια του την άλλη εβδομάδα.
το μόνο που έχω να πω είναι ότι θα προκληθεί πανικός και πολλοί θα τρέξουν να κρυφτούνε γιατί ο εν λόγω κύριος έχει ανοιχτούς λογαριασμούς με πολλούς από εδώ μέσα:D

θα πέσει πολύ γέλιο αν αληθεύει η πληροφορία

Wizard13
18/02/2004, 16:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από flavor
εχθές γνωστό και επιφανές μέλος του φόρουμ μου αποκάλυψε το καινούριο του απόχτημα που θα παραδωθεί στα χέρια του την άλλη εβδομάδα.
το μόνο που έχω να πω είναι ότι θα προκληθεί πανικός και πολλοί θα τρέξουν να κρυφτούνε γιατί ο εν λόγω κύριος έχει ανοιχτούς λογαριασμούς με πολλούς από εδώ μέσα:D

θα πέσει πολύ γέλιο αν αληθεύει η πληροφορία

Δεν αληθεύει... Σε 2 μέρες είπε, δηλαδή αύριο, και όχι την άλλη εβδομάδα... ;)

wizard
18/02/2004, 23:45
...χμμμμμμμμμμμ... :cool:

Electra
19/02/2004, 00:08
Τί μου θύμησες τώρα!!!!!!


804

kosdros
19/02/2004, 17:26
υπογραφή που έχει ο wizard.

..ΟΛΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ, ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ..

Εσένα σου έρχονται κοτρόνια, λάσπες, ντουλάπα γεμάτη κράνη......
Κάνε μου την χάρη και μην περιμένεις τίποτα!

wizard
19/02/2004, 22:38
κοσδρε, η υπογραφή σου πάει εσένα ΓΑΝΤΙ.. :confused: (..μη σηκώνεσαι και φεύγεις άμα δε σούρχονται αμέσως, κάτσε λίγο στη λεκάνη και θα δεις..) :p


τώρα για τα υπόλοιπα.. υπομονή μέχρι την Τρίτη, Τετάρτη.. :cool: (..το τι εγκεφαλικό θα πάθεις.. άστα, πέσε από τώρα στο κρεβάτι.. :cool: )