PDA

View Full Version : ανεκδοτακι παλιο αλλα καλο



el_hymador
15/09/2005, 00:48
ενας τυπακος , 30 αρης , και μπατιρης, εχει ερωτευτει παραφορα μια συνομιλικη του η οποια δυστυχως τυγχανει να ειναι κορη εφοπλιστη......ο ερωτας του ειναι σφοδρος ομως και αφου πουλαει χοντρο παραμυθι στην κοπελα οτι ειναι γονος γαλαζοαιματων με τεραστια περιουσια , την πειθει να βγουν ενα βραδυ μαζι εξω.....
Αφου δανειζεται απο ολους τους γνωστους του και εκταμιευει την τελευταια δεκαρα που ειχε στην τραπεζα , αγοραζει ενα super κουστουμι armani , νοικιαζει μια λιμουζινα , παιρνει δωρο για την κοπελα ενα κολιε πανακριβο και κλεινει πρωτο τραπεζι στο πιο in μαγαζι της παραλιακης.
Πραγματι το βραδυ μια εντυπωσιακη λιμο σταματαει εξω απο το σπιτι της γκομενας , ο σωφερ της ανοιγει την πορτα και ξεκινανε για την παραλια.Στην διαδρομη της πασαρει και το κολιε και η κοπελια εχει ψαρωσει τελειως.....
Οταν φτανουν στο μαγαζι και ενω περιμενουν το τσεκαρισμα στην πορτα ο τυπακος βλεπει μια αλλα λιμο να καταφθανει , ανοιγουν οι πορτες βγαινουν καμια δεκαρια μπραβοι και μετα ο Κοκκαλης.
Μην χανοντας χρονο και αφου ζητα συγνωμη απο την συνοδο για ενα λεπτο , προσπαθει να προσεγγισει τον Κοκκαλη....οι μπραβοι τον απωθουν αλλα αυτος εκει επιμενει ''κυριε κοκκαλη να σα πω λιγο .....'' , ''κυριε Σωκρατη σας παρακαλω δυο κουβεντες θα σας πω....''
Ο Κοκκαλης τον ακουει και απο περιεργεια ζηταει απο τους μπραβους να τον αφησουν να περασει....

-Κυριε Κοκκαλη το ονομα μου ειναι Χρηστος και θελω να σας ζητησω μια μεγαλη χαρη......μου ειναι αδυνατο να σας δελεασω με λεφτα η με οτιδηποτα αλλο γιατι ειμαι ενα απλο παιδι της εργατιας...φανταζομαι οτι και εσεις θα εχετε αγαπησει στην ζωη σας και για αυτο τον λογο , επειδη θελω να κανω εντυπωση σε μια κοπελα που συνοδευω , σας παρακαλω αν μπορειται μολις μπειτε μεσα στο μαγαζι να πλησιασετε στο τραπεζι μου και να κανετε πως γνωριζομαστε και ειμαστε στενοι φιλοι.....

ο Κοκκαλης το σκεφτεται για λιγο και του λεει:

-Αντε ρε μπαγασα επειδη μου αρεσει το θρασος σου και επειδη και εγω απο χαμηλα ξεκινησα , θα στην κανω την χαρη....

πραγματι ο Χρηστος και η κοπελα εχουν μπει στο μαγαζι και εχουν βολευτει στο τραπεζι τους ..... σε μια στιγμη ανοιγουν οι πορτες διαπλατα και μπαινει μεσα ο Κοκκαλης μαζι με ολους τους μπραβους.....ριχνει μια διερευνητικη ματια τριγυρω , εντοπιζει τον Χρηστο και κατευθεινεται προς το μερος του , πλησιαζει προτινει το χερι και λεει :

-Χρηστακο πως εισαι φιλε μου ?

...και ο Χρηστος γυρνωντας με αποστροφη απ΄την αλλη.....

-Αντε γαμησου ρε μαλακα με εσενα θα ασχολουμαστε τωρα......

johnpagr
15/09/2005, 10:01
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

tai
15/09/2005, 16:36
πολύ κωλόπαιδο έτσι?:rotflmao: :rotflmao:

Alx 84
16/09/2005, 00:05
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: