PDA

View Full Version : Η ζουγκλα της πολης.!



sfigas
29/04/2012, 10:47
http://www.youtube.com/watch?v=Bh1q_lqqMO8&feature=player_embedded

Το βλεπω και τρελαινομαι.. Καλα τοσοι μα τοσοι περνουσαν απο εκεινο στο σημειο και κανεις δεν εδωσε σημασια??

Εχετλαίος
29/04/2012, 10:54
http://www.youtube.com/watch?v=Bh1q_lqqMO8&feature=player_embedded

Το βλεπω και τρελαινομαι.. Καλα τοσοι μα τοσοι περνουσαν απο εκεινο στο σημειο και κανεις δεν εδωσε σημασια??

Δεν ξέρεις τι κουβαλά ο άλλος πάνω του...

dmf
29/04/2012, 11:38
Το σχέδιο να φανταστώ ήταν σπάμε κλειδαριά και μετά πατάκι έτσι;

vaska
29/04/2012, 11:42
ρε τα μουνι@, αλλά ρε φίλε βλέπεις ότι προσπαθούν να σηκώσουν το μηχανάκι σου και κατεβαίνεις σαν κύριος?????? και τους αφήνεις να φύγουν?????


Γαμώ την τρέλα μου μέσα, όσοι και να ήταν έναν θα τον έστελνα νοσοκομείο στην καλύτερη.

:a37::a37::a37:

marios8
29/04/2012, 12:07
ρε τα μουνι@, αλλά ρε φίλε βλέπεις ότι προσπαθούν να σηκώσουν το μηχανάκι σου και κατεβαίνεις σαν κύριος?????? και τους αφήνεις να φύγουν?????


Γαμώ την τρέλα μου μέσα, όσοι και να ήταν έναν θα τον έστελνα νοσοκομείο στην καλύτερη.

:a37::a37::a37:

Απο τη στιγμή που φεύγουν δεν χρειάζεται να ριψοκινδυνέψεις περισσότερο . Κρατάς τον αριθμό , θυμάσαι περιγραφή (όσες περισσότερες λεπτομέρειες μπορείς) και πάς στο κοντινότερο τμήμα για μήνυση .
Το ξέρω οτι όλους μας τρώει να τον σαπίσεις τον π@υστη (και πρέπει να έχεις κάνει χρόνια στο Θιβέτ για να κρατηθείς ψύχραιμος) αλλά μετά πας αλλού . Παίρνεις τα ρίσκα σου (όποια και αν είναι αυτά) ,αλλα αν η κόρη σου είναι σπίτι δεν αξίζει ρε vaska .

dimitris_speed
29/04/2012, 13:45
Αν ειναι δυνατον... :mad:

taisteal
29/04/2012, 15:14
:uplate: :a016:

sfigas
29/04/2012, 18:55
Το μονο βεβαια που καταλαβαινω απο ολο το βιντεακι ειναι οτι ειναι πανω απο 28 και οι δυο, σκουτερακι με μπαγκαζιερα sh κυριλε και ολα καλα... Που ειναι η Διας ρε γαμωτο οταν την χρειαζεσαι

vaska
29/04/2012, 19:12
Απο τη στιγμή που φεύγουν δεν χρειάζεται να ριψοκινδυνέψεις περισσότερο . Κρατάς τον αριθμό , θυμάσαι περιγραφή (όσες περισσότερες λεπτομέρειες μπορείς) και πάς στο κοντινότερο τμήμα για μήνυση .
Το ξέρω οτι όλους μας τρώει να τον σαπίσεις τον π@υστη (και πρέπει να έχεις κάνει χρόνια στο Θιβέτ για να κρατηθείς ψύχραιμος) αλλά μετά πας αλλού . Παίρνεις τα ρίσκα σου (όποια και αν είναι αυτά) ,αλλα αν η κόρη σου είναι σπίτι δεν αξίζει ρε vaska .


Ένα δίκιο το έχεις εδώ, αλλά το θράσος τους ξεπερνάει κάθε όριο

MG-KTiNoS
30/04/2012, 19:08
Βασικά οι τύποι είναι άσχετοι για αυτό δεν έκλεψαν το μηχανάκι.

Εγώ μια φορά πέτυχα ένα που το έκανε και τον έστειλα στη Βούλα.
Αν σκέφτεστε τι μπορεί να κουβαλάει κοιτάξτε να λήξετε το ματσάκι μια και έξω.
Γιατί…

ΣΗΜΕΡΑ ΣΑΣ ΚΛΕΒΕΙ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ
ΑΥΡΙΟ ΜΠΑΙΝΕΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ ΚΑΙ ΟΙ ΦΟΒΟΙ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ !

:wave2:

LOUKILOUK
30/04/2012, 23:16
Τα παλικαράκια είναι για τα πανηγύρια:moutza:, ευτυχώς για τον ιδιοκτήτη... εφόσον τους πήρε χαμπάρι και κατέβηκε έπρεπε οπωσδήποτε πρώτα α) τηλ στους μπάτσους και β) σε κολλητούς... (ενώ ταυτόχρονα τους παρακολουθεί...)γ) κάθοδο με λοστό, αλυσοπρίονο κουζινομάχαιρο... κάτι τελος πάντων και πανικό....πουστριλίκια και "ευχές" για την μανούλα που τους γέννησε... όχι επίθεση μόνος του...εκτός και αν προλάβαινε κάνας κολλητός ή και παραπάνω...Αυτό είναι το βίντεο που θα απολάμβανα...:evil: