PDA

View Full Version : ΠΟΥΤΑΝΑ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ ΟΛΥΜΠΙ - ΑΚΕ



kalgeorge
13/09/2005, 22:42
ΧΑΑΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ:wave2: :rotflmao: :lol: :wave2:

ΠΑΛΙ ΒΑΘΜΟΥΣ ΜΑΖΕΨΕ Ο ΓΑΥΡΟΣ
ΓΑΜΙΣΑΤΕ ΠΑΛΙ
ΕΝΑ ΜΠΟΥΡΔΕ ΕΝΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΗΣΑΣΤΕ
ΕΝΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΗΣΑΣΤΕ

ΑΥΤΟΣ Ο ΠΑΧΑΤΟΥΡΙΔΗΣ ΕΠΕΣΕ ΜΕΣΑ ΤΕΛΙΚΑ
3-0 ΕΙΠΕ, ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΟΜΩΣ ΞΥΛΟΚΟΠΕ!!!!!!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

AFTER
13/09/2005, 22:44
Ελα μωρε τον εφαγες τον ανθρωπο,απλως θα νομιζε οτι πρωτο αγωνα τον παιζουν εκτος εδρας.....

:lol: :bawl: :lol: :bawl: :lol: :bawl: :lol:

m1ke
13/09/2005, 22:52
Να σας πω ένα ανέκδοτο :bawl: :bawl: :a9: :a9:

Ο ΓΑΥΡΟΣ στο Champions League :a029: :a029: :a30: :a30: :a01: :a01:

Α ρε γελωτοποιοί της Ευρώπης. Προσφέρετε γέλιο και θέαμα :a5: :a028: :a9:

STOYBI
13/09/2005, 22:54
Πελατες ακομα σας ποναει ετσι ????? :D Ουτε δυο εβδομαδες δεν περασαν που σας εφτυνε πεσμενους στα τεσσερα η ΠΟΥ--ΤΑΝΑ και με το ποντικακι στο χερι ησασταν σημερα !!!!:rotflmao:

kalgeorge
13/09/2005, 23:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
Πελατες ακομα σας ποναει ετσι ????? :D Ουτε δυο εβδομαδες δεν περασαν που σας εφτυνε πεσμενους στα τεσσερα η ΠΟΥ--ΤΑΝΑ και με το ποντικακι στο χερι ησασταν σημερα !!!!:rotflmao:


καλα καλα :rotflmao: :rotflmao:
ετοιμασου ερχεται και η Ρεαλ
3 εφαγε απο την Λυον και θα σας ερθει με κατι καυλες!!!!!!!

sonic22
13/09/2005, 23:11
auto einai stin praxi to [EMEIS ASXOLOYMASTE ME THN OMADA MAS???] pou legate kati post merikes meres pio prin??:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


antiolimpiakoi iste reeee!!!

mazi mas asxoliste poso ..... eiste!!!

kalgeorge
13/09/2005, 23:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από sonic22
auto einai stin praxi to [EMEIS ASXOLOYMASTE ME THN OMADA MAS???] pou legate kati post merikes meres pio prin??:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


antiolimpiakoi iste reeee!!!

mazi mas asxoliste poso ..... eiste!!!

μαρεσει που εχετε το θρασος και παρουσιαζεστε :rotflmao: :wave2:
ρε με τα καφενεια 1 - 3 ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :wave2:

dimitris74
13/09/2005, 23:18
αραγε τι να σκεφτεται ο τακης εκει πισω....


23752

STOYBI
13/09/2005, 23:21
Εσεις για τι ετοιμαζεστε δεν μας ειπες????: Η δεν μπορεις να μας πεις ?? :evil: Εσεις οι βαζελοι κανετε προβλεψεις για ολους τους αλλους εκτος απο την δικια σας ομαδα και οχι αδικα θα ελεγα. Εγω προσωπικα δεν περιμενω καμμια αλλη ομαδα να με κανει να χαρω κερδιζοντας τον παο εκτος απο την δικια μου.. Το θεωρο ΚΑΤΑΝΤΙΑ...... :wave2: ΥΓ χαιρετισματα ΣΤΟΝ ΜΟΡΡΙΣ.. Ελπιζω να μην αρχιζει στα κλωτσομπουνιδια οποιον ιταλο σας χωνει κουφετο...:D

kalgeorge
13/09/2005, 23:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
Εσεις για τι ετοιμαζεστε δεν μας ειπες????: Η δεν μπορεις να μας πεις ?? :evil: Εσεις οι βαζελοι κανετε προβλεψεις για ολους τους αλλους εκτος απο την δικια σας ομαδα και οχι αδικα θα ελεγα. Εγω προσωπικα δεν περιμενω καμμια αλλη ομαδα να με κανει να χαρω κερδιζοντας τον παο εκτος απο την δικια μου.. Το θεωρο ΚΑΤΑΝΤΙΑ...... :wave2: ΥΓ χαιρετισματα ΣΤΟΝ ΜΟΡΡΙΣ.. Ελπιζω να μην αρχιζει στα κλωτσομπουνιδια οποιον ιταλο σας χωνει κουφετο...:D

καλο το αστειο με τον Μορις, γελασα, επικαιρο........

εγω απλα εχω βαρεθει να ακουω τους γαυρους να λενε γαι την ομαδα που εχουν και το οτι θα γαμισουν στην ευρωπη...
ΑΦΟΥ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΕΙΣΤΕ ΡΕΕΕΕΕ......ΠΑΡΑΔΕΧΤΕΙΤΕ ΤΟ
ΑΚΟΥ 1-3 ΑΠΟ ΤΗΝ ΡΟΖΕΜΠΟΡΓΚ!!!!!!!!!!
ΣΕ ΚΑΛΟ ΣΑΣ ΠΑΛΙ ΣΑΣ ΒΓΑΛΑΤΕ ΑΣΠΡΟΠΡΟΣΩΠΟΥΣ
ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΟΥΝ ΠΟΤΕ
Π@@ΤΣΑ ΠΑΛΙ Π@@ΤΣΑ ΠΑΛΙ ΟΕ, ΟΕ:rotflmao:

dimitris74
13/09/2005, 23:31
εμεις αν δεν χασουμε αυριο θα ειμαστε τυχεροι, μιας και ειμαστε σε μαυρα χαλια.... αλλα το θεμα μας ειναι η ευρωπαικη πορεια του ολυμπιακου....

Lazio
13/09/2005, 23:32
γιατι ρε αρουραιοι ξεφτυλιζεστε τοσο στην ευρωπη? :a029: :a029: :a029:

Βλεπεις εκει δεν υπαρχει ο δωδεκατος παιχτης με το μαυρο σορτσακι και τη σφυριχτρα. :a09: :a09:

Φετος ο φρυδακιας ο προεδρος σας θα κανει τρελη παραγκα στο ελλαντα εννοειται

θα εχετε τα γνωστα σπροξιματακια οποτε χρειαζεται....

Περαστικουλια :a25: :a25: :a25: :a25: :a24: :a22: :a22:

STOYBI
13/09/2005, 23:36
kalgeorge
ΑΦΟΥ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΕΙΣΤΕ ΡΕΕΕΕΕ......ΠΑΡΑΔΕΧΤΕΙΤΕ ΤΟ

Ε ... ΚΑΛΟΣ ΠΕΛΑΤΗΣ ΕΙΣΑΙ.. ΝΑ ΣΟΥ ΧΑΛΑΣΟΥΜΕ ΧΑΤΗΡΙ..:smokin:

- 5 αντε γεια...:wave2:

Ο ΕΠΟΜΕΝΟΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ...:smokin:

Lazio
13/09/2005, 23:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lazio
γιατι ρε αρουραιοι ξεφτυλιζεστε τοσο στην ευρωπη? :a029: :a029: :a029:

Βλεπεις εκει δεν υπαρχει ο δωδεκατος παιχτης με το μαυρο σορτσακι και τη σφυριχτρα. :a09: :a09:

Φετος ο φρυδακιας ο προεδρος σας θα κανει τρελη παραγκα στο ελλαντα εννοειται

θα εχετε τα γνωστα σπροξιματακια οποτε χρειαζεται....

Περαστικουλια :a25: :a25: :a25: :a25: :a24: :a22: :a22:

τωρα που εχει κ το ελληνικο στοιχημα ο δικο σας η παραγκα θα γινει βιλα ....κοκαλισταν φορ εβερ :a06: :a06: :a06:

kalgeorge
13/09/2005, 23:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
kalgeorge

Ε ... ΚΑΛΟΣ ΠΕΛΑΤΗΣ ΕΙΣΑΙ.. ΝΑ ΣΟΥ ΧΑΛΑΣΟΥΜΕ ΧΑΤΗΡΙ..:smokin:

- 5 αντε γεια...:wave2:

Ο ΕΠΟΜΕΝΟΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ...:smokin:

ΕΠΕΙΔΗ ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΕΝΗΜΕΡΩΜΕΝΟ...ΕΙΝΑΙ ΙΔΕΑ ΜΟΥ Η ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ Η 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΚΟΜΑ???
ΧΧΜΜΜ.....:wave2:
ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΟΤΗΤΑ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΝΑ ΑΠΑΝΤΑΝΕ ΑΛΛΑ ΑΝΤΙ ΑΛΛΩΝ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΣΥΜΦΕΡΕΙ????
ΓΙΑΤΙ ΤΟΣΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΚΑΤΙ ΣΧΕΤΙΚΟ ΜΕ ΤΗΝ Π@@@@@ ΤΗΝ ΣΗΜΕΡΙΝΗ

Lazio
13/09/2005, 23:39
εσυ ψωνιζεις μονο απο ευρωπη.... μα πιος εισαι ο εισαγωμενος?? :a09:

STOYBI
13/09/2005, 23:47
kalgeorge [QUOTE]ΕΠΕΙΔΗ ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΕΝΗΜΕΡΩΜΕΝΟ...ΕΙΝΑΙ ΙΔΕΑ ΜΟΥ Η ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ Η 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΚΟΜΑ??? ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΟΤΗΤΑ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΝΑ ΑΠΑΝΤΑΝΕ ΑΛΛΑ ΑΝΤΙ ΑΛΛΩΝ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΣΥΜΦΕΡΕΙ????
ΓΙΑΤΙ ΤΟΣΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΚΑΤΙ ΣΧΕΤΙΚΟ ΜΕ ΤΗΝ Π@@@@@ ΤΗΝ ΣΗΜΕΡΙΝΗ [QUOTE]

Βεβαιως θα σου απανταγα για την Π@@@@@ την σημερινη αν ανταλασαμε αποψεις και για οταν ριχνουμε και τις ψο@@ες αλλα συνηθως οταν συμβαινει αυτο εσεις οι βαζελοι εισαστε μονιμος αποντες... ;) Ειτε αφορα την δικια σας ομαδα ( κατι που συμβαινει πολυ συχνα) ειτε αλλη ομαδα :lol:

el_hymador
14/09/2005, 00:25
:rotflmao:

ειδα το ματς σε ενα φιλο που εχει ενα πιτσιρικι και το παιδακι (μικρο ηταν δεν καταλαβαινε....) σε καποια φαση ρωτησε ποτε βγαινουν οι ζεβρες , οι κλουν και οι ακροβατες ....μιλαμε για τετοιο τσιρκο!!!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:




:wave2: αντε γεια γαυροι!! (δικο σας δεν ειναι αυτο??)

....και εχει και συνεχεια....η περιοδια του θιασου μολις αρχισε!!!!:rotflmao: :rotflmao:

Α! και πιστοι οπως ειστε στο να σπατε τα ευρωπαϊκα ρεκορ (μεγαλυτερη σε ευρος ητα >juve ολε!!!).... πιστευω οτι το αυτογκολ σας ειναι μακραν το γελειοδεστερο στην ιστορια του ποδοσφαιρου!!!!!:lol:

ΣΙΝΕ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ > ΤΡΙΑ ΕΡΓΑ ΣΕΞ , ΠΡΟΒΟΛΕΣ ΚΑΘΕ ΤΡΙΤΗ

ΠΡΩΤΗ ΤΑΙΝΙΑ : Ο ΝΟΡΒΗΓΟΣ ΒΙΚΙΝΓΚ ΚΑΙ Η ΠΕΙΡΑΙΩΤΟΠΟΥΛΑ

ΔΕΥΤΕΡΗ ΤΑΙΝΙΑ : ΠΑΡΛΕ ΒΟΥ ΦΡΑΝΣΕ? (ΟΙ ΕΡΩΤΙΚΕΣ ΠΕΡΙΠΤΥΞΕΙΣ ΕΝΟΣ ΓΑΛΛΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΠΟΥΤ@Ν@ ΤΟΥ ΛΙΜΑΝΙΟΥ)

ΤΡΙΤΗ ΤΑΙΝΙΑ : ΕΛΑ ΤΑΥΡΟΜΑΧΕ ΜΟΥ!!! (ΜΙΛΑΜΕ ΦΙΑ ΠΟΛΥ XXXX)

ΙΠΠΕΑΣ
14/09/2005, 02:05
Αύριο κάτι μου λέει ότι θα ανοίξει και άλλο topic αλλά αυτή τη φορά για το βάζελο :rotflmao:
Ε ρε χάλια που έχουμε. Σε 1-2 χρόνια για να βγει ο πρωταθλητής στο ch league θα δίνει προκριματικά. Θα πέσει πολύ γέλιο σου λέω :wave2:

Tigas
14/09/2005, 07:15
Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΧΘΕΣ ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΜΑΤΣΟ ΧΑΛΙΑΣ ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΥΠΗΡΧΕ Ο ΤΟΥΡΕ ΚΑΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΓΚΙΤΑ ΚΑΙ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΟΤΙ ΥΠΗΡΧΕ ΜΕΣΑ, ΚΡΙΜΑ.
Ο ΡΙΒΑΛΝΤΟ ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΙ Ο ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΤΙΣ ΜΟΔΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΦΟΡΕΘΟΥΝ ΠΟΛΥ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ :a5: :a29:

kalgeorge
14/09/2005, 07:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
kalgeorge [QUOTE]ΕΠΕΙΔΗ ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΕΝΗΜΕΡΩΜΕΝΟ...ΕΙΝΑΙ ΙΔΕΑ ΜΟΥ Η ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ Η 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΚΟΜΑ??? ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΟΤΗΤΑ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΝΑ ΑΠΑΝΤΑΝΕ ΑΛΛΑ ΑΝΤΙ ΑΛΛΩΝ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΣΥΜΦΕΡΕΙ????
ΓΙΑΤΙ ΤΟΣΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΚΑΤΙ ΣΧΕΤΙΚΟ ΜΕ ΤΗΝ Π@@@@@ ΤΗΝ ΣΗΜΕΡΙΝΗ [QUOTE]

Βεβαιως θα σου απανταγα για την Π@@@@@ την σημερινη αν ανταλασαμε αποψεις και για οταν ριχνουμε και τις ψο@@ες αλλα συνηθως οταν συμβαινει αυτο εσεις οι βαζελοι εισαστε μονιμος αποντες... ;) Ειτε αφορα την δικια σας ομαδα ( κατι που συμβαινει πολυ συχνα) ειτε αλλη ομαδα :lol:

φιλαρακο το μονο που θα σου πω ειναι οτι δεν ειμαι αποντας. εδω ειμαι να βριζω τους δικους μου οταν κανουν μαλακιες.
τουλαχιστον τους βριζω και δεν λεω παπαριες οπως εσεις οι γαυροι.

παρτε και μια φωτο.


23757

Lazio
14/09/2005, 08:12
ετσι ειναι οταν περνουν τα μυαλα αερα
:a26: :a26:
Βαλε και 1 με τα μουτρα του Τσουκαλα :lol: :lol: :lol:

kawasaki ZX-12
14/09/2005, 08:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge
καλα καλα :rotflmao: :rotflmao:
ετοιμασου ερχεται και η Ρεαλ
3 εφαγε απο την Λυον και θα σας ερθει με κατι καυλες!!!!!!!

ελα να σου πω γιωργο η ρεαλ θα ρθει,δεν μας ειπες ομως οταν ερθει η Μπαρτσελονα τι θα κανετε ρε λαγοκουνελα????
προσεχε τι λες γιατι οταν θα ερθει εκεινη η στιγμη θα πεσει πολυ γελιο!!!
κουραγιο λαγουδακια:lol: :rotflmao: :lol:

Gandalf dr685sm
14/09/2005, 08:44
Να είμαστε λίγο αντικειμενικοί;....


Ο Ολυμπιακός χθές παρόλο που δεν έπεισε για την αποδοση του , εντούτοις δεν ήταν και για το τελικό σκόρ.
Υπήρξαν στιγμές που πραγματικά θα μπορούσε να κρατήσει την νίκη ή έστω την ισοπαλία , μετά το αυτο-goal των Νορβηγών.

Σημείο κλειδί ίσως ήταν , για μένα , η αποχώρηση του Μπαμπαγκίντα, που κράταγε αμυντικούς πίσω και την ίδια στιγμή άφηνε τον αργό Κωνσταντίνου να βγάλει μόνος του τα κάστανα απο την φωτιά.

Το goal στο ημίχρονο σχεδόν , δεν ήταν αποθαρρυντικό , αλλά το αμέσως επόμενο απο το λάθος της άμυνας ήταν καταστροφικό , καθώς έβαζε τους κόκκινους σε θέση μειονεκτική για την συνέχεια.
Εκεί όλα πήγαν στραβά και φάνηκε ακόμα μια φορά το πρόβλημα του Ολυμπιακού που είναι η έλλειψη φρεσκάδας. Ειδικά με τον Τουρέ να γυρνοβολάιε χωρίς κάποιο σκοπό στο γήπεδο , ο ΟΣΦΠ θύμισε εποχές παλιές που προσπαθούσε με λόμπες να περάσει μπροστά.

Οι Νορβηγοί απλά στάθηκαν τυχεροί και με απλό ποδόσφαιρο πήραν τους τρείς πόντους.
Το κακό είναι οτι τείνει να γίνει συνήθεια για τους κόκκινους να κάνουν τα εύκολα δύσκολα. Κάτι που φαίνεται σε κάθε παιχνίδι τους στο CH.L. κάνοντας τους να κουράζονται υπερβολικά για να κατακτήσουν κάτι.

Η αμέσως επόμενη μέρα είναι πιο δύσκολη ακόμα , κυρίως απο τομέα ψυχολογίας , καθώς η ήττα στο Καραισκάκη , είχε μεγάλο αντίκτυπο και στον κόσμο του.
Αντίδοτο ίσως να είναι οχι μια καλή εμφάνιση κόντρα στην Λυών, Ρεάλ έξω, αλλά επιτέλους η κατάκτηση βαθμών.

Για τον ΠΑΟ, θα έλεγα οτι είναι νωρίς ακόμα να πούμε κάτι , καθώς το παιχνίδι δεν έχει γίνει ακόμα.
Το μόνο σίγουρο είναι οτι δεν θα παρουσιαστεί ο ίδιος τόσο , γιατί υπάρχει θέμα ψυχολογίας απο τις αρνητικές εμφανίσεις, όσο και απο την συνάντηση του Μαλεζάνι με τον Tζίγγερ , που σίγουρα θα είχε σημεία αναφοράς για την Ευρώπη.
Το μόνο σίγουρο είναι οτι ίσως η τάση του να κερδίζει έστω και με την βοήθεια της τύχης , θα παίξει καθοριστικό ρόλο στο Ούντινε...
ίδωμεν

Gandalf

gdevelek
14/09/2005, 08:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm
Να είμαστε λίγο αντικειμενικοί;....


Οι Νορβηγοί απλά στάθηκαν τυχεροί και με απλό ποδόσφαιρο πήραν τους τρείς πόντους.

Gandalf

Φίλε μου φίλος του γαύρου είμαι, αλλά, αν θέλουμε όντως να είμαστε αντικειμενικοί, καλό είναι να μην χαρακτηρίζουμε τυχερούς τους Νορβηγούς, όταν το μόνο γκόλ του γαύρου το πέτυχε με θαυμαστή δεξιοτεχνία ένας Νορβηγός σε φάση που δεν μύριζε γκόλ (ενώ το αυτογκόλ του γαύρου μπήκε σε σούτ που πήγαινε μέσα).

Αυτό που θέλω να παρατηρήσω πάντως είναι ότι οι Νορβηγοί έκαναν 19 φάουλ και οι γαύροι 5.

Gandalf dr685sm
14/09/2005, 09:06
ήταν τυχεροί απο την άποψη οτι και τα δύο goal που άλλαξαν την ροή του παιχνιδιού μπήκαν σε καθοριστικά σημεία , πριν και μετά την ανάπαυλα, όπου ειδικα΄το δεύτερο αν το είδες, αποκρούει ο Νικοπολίδης και ενώ η μπάλα έχει πάρει φορά εκτός τέρματος, άθελα του λόγω κεκτημένης ταχύτητας ο Ανατολάκης την σπρώχνει στα δίχτυα.

Οι Νορβηγοί απλά εκμεταλεύτηκαν κάποια σημεία και μετά απο ενα απλό passing game , απέκτησαν πρόσβαση στην άμυνα του ΟΣΦΠ, που έπαιζε με λάθος τρόπο το τεχνικό offside.

Gandalf

kalgeorge
14/09/2005, 09:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από kawasaki 636
ελα να σου πω γιωργο η ρεαλ θα ρθει,δεν μας ειπες ομως οταν ερθει η Μπαρτσελονα τι θα κανετε ρε λαγοκουνελα????
προσεχε τι λες γιατι οταν θα ερθει εκεινη η στιγμη θα πεσει πολυ γελιο!!!
κουραγιο λαγουδακια:lol: :rotflmao: :lol:


ρε Σταυρακα (χρονια πολλα φιλε), τι συγκρινεις τωρα;;
δηλαδη αν φαμε απο την μπαρτσα θα παψετε να ειστε πουτανα της ευρωπης;;;;

ΡΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΦΕΝΕΙΑ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΠΟΝΤΟΥΣ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :wave2:
Α ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΠΑΛΑΡΑ ΤΟΥ ΘΡΥΛΟΥ, ΠΑΡΤΕ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΩΤΟ

ΧΑΘΗΚΕ ΤΟ ΤΟΠΙ


23759

gdevelek
14/09/2005, 09:19
Φίλε η έννοια που δίνεις στη λέξη "τυχερός" είναι πολύ διαφορετική από αυτή που δίνω εγώ.

Τύχη για μένα είναι σε ένα ασήμαντο σουτ η μπάλα να αλλάζει πορεία σε ένα πόδι και να μπαίνει γκόλ.

Ας συνεννοείτο καλύτερα ο Ανατολάκης (ή όποιος το έκανε) με τον Νικοπ., ανικανότητα ήταν, όχι ατυχία...

Τώρα αν αποτελεί τύχη να βάζεις γκόλ λίγο πριν το ημίχρονο... Δηλαδή όταν βάζει ο γαύρος/βάζελος γκόλ στο 42, το θεωρούμε τύχη;

Ας μην ψάχνουμε για δικαιολογίες, ο γαύρος χθες δεν τραβούσε. Ο Ριβάλντο εξελίσσεται σε περιπατητή/ατομιστή Τζιοβάνι, ο Γεωργάτος πουλούσε τη μπάλα με μακρινές μπαλιές που ήταν αδύνατον να αξιοποιηθούν, ο Μιχαλάκης παραμένει κριάρι και ο Σόλιντ ροχάλιζε. Μόνο ο Μπαμπ. ξεχώρισε στην επίθεση, ο οποίος όμως είναι τόσο μικρόσωμος που χάνει 10 στις 10 κόντρες.

kalgeorge
14/09/2005, 09:21
ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΤΕΣ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ


23761

GyPsy
14/09/2005, 10:09
Εχετε δίκιο....μόνο για κατι ομαδούλες

στυλ ΠΑΟ είμαστε....

XTMPAM
14/09/2005, 10:25
ΑΣΤΟΥΣ ΚΑΚΟΜΟΙΡΗΔΕΣ ΣΤΟΝ ΠΟΝΟ ΤΟΥΣ!!ΛΕΣ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΞΕΡΑΝΕ?ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΤΑ ΙΔΙΑ!!!ΦΤΑΙΜΕ ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΑΦΗΣΑΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΝΙΚΗΣΟΥΝ Ε ΤΟΥΣ ΕΚΑΤΣΕ ΚΑΙ Ο ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙ ΜΠΗΚΑΝ......ΜΕ ΑΛΛΟ ΑΕΡΑ ΧΘΕΣ!!ΒΕΒΑΙΑ ΑΥΤΟΣ Ο ΤΕΡΜΑΤΟΦΥΛΑΚΑΣ ΤΗΣ ΠΟΡΤΟ ΕΠΙΑΣΕ ΤΟΝ ΚΩΛΟ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΡΕ ΤΑ ΠΑΛΗΚΑΡΙΑ ΤΗΣ ΡΟΖΕΝΜΠΟΡΓΚ ΟΥΤΕ ΚΟΝΤΡΟΛ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ....
ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΟ ΜΕΝΟΥ ΕΧΕΙ ΡΕΑΛ ΠΟΥ ΕΦΑΓΕ ΤΡΕΛΗ ΗΤΤΑ ΑΠΟ ΤΗ ΛΥΟΝ ΚΑΙ ΤΗ ΛΥΟΝ ΠΟΥ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΙΞΕΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΠΩΣ ΤΟΝ ΛΕΝΕ......ΖΟΥΝΙΝΙΟ ΛΕΕΙ...ΠΕΡΝΑΜΟΥΓΚΑΜΠΟ.....ΠΕΡΝΑΜΟΥΚΙΑΛΛΟ ΚΑΤΙ....ΝΑΙ ΝΑΙ ΘΑ ΜΠΕΙ ΛΕΕΙ ΝΑ ΒΑΡΕΣΕΙ ΚΑΝΑ 2 ΦΑΟΥΛ ΚΑΙ ΕΝΤΑΞΕΙ ΜΩΡΕ!!

ΤΟ ΑΣΧΗΜΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΣΕΞΕΙ ΟΙ ΓΑΥΡΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Ο ΓΑΥΡΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΠΑΠΑΡΙΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΒΛΕΠΩ ΣΤΑ ΜΙΣΑ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΜΕ ΜΠΟΥΚΑΛΕΣ ΟΞΥΓΟΝΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΕΚΑΒ ΜΕ ΑΝΑΜΕΝΕΣ ΤΙΣ ΣΕΙΡΗΝΕΣ!!!ΟΥΙΟΥ ΟΥΙΟΥ !!!!!

ΜΠΡΑΒΟ ΛΟΙΠΟΝ ΡΕ ΜΑΓΚΕΣ ΚΑΤΑΦΕΡΑΤΕ ΤΟ ΑΚΑΤΟΡΘΩΤΟ!!!

ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟ ΟΥΝΤΙΝΕ ΑΝ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ 3-6-1 ΔΕ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ Η ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΖΕΙ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ!!!!


ΕΙΔΩΜΕΝ!!!!

m1ke
14/09/2005, 10:52
Μαυρογενίδης:

Είμαστε υποχρεωμένοι να συνεχίσουμε :a7: :cry: :a35:

Ξέρουν τι τους περιμένει, αλλά δεν μπορούν να το αποφύγουν. :rotflmao: :lol: :a029: :a9:

kalgeorge
14/09/2005, 10:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από m1ke
Μαυρογενίδης:
:a7: :cry: :a35:

Ξέρουν τι τους περιμένει, αλλά δεν μπορούν να το αποφύγουν. :rotflmao: :lol: :a029: :a9:

χαχαααχαααχαχααχαααχ
α και που σαι MIKE, μιλησε και ο.....Σολιντ : ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΑΝΟΙΚΤΑ ΑΚΟΜΑ!!!!

ΧΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ:rotflmao: :rotflmao:
ΠΟΙΑ;; ΤΑ ΠΟΔΙΑ;;;;;;


23764

illuminatios
14/09/2005, 14:34
Καλά ρε..... πόσο καιρό είχαν να χύσουν οι Νορβηγοί?? Χάλια από πάνω μεχρι κάτω είμαι...

Κοίτα να δεις που πριν αρχίσει το ματς είχα φιάξει ριζάκι με λαχανικα και μπέικον και σάλτσα μουστάρδας στο τηγάνι, θα το βάλω ψυγείο λέω και στο ημίχρονο το βγάζω να το χουμε να τσιμπάμε με τη μπυρα... Κάπου στο 48’ σκεφτόμουν ότι έπρεπε να το κάνω λαπά για να στρωσει το στομάχι....

Βέβαια ξεπεράσαμε τα συμπλέγματα μας... Τώρα πια έχουμε φιάξει τη γηπεδάρα μας (καλά είδατε πρωτοπορία πάγκο που φιάξαμε?? )και μπορουμε να τον τρώμε και εντός έδρας γιατί κυριε μου.... σπίτι μου είμαι όσα θέλω τρώω !!

Αλλα βέβαια, αν έρχεται η αποστολή από Νορβηγία και σε όλη την πτήση τους εχουν κι ακουνε Madrugada (νορβηγοι κι αυτοι ετσι) τι περιμένεις ... BLOOD SHOT ADULT …. INSULTMENT

Κατα τάλλα δεν ξέρουμε από που μας ήρθε .... (ευτυχώς να λες που έγινε στο πρώτο ματς και δε θα ψαχνόμαστε )

Ύπαρχουν όμως και χειρότερα! Θα μπορούσα να χα πάει γήπεδο... ρε ΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΑ(πωπω πίπα)

Πάντως για όλους τους φίλους γαυρους.... μη μασάτε... Πάμε τώρα ,αφου τους μπερδέψαμε όλους , να γαμησουμε τους φασιστες Μαδριλένους , και μετά να δώσουμε και δυο τρεις πιπουλες στους φλωρους τους αμπαζούρ (θα χουμε και καινουργια σπασουαρ εκει..) για να τελειώνει το παραμύθι...

Και μην ξεχνάτε... Φέτος ΔΕΝ πάμε για champions League!

Αυτά . Με τις υγείες μας, και καλή χώνεψη σε όσους τα καταπίνουν


(πωπω πουτσα.... οι σπονδυλοι με πονανε...)

sniper
14/09/2005, 14:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από illuminatios
Καλά ρε..... πόσο καιρό είχαν να χύσουν οι Νορβηγοί?? Χάλια από πάνω μεχρι κάτω είμαι...

Κοίτα να δεις που πριν αρχίσει το ματς είχα φιάξει ριζάκι με λαχανικα και μπέικον και σάλτσα μουστάρδας στο τηγάνι, θα το βάλω ψυγείο λέω και στο ημίχρονο το βγάζω να το χουμε να τσιμπάμε με τη μπυρα... Κάπου στο 48’ σκεφτόμουν ότι έπρεπε να το κάνω λαπά για να στρωσει το στομάχι....

Βέβαια ξεπεράσαμε τα συμπλέγματα μας... Τώρα πια έχουμε φιάξει τη γηπεδάρα μας (καλά είδατε πρωτοπορία πάγκο που φιάξαμε?? )και μπορουμε να τον τρώμε και εντός έδρας γιατί κυριε μου.... σπίτι μου είμαι όσα θέλω τρώω !!

Αλλα βέβαια, αν έρχεται η αποστολή από Νορβηγία και σε όλη την πτήση τους εχουν κι ακουνε Madrugada (νορβηγοι κι αυτοι ετσι) τι περιμένεις ... BLOOD SHOT ADULT …. INSULTMENT

Κατα τάλλα δεν ξέρουμε από που μας ήρθε .... (ευτυχώς να λες που έγινε στο πρώτο ματς και δε θα ψαχνόμαστε )

Ύπαρχουν όμως και χειρότερα! Θα μπορούσα να χα πάει γήπεδο... ρε ΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΑ(πωπω πίπα)

Πάντως για όλους τους φίλους γαυρους.... μη μασάτε... Πάμε τώρα ,αφου τους μπερδέψαμε όλους , να γαμησουμε τους φασιστες Μαδριλένους , και μετά να δώσουμε και δυο τρεις πιπουλες στους φλωρους τους αμπαζούρ (θα χουμε και καινουργια σπασουαρ εκει..) για να τελειώνει το παραμύθι...

Και μην ξεχνάτε... Φέτος ΔΕΝ πάμε για champions League! εδιτ : Copyright by IDI :lol:

Αυτά . Με τις υγείες μας, και καλή χώνεψη σε όσους τα καταπίνουν


(πωπω πουτσα.... οι σπονδυλοι με πονανε...)

Λες και ξαναβλέπω το έργο νοιώθω..... Αν και οι γαύροι τον νοιώθουν ακόμα.... :lol:

la_villa
14/09/2005, 14:47
Το καλό με μας είναι ότι δεν περιμένουμε να σας νικήσουν άλλες ομάδες για να δούμε χαρά.
Το πιάσατε βαζελάκια έτσι?

Υ.Γ ο Μπάγεβιτς στην θέση του Σόλιντ θα είχε ακούσει τα άντερα του μετα απο τέτοιες αλλαγές.Αλλά τώρα μόκο.

Εξακολουθώ να πιστεύω ότι είναι πολυ καλός προπονητής (όπως και ο Μαλεζάνι),έχουν άλλοι νοοτροπία και ο άνθρωπας την δευτέρα έκρουσε των κώδων ότι βλέπει χαλαρό κλίμα στν ομάδα.Τώρα τον π$#ο.

Pokermon
14/09/2005, 15:05
ΕΧΤΕΣ ΗΣΑΣΤΑΝ ΝΟΡΒΗΓΟΙ, ΣΕ 15 ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΓΙΝΕΤΕ ΓΑΛΛΟΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΓΙΝΕΤΕ ΚΑΙ ΙΣΠΑΝΟΙ!!!! ΒΡΕ ΟΥΣΤ ΑΠΟ ΔΩ ΛΑΓΟΚΟΥΝΕΛΑ, ΘΑ ΧΑΡΕΙΤΕ ΠΟΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΣΑΣ ΟΜΑΔΑ Η ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΑΙΩΝΙΑ ΝΑ ΑΛΛΑΖΕΤΕ ΕΘΝΙΚΟΤΗΤΑ???? Ε??? Ε???? ΕΤΣΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΤΕ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΑΣ ΞΑΝΑ ΣΚΙΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΠΑΤ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΟ ΣΕΞ ΠΟΥ ΣΑΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ!!!!

ΚΟΜΠΛΕΞΑΡΕΣ ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΜΙΑΣ ΚΑΙ Ο ΠΑΟ ΕΙΝΑΙ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΟΠΑΔΟΥΣ ΑΛΛΑ ΚΑΤΙ ΠΑΡΔΑΛΑ ΚΑΤΣΙΚΙΑ ΣΑΝ ΕΣΑΣ!!!!!!

ΓΑΥΡΟΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΜΑΣ ΡΕ, ΦΑΝΗΚΕ ΑΠΟ ΤΟ 1-0 ΟΤΙ ΗΜΑΣΤΑΝ ΓΙΑ ΤΑ ΜΠΑΖΑ!!!!!!

sniper
14/09/2005, 15:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από Pokermon
ΕΧΤΕΣ ΗΣΑΣΤΑΝ ΝΟΡΒΗΓΟΙ, ΣΕ 15 ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΓΙΝΕΤΕ ΓΑΛΛΟΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΓΙΝΕΤΕ ΚΑΙ ΙΣΠΑΝΟΙ!!!! ΒΡΕ ΟΥΣΤ ΑΠΟ ΔΩ ΛΑΓΟΚΟΥΝΕΛΑ, ΘΑ ΧΑΡΕΙΤΕ ΠΟΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΣΑΣ ΟΜΑΔΑ Η ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΑΙΩΝΙΑ ΝΑ ΑΛΛΑΖΕΤΕ ΕΘΝΙΚΟΤΗΤΑ???? Ε??? Ε???? ΕΤΣΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΤΕ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΑΣ ΞΑΝΑ ΣΚΙΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΠΑΤ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΟ ΣΕΞ ΠΟΥ ΣΑΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ!!!!

ΚΟΜΠΛΕΞΑΡΕΣ ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΜΙΑΣ ΚΑΙ Ο ΠΑΟ ΕΙΝΑΙ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΟΠΑΔΟΥΣ ΑΛΛΑ ΚΑΤΙ ΠΑΡΔΑΛΑ ΚΑΤΣΙΚΙΑ ΣΑΝ ΕΣΑΣ!!!!!!

ΓΑΥΡΟΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΜΑΣ ΡΕ, ΦΑΝΗΚΕ ΑΠΟ ΤΟ 1-0 ΟΤΙ ΗΜΑΣΤΑΝ ΓΙΑ ΤΑ ΜΠΑΖΑ!!!!!!

Όταν χάνει ο Ολυμπιακός εύχεστε καλή τύχη στον Παναθηναϊκό....

Τα θυμόμαστε και από άλλες φορές.....

0 Βαθμούς από εσάς η Ελλάδα μέχρι τώρα.... Για να δούμε αν θα είσαστε και του χρόνου εδώ ή στο OUEFA....

m1ke
14/09/2005, 15:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Για να δούμε αν θα είσαστε και του χρόνου εδώ ή στο OUEFA....

Champions League χωρίς Ολυμπιακό δεν παίζει. Είναι σαν στιφάδο χωρίς κρεμμύδι. Με τι θα διασκεδάζουμε μετά; :a028: :a5: :a028: :a029:

Pokermon
14/09/2005, 15:37
ΦΡΟΝΤΙΣΤΕ ΝΑ ΜΑΖΕΨΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΒΑΘΜΟΥΣ ΑΙΩΝΙΟΙ ΔΕΥΤΕΡΟΙ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΤΕ CHAMPIONS LEAGUE ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΣΑΣ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΡΕΤΕ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ!!!!

ΜΑΡΤΥΡΑΣ ΜΟΥ Ο ΤΙΓΚΑΣ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΩ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ, ΗΤΑΝΕ MAZI MOY ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ GAME ΤΟΝ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΩΝ ΣΑΣ!!!!!
ΑΛΛΑ ΕΙΠΑΜΕ, ΕΙΣΑΣΤΕ ΛΑΓΟΚΟΥΝΕΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΤΕ ΝΑ ΞΕΧΩΡΙΖΕΤΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!!!!!!

ΝΟΡΒΗΓΟΙΣΠΑΝΟΓΑΛΑΚΙΑ ΜΟΥ ΕΣΕΙΣ!!!!!!
:wave2: :wave2: :wave2: :wave2: :wave2: :wave2:

illuminatios
14/09/2005, 15:39
Χάσει κερδισει ο Γαυρος, ευχομαι πιπες στο βάζελο... δεν εχει να λέει..

Αντιπαναθα! Αλλα όταν τον πίνω ... τον πίνω.

sniper
14/09/2005, 15:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από illuminatios
Χάσει κερδισει ο Γαυρος, ευχομαι πιπες στο βάζελο... δεν εχει να λέει..

Αντιπαναθα! Αλλα όταν τον πίνω ... τον πίνω.


Τώρα συνενοούμαστε..... :wave2:

illuminatios
14/09/2005, 15:54
πάντα! Απλά τώρα μιλάω για την ομαδαρα μου και το τσιμπουκι που φαγα απο τους Νορβηγους

marine521
14/09/2005, 16:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από m1ke
Champions League χωρίς Ολυμπιακό δεν παίζει. Είναι σαν στιφάδο χωρίς κρεμμύδι. Με τι θα διασκεδάζουμε μετά; :a028: :a5: :a028: :a029:

Με τον παναθηναικό κόντρα στον ιωνικό


:lol: :lol: :lol: :lol:

Pokermon
14/09/2005, 16:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από marine521
Με τον παναθηναικό κόντρα στον ιωνικό


:lol: :lol: :lol: :lol:


:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol:

el_hymador
14/09/2005, 16:42
Να υποστηριζω γαυρο στην ευρωπη? απο λυπηση ισως....ξεχνατε ομως τους πανηγυρισμους σας οταν χασαμε απο αγιαξ 0-3 στο οακα ..... σας ειχε φτασει το σκατο στην καλτσα μην και περασουμε τελικα και μετα τι να αντιπαραθεσετε? τα πρωταθληματα που ανακαλειτε απο την δεκαετια του 40 και του 50 τοτε που παιζατε με τον αθλητικο ομιλο μηχανοτρατας και με το ουζερι του καπεταν-μιχαλη στην καστελλα?

η την καραμελα της χουντας με το γουεμπλεϋ?

αντε πρωτα καντε κανα διπλο στην ευρωπη και μετα ελατε να μιλησουμε......

προς το παρων βολευτειτε με τα συνεχομενα πρωταθληματα (?) στο πιο αναξιοπιστο πρωταθλημα της Ευρωπης.......α! και γραφτειτε μελη!!!

marine521
14/09/2005, 16:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
προς το παρων βολευτειτε με τα συνεχομενα πρωταθληματα (?) στο πιο αναξιοπιστο πρωταθλημα της Ευρωπης.......α! και γραφτειτε μελη!!!


Χε χε χε ...


Οσα δεν φτάνει η αλεπού (πηδάει και τα πιάνει)


Την επόμενη φορά που θα το πάρετε (εάν και όποτε το πάρετε) μην διοργανώσετε φιέστα (διοργανώστε saxo, punto, yaris ) :lol: :lol: :lol:

Πέρυσι πάντως είχατε κατεβάσει πλερέζες που το χάσατε στο παρα τσακ (οσο και αν αυτός ο άχρηστος για σας Κωσταντίνου έβαζε γκολ και σας έδινε πόντους στο 90 και στο 92)

Εάν θέλετε αξιόπιστο να συμμετέχετε στο Αγγλικό για να παίξετε και με την Εβερτον


Και αυτή τη φορά κοιτάξτε να την κερδίσετε....

Προς το παρόν καλά 40!!! ευρωπέοι (μη χέσω)


:lol: :lol: :wave2: :lol:

el_hymador
14/09/2005, 16:56
ΧΟΡΗΓΟΣ.......


23790

Pokermon
14/09/2005, 17:04
ΕΝΤΩΜΕΤΑΞΥ ΕΣΕΙΣ ΟΙ ΒΑΖΕΛΟΙ ΔΕΝ ΚΡΑΤΑΤΕ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΠΙΣΙΝΗ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ, ΠΑΝΤΑ ΕΤΣΙ ΚΑΝΑΤΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΠΙΝΑΤΕ ΕΙΣ ΔΙΠΛΟΥΝ ΛΑΓΟΙ Ε ΛΑΓΟΙ, ΑΦΗΣΤΕ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΒΓΕΙΤΕ ΚΑΙ ΚΡΑΧΤΕ ΜΑΣ ΚΑΝΟΝΙΚΑ, ΗΜΑΡΤΟΝ ΠΙΑ ΡΕ ΣΕΙΣ!!!!
ΕΙΠΑΜΕ ΧΑΒΑΛΕΣ ΝΑ ΓΙΝΕΤΕ, ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΞΑΝΟΙΓΕΣΤΕ ΚΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΦΥΛΑΤΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΤΟΝ (ΞΕΣΚΙΣΜΕΝΟ ΑΠΟ ΓΑΥΡΟΥΣ ) ΚΩΛΟ ΣΑΣ!!!!!!
:wave2: :wave2: :wave2: :wave2: :wave2: :wave2:

el_hymador
14/09/2005, 17:29
ΓΑΥΡΑΚΙΑ ΔΕΝ ΞΑΝΟΙΧΤΗΚΑΜΕ ΕΜΕΙΣ , ΕΣΕΙΣ ΛΥΣΑΞΑΤΕ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ , ΑΛΛΑ ΕΝΑ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ........

ΟΤΑΝ ΕΞΕΛΙΧΘΕΙΤΕ ΙΣΩΣ ΝΑ ΣΑΣ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ....


23794

el_hymador
14/09/2005, 17:38
ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΗΜΕΡΑ.....ΣΑΣ ΤΗΝ ΛΕΜΕ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ :lol: ..... ΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΤΑΝ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΑΡΪΣΚΑΚΗ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΜΙΛΑΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ:winka:



ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΩΝ :bawl:

ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ:a9: ΕΧΕΤΕ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ ΟΥΤΩΣ Η ΑΛΛΩΣ......

marios8
14/09/2005, 20:04
Ωραιοι φιλαθλοι ειστε και οι μεν και οι δε. Οταν παιζεται μεταξι σας το καταλαβαινω αλλα στην ευρωπη τι ζορι τραβατε. Ευχομαι να περασετε και οι 2 (απο εναν φιλαθλο του ΠΑΟΚ).:beer: :beer:

ΙΠΠΕΑΣ
14/09/2005, 22:37
Να μαι πάλι .... :p

Δεν έπρεπε να βγάλουν γλώσσα χθες οι βάζελοι γιατί εγώ σας τα χα πει ότι θα ανοίξει κι άλλο topic, αυτή τη φορά για το βάζελο :rotflmao: :rotflmao: . Απορώ πως δεν έγινε μέχρι τώρα ...

Δεν πειράζει περαστικά και σε μας και στους βάζελους. Αυτά για να πάρουν το μάθημα τους και οι δημοσιογράφοι διαμόρφωσης συμπεριφορών και θεωριών και εμείς που καθόμαστε και τους ακούμε και τους χρηματοδοτούμε με πάμπολους τρόπους. Φάτε τώρα τους αντικειμενικούς :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

el_hymador
14/09/2005, 23:48
εγω δεν μιλαω σε αλλο topic!! αντε αρχιστε ρε που ειστε?

oulas
15/09/2005, 10:14
Τύχη για μένα είναι σε ένα ασήμαντο σουτ η μπάλα να αλλάζει πορεία σε ένα πόδι και να μπαίνει γκόλ



++++1000000

idi
15/09/2005, 10:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από marios8

Ευχομαι να περασετε και οι 2 (απο εναν φιλαθλο του ΠΑΟΚ).:beer: :beer:

γιατι???

να παρουν τη θεση 2 ομαδων που ΠΑΙΖΟΥΝ ΜΠΑΛΑ????

εγω θελω να τους διωξουν απο τωρα γιατι περισσοτερο θεαμα βλεπω στην αλανα της γειτωνιας μου!!!!

ΕΞΩ ΟΙ ΓΑΥΡΟΒΑΖΕΛΟΙ ΑΠΟ ΤΟ CHAMPIONS LEAGE (ας παιζουν μαζι με εμας στο UEFA γιατι για μεχρι εκει ειμαστε ολοι... )

m1ke
27/09/2005, 17:06
Για να μην ξεχνιώμαστε αύριο έχει προβολή. :a8:
Χωρίς πλάκα ο Γαύρος έχει αρχίσει και μου θυμίζει κάτι σε Monty Python :rotflmao: :lol: :rotflmao:

m1ke
19/10/2005, 10:27
ΣΗΜΕΡΑ ΕΠΙ ΤΗΣ ΟΘΟΝΗΣ ΣΑΣ Η ΤΡΙΤΗ ΠΡΑΞΗ ΤΗΣ ΤΡΑΓΩΔΙΑΣ Ο ΓΑΥΡΟΣ ΣΤΟ CHAMPIONS LEAGUE ΕΝΑ ΕΡΓΟ ΣΤΑΘΜΟΣ ΣΤΗΝ ΕΒΔΟΜΗ ΤΕΧΝΗ :bawl: :bigcry: :a9: :a029: :a32:

Τσουκαλά βάλε σήμερα και κανένα ροζ 090 την ώρα της προβολής. :winka:

cityfly
19/10/2005, 10:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από m1ke
Για να μην ξεχνιώμαστε αύριο έχει προβολή. :a8:
Χωρίς πλάκα ο Γαύρος έχει αρχίσει και μου θυμίζει κάτι σε Monty Python :rotflmao: :lol: :rotflmao:


:nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono:


το Monty Python είναι αριστούργημα σε παρακαλώ μη βρίζεις το Monty Python

m1ke
19/10/2005, 23:29
:a5: :a5: :a5:

Η δήλωση της ημέρας:

Γιάννης Οκκάς: «Η προσπάθειά μας ήταν καλή. Θα πρέπει να κάνουμε αίτηση να παίζουμε λιγότερα λεπτά.»

:bigcry: :bawl: :bigcry:

Τι είπε ο ποιητής :confused: :confused: :bawl:

Z-Newbie
21/10/2005, 02:08
http://62.1.2.102/newspapers/2005/10/20/SPORTDAY_b.jpg

oulas
21/10/2005, 08:21
Απορω πως διαβαζετε αυτα τα παλιοχαρτα που ουτε για προσαναμα δεν κανουν!