PDA

View Full Version : moto.gr.. βρισκεις παντα αυτο που ψαχνεις!!



mikes
05/04/2012, 13:32
το εχετε παρατηρησει κι εσεις οτι οταν καποιος νεος ανοιγει θεμα του στυλ "τι μηχανακι να παρω", με αναπτυξη του τυπου
"σκεφτομαι αναμεσα στο Α και το Β", η αμα βαλει αγγελεια "ζητειται Α μοτελο ταδε κτλ..." σκανε καπακι δυο-τρεις αγγελειες
με τα μηχανακια που ψαχνει, η μονο εγω??

τυχαιο? δε νομιζω!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

(μα κανεις δε ζηταει triumph TT 600 ρε πστμ???)

yannis24
05/04/2012, 13:58
ναι....και κανενας δεν ψαχνει οικογενειακο αυτοκινητο ρε πστμ ? ολοι αλητες μηχανοβιοι ειναι ?

typhoon
05/04/2012, 15:23
Εντάξει δεν είναι απαραιτήτως κακό αυτό. Ειδικά απο κάποιους που... τελοσπάντων βάσει των γραφομένων τους κι όλης της εικόνας τους διαχρονικά στο φόρουμ... αξίζει να προτιμήσεις αντί κάποιας εντελώς τυχαίας αγγελίας , κάποιου που άνοιξε λογαριασμό εδώ μονο για να πουλήσει.
Στο φινάλε απλές προτάσεις είναι, δεν δεσμεύεται κανείς

Άσχετο, το ΤΤ είναι πολύυυυυυυυυ δύσκολο μηχανάκι. Υποθέτω όταν το αγόρασες, θα το προτίμησες απλά λογω τιμής ε?

sniper
05/04/2012, 15:31
...

Άσχετο, το ΤΤ είναι πολύυυυυυυυυ δύσκολο μηχανάκι. Υποθέτω όταν το αγόρασες, θα το προτίμησες απλά λογω τιμής ε?

Δύσκολο να το πουλήσει, εννοείς υποθέτω.

Ο μοτομικε πάντα ήθελε να παντρευτεί. Τα κατάφερε.

p_sapelas
05/04/2012, 18:54
Δύσκολο να το πουλήσει, εννοείς υποθέτω.

Ο μοτομικε πάντα ήθελε να παντρευτεί. Τα κατάφερε.

:bawl: τα ίδια μου λένε και για το CbF ρε γμτ.. δεν πειράζει όμως αφού τώρα στην κρίση ο γάμος δεν είναι απαραίτητα κακός...

mikes
05/04/2012, 19:14
Δύσκολο να το πουλήσει, εννοείς υποθέτω.

Ο μοτομικε πάντα ήθελε να παντρευτεί. Τα κατάφερε.

βασικα τα λεφτα που το πηρα, και να το πεταξω δεν θα λυπηθω! μεχρι τοτε θα τα εχει βγαλει ηδη!

(μηχανακι παντρευτηκα!! γυναικα να παντρευτω να δω που θα βρω!!!)

mikes
05/04/2012, 19:17
Εντάξει δεν είναι απαραιτήτως κακό αυτό. Ειδικά απο κάποιους που... τελοσπάντων βάσει των γραφομένων τους κι όλης της εικόνας τους διαχρονικά στο φόρουμ... αξίζει να προτιμήσεις αντί κάποιας εντελώς τυχαίας αγγελίας , κάποιου που άνοιξε λογαριασμό εδώ μονο για να πουλήσει.
Στο φινάλε απλές προτάσεις είναι, δεν δεσμεύεται κανείς

Άσχετο, το ΤΤ είναι πολύυυυυυυυυ δύσκολο μηχανάκι. Υποθέτω όταν το αγόρασες, θα το προτίμησες απλά λογω τιμής ε?

αυτο που λες το εχω ηδη σκεφτει! απλα παραθετω τη χιουμοριστικη πλευρα της συμπτωσης!! (αν και εδω που τα λεμε στην πλειοψηφια
των αγγελιων που σκανε μυτη σε τετοια περιπτωση, τους συντακτες τους ουτε που τους εχω ξανα δει να γραφουν!!)

p_sapelas
05/04/2012, 19:19
Μή βιαστείς είναι πιο ακριβές από τις μηχανές και δε μπορείς να βάλεις σε καμία περίπωση αγγελία αν τελικά διαπιστώσεις ότι δεν σου καλύπτει τις ανάγκες.. Να μην υπενθυμίσω ότι δεν αποδέχονται τα αξεσουάρ που μπορεί να θες να βάλεις για να κάνεις τα γούστα σου..