PDA

View Full Version : Πώς θα εξακριβώσετε αν είστε έτοιμοι για παιδιά:



SSMPRINIS
18/02/2004, 17:02
TEΣΤ ΒΡΩΜΙΑΣ:
Αλείψτε τον καναπέ και τις κουρτίνες με μερέντα. Τοποθετήστε ένα σουβλάκι πίσω από τον καναπέ και αφήστε το εκεί όλο το καλοκαίρι.

ΤΕΣΤ ΠΑΙΧΝΙΔΙΩΝ:
Αγοράστε μία κούτα 150 λίτρων και γεμίστε το με LEGO (εναλλακτικά χρησιμοποιήστε στυλό ή βίδες). Παρακαλέστε ένα φίλο ή φίλη να τα σκορπίσει σε όλο το σπίτι. Κλείστε τώρα τα μάτια και προσπαθήστε να πάς στο μπάνιο ή την κουζίνα χωρίς να βγάλετε άχνα: Στο κάτω-κάτω θα μπορούσατε να ξυπνήσετε το παιδί!

ΤΕΣΤ SUPER MARKET:
Πάρτε ένα ή δύο ζώα (κατά προτίμηση κατσίκες) και πάρτε τις μαζί στην επόμενη επίσκεψη στο Super Market. Προσέχετε τις όλη την ώρα και πληρώστε ότι φάνε ή καταστρέψουνε.

ΤΕΣΤ ΝΤΥΣΙΜΑΤΟΣ:
Προμηθευτείτε ένα μεγάλο ζωντανό χταπόδι και προσπαθήστε να βάλετε το σε ένα δίχτυ από πατάτες. Σιγουρευτείτε ότι έχετε βάλει όλα τα πλοκάμια μέσα στο δίχτυ.

ΤΕΣΤ ΦΑΓΗΤΟΥ:
Προμηθευτείτε ένα μεγάλο πλαστικό φλιτζάνι και γεμίστε το μέχρι την μέση με νερό. Στηρίξτε το φλιτζάνι σε μία κούνια, κρεμάστε την κούνια από το ταβάνι και σπρώξτε την. Προσπαθήστε τώρα να γεμίσετε με ένα κουτάλι το φλιτζάνι με μουλιασμένα Corn Flakes παριστάνοντας παράλληλα το αεροπλάνο. Μετά χύστε το περιεχόμενο του φλιτζανιού στο πάτωμα και μείνετε ήρεμοι.

ΤΕΣΤ ΝΥΧΤΑΣ:
1. Προετοιμαστείτε ως εξής: Γεμίστε μια μαξιλαροθήκη με 3-4 κιλά υγρής άμμου.
2. Ξεκινήστε στις 6 μ.μ. να περπατάτε με την μαξιλαροθήκη στην αγκαλιά, κάνοντας παράλληλα την κίνηση του νανουρίσματος.
3. Κάντε το παραπάνω μέχρι τις 9 μ.μ. Τοποθετείστε την μαξιλαροθήκη τώρα στο κρεβάτι και βάλτε ξυπνητήρι στις 2 π.μ.
4. Σηκωθείτε στις 2 και ξαναμεταφέρετε την μαξιλαροθήκη για μία ώρα μέσα στο σπίτι και αυτήν τη φορά τραγουδήστε όμως και τραγούδια νανουρίσματος.
5. Βάλτε ξυπνητήρι στις 5 και επαναλάβετε το σημείο 4. και προσπαθήστε αυτήν την φορά να θυμηθείτε και άλλα τραγούδια νανουρίσματος.
6. Βάλτε ξυπνητήρι στις 7 και ετοιμάστε πρωινό.
7. Επαναλάβετε τα παραπάνω κάθε νύχτα για τουλάχιστον 3 χρόνια.
8. Έχετε υπομονή!!

ΤΕΣΤ ΕΠΙΔΕΞΙΟΤΗΤΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΑΙ ΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ:
Πάρτε ένα κουτί αυγών και προσπαθήστε να το μετατρέψετε με ένα ψαλίδι και νερομπογιές σε κροκόδειλο. Τώρα μετατρέψτε ένα χαρτόνι από χαρτί τουαλέτας σε ένα ελκυστικό κηροπήγιο. Μετά κατασκευάστε με σελοτέιπ και αλουμινόχαρτο ένα ακριβές αντίγραφο του πύργου του ’ιφελ.

ΤΕΣΤ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ:
Πουλήστε το διθέσιο κάμπριο σας και αγοράστε ένα Renault Scenic. Τώρα πάρτε ένα παγωτό ξυλάκι σοκολάτα και τοποθετήστε το στο ντουλαπάκι. Αφήστε το εκεί για τουλάχιστον 24 ώρες. Πάρτε ένα κέρμα των 100 δραχμών και βάλτε το στο κασετόφωνο. Λιώστε μια σακούλα με μπισκότα βουτύρου και σκορπίστε το στο πίσω κάθισμα. Χαράξτε τις πόρτες του αυτοκινήτου με μία τσουγκράνα.

ΤΕΣΤ ΣΩΜΑΤΙΚΗΣ ΙΚΑΝΟΤΗΤΑΣ (για γυναίκες):
Πάρτε ένα σακί με φασόλια και δέστε το γύρω από την μέση σας για 9 μήνες. Μετά αφαιρέστε το σακί, αλλά αφήστε το σακί στη θέση του.

ΤΕΣΤ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΙΚΑΝΟΤΗΤΑΣ (για άντρες):
Πηγαίνετε στην τράπεζα και αναθέστε πάγια εντολή με τα λεφτά του μισθού σας σε ίσα μέρη σε μαγαζιά παιχνιδιών, Σούπερ Μάρκετ και εκπαιδευτικά ιδρύματα.

ΤΕΛΙΚΟ ΤΕΣΤ:
Βρέστε ένα φιλικό ζευγάρι που έχει ήδη ένα παιδί. Δώστε τους συμβουλές για θέματα όπως: πειθαρχία, υπομονή, ανεκτικότητα κλπ. Κάντε όσο μπορείτε εξυπνότερες προτάσεις βελτίωσης συμπεριφοράς. Τονίστε πόσο σημαντική είναι η συνεπής διαπαιδαγώγηση. Απολαύστε το πείραμα, γιατί είναι η τελευταία φορά που θα γνωρίζεις αυτές όλες τις συμβουλές. Πιθανόν να είναι και η τελευταία φορά που θα δείτε αυτό το ζευγάρι, αλλά μην πτοείστε!

Αυτό ήταν το τέλος του τεστ. Αν καταφέρατε και περάσατε όλες τις δοκιμές με επιτυχία:


Καλή διασκέδαση στην τεκνοποίηση!!!!! :D

bikersonly
18/02/2004, 17:14
Τόσο άσχημα είναι ρε φίλε???? :confused:

Θα λιποθυμίσω ρε συ!!Εδώ τα διάβαζα και κουράστηκα!!

Πωπω ρε μάγκα τι έπαθες στα καλά καθούμενα.....Χαχα!!!!

Αφού ρε κουφάλα τα περισσότερα η γυναίκα σου τα τραβάει!!! Μιλάς και από πάνω!! :mad:

Ρε στάνταρντ?? :D

SSMPRINIS
18/02/2004, 17:29
EEEE.....δεν είναι και έτσι.....στο περίπου.....άστα Μιχαλιό , είναι ολίγον ζόρικα!!!:o(αλήθεια...που είσαι μαρί Μαρίκα εσύ???:confused: )







ένα κρεβάτι ρε παιδιά.....για λίγο ύπνο παραπάνω!!!!:(

bikersonly
18/02/2004, 17:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από SSMPRINIS
EEEE.....δεν είναι και έτσι.....στο περίπου.....άστα Μιχαλιό , είναι ολίγον ζόρικα!!!:o(αλήθεια...που είσαι μαρί Μαρίκα εσύ???:confused: )
ένα κρεβάτι ρε παιδιά.....για λίγο ύπνο παραπάνω!!!!:(

Εγώ που μαι μαρή Γιωργία!!αααα???? Που σα παίρνω ταλέφωνο κια μα γράφεις στα παλια σου τα σπορτέξια??? αααα??

Θα πάμε σια πάνω στα Βόρεια ντε ξέρεις εσύ να φάμε κάνα λουκουμά?? ΄΄Αντε και μου λειψες ρε φούστη!

parji
19/02/2004, 08:16
ΩΧ ΩΧ ΩΧ ΩΩΩΩΧΧΧ!!!
Μπράβο Κώστα...
...να'σαι καλά...
Μου έδωσες μια πλήρη εικόνα του τι με περιμένει σε 5 μήνες (τότε γεννάει η γυναίκα μου)
Αλήθεια, δεν ανέφερες, το πρωί πως μπορείς και πηγαίνεις στη δουλειά?
Χμμμ...μάλλον σε απολύουν...και τα βγάζεις πέρα με το παιδί μέχρι να βρεις καμιά άλλη...

bikersonly
19/02/2004, 08:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από parji
ΩΧ ΩΧ ΩΧ ΩΩΩΩΧΧΧ!!!
Μπράβο Κώστα...
...να'σαι καλά...
Μου έδωσες μια πλήρη εικόνα του τι με περιμένει σε 5 μήνες (τότε γεννάει η γυναίκα μου)


’ντε βρε Κωστή με το καλό!!!

Εκτός από την πλήρη εικόνα που σου έδωσε ο άλλος Κωστής (ssmprinis) θα υπάρχει και συνέχεια!
Ήδη έχει κάνει τις πρώτες κινήσεις για να ανοίξει σχολή!!!!Στα διαδικαστικά βρίσκεται!Εγώ ήδη έχω κάνει τις κινήσεις για εγγραφή και μάλλον είμαι ο πρώτος του μαθητής!!χαχαχα!!

Για φαντάσου τον :

Με ποδιά, να λέει : Αγαπητοί φίλοι μου σήμερα θα φτιάξουμε κρεμούλα με φρούτα και την άλλη ώρα έχουμε λερωμένη Πάνα και πατέρας.Αύριο γράφετε τεστ στο "Νανούρισμα στις 2 τα ξημερώματα" και την άλλη εβδομάδα στο μάθημα "Τάισμα και ρεψιματάκι του/της μπέμπας" Παρακαλώ να έρθετε όλοι διαβασμένοι!!

χαχαχα!!!Έχουμε ξεφύγει όλοι μου φαίνεται!! :D

Τα πλήρη μαθήματα ως τώρα είναι :

1.Μωρά μύθος και πραγματικότητα
2.Λερωμένη πάνα και πατέρας (πως να νιώσετε καλύτερα)
3.Νανούρισμα στις 2 τα ξημερώματα (δείτε το σαν clubing)
4.Τάισμα και ρεψιματάκι (πως να κάνετε το αγγελούδι σας να κάνει μπερπ).
5.Κόλπα για τάισμα του μωρού (δεν υπάρχει μόνο το αεροπλανάκι!)
6.Κλαίει το μωρό συνέχεια? (Ειδική διατριβή και ανάλυση του κλάμματος με επεξεργασία ήχου.Τώρα και εσείς θα ξέρετε γιατί κλαίει.)
7.Αγκαλίτσα (τρόποι να αγκαλιάζεται το μωρό για να νιώθει άνετα)
8.Παιχνιδάκια και πως το κάνετε να γελάσει (δεν υπάρχει μόνο το "γούζι γούζι")
9.Μαγειρική για μωρά κρέμες και τα σχετικά (θυμηθείτε δεν παραγγέλνετε από έξω πλέον)
10.Ειδικά μαθήματα γιόγκας (Πως να μην σας νευριάζει το συνεχές και ατέλειωτο κλάμμα....οπτικοακουστική μέθοδος)
11.Μαθήματα οδήγησης καροτσιού (δεν είναι καροτσάκι του SuperMarket και απαγορεύονται τα παιχνίδια)
12.After Market για καροτσάκια μωρού (Το πήρατε?Μπουνιάρετε το)
13.Μωρό και μοτοσυκλέτα (Εισαγωγή του μπέμπη/μπέμπας στον κόσμο των 2 τροχών)
14.Διαχωρισμός δώρων και χρωμάτων (Μπέμπης μπλε, μπέμπα ροζ κτλ κτλ)
15.Γυμναστική του πατέρα (γιατί χωρίς φυσική κατάσταση άντε να το κάνεις πέρα δώθε κάνα τρίωρο όρθιος)

:D :D :D :D

parji
19/02/2004, 08:44
Εχουμε ξεφύγει εντελώς Μιχαλιό!!!
Και που 'σαι ακόμα...
Α, όσο για την εγγραφή, κανόνισέ το να γραφτώ και γω και να κάτσουμε στο ίδιο θρανίο να κάνουμε φασαρία και καζούρα στο δάσκαλο ssmprini...
Να γελάσουμε όσο προλαβαίνουμε ακόμη...

SSMPRINIS
19/02/2004, 08:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από parji
ΩΧ ΩΧ ΩΧ ΩΩΩΩΧΧΧ!!!
Μπράβο Κώστα...
...να'σαι καλά...
Μου έδωσες μια πλήρη εικόνα του τι με περιμένει σε 5 μήνες (τότε γεννάει η γυναίκα μου)


ME TO KAΛΟ!!!!



Αλήθεια, δεν ανέφερες, το πρωί πως μπορείς και πηγαίνεις στη δουλειά?

ΜΕ ΜΑΥΡΟΥΣ ΚΥΚΛΟΥΣ .......

Χμμμ...μάλλον σε απολύουν...και τα βγάζεις πέρα με το παιδί μέχρι να βρεις καμιά άλλη...



ΝΑΙ....ΨΑΧΝΕΙΣ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΕ ΒΙΟΤΕΧΝΙΑ ΜΕ ΣΤΡΩΜΑΤΑ!!!! :D

ΑΝΤΕ ΒΡΕ , ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ!!!!:cool:

almalibera
19/02/2004, 11:13
..το μωρό, το μωρό, το μωρό!!!!:p


Για πες μας τώρα μπαμπα-Κώστα:

Εσυ το τεστ το έκανες πριν ή μετα τα γεννητούρια...?!!

.
.
.
.
.
.
.
.
.

΄
΄
.
.
.
.
.
και υποτίθεται πέρασες τις εξετάσεις..???
.
.
.
.
.
.
.
ή τωρα τα "λουζεσαι" και προειδοποιείς τον κόσμο??:p


χιχιχιχιχι!!!!:D

Αλλα βρε Κωστή..δεν μπορεί...θα χει και την καλή του την πλευρα...:rolleyes:

Keep on...(σκετο!;) )

parji
19/02/2004, 11:16
Καλή πλευρά είπες?
Για πες μας...έτσι για να χαρούμε λιγάκι...

swtos
19/02/2004, 11:19
Μη μασάτε ρε, τα παιδιά είναι ένα θαύμα !!!

Καμμία κούραση δε συγκρίνετε με μιά αγκαλιά τους, με ένα χαμόγελό τους.

almalibera
19/02/2004, 11:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από swtos
Μη μασάτε ρε, τα παιδιά είναι ένα θαύμα !!!

Καμμία κούραση δε συγκρίνετε με μιά αγκαλιά τους, με ένα χαμόγελό τους.


Ναι, δεν λεω...ειναι φοβερο συναισθημα εκεινη την στιγμή αλλα δυστυχως κραταει τοοοοσο λίγο ενω ενα σπιτι ανακατο, κατι ξενύχτια, κατι τρεξιματα, κατι..κάτι...κάτι...κρατανε πιοοο πολύυυ...:)

parji
19/02/2004, 12:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από almalibera
Ναι, δεν λεω...ειναι φοβερο συναισθημα εκεινη την στιγμή αλλα δυστυχως κραταει τοοοοσο λίγο ενω ενα σπιτι ανακατο, κατι ξενύχτια, κατι τρεξιματα, κατι..κάτι...κάτι...κρατανε πιοοο πολύυυ...:)
Ρε κολόπαιδα...αλήτες μηχανόβιοι, επίτηδες το κάνετε?
ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!
Εξάλλου, το παιδάκι το δικό μου (και της γυναίκας μου), θα είναι το πιο ήσυχο μωρό που θα γεννηθεί ποτέ. Χωρίς αυτό να σημαίνει πως θα είναι και μουγκό!!! Δε θα θέλει να κουράζει το μπαμπά και τη μαμά του γι'αυτό θα κοιμάται νωρίς, θα τρώει όλο το φαί του χωρίς πολλά πολλά, θα μάθει να πηγαίνει τουαλέτα από πολύ μικρό, και άλλα πολλά που κάποια άλλα παιδάκια δε το κάνουν...
Φανταστείτε τι τραβάει ο κα(η)μένος ο ssmprinis...χε χε χε...

almalibera
19/02/2004, 12:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από parji
Ρε κολόπαιδα...αλήτες μηχανόβιοι, επίτηδες το κάνετε?
ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!
Εξάλλου, το παιδάκι το δικό μου (και της γυναίκας μου), θα είναι το πιο ήσυχο μωρό που θα γεννηθεί ποτέ. Χωρίς αυτό να σημαίνει πως θα είναι και μουγκό!!! Δε θα θέλει να κουράζει το μπαμπά και τη μαμά του γι'αυτό θα κοιμάται νωρίς, θα τρώει όλο το φαί του χωρίς πολλά πολλά, θα μάθει να πηγαίνει τουαλέτα από πολύ μικρό, και άλλα πολλά που κάποια άλλα παιδάκια δε το κάνουν...
Φανταστείτε τι τραβάει ο κα(η)μένος ο ssmprinis...χε χε χε...


Ναι...σε παρακαλώ μεχρι τότε, οταν θα ερθει και η δικια μας η ευλογιμένη στιγμή, να θυμασαι να μας πεις το μυστικό...ε?



Χωρις πλακα, παντως εμενα οι δικοι μου λενε οτι οταν ημουν μωρο ήμουν π.ήσυχο. Δεν εκλαιγα σχεδόν καθολου. Αφου ερχοντουσαν στην κουνια να δουν αν ζω (!!!:D )
Μεγαλωνοντας όμως αλλαξαν τα πραγματα...

Θελω να πω οτι και να σου βγει κλαψαρικο στην πορεια μπορει να εξελιχθεί σε ενα π.ήσυχο και υπακουο παιδακι...:cool: :cool:

parji
19/02/2004, 12:38
Επειδή όμως τυχαίνει να συμβαίνει το εξής...
...ότι δηλαδή ήσυχα και υπάκουα "παιδάκια" δεν υπάρχουν πια, (βλέπω κάτι ανήψια μου), προτιμώ να είναι ήσυχο και υπάκουο όσο είναι μωρό και όταν μεγαλώσει ας κάνει ότι θέλει (που λέει ο λόγος δηλαδή, σιγά μην το αφήσω να αγοράσει και μηχανή)...είπαμε όλα κι όλα...

almalibera
19/02/2004, 12:42
ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ!!!!!:mad:


ΕΣΥ ΘΑ ΤΟΥ ΤΗΝ ΠΑΡΕΙΣ!!!!!!!!:)

parji
19/02/2004, 12:50
Και βέβαια εγώ θα του τη πάρω!!!
Τι νόμισες δηλαδή?
Οτι θα άφηνα το παιδάκι μου να ξοδευτεί?
Και που να τρέχει να βρίσκει λεφτά το καημένο?
Σκέψου όμως να μου ζητήσει μεγαλύτερη από τη δική μου και να μου ρίχνει κιόλας το μαλακισμένο...
ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΣΗΚΩΣΕΙ..!!!
ΒΡΕ...ΟΥΣΤ!!!
Θες και μηχανή...

SSMPRINIS
19/02/2004, 13:31
ελάτε ρε παιδάκια!!!αφού είμαστε σκληροπυρηνικοί μοτοσικλετιστές ....από πάνες και μπιμπερό θα αγχωθούμε???

όλα είναι υπό έλεγχο!!!άλλωστε όπως είπε και ο swtos μόλις το παίρνεις αγκαλιά , όλα τα άλλα είναι ένα τίποτα!!!και οι βόλτες...και οι μηχανές....και τα προβλήματα σου!!!















υγ και που είστε....για να μην λέτε ότι πάει ο ssmprinis ...ξώφλησε...σας λέω ότι το tm της μικρής μου είναι καθοδόν!!!!:D :D

cityfly
19/02/2004, 14:29
ελάτε ρε παιδιά τώρα πώς κάνετε έτσι για μια πάνα
Πείτε ότι αλλάζετε λάδια, τώρα βέβαια τι μηχανή είναι αυτή που της αλλάζεις λάδια μέχρι και τρεις φορές τη μέρα άλλο θέμα
;) :D

koula01
19/02/2004, 14:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από bikersonly

4.Τάισμα και ρεψιματάκι (πως να κάνετε το αγγελούδι σας να κάνει μπερπ).



Όλο το ποστ ήταν ωραίο... αλλά... μπερπ!!!!!!!!!! :)

αχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!! :D

almalibera
20/02/2004, 13:37
[i]



υγ και που είστε....για να μην λέτε ότι πάει ο ssmprinis ...ξώφλησε...σας λέω ότι το tm της μικρής μου είναι καθοδόν!!!!:D :D [/B]

πωπω!!! Φανταζομαι σκηνικό: Η μικρή με φουλ εξοπλισμο στα βουνα και σε πίστες και ο μπαμπας με το χρονομετρο στο χέρι!!!!

"Ελα, την επομενη φορα παρ την πιο πλαγια την στροφή!!!":eek:

:rotflmao: :lol: :rotflmao:


Αχχ...ωραια πραγματα....:D

LINA
20/02/2004, 13:51
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από parji
Μου έδωσες μια πλήρη εικόνα του τι με περιμένει σε 5 μήνες (τότε γεννάει η γυναίκα μου)
Αλήθεια, δεν ανέφερες, το πρωί πως μπορείς και πηγαίνεις στη δουλειά?
------------------------------
ΛΟΙΠΟΝ ΑΓΑΠΗΤΕ ΜΟΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΩΣ ΜΑΜΑ ΟΤΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΣΟΥ ΤΑ ΠΕΡΙΓΡΑΦΟΥΝ!!
Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΜΟΥ (2 ΧΡΟΝΩΝ) ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΩΡΟ
ΑΠ' ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΓΕΝΝΗΣΑ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ Η ΛΕΞΗ ΞΑΓΡΥΠΝΟΣ! ΑΝ ΔΕΝ ΕΚΛΕΙΝΕ 12 ΩΡΕΣ ΥΠΝΟΥ ΔΕΝ ΞΥΠΝΟΥΣΕ (ΦΟΒΕΡΟ ΕΕ?)

ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ Ο ΚΑΚΟΣ Ο ΛΥΚΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΤΗΣ ΦΑΕΙ ΤΟ ΦΑΙ!!! ΤΟ ΚΑΤΕΒΑΖΕΙ ΑΤΑΚΑ ΚΑΙ ΕΠΙ ΤΟΠΟΥ!!!!
ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΒΑΛΗΣΕ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ ΤΗΣ ΑΠΟ 5 ΜΗΝΩΝ (CBR 600)
ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΔΙ!!!!!!
ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΜΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗ: ΜΟΥΣΙΚΗ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΕΧΕΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΗΣ ΡΡΑΔΙΟΚΑΣΕΤΟΦΩΝΟ CD ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΗΣ
ΓΛΥΚΑ ΝΑΝΑΚΙΑ:smilea: :ZZZ: :ZZZ: :ZZZ: :ZZZ: :ZZZ: :ZZZ:

parji
20/02/2004, 14:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από LINA
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από parji
Μου έδωσες μια πλήρη εικόνα του τι με περιμένει σε 5 μήνες (τότε γεννάει η γυναίκα μου)
Αλήθεια, δεν ανέφερες, το πρωί πως μπορείς και πηγαίνεις στη δουλειά?
------------------------------
ΛΟΙΠΟΝ ΑΓΑΠΗΤΕ ΜΟΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΩΣ ΜΑΜΑ ΟΤΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΣΟΥ ΤΑ ΠΕΡΙΓΡΑΦΟΥΝ!!
Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΜΟΥ (2 ΧΡΟΝΩΝ) ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΩΡΟ
ΑΠ' ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΓΕΝΝΗΣΑ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ Η ΛΕΞΗ ΞΑΓΡΥΠΝΟΣ! ΑΝ ΔΕΝ ΕΚΛΕΙΝΕ 12 ΩΡΕΣ ΥΠΝΟΥ ΔΕΝ ΞΥΠΝΟΥΣΕ (ΦΟΒΕΡΟ ΕΕ?)

ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ Ο ΚΑΚΟΣ Ο ΛΥΚΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΤΗΣ ΦΑΕΙ ΤΟ ΦΑΙ!!! ΤΟ ΚΑΤΕΒΑΖΕΙ ΑΤΑΚΑ ΚΑΙ ΕΠΙ ΤΟΠΟΥ!!!!
ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΒΑΛΗΣΕ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ ΤΗΣ ΑΠΟ 5 ΜΗΝΩΝ (CBR 600)
ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΔΙ!!!!!!
ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΜΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗ: ΜΟΥΣΙΚΗ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΕΧΕΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΗΣ ΡΡΑΔΙΟΚΑΣΕΤΟΦΩΝΟ CD ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΗΣ
ΓΛΥΚΑ ΝΑΝΑΚΙΑ:smilea: :ZZZ: :ZZZ: :ZZZ: :ZZZ: :ZZZ: :ZZZ:


Εσύ δε γέννησες παιδί...
...το ΛΟΤΤΟ έπιασες αλλά δε το ξέρεις...!!!

cityfly
20/02/2004, 14:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από LINA
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από parji

Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΜΟΥ (2 ΧΡΟΝΩΝ) ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΩΡΟ
ΑΠ' ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΓΕΝΝΗΣΑ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ

κάτσε να μεγαλώσει λιγάκι να γίνει αλήτησα μηχανόβια σαν τη μαμά της να δούμε αν θα κλείνεις εσύ μάτι.:rotflmao:

μου φαίνεται πως όλα τα παιδιά προσφέρουν απλόχερα όλα τα συναισθήματα στους γονείς απλά όχι με την ίδια σειρά και στην ίδια ηλικία

Να σου ζήσει και που σε άμα μεγαλώσει να την προσέχεις μην μπλέξει :nono: με κάνα τσαντάκια αλήτη μηχανόβιο και τρέχουμε, είναι κακή φάρα αυτοί να τους προσέχεις :p

LINA
20/02/2004, 16:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από cityfly
κάτσε να μεγαλώσει λιγάκι να γίνει αλήτησα μηχανόβια σαν τη μαμά της να δούμε αν θα κλείνεις εσύ μάτι.:rotflmao:

Να σου ζήσει και που σε άμα μεγαλώσει να την προσέχεις μην μπλέξει :nono: με κάνα τσαντάκια αλήτη μηχανόβιο και τρέχουμε, είναι κακή φάρα αυτοί να τους προσέχεις :p


Να σαι σίγουρος οτι δεν θα μπλεξει!!!
:nono: :nono: :nono: :nono: :nono:
Αλλωστε θα εχει το δικο της εργαλειο να καβαλαει - οδηγαει και οχι του καθενος!!!! Ας ειναι συνειδητοποιημένη μονο αυτο μου φτανει!!! Τωρα αν θα το τερλικιαζει αυτο ειναι δικια της αποφαση...