PDA

View Full Version : ΑΓΟΡΑ ΒΕΣΠΑΣ ΑΠΟ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗ ΧΩΡΑ



rdelis
25/04/2012, 11:41
Γνωρίζει κανένας αν συμφέρει να αγοράσεις βέσπα από το εξωτερικό? Μου χαν πει ότι παλια τα φεραν με τρενα και ηταν πιο οικονομικη η μεταφορα.
Τωρα ποσο παιζει περίπου? Γιατί αν ειναι να βρω κατι οικονομικο και μετα μου παρει τα διπλασια η μεταφορα δεν λεει τιποτα. Εχω βρει μια ευκαιρια απο Βουλγαρια.

TROOPER
25/04/2012, 16:25
ο οσε δεν φορτωνει μηχανακια εδω και 2 χρονια.

sniper
25/04/2012, 16:27
ο οσε δεν φορτωνει μηχανακια εδω και 2 χρονια.

Γιατί ρε; Πάει στη Βουλγαρία;

GAGARIN
25/04/2012, 16:31
παρτην και μετα περιμενε την ΙΝΤΕRPOL να σου σου χτυπησει την πορτα...........:D

TROOPER
25/04/2012, 16:44
Γιατί ρε; Πάει στη Βουλγαρία;

παλια και πηγαινε και μηχανακια φορτωνε.τωρα σιγουρα δεν φορτωνει μηχανακια παντως.

SVX
25/04/2012, 16:49
Γνωρίζει κανένας αν συμφέρει να αγοράσεις βέσπα από το εξωτερικό? Μου χαν πει ότι παλια τα φεραν με τρενα και ηταν πιο οικονομικη η μεταφορα.
Τωρα ποσο παιζει περίπου? Γιατί αν ειναι να βρω κατι οικονομικο και μετα μου παρει τα διπλασια η μεταφορα δεν λεει τιποτα. Εχω βρει μια ευκαιρια απο Βουλγαρια.

στο ονομα σου θα κανεις την αδεια?

MG-KTiNoS
25/04/2012, 21:36
Γνωρίζει κανένας αν συμφέρει να αγοράσεις βέσπα από το εξωτερικό? Μου χαν πει ότι παλια τα φεραν με τρενα και ηταν πιο οικονομικη η μεταφορα.
Τωρα ποσο παιζει περίπου? Γιατί αν ειναι να βρω κατι οικονομικο και μετα μου παρει τα διπλασια η μεταφορα δεν λεει τιποτα. Εχω βρει μια ευκαιρια απο Βουλγαρια.


Παλιά το τρένο, ήταν … τρένο !
Είχε και σιδηροδρομικούς με κάτι @@ ΝΑ !


Τώρα αν βάλεις μηχανάκι φορτωτική (αν το πάρουν) θα το βγάλεις σε σακούλες.
Εκτός αν περιμένεις μέχρι να πάρουν τον ΟΣΕ οι Κινέζοι.

rdelis
26/04/2012, 09:16
στο ονομα σου θα κανεις την αδεια?

Ναι στο ονομα μου θα την γυρισω.
Γιατι να με ψαχνει η ιντερπολ????
Ρε παιδια help την ασχετοσυνη μου!!!!
:uplate:

rdelis
02/05/2012, 09:05
http://www.transfeco.com/grc/shipments/view/Motorcycles-8744-honda_innova_125cc για μεταφορα μοτοσυκλετας ελλαδα ολλανδια.

βρήκα αυτό 380 ευρώ για ολλανδία. οποτε φανταζομαι για βουλγαρια θα παιζει τουλαχιστον τα μισα. 150 ευρω για την μεταφορα συν 300 για τη βεσπα 450 ευρω κι αποτι καταλαβα με ρισκο να ναι και κλεμμενη! μαλλον θα το ξανασκεφτω! παπουτσι απο το τοπο σου κι ας ειναι μπαλωμενο!:p
thanks παντως!
:wave2:

sv9cvk
02/05/2012, 13:46
Υπολογισε και το κοστος του εκτελωνισμου στην τελικη τιμη!!!
Δεν βρισκεις Ελλαδα και ψαχνει εξω???

GAGARIN
02/05/2012, 13:59
http://www.transfeco.com/grc/shipments/view/Motorcycles-8744-honda_innova_125cc για μεταφορα μοτοσυκλετας ελλαδα ολλανδια.

βρήκα αυτό 380 ευρώ για ολλανδία. οποτε φανταζομαι για βουλγαρια θα παιζει τουλαχιστον τα μισα. 150 ευρω για την μεταφορα συν 300 για τη βεσπα 450 ευρω κι αποτι καταλαβα με ρισκο να ναι και κλεμμενη! μαλλον θα το ξανασκεφτω! παπουτσι απο το τοπο σου κι ας ειναι μπαλωμενο!:p
thanks παντως!
:wave2:

:beer: