PDA

View Full Version : i am m a l a k a s . . . το βίντεο



spyrakos35
26/04/2012, 13:51
http://www.dailymotion.com/video/xqe6ij_my-name-is-spyros-and-i-am-a-m-l-k-s_fun?start=155#from=embediframe

:a18:

MG-KTiNoS
26/04/2012, 13:59
http://www.dailymotion.com/video/xqe6ij_my-name-is-spyros-and-i-am-a-m-l-k-s_fun?start=155#from=embediframe

:a18:

ΠΕΣΤΑΑΑΑ ΠΕΣΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑ !!!!

el_hymador
26/04/2012, 14:06
Αχαχαχαχα που καλος και πολυ αληθινος συναμμα!

cosgili
26/04/2012, 15:24
Και για αλλη μια φορα στις 6 Μαϊου θα αποδειξουμε ποσο ΜΑΛΑΚΕΣ ειμαστε!!!:moutza:

Acacius
26/04/2012, 15:43
Από τη μία μαλακία στην άλλη κατά τη γνώμη μου.... χώρια που το στυλ-ελληνάρας που έχει ο τυπάς δεν ταιριάζει το ντεμέκ αριστερό λογίδριο αγανακτισμένου αγωνιστή.

Η αφέλεια της Μουτσάτσου είναι πιο υποφερτή.

Joyrider
26/04/2012, 15:52
χώρια που το στυλ-ελληνάρας που έχει ο τυπάς δεν ταιριάζει το ντεμέκ αριστερό λογίδριο αγανακτισμένου αγωνιστή.

:lol: για εξήγησέ το λίγο αυτό, να δω που βρίσκομαι στυλιστικά

Είναι κάτι σαν το "αυτόν δεν τον σκότωσα γιατί φαινόταν δεξίος" του δολοφόνου στη Νορβηγία; :confused:

LOUKILOUK
26/04/2012, 18:08
:lol: για εξήγησέ το λίγο αυτό, να δω που βρίσκομαι στυλιστικά

Είναι κάτι σαν το "αυτόν δεν τον σκότωσα γιατί φαινόταν δεξίος" του δολοφόνου στη Νορβηγία; :confused:

να το προσέξεις το στυλιστικό...;)
Έτσι είναι, ποιο πολυ βλέπουμε παρά ακούμε...δυστυχώς...:(
Εγώ για να είμαι σίγουρος θα τα πω ραδιοφωνικά....χωρίς εικόνα..ελπίζω μόνο να μην μου βγει η προφορά και με πουν βλάχο ή βλαχαδερό...
Όπως και να έχει νομίζω ότι τουλάχιστον τα παλιάρι τα είπε από μόνος του και δεν του τα έγραψαν άλλοι...λίγο αυθεντικότερος μου φαίνετε...μέχρι εκεί...
:wave2:

Acacius
27/04/2012, 04:21
:lol: για εξήγησέ το λίγο αυτό, να δω που βρίσκομαι στυλιστικάΔεν είναι τι φοράς, είναι πώς το φοράς αγάπη μου... και με τι ασσσεσσσουάγγγ. :lakisgavalas:


Είναι κάτι σαν το "αυτόν δεν τον σκότωσα γιατί φαινόταν δεξίος" του δολοφόνου στη Νορβηγία;Μια κουβέντα είπαμε κι εμείς ότι δε δουστάρουμε το βίνΔεο κι εσυ το γ@μησες... την άλλη φορά πιάσε απ'ευθείας τον Αδόλφο να καλύψουμε και το νόμο του Godwin. Πάντως αν τώρα ο Breivik είδε τίποτα τέτοιο (http://www.youtube.com/watch?v=6XgxyTh0oao&t=1m08s) ή τέτοιο (http://www.youtube.com/watch?v=T1YVYg20LYk&t=0m55s) (including βράκα), δε λες ότι είχε και άδικο.... η μαλακία είναι ότι τους άφησε.


Μπαδεγουέι: το youtube έχει κατεβάσει τους συνδέσμους για το βίντεο του "μαλάκα". Η Μουτσάτσου είναι τόσο άκυρη που το μπλόκαρε λόγω πνευματικής ιδιοκτησίας (είχε μέσα αποσπάσματα). EPIC FAIL που λένε και στο χωριό του πατέρα μου.

spyrakos35
27/04/2012, 06:45
και αν βάλουμε οτι το παλληκάρι μιλάει καλά αγγλικά, μάλλον φαίνεται και σπουδαγμένος εκτός ελλάδος οπότε το έχει το χρήμα....

arxaios
27/04/2012, 07:26
και αν βάλουμε οτι το παλληκάρι μιλάει καλά αγγλικά, μάλλον φαίνεται και σπουδαγμένος εκτός ελλάδος οπότε το έχει το χρήμα....
Παντελώς άκυρο !!!
Κι εγώ (και όχι μόνο εγώ αλλά πολλές χιλιάδες Έλληνες) το μιλάω το εγγλέζικο απταίστως και δεν έχω σπουδάσει στην αλλοδαπή !!!
Καθώς και άλλες 2 γλώσσες .... σε πόσες χώρες τελικά σπούδασα ;;;

nikos_abel
27/04/2012, 07:54
Παντελώς άκυρο !!!
Κι εγώ (και όχι μόνο εγώ αλλά πολλές χιλιάδες Έλληνες) το μιλάω το εγγλέζικο απταίστως και δεν έχω σπουδάσει στην αλλοδαπή !!!
Καθώς και άλλες 2 γλώσσες .... σε πόσες χώρες τελικά σπούδασα ;;;

You are talking england very best?

spyrakos35
27/04/2012, 08:00
Παντελώς άκυρο !!!
Κι εγώ (και όχι μόνο εγώ αλλά πολλές χιλιάδες Έλληνες) το μιλάω το εγγλέζικο απταίστως και δεν έχω σπουδάσει στην αλλοδαπή !!!
Καθώς και άλλες 2 γλώσσες .... σε πόσες χώρες τελικά σπούδασα ;;;

βρε μην τσιμπάς.... πλάκα έκανα περι στυλιστικών.... :smokin:

Joyrider
27/04/2012, 09:04
η μαλακία είναι ότι τους άφησε.
Ότι τους άφησε τι, ζωντανούς; :uplate:


You are talking england very best?
More much bestener from you! :lol:

nikos_abel
27/04/2012, 09:09
Ότι τους άφησε τι, ζωντανούς; :uplate:


More much bestener from you! :lol:

Σε μετάφραση : "Περισσότερο καλυτερότερα από εσένα"

Τα ελληνικά μας είναι καλύτερα μήπως; :lol:

Joyrider
27/04/2012, 09:15
Σε μετάφραση : "Περισσότερο καλυτερότερα από εσένα"

Τα ελληνικά μας είναι καλύτερα μήπως; :lol:

Ακριβώς, αυτό το "πιο καλύτερα" πόσες φορές το ακούω να δεις :lol: Λες να ήθελε και ένα even στην αρχή για έμφαση :hmm: