PDA

View Full Version : Γυμναστήριο Περιοχή, Φιλαδέλφεια, Πατήσια, Γαλάτσι, Κέντρο



antsoar
07/04/2012, 23:40
Λόγο αυξημένων υποχρεώσεων στη δουλειά έχει επιβαρυνθεί το απογευματινό μου ωράριο.
Αποτελεσμα σε αυτό είναι να μην προλαβαίνω πια την προπόνηση στο Aikido :sad::yuck::mad:

Αντίθετα έχω πολύ κενό χρόνο το μεσημέρι, έτσι σκέφτομαι να βρω ένα γυμναστήριο όπου θα μπορώ να πηγαίνω ότι ώρα θέλω, και να βάζω και 2-3 προπονήσεις Aikido το μήνα έτσι για διατήρηση.

Ψάχνω λοιπόν κάτι στις περιοχές που κινούμε,

Με σειρά προτεραιότητας: Φιλαδέλφεια, Πατήσια, Γαλάτσι, Κέντρο

Για πείτε για κανένα σοβαρό μέρος, με ανθρώπους που ξέρουν πράγματι, και όχι fast food gym και κέντρα γνωριμίας :wave2:

p_sapelas
08/04/2012, 13:44
Φίλε εγώ πάω στο Synergy που βρίσκεται κοντά στον Προμπονά, σε ένα στενό κάθετο της Χαλκίδος. Έχει χώρο για τις μηχανές απο έξω καθώς διανύεις 50 μέτρα "πεζόδρομο". Σχετικά καλή τιμή, έχει πληθώρα οργάνων και τις ώρες που θές ούτως η άλλως θα είναι χαλαρά από θέμα κόσμου. Ώρες λειτουργίας 08:00 με 23:00 καθημερινές ενώ Σάββατο 11:00 με 19:00. Μιας και μένω στην περιοχή της φιλαδέλφειας (πίσω από το Joe) και έχοντας επισκεφθεί τα γυμναστήρια της γειτονιάς το θεωρώ value4money. Τώρα ένα από τα μείον του γυμναστηρίου είναι ότι δεν είναι ο γυμναστής φάση personal trainer, δλδ θα σου βγάλει πρόγραμμα θα σου δείξει ότι χρειάζεσαι αλλά δεν θα τον έχεις από πάνω σου διαρκώς. 150Ε ετησίως + εγγραφή το κόστος για το γυμναστήριο. Ελπίζω να βγάλεις άκρη, όπου και να πάς όμως κάνε μία επίσκεψη πριν την εγγραφή καθώς τα γουστα του καθενός διαφέρουν. :wave2:

antsoar
08/04/2012, 23:04
Φίλε εγώ πάω στο Synergy που βρίσκεται κοντά στον Προμπονά, σε ένα στενό κάθετο της Χαλκίδος.. :wave2:


Καλό ακούγετε, είναι και δίπλα από εκεί που πάω για Aikido,

Θα περάσω μια βόλτα μέσα στη βδομάδα, ευχαριστώ :beer::beer:

Gi_4ce
09/04/2012, 13:24
Γείτονας εισαι βρε?

Αν εισαι Φιλαδελφειωτης, τσέκαρε και τον Ατταλο.

antsoar
14/04/2012, 17:29
Γείτονας εισαι βρε?

.

Κόκκινος Μύλος :wave2:

antsoar
14/04/2012, 17:31
Φίλε εγώ πάω στο Synergy που βρίσκεται κοντά στον Προμπονά, :wave2:

Το είδα και μου άρεσε, μάλλον για εκεί με βλέπω, ευχαριστώ :beer::beer: