PDA

View Full Version : Moto parking - πλυντήριο



thriller
30/03/2012, 00:08
Σήμερα πήγα το dakar-άκι μου στο MOTO Parking στα Πατήσια, (οδός Καυτατζόγλου 1 και Πατησίων, ) για πλύσιμο.

Πραγματικά απίθανη δουλειά. :a18:

Το παλικάρι ασχολήθηκε πανω απο 1 ώρα με τη μηχανή μου και την έκανε σαν καινούρια.

Όποιος θέλει πραγματική περιποίηση για την "καλή" του το συστήνω ανεπιφύλακτα. Πλύσιμο, γυάλισμα, λάδωμα όλα στην τιμή του ενός.

Το μεράκι και ο επαγγελματισμός δεν κρύβεται...

Μπράβο στα παιδία :a19:

Για πληροφορίες στο 6937824552 - 6977400944 και στη σελίδα στο Facebook https://www.facebook.com/Moto.Station.parking

dimzan
30/03/2012, 19:07
για πες και την τιμη να δουμε αν συμφαιρει...

GiannisBlessed
30/03/2012, 20:31
ρε παιδια η μεγαλυτερη ευχαριστηση ειναι το πλυσιμο της ερωμενης μας!!(σε σχεση με ολες τις αλλες δουλειες που ειναι ολο λαδια).
περα απο την πλακα.οταν την πλενουν αλλοι αλλα και εμεις, προσοχη... ΟΧΙ ΠΙΕΣΤΙΚΟ ΣΤΗΝ ΑΛΥΣΙΔΑ(αν ειναι ορινγκ),στο ΨΥΓΕΙΟ, στα ρουλεμαν τροχων,τιμονιου, στις τσιμουχες απο μανιβελες,αξονες,στα οργανα.γενικα το πιεστικο με φειδω.αν λαδωνουν τπτ μετα προσοχη μην πανε λαδια στα δισκοφρενα στα λαστιχα κτλ

nic mor
31/03/2012, 23:19
πηγα και εγω σημερα,μιας και το στρωματεξ ειχε μαζεψει
τοση πολυ μακα,που πραγματικα δεν ηθελα να ασχοληθω!!!
ειχα δει το ποστ του thriller και λεω ας το παω αφου ειναι και κοντα μου,
μιας και ο κωστας στο γουδι το εχει χαλασει εδω και αρκετο καιρο το πλυσιμο.
οντως τα παιδια κανουν πολυ καλη δουλεια και η τιμη ειναι 12€
μια φορα στο τοσο δεν ειναι και πολλα για μια τοσο καλη περιποιηση!!
αυτα:beer:

Billymuse
08/04/2012, 13:34
θα το τσεκάρω το πλυντήριο που λέει ο φίλος πιο πάνω,εγώ θα σας κάνω μια αντιπρόταση,δεν την προτίνω σαν top επιλογή αλλά εγώ την βρήκα αξιόπιστη με την έννοια τψν χρημάτων και του χρόνου πλυσίματος της μηχανής, το κόστος είναι 5ευρο(7 ευρο με κέρωμα) ειναι το handwash και βρίσκεται στη λεωφόρο φιλαδελφείας 235 λίγο πριν το μενίδι
σας παραθέτω και το site http://www.handwash.gr/

nic mor
08/04/2012, 13:37
ωραιος:beer:
το επομενο θα το κανω εκει!!!!

p_sapelas
08/04/2012, 14:05
7 ευρώπουλα με κέρωμα είναι καλή τιμούλα και μιάς και είναι κ σχετικά κοντά μία επίσκεψη μέσα στη Μ. Εβδομάδα θα την κάνουμε!

steliosvr46
12/10/2012, 12:31
ΕΓΩ ΠΗΓΑ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΤΗΝ ΚΑΥΤΑΤΖΟΓΛΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΙΝΑ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΕΣ ΚΑΙ ΞΕΡΟΥΝ ΟΛΑ ΤΑ ΣΗΜΕΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΛΥΘΟΥΝ ΜΕ ΠΙΕΣΤΙΚΟ ΠΛΥΣΙΜΟ ΓΥΑΛΙΣΜΑ ΜΕ ΣΙΛΙΚΟΝΙ ΚΑΙ ΓΡΑΣΑΡΙΣΜΑ ΣΤΗΝ ΑΛΥΣΙΔΑ ... ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ

NIKOSCBR600F4
12/10/2012, 19:31
εχω παει στα περισσοτερα πλυντηρια για μοτο στην αθηνα.απο κανεναν δεν εμεινα ευχαριστημενοσ πλην απο το πλυντηριο που βρισκεται φιλολαου κ αρσινωησ.απλα ο μπαμπησ δεν παιζεται ειναι αλλου το παληκαρι στο θεμα πλυσηματοσ.πλενει την μηχανη σαν να ειναι πραγματικα η δικη του!