PDA

View Full Version : ΧΩΜΑΤΕΡΗ ΒΟΛΤΑ - ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΚΡΗΤΗΣ



QuadMudNess
29/04/2012, 16:26
Βιντεακι :wave2:

http://www.youtube.com/watch?v=36-QH8E0x74

painterakis
15/06/2012, 16:52
ωραίος ο άγγελος. :a20:

Lioulios
15/06/2012, 18:04
Μια χαρα...

MiltiadisK.D
15/06/2012, 18:32
παληκαρι ωραιο το βιντεακι,παρεπιπτοντως το πουλησες το τετρατροχο εμαθα,ε?welcome to orange team!:beer:

Lioulios
15/06/2012, 19:06
μια που μαζευτηκαμε,δεν κανουμε και κανα ΔΣ...λεω εγω τωρα...

MiltiadisK.D
16/06/2012, 16:37
μια που μαζευτηκαμε,δεν κανουμε και κανα ΔΣ...λεω εγω τωρα...

Ναι ρε μαλλον μεσα στην ερχομενη εβδομαδα,εαν μαζευτουμε βεβαια,να πιουμε κανα :beer::wave2:

painterakis
19/06/2012, 09:47
Ναι ρε μαλλον μεσα στην ερχομενη εβδομαδα,εαν μαζευτουμε βεβαια,να πιουμε κανα :beer::wave2:
λοιπόν έμαθα ότι κάποια έχει μπύρες πολύ καιρό στο ψυγείο και θα πρέπει να πάμε να της το αδειάσουμε.
πιθανόν βραδινό meeting τη τετάρτη ... αναμένουμε τηλέφωνο απο τη ταμία μας.

μα καλά ο το put-αννά-κι της λέσχης (sorry ο γραμματέας) που είναι;;;;;;; :D:D:D
δεν έχει δεί το νήμα ;;;

εγώ πάντως λέω σιγά σιγά να το αλλάξουμε το όνομα του νήματος και να το κάνουμε ... e-ΔΣ της ΛΕΜΑΝ :rotflmao::rotflmao::rotflmao: έτσι και αλλιώς για να βρεθούμε όλες μαζί όπως εδώ ... το κόβω λίγο δύσκολο.

φιλάκια

MiltiadisK.D
19/06/2012, 14:18
λοιπόν έμαθα ότι κάποια έχει μπύρες πολύ καιρό στο ψυγείο και θα πρέπει να πάμε να της το αδειάσουμε.
πιθανόν βραδινό meeting τη τετάρτη ... αναμένουμε τηλέφωνο απο τη ταμία μας.

μα καλά ο το put-αννά-κι της λέσχης (sorry ο γραμματέας) που είναι;;;;;;; :D:D:D
δεν έχει δεί το νήμα ;;;

εγώ πάντως λέω σιγά σιγά να το αλλάξουμε το όνομα του νήματος και να το κάνουμε ... e-ΔΣ της ΛΕΜΑΝ :rotflmao::rotflmao::rotflmao: έτσι και αλλιώς για να βρεθούμε όλες μαζί όπως εδώ ... το κόβω λίγο δύσκολο.

φιλάκια

παληκαρι μαλλον δε θα μπορεσω αυριο,anyway καλα να περασετε και πιειτε και 1 μπυρακι για μενα:beer: