PDA

View Full Version : Δωστε μια ψηφο....Διαγωνισμος σχεδιου...



Pardalotzatziki
16/04/2012, 15:47
Καλησπερα και χρονια πολλα σε ολους...

Δωστε μια ψηφο ή οσες σας επιτρεπει το site στο σχεδιο μου...
Ψηφος εκει που λεει View tank information....και κατα προτιμηση πατατε το τελευταιο δεξια συμβολο/μπαστουνι/spades
για καλυτερα ποσοστα...Ψηφος μεχρι 30/4

http://tankwall.harley-davidson.eu/tank/smg-free-bird-5965

Ειναι διαγωνισμος της Harley με δωρο μια Sportster....γι αυτο το εβαλα σε αυτη την κατηγορια..

Οποιος θελει στελνει σχεδιο...μεχρι 30/4

Ευχαριστω προκαταβολικα :wave2::wave2:

KostasV2
16/04/2012, 15:57
Εεεε, μήπως να έβαζες και κανένα link? :D

Pardalotzatziki
16/04/2012, 16:01
Εεεε, μήπως να έβαζες και κανένα link? :D

Εχει πηξει το μυαλο απο το κοκορετσι.....:D

http://tankwall.harley-davidson.eu/tank/smg-free-bird-5965

devil's animal
16/04/2012, 16:35
:smokin:

Hell_Rider
16/04/2012, 16:59
+ 1 :beer:

Pardalotzatziki
16/04/2012, 23:17
Ευχαριστω παιδες...

Τοσοι το εχουνε δει.....ριξτε καμια...ειναι για καλο σκοπο............

:D

chr1s_86
17/04/2012, 10:25
και κατα προτιμηση πατατε το τελευταιο δεξια συμβολο/μπαστουνι/spades:

done :)

fournas
17/04/2012, 13:23
+1 :beer:

Pardalotzatziki
18/04/2012, 10:21
done :)


+1 :beer:

Ευχαριστω παιδια...

Αλλα πρεπει να βγω παραπονουμενος...δεν με κλικαρετε.....4-5 κλικ ειναι....
Οσες φορες εχω δει να ζηταει καποιος για διακοπες ή κατι αλλο αμεσως ριχνω την ψηφο μου.....

Ελα...τζαμπα ειναι τα κλικ...

@ngelos
18/04/2012, 10:35
+1

:)

ikarosk
18/04/2012, 11:44
Έφυγε:a013:

Corki
18/04/2012, 11:52
:a013:

chr1s_86
19/04/2012, 13:56
one more :)

Pardalotzatziki
19/04/2012, 17:02
one more :)

:beer:

ilias s.m.
19/04/2012, 18:52
:a013:

karellen
19/04/2012, 19:47
Άει και 1 από μένα ;)

Pardalotzatziki
24/04/2012, 14:17
Το site εχει καποιο μικρο προβλημα...
Ανοιγει ενα παραθυρο και πατατε στα μπαστουνια /spades το τελευταιο δεξια. Αν δεν φαινονται κρατατε πατημενο το control (command για Mac) και γυρνατε το ρολερ η με +/- για να μικρυνει το παραθυρο του site. Thanks!!!
http://tankwall.harley-davidson.eu/tank/smg-free-bird-5965

EVI
24/04/2012, 14:20
εγω δεν καταφερα να το κανω κολλανε τα παντα

Pardalotzatziki
24/04/2012, 15:04
εγω δεν καταφερα να το κανω κολλανε τα παντα

Αν το κανεις με το control θα μικρυνει....αν δεν το καταφερεις φτανει η προσπαθεια :)

Da.Vintage
26/04/2012, 10:23
Ένα 5άρι και απο μένα...

Αν και δεν είμαι φαν αυτής της φιλοσοφίας που έχουμε οι Έλληνες... το τρόπαιο είναι τρόπαιο...

Pardalotzatziki
26/04/2012, 11:00
Ένα 5άρι και απο μένα...

Αν και δεν είμαι φαν αυτής της φιλοσοφίας που έχουμε οι Έλληνες... το τρόπαιο είναι τρόπαιο...

Ποια φιλοσοφια εννοεις ακριβως;

Da.Vintage
26/04/2012, 12:33
Το να κερδίσεις κάποιο διαγωνισμό με τη βοήθεια φίλων ή γνωστών κτλ.

Δε λέω πως δε μου αρέσει το σχέδιό σου... αντιθέτως το βρίσκω ωραίο και λιτό... όπως είμαι σίγουρος οτι αν βγάλουν σε παραγωγή κάποιο απο αυτά θα είναι κάποιο λιτό και κανένα απο τα υπόλοιπα καρναβάλια ή τα άλλα που είναι ωραία αλλά ανέφικτο και κοστοβόρο να βγει στην παραγωγή...

Μακάρι να βγείς πρώτος αλλά αν βγείς... πες μου οτι αν όχι άμεσα, σε βάθος χρόνου δεν πεις τελικά το πήρα με το σπαθί μου ή έστω και ο ένας ψήφος που με έκανε να πάρω την πρώτη θέση είναι γιατί την ζήτησα σε εκείνο το θρεντ...?

Είναι σαν να πας για συνέντευξη για μία δουλειά να έχεις και εσύ και κάποιος άλλος τα προσόντα και στην τελική να την πάρει κάποιος που είχε τελικά τους περισσότερους γνωστούς εκεί που έπρεπε...

Ή όπως στα reality τύπου Big Brother ψήφιζαν στα τηλέφωνα και με sms και έβγαινε πρώτος με τα φράγκα όποιος είχε τους πιο πολλούς γνωστούς εκεί έξω και χειρότερα όποιου η οικογένεια είχε τα περισσότερα λεφτά να χώσει σε ψήφους για να βγει ο κανακάρης τους ή η κόρη τους πρώτη

Το θέμα ίσως είναι οτι όπως το έκανες εσύ , μπορεί να το κάνουν και οι υπόλοιποι εκεί μέσα...
το άσχημο είναι για τον ένα κακομοίρη που μπορεί να έχει ταλέντο και να χάσει την πρώτη θέση απο κάποιον που έχει περισσότερους ψήφους απο κόσμο που τελικά δεν έχει ψηφίσει αντικειμενικά...

Και εγώ βέβαια σε αρκετά θέματα είμαι υπερ της νίκης με κάθε κόστος!
αλλά ούτε εμένα μου αρέσω πολύ όταν κοιτιέμαι στον καθρέφτη τότε...

Pardalotzatziki
26/04/2012, 14:14
Το να κερδίσεις κάποιο διαγωνισμό με τη βοήθεια φίλων ή γνωστών κτλ.


Πρωτα απο ολα σε ευχαριστω για την κριτικη οσον αφορα το σχεδιο μου.
Απο τη αλλη το παιρνεις πολυ σοβαρα το θεμα...ενας διαγωνισμος ειναι...εξαλλου στον συγκεκριμενο διαγωνισμο θα βγει ο νικητης μετα απο αποφαση ανθρωπων της εταιριας ΚΑΙ ψηφων
Νομιζω περισσοτερο το πρωτο γιατι το σχεδιο θα μπει στο μουσειο της Χαρλεϊ. Και οπως ειπες καρναβαλια δεν θα θελουν στον τοιχο τους.
Το δωρο το δινουν ετσι κι αλλιως δεν το κλεβει κανεις.
Οσο για τα σχεδια, και χωρις να θελω να το παρω πανω μου, νομιζω ειμαι ο μοναδικος που εστειλε σχεδιο φτιαγμενο στο χερι και μαλιστα με ελευθερο χερι.
Οι περισσοτεροι στειλανε μια χαζομαρα φτιαγμενη στον υπολογιστη για να μπουνε στο διαγωνισμο. Λιγα αξιζουν πραγματικα. Απλα γουσταρω τα χαρλεονια και ασχολουμαι χρονια ειπα να κανω κατι παραπανω.
Η πλακα ειναι που μερικοι εχουν φτιαξει το ιδιο με αλλο χρωμα.

Ρε συ, μηπως ειμαι εγω ειμαι αυτος ο κακομοιρης που λες, γιατι πιανει το χερι μου και γουστααααααρω Χαρλεϊ. Δεν ασχοληθηκα επαγγελματικα με το σχεδιο ομως...
Και παλι..ας μην τα παιρνουμε σοβαρα διαγωνισμοι ειναι...ασε που σιγα μην κερδισω...αλλοι εχουν 15.000 ψηφους.
Δεν πειραζει ας μπω τουλαχιστον στον τοιχο του μουσειου....να χω να λεω στα εγγονια...

Pardalotzatziki
26/04/2012, 14:16
Παω να δω orange county choppers να ξεχαστω....:D

Da.Vintage
27/04/2012, 10:16
Πρωτα απο ολα σε ευχαριστω για την κριτικη οσον αφορα το σχεδιο μου.
Απο τη αλλη το παιρνεις πολυ σοβαρα το θεμα...ενας διαγωνισμος ειναι...εξαλλου στον συγκεκριμενο διαγωνισμο θα βγει ο νικητης μετα απο αποφαση ανθρωπων της εταιριας ΚΑΙ ψηφων
Νομιζω περισσοτερο το πρωτο γιατι το σχεδιο θα μπει στο μουσειο της Χαρλεϊ. Και οπως ειπες καρναβαλια δεν θα θελουν στον τοιχο τους.
Το δωρο το δινουν ετσι κι αλλιως δεν το κλεβει κανεις.
Οσο για τα σχεδια, και χωρις να θελω να το παρω πανω μου, νομιζω ειμαι ο μοναδικος που εστειλε σχεδιο φτιαγμενο στο χερι και μαλιστα με ελευθερο χερι.
Οι περισσοτεροι στειλανε μια χαζομαρα φτιαγμενη στον υπολογιστη για να μπουνε στο διαγωνισμο. Λιγα αξιζουν πραγματικα. Απλα γουσταρω τα χαρλεονια και ασχολουμαι χρονια ειπα να κανω κατι παραπανω.
Η πλακα ειναι που μερικοι εχουν φτιαξει το ιδιο με αλλο χρωμα.

Ρε συ, μηπως ειμαι εγω ειμαι αυτος ο κακομοιρης που λες, γιατι πιανει το χερι μου και γουστααααααρω Χαρλεϊ. Δεν ασχοληθηκα επαγγελματικα με το σχεδιο ομως...
Και παλι..ας μην τα παιρνουμε σοβαρα διαγωνισμοι ειναι...ασε που σιγα μην κερδισω...αλλοι εχουν 15.000 ψηφους.
Δεν πειραζει ας μπω τουλαχιστον στον τοιχο του μουσειου....να χω να λεω στα εγγονια...

Άκου εγώ Γραφίστας στην ειδικότητα... και μου άρεσε αντικειμενικά είδα και άλλα που μου άρεσαν... και ίσως λόγω φιλοσοφίας της εταιρίας να διαλέξουν κάποιο πιο ρετρό... το πρόσεξα το freehand όπως πρόσεξα και κάτι άμπαλους που βάλανε μία φωτό ότι τους ηρθε...

απο εμένα αν και δε σε ξέρω καλή επιτυχία...


Παω να δω orange county choppers να ξεχαστω....:D

Ο Μάικυ τα σπάει...

φαντάζομαι βλέπεις και Sons of Anarchy...

Pardalotzatziki
27/04/2012, 10:43
Ο Μάικυ τα σπάει...

φαντάζομαι βλέπεις και Sons of Anarchy...

Μεγαλος τεμπελχανας αλλα πολυ χιουμορ......

Το Sons of Anarchy το εχω αλλα μονο το πρωτο επεισοδιο ειδα...μαλλον θα αρχισω να βλεπω γιατι το νοβα μας εχει ταραξει στην επαναληψη
Και δεν φερνει και την σειρα με τα cafe racer
http://www.caferacertv.com/