PDA

View Full Version : γκαβομαρα



HERCAKOS
17/03/2012, 22:54
παππους 70+ σε auto κολημενος πανω στο τιμονι πηγαινε αναποδα σημερα στην εισοδο του ΣΕΦ (εκει που μπαινεις στο ΣΕΦ απο πειραια το μικρο ανοιγματακι για οσους ξερουν)ο ........ μαλιστα ουτε που εδωσε σημασια στις φωνες μου οτι παει αναποδα. παλι καλα δεν εγινε κατι ποιο σοβαρο.


προσοχη παντου και παντα ορθιοι.....

SVX
17/03/2012, 23:12
παππους 70+ σε auto κολημενος πανω στο τιμονι πηγαινε αναποδα σημερα στην εισοδο του ΣΕΦ (εκει που μπαινεις στο ΣΕΦ απο πειραια το μικρο ανοιγματακι για οσους ξερουν)ο ........ μαλιστα ουτε που εδωσε σημασια στις φωνες μου οτι παει αναποδα. παλι καλα δεν εγινε κατι ποιο σοβαρο.


προσοχη παντου και παντα ορθιοι.....


παλι καλα που δεν τον πιασανε να τον βαλουν ισοβια.....

akis_trevor
17/03/2012, 23:32
δυστυχως εχει ξαναγινει...το παλικαρι το ειχα γνωρισει μεσω ενος κοινυ γνωστου...
http://www.gowest.gr/index.php?option=com_content&task=view&id=14112

skylaros
18/03/2012, 00:11
κάτι παίζει τελευταία στον Πειραιά... πάνε πολλοί και σε περίεργα σημεία ανάποδα και μάλιστα πλακωμένοι...

Red Rider
19/03/2012, 10:17
κάτι παίζει τελευταία στον Πειραιά... πάνε πολλοί και σε περίεργα σημεία ανάποδα και μάλιστα πλακωμένοι...

Eδώ μπαίνουν αντίθετα στον περιφερειακό του Πειραιά.
Μιλάμε για ΚΑΜΙΑ αίσθηση του χώρου και του χρόνου επάνω στον δρόμο..

HERCAKOS
19/03/2012, 22:57
το χειροτερο ολων εναι οτι συνεχιζουν,δηλαδη οκ εκανες :a31: κανε μια οπισθεν κανε παλι τον κυκλο εκει με την λιμνουλα και βγες σαν ανθρωπος. που πας να βγεις αναποδα στην εισοδο για εθνικη ?

vepr-12
20/03/2012, 12:02
Εχω παθει ακριβώς το ίδιο πιο παλιά με τον Trooper!!! ο δικός μας σταμάτησε κιόλας μες στην μέση τρομαγμένος!!!!!

TROOPER
20/03/2012, 12:08
Εχω παθει ακριβώς το ίδιο πιο παλιά με τον Trooper!!! ο δικός μας σταμάτησε κιόλας μες στην μέση τρομαγμένος!!!!!

ναι αλεκακο αλλα εμεις το παθαμε ακριβως απεναντι :winka:

TheFace
20/03/2012, 22:19
ο δικός μας σταμάτησε κιόλας μες στην μέση τρομαγμένος!!!!!

Απο τη στιγμη που την εκανε τη μαλακια, τι επρεπε να κανει δηλαδη? Να διακτινιστει?:confused:

Εδω ο αλλος λεει οτι συνεχισε να πηγαινει αναποδα λες και δεν τρεχει τιποτα!!!

zolotas
20/03/2012, 22:38
Απο τη στιγμη που την εκανε τη μαλακια, τι επρεπε να κανει δηλαδη? Να διακτινιστει?:confused:

Εδω ο αλλος λεει οτι συνεχισε να πηγαινει αναποδα λες και δεν τρεχει τιποτα!!!

θα ηταν απ αυτους που πηγαν να ψηφισουν τον βενιζελο...........250 χιλιαδες κομματια εχουν alzheimer μαγκες..........προσοχη ..........ζουν αναμεσα μας