PDA

View Full Version : scorpio alarm sr i900 επειγον



andreas 400
17/03/2012, 18:12
καλησπερα σας!τοποθετησα τον εν λογω συναγερμο αλλα τα αγγλικα μου οπως και του ηλεκτ/γου ειναι χαλια...αποτελεσμα να μην μπορουμε να προγραμματισουμε τον συναγερμο και απλα να εχω δωσει 360ε!!υπαρχει καπου μεταφρασμενο το μανιουαλ γιατι κοντευω να σκασω???ευχαριστω πολυ!

spyrakos35
17/03/2012, 20:46
από το επίσημο site της εταιρείας, δίνουν αντιπρόσωπο για την ελλάδα αυτόν εδώ

http://www.directed.gr/

πάρε και ρώτα ή εν ανάγκη ας είναι ο ηλεκτρολόγος στο τηλέφωνο να του λένε τι να κάνει και πώς....

καλή επιτυχία.....

SVX
17/03/2012, 21:02
και απλα να εχω δωσει 360ε!! !

περιμενε να παει 3 παρα τα χαραματα και παρε τηλεφωνο αυτον που του εσκασες τα 360 ευρω... πες του οτι σε συνελαβαν γιατι σε ειδαν να πειραζεις το μηχανακι την ωρα που ο συναγερμος χτυπουσε αβερτα

andreas 400
17/03/2012, 21:23
παιδια πηγα σε κλειστο παρκινγκ φιλου τη μοτο,ο ηλεκτρολογος ειναι πολυ καλος οσον αφορα τις τοποθετησεις αλλα δεν περιμενα οτι θα ψαχνεται στον προγραμματισμο.ο συναγερμος εχει πολλες λειτουργιες,δυστηχως δεν εχω βρει μεταφρασμενο το μανιουαλ και παλευα ωρες με την google μεταφραση,τα βασικα μαλλον τα καταλαβα!τη δευτερα θα μιλησω-χε@ω την εταιρεια,ολες τα ιδια κανουν,εισαγουν ενα προιον και το πουλανε σε διπλασια τιμη χωρις να μεταφρασουν το εγχειριδιο.παντου μονο στα αγγλικα το βρισκω...

Polaris
21/03/2012, 04:49
Παντως αυτος ο συναγερμος δεν παιρνει καποιο πολυπλοκο προγραματισμο. Τον συνδεεις και μετα αλλαζεις οτι θελεις με το κομπιουτερακι παιζοντας με τα εικονιδια.Το λεω επειδη τον εχω και τον εβαλα.

andreas 400
21/03/2012, 09:53
Παντως αυτος ο συναγερμος δεν παιρνει καποιο πολυπλοκο προγραματισμο. Τον συνδεεις και μετα αλλαζεις οτι θελεις με το κομπιουτερακι παιζοντας με τα εικονιδια.Το λεω επειδη τον εχω και τον εβαλα.

τελικα φιλε μου τα καταφερα με τον τεχνικο της εταιρειας απ το τηλ. δουλευει πολυ καλα!

giannizzgal
05/09/2015, 05:15
Καλημέρα παιδιά ξεθάβω το θέμα μετά από χρόνια...αγορασα τον συγκεκριμένο συναγερμό για ένα tdm 900.. Έγινε η εγκατάσταση και σαν συναγερμός δουλεύει άριστα το κακό όμως είναι ότι δεν ενημερώνομαι και δεν μπορώ να κάνω ρυθμίσεις στον συναγερμό μέσω Τηλεχειριστήριου εκτός από το να τον οπλιζω και να τον αφοπλιζω

power hornet
07/04/2016, 08:44
Τι εννοείς δεν ενημερωνεσε; μπορεις να κανεις λιγο το μυνημα σου ποιο κατανοητό; δηλαδη π. Χ χτυπάει αυναργεμος στην μηχανη σου αλλα στο χειριστήριο δεν δειχνει καμια ειδοποίηση; τι ακριβώς;