PDA

View Full Version : Θα πω την αμαρτία μου



idi
14/09/2005, 13:16
ρε παιδια το TUONO του 2006 μΕ εχει κανει ζημια....

τι μηχαναΤΣι ειναι αυτο μαναμ'????

δυνατο...V2...+κακο...+2 τελικα...+ακτικα φρενα...+πλαισιο...+ψαλιδι... +αναρτησεις...

τι να λεμε...ολα+

ΑΣ ΤΟ ΔΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΜΕ ΤΑ "ΚΑΛΥΤΕΡΟΤΕΡΑ" ΝΑ ΤΡΕΞΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΣΑΛΙΑ ΤΟΥΣ... (ΕΓΩ ΤΟ ΕΙΠΑ ΘΑ ΚΛΑΙΣ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΣΟΥ ΒΒΚΟ...ουτε η Ελληνμοτο θα στο παρει μετα...)

http://www.motosecure.be/phpBB/sutra87101.html

η φωτο ειναι στο ποστ του 'ben'

adam_tsouk
14/09/2005, 13:25
Ααααχχ... και όταν στα έλεγα με έβριζες! :lol: :lol:


Το εργαλείο είναι κα@λερό!:lol:

Επίσης μου αρέσει άλλο ένα αλλά δεν μπορώ να το πω δημοσίως! :lol:

Και όχι δεν είναι honda είανι Ευρωπαϊκό!

Κια γυμνούλι!


:D

XTMPAM
14/09/2005, 13:26
ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΜΟΥΝΑΡΑ@#$@#ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΛΑΡΑ ΑΠΟ ΤΟ MILLE....ΑΠΟ ΙΠΠΟΔΥΝΑΜΗ ΤΙ ΛΕΕΙ?


ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΝΩΡΙΣ IDI ΝΑ ΤΟ ΣΥΓΚΡΙΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΥΜΝΟ 1000ΑΡΙ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ!!ΚΑΙ ΣΑΝ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ Η APRILIA ΔΕΝ ΣΥΓΚΡΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΤΜ!!!


ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΑΚΤΙΝΙΚΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΤΑ ΣΟΥ ΠΑ ΜΟΥ ΠΕΣ ΤΑ ΧΕΙ Ο ΔΟΥΚΑΣ ΗΔΗ ΦΙΛΕ IDI!!!

KAI EΡΩΤΩ....ΤΟ ΧΕΙΣ ΟΔΗΓΗΣΕΙ ΡΕ ΦΙΛΕ ΤΟ ΠΡΑΜΑ???

sniper
14/09/2005, 13:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από XTMPAM
ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΜΟΥΝΑΡΑ@#$@#ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΛΑΡΑ ΑΠΟ ΤΟ MILLE....ΑΠΟ ΙΠΠΟΔΥΝΑΜΗ ΤΙ ΛΕΕΙ?


ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΝΩΡΙΣ IDI ΝΑ ΤΟ ΣΥΓΚΡΙΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΥΜΝΟ 1000ΑΡΙ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ!!ΚΑΙ ΣΑΝ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ Η APRILIA ΔΕΝ ΣΥΓΚΡΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΤΜ!!!


ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΑΚΤΙΝΙΚΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΤΑ ΣΟΥ ΠΑ ΜΟΥ ΠΕΣ ΤΑ ΧΕΙ Ο ΔΟΥΚΑΣ ΗΔΗ ΦΙΛΕ IDI!!!

KAI EΡΩΤΩ....ΤΟ ΧΕΙΣ ΟΔΗΓΗΣΕΙ ΡΕ ΦΙΛΕ ΤΟ ΠΡΑΜΑ???


Το μοναδικό πράγμα που έχει οδηγήσει ο ντIDIς εκτός από τον γυμνό του ματρακά είναι τα συγκρουόμενα στο Λούνα Παρκ...


Μάθαμε τώρα.... Πρέπει να είναι V-2 και Ιταλικό για να είναι καλό.... Λες και μπορεί να το πάει.....

:a24:

idi
14/09/2005, 13:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από XTMPAM
ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΜΟΥΝΑΡΑ@#$@#ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΛΑΡΑ ΑΠΟ ΤΟ MILLE....ΑΠΟ ΙΠΠΟΔΥΝΑΜΗ ΤΙ ΛΕΕΙ?


ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΝΩΡΙΣ IDI ΝΑ ΤΟ ΣΥΓΚΡΙΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΥΜΝΟ 1000ΑΡΙ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ!!ΚΑΙ ΣΑΝ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ Η APRILIA ΔΕΝ ΣΥΓΚΡΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΤΜ!!!


ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΑΚΤΙΝΙΚΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΤΑ ΣΟΥ ΠΑ ΜΟΥ ΠΕΣ ΤΑ ΧΕΙ Ο ΔΟΥΚΑΣ ΗΔΗ ΦΙΛΕ IDI!!!

KAI EΡΩΤΩ....ΤΟ ΧΕΙΣ ΟΔΗΓΗΣΕΙ ΡΕ ΦΙΛΕ ΤΟ ΠΡΑΜΑ???

το SUPERDUKE το εχω οδηγησει και ειναι πολυ καλο (κοιτα το ποστ ducati weekend)... αλλα κατι με χαλασε... δεν ειναι ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ!!!

To tuono εχει κερδισει τη συμπάθεια μου με γκολ απο τα αποδυτήρια... θα δουμε!!!

idi
14/09/2005, 13:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Το μοναδικό πράγμα που έχει οδηγήσει ο ντIDIς εκτός από τον γυμνό του ματρακά είναι τα συγκρουόμενα στο Λούνα Παρκ...


Μάθαμε τώρα.... Πρέπει να είναι V-2 και Ιταλικό για να είναι καλό.... Λες και μπορεί να το πάει.....

:a24:

FYI τρομπα HONDAκια εχω οδηγησει σχεδον ολα τα γυμνα...:smokin:

sniper
14/09/2005, 13:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
FYI τρομπα HONDAκια εχω οδηγησει σχεδον ολα τα γυμνα...:smokin:

Ε αφού έχεις οδηγήσει ΟΛΑ τα γυμνά...... :a10: :a18: :a20:

Αλλά αν δεν είναι δικό σου να δεις τι είναι και τι κάνει σε διάφορες φάσεις μόνο οπτικά μπορεί να σου αρέσει.....

XTMPAM
14/09/2005, 13:37
ΓΙΑ ΤΟ ΤΟΥΟΝΟΣ?

idi
14/09/2005, 13:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Ε αφού έχεις οδηγήσει ΟΛΑ τα γυμνά...... :a10: :a18: :a20:

Αλλά αν δεν είναι δικό σου να δεις τι είναι και τι κάνει σε διάφορες φάσεις μόνο οπτικά μπορεί να σου αρέσει.....

δηλ αν μαμησω τη MONIKA BELUCCI..

και ΔΕ τη παντρευτω....

ΔΕ ΞΕΡΩ ΑΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ ΚΡΕΒΑΤΙ????? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

idi
14/09/2005, 13:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από XTMPAM
ΓΙΑ ΤΟ ΤΟΥΟΝΟΣ?

οχι δυστιχως δε ξερω ουτε τιμες ουτε νουμερα

DUKASII
14/09/2005, 13:49
μπας εχεις καποιο προβλημα με μενα??εγω αυτό ήθελα και αυτό πήρα.ΚΑΙ ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΠΟΥΛΗΣΩ ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΑΚΑΛΑΣ.

τωρα αν εσενα σου αρεσει αυτη η μαλακια..που για να γίνει γυμνο..απλα του βγαζουνε τα φερινγκ και του βαζουνε μια ασχημη μουρη..δικαιωμα σου ανθρωπε.
τα λεφτα μου εγω τα έδωσα για κάτι που αρέσει σε μενα..ειναι ΓΥΜΝΟ!!! ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΙΑΖΕΙ..ΔΕ ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΚΩΛΟ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΑΛΛΟ..

ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΟ..ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΗΡΑ.


ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ ΚΑΝΑ ΣΟΥΠΕΡ ΔΟΥΚΑ ΜΕ ΦΕΡΙΝΓΚ ΠΟΥΘΕΝΑ.



αν δε σαρεσει η απλα εχεις προβλημα...πανε παρε οτι μαλακια θες.εγω τι σου φταίω?

αλλα μάλλον ζηλέυεις...και σου βγήκε ασχημα.

Τελοσπαντων..περι ορέξεως..

idi
14/09/2005, 13:54
καλα πλακα κανω αν ειναι να τσακωθουμε ...

καλυτερα να μου δωσεις για κανα track day το SDUKA να τα βρουμε ρε... (δε με χαλλλλαει σΕ λεω) :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

XTMPAM
14/09/2005, 13:55
:smokin: :smokin:

sniper
14/09/2005, 13:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
......

ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ ΚΑΝΑ ΣΟΥΠΕΡ ΔΟΥΚΑ ΜΕ ΦΕΡΙΝΓΚ ΠΟΥΘΕΝΑ.

........


Ρε συ Σπύρο... το πιθανοτερο είναι να δεις Ζ1000 με φαίρινγκ... Το γαμώ τα μηχανάκια που το τρελλένουν στην customια για να είναι "ξεχωριστό"... :rotflmao: :rotflmao: :lol:

dodos_1
14/09/2005, 14:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
ρε παιδια το TUONO του 2006 μΕ εχει κανει ζημια....

τι μηχαναΤΣι ειναι αυτο μαναμ'????

δυνατο...V2...+κακο...+2 τελικα...+ακτικα φρενα...+πλαισιο...+ψαλιδι... +αναρτησεις...

τι να λεμε...ολα+

ΑΣ ΤΟ ΔΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΜΕ ΤΑ "ΚΑΛΥΤΕΡΟΤΕΡΑ" ΝΑ ΤΡΕΞΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΣΑΛΙΑ ΤΟΥΣ... (ΕΓΩ ΤΟ ΕΙΠΑ ΘΑ ΚΛΑΙΣ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΣΟΥ ΒΒΚΟ...ουτε η Ελληνμοτο θα στο παρει μετα...)

http://www.motosecure.be/phpBB/sutra87101.html

η φωτο ειναι στο ποστ του 'ben'

Φωτογραφίες κατ'ευθείαν από Noale...τα υπόλοιπα είναι φωτοσοπιές!!!

Κωλαράκι...


23774

dodos_1
14/09/2005, 14:10
κορμάρα....


23775

dodos_1
14/09/2005, 14:11
μ@@ν@ρα!!!!


23777

dodos_1
14/09/2005, 14:13
Ενα γυμνό mille του 2004!....είπατε κάτι;:smokin:

dodos_1
14/09/2005, 14:19
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από XTMPAM
[B]ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΜΟΥΝΑΡΑ@#$@#ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΛΑΡΑ ΑΠΟ ΤΟ MILLE....ΑΠΟ ΙΠΠΟΔΥΝΑΜΗ ΤΙ ΛΕΕΙ?

138hp...μοτέρ RSV mille 2004


ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΝΩΡΙΣ IDI ΝΑ ΤΟ ΣΥΓΚΡΙΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΥΜΝΟ 1000ΑΡΙ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ!!ΚΑΙ ΣΑΝ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ Η APRILIA ΔΕΝ ΣΥΓΚΡΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΤΜ!!!

Καλά...αυτά πέστα πουθενά αλλού!...έλα Αλέκο!πόσο περιμένεις ανταλλακτικό;...πόσοοοο;;;.χαχαχαχαχα!!!


ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΑΚΤΙΝΙΚΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΤΑ ΣΟΥ ΠΑ ΜΟΥ ΠΕΣ ΤΑ ΧΕΙ Ο ΔΟΥΚΑΣ ΗΔΗ ΦΙΛΕ IDI!!!

Για πές από πότε τα φοράει η ΚΤΜ για να γελάσουμε λίγο;


:wave2: :lol: :wave2: :lol:

dodos_1
14/09/2005, 14:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από XTMPAM
ΓΙΑ ΤΟ ΤΟΥΟΝΟΣ?

11.300 2005 μοντέλο και δώρο τσιπάκι και εξάτμιση:wave2:

DUKASII
14/09/2005, 14:27
ειναι πολύ ωραίο το γυμνο mille..


το καινουριο τουόνο ποιο είναι???????

τωρα ντοντε..

για ανταλακτικο στη κτμ δε περιμένεις ουτε μερα..

αλλα δε τα ξέρεις καλα.


ακτινικες δαγκάνες Ο ΔΟΥΚΑΣ ΜΟΥ ΔΕ ΦΟΡΑΕΙ..ΜΟΝΟ ΤΡΟΜΠΕΣ..

ΑΛΛΑ ΑΠΛΑ ΔΕ ΤΑ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΕ..ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΦΡΕΝΑ ΠΟΥ ΠΑΙΖΟΥΝ.

κατι ακόμα??

138 ειπες????ΝΑΙ ΤΙ ΩΩΩΩΩΩΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ???

sniper
14/09/2005, 14:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
ειναι πολύ ωραίο το γυμνο mille..


το καινουριο τουόνο ποιο είναι???????

τωρα ντοντε..

για ανταλακτικο στη κτμ δε περιμένεις ουτε μερα..

αλλα δε τα ξέρεις καλα.


ακτινικες δαγκάνες Ο ΔΟΥΚΑΣ ΜΟΥ ΔΕ ΦΟΡΑΕΙ..ΜΟΝΟ ΤΡΟΜΠΕΣ..

ΑΛΛΑ ΑΠΛΑ ΔΕ ΤΑ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΕ..ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΦΡΕΝΑ ΠΟΥ ΠΑΙΖΟΥΝ.

κατι ακόμα??

138 ειπες????ΝΑΙ ΤΙ ΩΩΩΩΩΩΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ???

Κατά τις 5 το πρωί που τα άλλα μοτοσακά κοιμούνται :lol:

dodos_1
14/09/2005, 14:56
Τα λέτε αυτά γιατί ζηλεύετε!!!!!!!Ο κινητήρας του νέου Tuono βγάζει 138 άλογα.Αμα δεν γνωρίζετε μην μιλάτε...του 2005 128άλογα.

Τώρα για την ΚΤΜ έχεις δίκιο.Αφού χαλάνε συνεχώς και καθημερινώς έχει πολύ στοκ:wave2:

Για πες μας και συ ρε Sniper...από πότε μιλάνε τα Honda για επιδόσεις;...Μάλλον γι'αυτό έχεις άβαταρ το αλογάκι...Σου λείπουν μερικά απο το μοτεράκι σου!!!:wave2:

ααα και για να μην ξεχάσω ως ιδιοκτήτης Ηοnda που είσαι και πήρες αξιόπιστο μηχανάκι(γνωστή καραμέλα)ρώτα και εμένα για την αξιοπιστία της...πρώην ιδιοκτήτης(αγανακτισμένος)βλέπεις....

Στειλε ΠΜ για να σε παρηγορήσω...:wave2: :lol: :wave2:

DUKASII
14/09/2005, 15:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από dodos_1
Τα λέτε αυτά γιατί ζηλεύετε!!!!!!!Ο κινητήρας του νέου Tuono βγάζει 138 άλογα.Αμα δεν γνωρίζετε μην μιλάτε...του 2005 128άλογα.

Τώρα για την ΚΤΜ έχεις δίκιο.Αφού χαλάνε συνεχώς και καθημερινώς έχει πολύ στοκ:wave2:

Για πες μας και συ ρε Sniper...από πότε μιλάνε τα Honda για επιδόσεις;...Μάλλον γι'αυτό έχεις άβαταρ το αλογάκι...Σου λείπουν μερικά απο το μοτεράκι σου!!!:wave2:

ααα και για να μην ξεχάσω ως ιδιοκτήτης Ηοnda που είσαι και πήρες αξιόπιστο μηχανάκι(γνωστή καραμέλα)ρώτα και εμένα για την αξιοπιστία της...πρώην ιδιοκτήτης(αγανακτισμένος)βλέπεις....

Στειλε ΠΜ για να σε παρηγορήσω...:wave2: :lol: :wave2:

ΚΟΙΤΑ ΝΑΙ..ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ..ΟΤΑΝ ΣΤΑΜΑΤΩ ΔΙΠΛΑ ΣΕ ΚΑΝΑ ΤΟΥΟΝΟ ΜΕ 128 ΑΛΟΓΑ...

ΖΗΛΕΥΩ ΤΟ ΠΡΟΣΟΝ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝΕ ΚΑΙ ΤΑ ΚΡΥΒΟΥΝΕ...ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΑ 114 ΜΟΛΙΣ ..ΤΟΥΣ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΤΟ ΡΙΧΝΟΥΝ ΣΤΟ ΚΛΑΜΑ...

ΤΕΣΠΑ..ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΩ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΤΑ 138...ΜΠΟΥΜΠΛΕ ΜΠΟΥΜΠΛΕ..

αυτά λετε και τσακωνόμαστε εμείς οι ευρωπαιοι..ενώ βρε κουτα..μια οικογένεια είμαστε όλοι εμείς..


:beer:

$py
14/09/2005, 15:31
http://www.mototriti.gr/_NEA/preview_news.asp?CATEGORY_id=41&NEWS_DATA_ID=39132

dodos_1
14/09/2005, 16:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
ΚΟΙΤΑ ΝΑΙ..ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ..ΟΤΑΝ ΣΤΑΜΑΤΩ ΔΙΠΛΑ ΣΕ ΚΑΝΑ ΤΟΥΟΝΟ ΜΕ 128 ΑΛΟΓΑ...

ΖΗΛΕΥΩ ΤΟ ΠΡΟΣΟΝ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝΕ ΚΑΙ ΤΑ ΚΡΥΒΟΥΝΕ...ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΑ 114 ΜΟΛΙΣ ..ΤΟΥΣ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΤΟ ΡΙΧΝΟΥΝ ΣΤΟ ΚΛΑΜΑ...

ΤΕΣΠΑ..ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΩ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΤΑ 138...ΜΠΟΥΜΠΛΕ ΜΠΟΥΜΠΛΕ..

αυτά λετε και τσακωνόμαστε εμείς οι ευρωπαιοι..ενώ βρε κουτα..μια οικογένεια είμαστε όλοι εμείς..


:beer:

Εχεις δίκιο...αδερφέ:bawl: :beer: :beer: :lol: :lol:
αλλά αυτοί οι Hondάδες είναι τόσο κολλημένοι...:a15:
Και εμείς είχαμε Honda αλλά δεν κάναμε έτσι...

...Sniper ακόμα να μου στειλεις ΠΜ:wave2: :wave2: :lol:

Polifer
14/09/2005, 17:00
Μλκα του βάλανε ουρά απο ιπτάμενο δίσκο :alien: κι εξατμήσεις απο F-16 και μουρη απο στραβοχυμένο καρχαρία και
ΔΩΣΤΟΟΟΟοοοοοοοοοοο

πεντακόσια χιλιόμετρα την ώρα χωρις fairing να ηρεμίσεις!!


OYAaaaaaaaa
:smokin:

BAD BOY
14/09/2005, 20:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
ακτινικες δαγκάνες Ο ΔΟΥΚΑΣ ΜΟΥ ΔΕ ΦΟΡΑΕΙ..ΜΟΝΟ ΤΡΟΜΠΕΣ..

ΣΟΒΑΡΑ ΔΕΝ ΦΟΡΑΕΙ ΑΚΤΙΝΙΚΕΣ ΔΑΓΚΑΝΕΣ Ο SDUKE:confused:ΕΜΕΝΑ ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΟΥΤΕ ΤΟ ΠΑΛΙΟ ΟΥΤΕ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΤΟΥΟΝΟ.ΓΙΑ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΜΙΛΑΩ...ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ:beer:

AFTER
14/09/2005, 20:49
Θυμασαι Γιωργο που σου ειπα την τελευταια φορα οτι δεν φοραει ακτινικες?
Αυτο βεβαια δεν παει να πει οτι δεν εχει καλα φρενα,ισα ισα,απο μαρτυριες οσοι την εχουν οδηγησει,μονο για κορυφαια χαρακτηριζονται!

Τελικα δεν ξερω κατα ποσο δεν ειναι μονο μια μοδα οι ακτινικες δαγκανες!
Ενταξει,θα εχει καποια βελτιωση με τις συμβατικες,αλλα δικαιολογειται η διαφορα?

BAD BOY
14/09/2005, 20:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Θυμασαι Γιωργο που σου ειπα την τελευταια φορα οτι δεν φοραει ακτινικες?
Αυτο βεβαια δεν παει να πει οτι δεν εχει καλα φρενα,ισα ισα,απο μαρτυριες οσοι την εχουν οδηγησει,μονο για κορυφαια χαρακτηριζονται!

Τελικα δεν ξερω κατα ποσο δεν ειναι μονο μια μοδα οι ακτινικες δαγκανες!
Ενταξει,θα εχει καποια βελτιωση με τις συμβατικες,αλλα δικαιολογειται η διαφορα? ΡΕ ΣΕΙΣ ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΥ ...ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΦΟΡΑΕΙ ΑΚΤΙΝΙΚΕΣ Η' ΟΧΙ:confused:

adam_tsouk
14/09/2005, 20:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από Z-BADBOY'STOY
ΡΕ ΣΕΙΣ ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΥ ...ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΦΟΡΑΕΙ ΑΚΤΙΝΙΚΕΣ Η' ΟΧΙ:confused:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


ουστ!

:lol: :lol:

BAD BOY
14/09/2005, 21:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


ουστ!

:lol: :lol: ΟΥΣΤ....ΟΥΣΤ...ΟΞΩ ΦΟΥΣΤΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΑΓΚΑ ΛΕΜΕ.ΠΟΙΟΝ ΔΙΩΧΝΟΥΜΕ ΡΕ ΑΝΤΑΜ :confused: ΦΟΡΑΕΙ Η' ΔΕΝ ΦΟΡΑΕΙ ΙΔΟΥ Η ΑΠΟΡΙΑ:wacko:

adam_tsouk
14/09/2005, 21:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από Z-BADBOY'STOY
ΟΥΣΤ....ΟΥΣΤ...ΟΞΩ ΦΟΥΣΤΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΑΓΚΑ ΛΕΜΕ.ΠΟΙΟΝ ΔΙΩΧΝΟΥΜΕ ΡΕ ΑΝΤΑΜ :confused: ΦΟΡΑΕΙ Η' ΔΕΝ ΦΟΡΑΕΙ ΙΔΟΥ Η ΑΠΟΡΙΑ:wacko:


:rotflmao: :rotflmao:


Δεν ξέρω ρε!

Μια φορά το είδα το ρημάδι και αν θυμάσαι έπηζα!

:rotflmao: :rotflmao:



:wave2:

dras.
14/09/2005, 21:25
ti egine re idi skeftese na paris kanena mihanaki tis prokopis

idi
14/09/2005, 23:00
της προκοπης μπορει να ειναι αυτο το Tuono αλλα το δικο σου ειναι μπαχατελα :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Xlitos
15/09/2005, 00:00
Η πιο γελοία μούρη ever! :alien:
Του 2004 το τσίμπαγα άνετα. ;)

Xlitos
15/09/2005, 00:02
:sick:


23807

Nikoskazer2000
15/09/2005, 00:02
Απ' οσο εχω και 'γω διαβάσει για το Tuono τα κάνει ολα απο μόνο του και του βάζεις και 10' :cool: .

Είναι απίστευτα γραμμικό σε ολο το φάσμα των στροφών, πολύ πολύ στριφτερό, ανάρτηση/πλαίσιο/φρένα είναι απλά κορυφαία, έχει γ@μ@το ήχο, δύναμη παντού και πάντα και οπως είναι αναμενόμενο: ιταλική φινέτσα :winka: .

Μόνο κάτι του λείπει...το λογότυπο KAWASAKI :bigcry:

Πάντως αμα σ' αρέσει ρε Idi πάρτο δαγκωτό και μην ακούς τις κακές γλώσσες.

Εβίβα και καλή καρδιά :beer: :beer: :beer:

AFTER
15/09/2005, 00:02
Καλα καλα!
Και εγω σας λεω, οτι αυτο το μαυρο, αν το δειτε απο κοντα θα ...:a31: φλιτς φλιιιτςςςς

:rolleyes:

Tropeas
15/09/2005, 01:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
δηλ αν μαμησω τη MONIKA BELUCCI..

και ΔΕ τη παντρευτω....

ΔΕ ΞΕΡΩ ΑΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ ΚΡΕΒΑΤΙ????? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Με μια φορά μονο....???? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

L.A.x6x9x
15/09/2005, 02:44
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
[B]δηλ αν μαμησω τη MONIKA BELUCCI..

και ΔΕ τη παντρευτω....

ΔΕ ΞΕΡΩ ΑΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ ΚΡΕΒΑΤΙ????? :





Άμα δε την παντρευτείς τελικά την παντρεύομε εγώ αν δε σε χαλάει!!!!!!!!!!! :wave2: :wave2:

L.A.x6x9x
15/09/2005, 02:49
Παρεμπίπτοντος τιμή για τη Monika γυμνή έχουμε ;

:a07: :a01: :a07: :a01: :a09: :a09:

Tigas
15/09/2005, 07:45
ΓΙΩΡΙΚΑ ΤΟ ΠΙΟ ΤΙΓΚΑ ΟΜΟΡΦΟ ΓΥΜΝΟ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ
MV AGUSTA BRUTALE, ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΕΡΓΟ ΤΕΧΝΗΣ ΟΧΙ ΑΗΔΙΕΣ.

DUKASII
15/09/2005, 08:16
το δικό σου φοράσει ακτινικές δαγκάνες..

και μπορει να φοραει και το δικό μου του χρόνου ..ξερω γω.

αν και δεν τις έχει αναγκη.

dras.
15/09/2005, 08:58
pio logotipo kawasaki tou lipi malon to logotipo tis kawasaki lipi ena touono :-)

ena eho na po an imouna dimios tha efharistiomouna poli an ekova to kefali tou kenourgiou touono ine san teratogenisi strouthokamilou me tsalapetinotarandou
ase pou mou thimizi kai beta kati 125 streetakia

idi:ela more bori na itane kai hirotera ta pragmata fantazese pali kala na les pou den ine z1000 bouhahaha:beer:

periklisk
15/09/2005, 10:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
ΓΙΩΡΙΚΑ ΤΟ ΠΙΟ ΤΙΓΚΑ ΟΜΟΡΦΟ ΓΥΜΝΟ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ
MV AGUSTA BRUTALE, ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΕΡΓΟ ΤΕΧΝΗΣ ΟΧΙ ΑΗΔΙΕΣ.

Έχει πατάτα κινητήρα όμως...... το έχω οδηγήσει......

idi
15/09/2005, 10:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από dras.
pio logotipo kawasaki tou lipi malon to logotipo tis kawasaki lipi ena touono :-)

ena eho na po an imouna dimios tha efharistiomouna poli an ekova to kefali tou kenourgiou touono ine san teratogenisi strouthokamilou me tsalapetinotarandou
ase pou mou thimizi kai beta kati 125 streetakia

idi:ela more bori na itane kai hirotera ta pragmata fantazese pali kala na les pou den ine z1000 bouhahaha:beer:

α παγενε ρε!!!!!!!!

ζηλιαρη!!!!

idi
15/09/2005, 10:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
Έχει πατάτα κινητήρα όμως...... το έχω οδηγήσει......

+1 (για το 750)

ασε που εχει ηχο... Honda :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Tigas
15/09/2005, 11:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
+1 (για το 750)

ασε που εχει ηχο... Honda :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ΟΠΑ ΕΔΩ ΛΕΣ ΚΟΤΣΑΝΕΣ ΠΕΡΙ ΗΧΟΥ.
ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΣΤΗΝ ΕΠΙΔΑΥΡΟ ΕΙΧΑ ΕΝΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΩΡΑΙΟ ΘΟΡΥΒΟ.

ΑΠΟ ΓΚΑΖΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΛΕΕΙ Ο ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΤΑΤΑ, ΠΑΝΤΩΣ ΑΠΟ ΕΝΑ Ζ750 ΕΓΩ ΘΑ ΤΟ ΠΡΟΤΙΜΟΥΣΑ ΕΓΩ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΑ ΕΥΡΟΠΟΥΛΑ:D

ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΠΛΕΟΝ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΤΟΥ ΑΔΕΛΦΑΚΙ ,ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΥΦΑ ΣΕ ΓΚΑΖΙ ?

idi
15/09/2005, 11:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
ΟΠΑ ΕΔΩ ΛΕΣ ΚΟΤΣΑΝΕΣ ΠΕΡΙ ΗΧΟΥ.
ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΣΤΗΝ ΕΠΙΔΑΥΡΟ ΕΙΧΑ ΕΝΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΩΡΑΙΟ ΘΟΡΥΒΟ.

ΑΠΟ ΓΚΑΖΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΛΕΕΙ Ο ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΤΑΤΑ, ΠΑΝΤΩΣ ΑΠΟ ΕΝΑ Ζ750 ΕΓΩ ΘΑ ΤΟ ΠΡΟΤΙΜΟΥΣΑ ΕΓΩ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΑ ΕΥΡΟΠΟΥΛΑ:D



ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΠΛΕΟΝ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΤΟΥ ΑΔΕΛΦΑΚΙ ,ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΥΦΑ ΣΕ ΓΚΑΖΙ ? πολυ μικρη.....

3πλασια τιμη εχει!!!!!!!!! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Tigas
15/09/2005, 11:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
πολυ μικρη.....

3πλασια τιμη εχει!!!!!!!!! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ΓΥΡΩ ΣΤΑ 6000+, ΣΙΓΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ :hypnotize
2-3 ΥΠΕΡΩΡΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ, ΠΑΡΕ ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΙ ΥΠΟΣΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΟΥ ΞΑΝΑΠΩ ΚΟΥΒΕΝΤΑ :look: :look: :wave2:

idi
15/09/2005, 12:00
2000 EXEI TO PARTAΛΙ ΣΟΥ ΡΕΕΕΕΕΕ

ασε που Ιταλικο--> 4κυλινδο ειναι ιεροσυλια:smokin:

BAD BOY
15/09/2005, 20:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
το δικό σου φοράσει ακτινικές δαγκάνες..

και μπορει να φοραει και το δικό μου του χρόνου ..ξερω γω.

αν και δεν τις έχει αναγκη. ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ2 ΚΑΤΕΒΗΚΑ ΧΘΕΣ ΜΕΣ' ΣΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΔΩ.ΜΕ ΕΙΧΑΤΕ ΜΠΕΡΔΕΨΕΙ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΦΤΕΡ (ΤΟΝ ΕΚΟΒΑ)ΟΤΙ Ο Σ.ΔΟΥΚΑΣ ΦΟΡΟΥΣΕ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ:beer: :wave2: IDI...ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΛΙΓΟ ΡΕ ΦΙΛΕ ΖΕΤΑ.ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΧΩ ΤΟ ΣΕΡΒΙΣ ΤΩΝ 1000ΧΛΜ. ΚΕΡΑΣΩ ΒΟΛΤΑ:winka: ΝΑ ΟΔΗΓΗΣΩ ΚΑΙ ΓΩ ΛΙΓΟ ΖΗΤΑ.ΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕ IDI:lol: