PDA

View Full Version : ΟΑΚΑ με το μηχανάκι



panagath
22/03/2012, 17:30
Παιδιά επειδή πρώτη φορά θα πάω γήπεδο με το μηχανάκι, μήπως μπορείτε να μου πείτε από μπαίνουν και αφήνουν τα μηχανάκια δίπλα στο γήπεδο? Να μην το αφήνω στο δρόμο και μου το φάνε? Στίγμα στο google maps θα ήταν η ιδανική απάντηση :smilea::smilea:

TROOPER
22/03/2012, 17:45
και το ακομα πιο ιδανικο θα ηταν να ΜΗΝ πας γηπεδο με το μηχανακι.

McGyver
22/03/2012, 17:46
Τρενάκι, αποβίβαση στο σταθμό "Ειρήνη" και είσαι κομπλέ.

panagath
22/03/2012, 17:47
Λες εε? Είναι και ολόκληρο ταξίδι με τα μέσα για να πάω, δεν παίζει. Θα δω μήπως καβατζώσω τον αδερφό μου να με πάει και να το πάρει, αλλιώς θα παω μόνος μου.

TROOPER
22/03/2012, 17:51
Λες εε? Είναι και ολόκληρο ταξίδι με τα μέσα για να πάω, δεν παίζει. Θα δω μήπως καβατζώσω τον αδερφό μου να με πάει και να το πάρει, αλλιώς θα παω μόνος μου.

σταματα ηρακλειο στη πλατεια,αστο και συνεχισε με τραινο.

εντιτ:δε το πιστευω οτι βοηθαω χανουμοβαζελους!!!!:a018::a018:

panagath
22/03/2012, 17:58
σταματα ηρακλειο στη πλατεια,αστο και συνεχισε με τραινο.

εντιτ:δε το πιστευω οτι βοηθαω χανουμοβαζελους!!!!:a018::a018:

Βάζελος, χωρίς το χανουμο... :p :p :p

Μάλλον θα πάω με τον αδερφό μου και θα του το αφήσω το παπί, γλυτώνω και τη φασαρία να μου τη λένε οι μπάτσοι για το κράνος και τα λοιπά...

DAYMAN
22/03/2012, 19:35
και το ακομα πιο ιδανικο θα ηταν να ΜΗΝ πας γηπεδο με το μηχανακι.

Σωστα.ΜΗΝ!

arhs
22/03/2012, 19:44
χωρίς να μπορώ να το προσδιορίσω ακριβώς, ρίξε μια ματιά
http://g.co/maps/p438k
από κηφισίας πηγαίνοντας στο γήπεδο από σπύρου λούη ανοίγουν 1-2 εισόδους οπότε δεν το χάνεις. αν δεν πρόκειται για κανά ντέρμπι τότε οκ. αν ναι, αν δεν ψήνεσαι να ζήσεις τα της κυριακής τότε το καλύτερο θα ήταν να το άφηνες στον κοντινότερό σου σταθμό και να πάρεις τραινάκι.

BLACKGAS
22/03/2012, 20:08
Δευτερευόντος το αφήνεις σε σταθμό κοντά και πας με το τρένο.
Πρωτίστως αλλάζεις ομάδα!
:wave2:

kalgeorge
22/03/2012, 20:25
.

εντιτ:δε το πιστευω οτι βοηθαω χανουμοβαζελους!!!!:a018::a018:


xaaxaxaxaxaxaxaxaxxaxaxaxaxaxaxax

kai gia pou ...etsi???

gia to katakitrino marousi axxaxaxaxaxaxxxaxaxax

Konti
26/03/2012, 15:03
251069

Αν έχει ήδη πάει τότε for future use.....

Το αφήνεις στο σημείο που σου δείχνω στην photo! Απλά προσπάθησε να βρείς θέση όσο πιο πάνω (προς το Golden Hall) μπορείς, κοντά στους πάγκους με τα "βρώμικα" (don't worry είναι πολύ φαρδύ το πεζοδρόμιο- έχει αρκετό χώρο για μηχανάκια, πεζούς και πάγκους)! Όχι πολύ κοντά τους όμως, για να μπορείς να φύγεις μετά γιατί θα γίνεται ένας ψιλοχαμός μετά το ματς..... Σ'αυτό το σημείο ποτέ δεν είχα πρόβλημα!

GIXXERAKIAS
26/03/2012, 15:26
251069

Αν έχει ήδη πάει τότε for future use.....

Το αφήνεις στο σημείο που σου δείχνω στην photo! Απλά προσπάθησε να βρείς θέση όσο πιο πάνω (προς το Golden Hall) μπορείς, κοντά στους πάγκους με τα "βρώμικα" (don't worry είναι πολύ φαρδύ το πεζοδρόμιο- έχει αρκετό χώρο για μηχανάκια, πεζούς και πάγκους)! Όχι πολύ κοντά τους όμως, για να μπορείς να φύγεις μετά γιατί θα γίνεται ένας ψιλοχαμός μετά το ματς..... Σ'αυτό το σημείο ποτέ δεν είχα πρόβλημα!

Μόλις "κάρφωσες" μέρος για γερή μπάζα.....:lol::lol:

Konti
26/03/2012, 15:39
Μόλις "κάρφωσες" μέρος για γερή μπάζα.....:lol::lol:

Μπααααααα......... το ξέρουν ήδη πάααααααρα πολλοί!:D