PDA

View Full Version : Τροχαίο με εγκατάλειψη - αναζήτηση πληροφοριών



sgi
16/04/2012, 21:27
σημερα τα ξημερώματα(16/4/2012) και ωρα 5:20 στη Λ.Αθηνων 222 με κατευθηνση απο πλατεια καραισκακι προς τα κτελ του Κηφισού με χτυμησε απο πισω ενα αυτοκινητο μαρκας FIAT styllo και χρωματος κιτρινο ΧΩΡιΣ πινακιδες κ εν συνεχεια με εγκατέλειψε!!!! με αποτελεσμα τωρα να εχω ενα διαλιμενο αμαξι κ χωρις να εχω την δυνατοτητα να το επιστευασω κ φυσικα η ασφαλεια μου δεν μου καλυπτει τπτ λογο του οτι δεν υπαρχει το αλλο αμαξι!
κανω έκλυση και αν μπορει απο στομα σε στομα να διαδωθει μπας κ το βρουμε το αλλο αμαξι σε κανενα συνερχειο!! ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΝΑ ΜΕ ΕΝΗΜΑΡΩΣΕΙ Η ΜΕ ΠΜ Η ΣΤΟ ΚΙΝ ΜΟΥ 6972995150 ΓΙΩΡΓΟΣ
ΑΝΑΖΗΤΗΤΑΙ!!
FIAT STILO
ΧΡΩΜΑΤΟΣ ΚΙΤΡΙΝΟ ΧΩΡΙΣ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ Κ ΧΤΥΠΗΜΕΝΟ ΣΤΟ ΕΜΠΡΟΣ ΜΕΡΟΣ! (ΑΝΑΡΤΉΣΤΕ ΤΟ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΑΙ Κ ΣΕ ΑΛΛΑ SITE! )

nic mor
16/04/2012, 21:58
εγω θα την πω τη μαλακια μου..
γιατι δεν κανεις καποια ενεργεια μεσω της τροχαιας
να δεις σε ποσα κιτρινα stilo εχουν αφαιρεσει πινακιδες κτλ-κτλ

το πιο πιθανο ειναι αυτο που λεω να μην στεκει :blush:(γιατι ειμαστε στην ελλαδα)
μπορει να εχω επηρεαστει και απο τα πολλα αστυνομικα :lol:(χολιγουντ κιετς)
αλλα δεν μπορω να σκεφτω κατι απο τη στιγμη που δεν ειχε πινακιδες!!
καλη τυχη..

sgi
16/04/2012, 22:11
θα το κοιταξω κ αυτο φιλε μου αν γινεται αν κ ουτε εγω πιστευω οτι μπορει να βρεθει καποια ακρη! αλλα ετσι κ αλλιως δεν εχω να χασω κ κατι
σε ευχαριστω παντος.... :(
ΚΑΙ οποιαδιποτε αλλη πληροφορια σχετικα με κατι αναλογο ευπρόσδεκτη γιατι πρωτη φορα τρακαρω κ δεν γνωριζω τπτ... ¨(

sgi
17/04/2012, 02:36
σε ευχαριστω κ εσενα παρα πολυ φιλε μου! κ εγω πιστευω οτι το χρωμα δεν ειναι κ τοσο συνηθησμενο αλλα κ παλι το θεωρω πολυ δυσκολο να βρεθει! τι να πω μακαρι...
δεν ειχε xenon φωτα οποσο προλαβα να δω,τωρα για αλλες λεπτομεριες δεν προλαβα να βρω γιατι εφυγε πολυ γρηγορα κ ηταν κ ακομα νυχτα! :(
αν εχεις καμια πληροφορια απο το stilo.org πες μου!

sgi
17/04/2012, 02:43
φυσικα κ ειναι σωστο!
μακαρι να βρεθει ακρη...αλλα δεν εχω καταλαβει πως θα το βρουνε μονο απο το χρωμα?

sgi
17/04/2012, 02:52
σιγα μην το βρει η αστυνομια απο το χρωμα! ειμαι σχεδον σιγουρος για τι μαρκα κ το μοντελο του αυτοκινητου το θεμα ειναι πως θα βρω το αυτοκινητο! πιστευω η μονη μου ελπιδα να το βρω ειναι αν το παει σε κανα συνεργειο να το φτιαξει κ το δει κανεις κ μου το πει....η αν το δει πουθενα παρατημενο!

sgi
17/04/2012, 02:59
για το χρωμα οχι μονο οταν με χτυππησε καλεσα για να κανει καταγραφει κ το εδωσα για αναζητησεις!
δεν ξερω καν αν εχει αφισει χρωμα πανω στο αμαξι μου γιατι με χτυπησε με τη μουρι θα το δω αυριο αλλα κ παλι μοντελο κ μαρκα ξερω τι αλλο μπορει να βρει απο το χρωμα χωρις τις πινακιδεσ?

sgi
17/04/2012, 03:52
στα λογια μου ερχεσαι! μονο αν πεθανει κανεις σε αυτην την χωρα του δεινουν σημασια :(