PDA

View Full Version : μια φορα και εναν καιρο..



ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
26/03/2012, 12:32
μαζευομασταν σε καποια καφετερια και σας εξηγουσα σε οσους εχουν ορεξη το τι ειχα μαθει στο css.
απο τοτε περασε καιρος μπηκαν νεοι μεσα στο φορουμ και σκευτηκα μια που δεν παιζουν πολλα χρηματα για css μηπος υπαρχει ενδιαφερων απο καποιους να βρεθουμε για καφε και να τα ξαναπουμε.......
το ποστ το βαζω γιατι αρκετοι που βλεπομαστε στης βολτες με ρωτανε ποτε θα ξαναμαζευτουμε.
εγω ειμαι μεσα οποτε θελισεται εσεις αποφασιζεται το ποτε.....

nikos_abel
26/03/2012, 13:00
Μερικοί νέοι γεννήθηκαν να τα ξέρουν όλα.












Άμα μαζευτούμε εννδιαφέρομαι:beer:

Ζεύκας
26/03/2012, 15:45
Γιαγιά γι'αυτό υπάρχουν τα δουσου...;)

ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
26/03/2012, 16:34
δουσου????????

nikos_abel
26/03/2012, 17:15
δουσου????????

Δημοτικό συμβούλιο:lol: (Διοικητικό βρε)

Ζεύκας
26/03/2012, 17:26
δουσου????????

Αχ βρε Γιαγιά και να πώ ότι είσαι κανά νεούδι...

δουσού ίσον οι συναντήσεις του φόρουμ που γίνονται συνήθως κάθε Παρασκευή ή Σάββατο.

εδώ και σχεδόν 2 χρόνια λαμβάνουν χώρα στο Pulp (Βεϊκου, Κουκάκι)

ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
26/03/2012, 18:19
1) δεν εχω ερθει στο μερος που λετε γιατι προσοπικα δεν με βολευει.....
2) για να βρεθουμε καποια μελη του φορουμ να συζητισουνε πρεπει να παρουν αδεια απο το δουσου?
εαν στο δευτερο η απαντηση ειναι ναι ...
τοτε παρακαλο διαγραψτε με απο το φορουμ για να μην κανω το λαθος και ξαναμπω... ευχαριστω.

Gi_4ce
26/03/2012, 18:44
Διαγράφτε τον ρε παιδια να μπορέσω να πω και καμια "ιστορία του δρόμου" με σούζες κόντρες και παντηλίκια...

Υ.Γ. Πλάκα κάνω πατέρα... Είμαι καλό παιδί εγω...

Ζεύκας
26/03/2012, 19:09
:lol:

ε ρε οικογένεια να σου πετύχει :rotflmao:

Τάσο παιδί μου εξήγησε στον πατέρα σου ότι τα "δουσου" δεν είναι κάποιο θεσμικό όργανο.

απλά έτσι ονομάζονται εδώ και πολλά χρόνια οι ΑΤΥΠΕΣ συναντήσεις του φόρουμ για καφέ,μπυρίτσα
και γίνονται στο κέντρο για να βολεύει όλους.

vaska
26/03/2012, 19:20
2) για να βρεθουμε καποια μελη του φορουμ να συζητισουνε πρεπει να παρουν αδεια απο το δουσου?
εαν στο δευτερο η απαντηση ειναι ναι ...
τοτε παρακαλο διαγραψτε με απο το φορουμ για να μην κανω το λαθος και ξαναμπω... ευχαριστω.


Ρε Γιώργη είσαι απίστευτος λέμε χαχαχαχαχαχα


Άμα δεν σου δίνει άδεια το ΔΣ πάρε εμένα τηλ να σου δώσω μία προφορική.

Υ.Γ.

Είναι και ο Τάσος στο ΔΣ, ζήτα από αυτόν άδεια.

ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
26/03/2012, 19:36
το εζησα 2 φορες
την πρωτη φορα στην ΛΕ.Φ.ΚΑ. μου ειπαν οτι στην λεσχη δεν επιτρεπεται να ακουμε αλλην μουσικη απο ελληνικο εντεχνο και μαλιστα ειχανε πει οτι οταν η γυναικα ανεβενει επανω στα τραπεζια και χωρευει ειναι πουτανα.....
δεν σας λεω το τι εγηνε τοτε .. δεν ξερω αν ηταν ο γραναζις μπροστα που αρχισαν να γινονται υπταμενα τα τραπεζια και οι καρεκλες οπως τα πετουσα και τα κλοτσουσα για να αρπαξω αυτον που το ειπε......
και την δευτερη σε ενα φορουμ της bmw οταν ειπα σκατομπατσους τους ματατζιδες που βαρουσαν τον κοσμο στο συνταγμα μου απαγορευσαν να εκφραζωμαι ετσι. μου αλαζαν της λεξεις και μετα μου κληδωναν τα ποστ για να μην τα ξαναλαξω. τουσ ειπα οτι τα στιχεια μου ειναι εμφανει και ποσταρισα ακομα και τον αριθμο ταυτοτητος για να μου κανει μηνηση οποιος θηκτη που τον ειχα πει σκατομπατσο. τελικα μο το που ποσταριζα κατι το αλαζανε και το κληδονανε οποτε τουσ τα εχωσα και διεγραψα την επαφη μου απο εκει....
μπορει να ηρθαν οι γερμανοι στην ελλαδα αλλα δεν θα κατεβασουμε και το βρακι μας.
γιαυτο με ειδες που αρπακτηκα.
παντος εαν καποιοι ενδιαφερονται απο εμενα ισχηει....
απλα πεστε μου που και ποτε.....

nikos_abel
26/03/2012, 19:51
Τέτοιες άδειες δίνει μόνο ο Μπανόπτικος ππου είναι υπεράνω δουσου κουλουπου.


Που υποψιάζομαι ότι έχει φάει μπαν και δεν εμφανίζεται τελευταία, ναν' καλά.

vaska
26/03/2012, 20:03
το εζησα 2 φορες
την πρωτη φορα στην ΛΕ.Φ.ΚΑ. μου ειπαν οτι στην λεσχη δεν επιτρεπεται να ακουμε αλλην μουσικη απο ελληνικο εντεχνο και μαλιστα ειχανε πει οτι οταν η γυναικα ανεβενει επανω στα τραπεζια και χωρευει ειναι πουτανα.....
δεν σας λεω το τι εγηνε τοτε .. δεν ξερω αν ηταν ο γραναζις μπροστα που αρχισαν να γινονται υπταμενα τα τραπεζια και οι καρεκλες οπως τα πετουσα και τα κλοτσουσα για να αρπαξω αυτον που το ειπε......
και την δευτερη σε ενα φορουμ της bmw οταν ειπα σκατομπατσους τους ματατζιδες που βαρουσαν τον κοσμο στο συνταγμα μου απαγορευσαν να εκφραζωμαι ετσι. μου αλαζαν της λεξεις και μετα μου κληδωναν τα ποστ για να μην τα ξαναλαξω. τουσ ειπα οτι τα στιχεια μου ειναι εμφανει και ποσταρισα ακομα και τον αριθμο ταυτοτητος για να μου κανει μηνηση οποιος θηκτη που τον ειχα πει σκατομπατσο. τελικα μο το που ποσταριζα κατι το αλαζανε και το κληδονανε οποτε τουσ τα εχωσα και διεγραψα την επαφη μου απο εκει....
μπορει να ηρθαν οι γερμανοι στην ελλαδα αλλα δεν θα κατεβασουμε και το βρακι μας.
γιαυτο με ειδες που αρπακτηκα.
παντος εαν καποιοι ενδιαφερονται απο εμενα ισχηει....
απλα πεστε μου που και ποτε.....


χαχαχαχα αυτό το 2ο το θυμάμαι, είχε πλάκα να προσπαθούν να βάλουν κάποιοι σε τάξη τον "γιαγιά".

Τες πα, να σαι καλά Γώργη.

chr1s_86
26/03/2012, 20:46
Εμένα μ' ενδιαφέρει πάντως... Έχω στην κατοχή μου τα βιβλία και τα έχω διαβάσει αλλά λόγω κόστους δεν έχω συμμετάσχει στα σχολεία...

DimChios
27/03/2012, 08:05
:rotflmao::rotflmao::rotflmao::rotflmao::rotflmao:

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΕ ΓΙΩΡΓΟ ΑΡΧΟΝΤΑ!!!!!!


:a23::a23::a23::a10:

ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
27/03/2012, 12:08
παντως η οι περισοτεροι τα ξερουν για αυτο 2-3 ειπανε οτι θελουν η αδιαφορουν πιστευωντας οτι δεν εχουν αναγκη γιατι δεν τους αφορα.
οπως και αν εχει μεσα στην αλλη εβδομαδα θα κανωνισουμε με οσους θελουν πια ημερα θα βρεθουμε.

georgio
27/03/2012, 21:13
:a012: για την κίνηση, κι εγώ μέσα!

και οι :beer: κερασμένες!

Sele
28/03/2012, 11:57
+1 κι από μένα!

GiannisBlessed
28/03/2012, 17:38
Ε!!!περιμενετε και εμενα!!θελω και εγω!!
το σαββατο 7 τ μηνα ξεκιναω χαραματα και το μεσιμερακι θα ειμαι αθηνα!!