PDA

View Full Version : Καλως σας βρηκα!



QuadMudNess
25/04/2012, 12:00
Καλημερα σε ολη την παρεα του moto.gr!

Ονομαζομαι Αγγελος και ειμαι απο Κρητη.
Οδηγω ενα σπορ ATV Kawasaki KFX 400 το οποιο ειναι και καθημερινο οχημα αλλα και "ειδικης" χρησης.
Διατηρω εδω και 2 και κατι χρονια το ιστολογιο QuadMudNess με θεμα τα ATVs και τις τελευταιες μερες παρατηρησα μια επισκεψιμοτητα προερχομενη απο το φορουμ σας και συγκεκριμενα απο μια δημοσιευση του μελους "Lioulios" του λινκ της σελιδας μου σε θεμα που εχει να κανει με την αποκτηση ATV.

Θα ηθελα να ευχαριστησω οσους επισκεφθηκαν το QuadMudNess αλλα και το φιλο και πατριωτη μου, Λιουλιο, που το προτεινε!

Θα χαρω πολυ να βοηθησω σε οποιες αποριες εχετε σχετικα με τα ATV με οποιο τροπο επικοινωνιας θελετε αλλα και να συζητησουμε και για οποιοδηποτε αλλο θεμα που εχει σχεση με τη μοτοσυκλετα γενικοτερα!

Να ειστε ολοι καλα και παντα ορθιοι!

EVI
25/04/2012, 12:30
καλος ορισες!

OldMan
25/04/2012, 12:33
καλος ορισες!
Τώρα ποιος τα κάνει gay τα threads..?? :evil:

QuadMudNess
25/04/2012, 12:50
καλος ορισες!

Σ' ευχαριστω, να εισαι καλα!

QuadMudNess
25/04/2012, 12:51
Τώρα ποιος τα κάνει gay τα threads..?? :evil:

Και τα γουρουνια εχουν ψυχη ;)

sapila racing
25/04/2012, 12:53
Και τα γουρουνια εχουν ψυχη ;)

Welcome κι ας εχεις πολλές ρόδες. :beer:

nikos_abel
25/04/2012, 13:02
Συμπαθητικός φαίνεσαι.

Ας πούμε καλώς όρισες :beer:

QuadMudNess
25/04/2012, 13:12
Σας ευχαριστω για το καλωσορισμα!

@Σαπιλα, οι παραπανω ροδες δεν ειναι απαραιτητα κατι κακο. . . Τις χρησιμοποιω και ανα ζευγη, οριζοντια ή καθετα! Διαγωνια δεν εχω προσπαθησει ακομα :)

@Nikos_abel Ομολογω οτι τη φιλοφρονηση "συμπαθητικος" δεν μου την εχουν ξανακανει! Να εισαι καλα!!!

TROOPER
25/04/2012, 16:28
:beer:

Lioulios
25/04/2012, 17:29
Wellcome man .

Αν θελεις να με βρισκεις , κυκλοφορω εδω μεσα καθημερινως.

Τα λεμε.

MiltiadisK.D
25/04/2012, 17:45
Αγγελε welcome και απο εμενα φιλε,σε περιμενα προχτες στη βολτα αλλα εσυ με προσπερασες με το atv(πηγαινες πιστα,μαζι με ενα δικο μας ΚΤΜΑ)και μετα σε γνωρισα,το διασταυρωσα με την μπλουζα που φορουσες,ψιλομαλλια περασες,χα,χα,χα!!!:lol:,και παλι καλοσωρισες και τα λεμε και απο κοντα man!!!:beer::beer:

MiltiadisK.D
25/04/2012, 17:47
Wellcome man .

Αν θελεις να με βρισκεις , κυκλοφορω εδω μεσα καθημερινως.

Τα λεμε.

Λιουλιο σιγα σιγα γιατι η τιμη της βενζινης εχει φτασει στα υψη,:lol::lol::eek:

QuadMudNess
25/04/2012, 17:48
Wellcome man .

Αν θελεις να με βρισκεις , κυκλοφορω εδω μεσα καθημερινως.

Τα λεμε.

Καλως βρεθηκαμε και εδω!!!

QuadMudNess
25/04/2012, 17:54
Αγγελε welcome και απο εμενα φιλε,σε περιμενα προχτες στη βολτα αλλα εσυ με προσπερασες με το atv(πηγαινες πιστα,μαζι με ενα δικο μας ΚΤΜΑ)και μετα σε γνωρισα,το διασταυρωσα με την μπλουζα που φορουσες,ψιλομαλλια περασες,χα,χα,χα!!!:lol:,και παλι καλοσωρισες και τα λεμε και απο κοντα man!!!:beer::beer:

Γεια σου Μιλτιαδη! Δυσκολο να ακολουθουσα στη βολτα ρε φιλε με το γουρουνι. . .
Περιμεναμε στο φαναρι για να σας χαιρετισουμε αλλα πρεπει να εγινε συνενοηση μπουζουκι και ειδα μονο τον Ζωγραφακη.
Εμεις πηραμε τα βουνα και περασαμε φοβερα, και εσεις ομως μια χαρα τα πηγατε!
Στην επομενη βολτα ελπιζω να εχω το σωστο οχημα για να ακολουθησω, αν βρω κανενα μοταρντ με πολλεεεεες δοσεις :)

Καλως σας βρηκα και εδω!

Lioulios
26/04/2012, 01:08
Λιουλιο σιγα σιγα γιατι η τιμη της βενζινης εχει φτασει στα υψη,:lol::lol::eek:

Μίλτο...Το δικό μου το ΚΤΜ είναι κάθε μέρα στο δρόμο :evil:

MiltiadisK.D
26/04/2012, 01:39
Μίλτο...Το δικό μου το ΚΤΜ είναι κάθε μέρα στο δρόμο :evil:



ε...μα το δικο μου ειναι στσι δρομους και στσι κατσικοδρομους:a22:οποτε μπορω.Αγγελε ελπιζω μεχρι την επομενη επισημη βολτα της λεσχης να το εχεις παρει το διτροχο που γουσταρεις,παρεπιπτοντως περασαμε υπεροχα:beer:

harris_x
26/04/2012, 08:03
Καλως ήρθες :beer: :beer: :beer:

QuadMudNess
26/04/2012, 08:19
Καλως ήρθες :beer: :beer: :beer:

Καλως σας βρηκα, να εισαι καλα!