PDA

View Full Version : ΤΙ ΝΑ ΤΟΥ ΠΩ...



BAD BOY
16/09/2005, 20:55
ΑΝΕΒΑΙΝΩ ΤΗΝ ΚΑΤΕΧΑΚΗ ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ.ΣΤΗΝ ΕΥΘΕΙΑ ΠΗΓΑΙΝΩ ΜΕ 120ΧΛΜ ΠΕΡΙΠΟΥ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ ΚΟΥΤΙΑ, 10 ΜΕΤΡΑ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΜΙΑ ΒΜW ..ΒΓΑΙΝΕΙ ΕΝΑ ΧΕΡΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΚΑΙ ΠΕΤΑΕΙ ΕΝΑ ΤΣΙΓΑΡΟ.ΤΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΧΤΥΠΑΕΙ ΣΤΗΝ ΜΑΣΚΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΓΙΝΕΤΕ ΠΥΡΟΤΕΧΝΗΜΑ.ΣΠΙΘΕΣ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ(ΕΙΧΑ ΑΝΟΙΧΤΟ ΤΟ ΚΡΑΝΟΣ)ΣΠΙΘΕΣ ΠΑΝΤΟΥ.ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΠΕΣΑ Η' ΔΕΝ ΜΠΗΚΕ ΤΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΡΑΝΟΣ ΣΕ ΚΑΝΑ ΜΑΤΙ ΚΑΛΑ...ΦΤΑΝΩ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥ ...
-ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ?ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΓΑΜΟΤΑΣΑΚΙ?
ΚΑΝΕΙ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ.ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 18ΧΡ ΦΤΙΑΧΜΕΝΟ ΒΑΜΕΝΟ ΝΤΥΜΕΝΟ ΧΤΕΝΙΣΜΕΝΟ ΚΑΙ ΔΙΠΛΑ ΤΗΣ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ ΤΑ ΙΔΙΑ.
-ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΥΡΙΕ... ΜΟΥ ΛΕΕΙ
-ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ.... ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΕ ΜΙΑ ΔΟΣΗ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ
-ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΠΕΤΑΞΕΣ ΤΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΕΞΩ? ΘΑ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΣ ΚΑΙ ΕΔΩ ΕΧΕΙ ΔΑΣΟΣ.
-ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΕΒΡΙΣΕΣ...ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΕ ΔΙΠΛΗ ΔΟΣΗ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ.
ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ...
-ΡΕ ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΟ ΣΕ ΣΕΝΑ ΜΙΛΑΩ?...ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΜΑΜΗΣΟΥ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΤΕΒΑ ΚΑΤΩ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΝ ΜΑΓΚΑ .Ο ΠΙΤΣΙΡΙΚΑΣ ΤΟ ΒΟΥΛΩΝΕΙ...ΓΥΡΝΑΕΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ
-ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΔΕΙ ΟΤΙ ΚΑΠΝΙΖΩ .ΗΤΑΝ ΛΑΘΟΣ ΜΟΥ.ΣΥΓΝΩΜΗ.
ΤΙ ΝΑ ΤΗΣ ΠΩ.....?????????

620
16/09/2005, 22:28
Ti na tis eleges??
"Fere mou to thlefonosou mori ksekoliara na pame gia kafe na sou eksigisw giati den prepei na petas ta tsigara apo to parathyro"
:evil:

m1ke
16/09/2005, 23:59
Χαλαρά σου πέταξε το παραμύθι (οι γυναίκες έχουν ανεπτυγμένο χάρισμα στο να πλάθουν παραμύθια στο λεπτό).

Η αλήθεια είναι ότι αυτή είναι εξοργιστική συνήθεια πολλών γύφτων και στη θέση σου θα τις έριχνα ένα χέσιμο που θα το θυμόταν σε όλη της τη ζωή.

gcrook
17/09/2005, 00:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από Z-BADBOY'STOY
ΑΝΕΒΑΙΝΩ ΤΗΝ ΚΑΤΕΧΑΚΗ ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ.ΣΤΗΝ ΕΥΘΕΙΑ ΠΗΓΑΙΝΩ ΜΕ 120ΧΛΜ ΠΕΡΙΠΟΥ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ ΚΟΥΤΙΑ, 10 ΜΕΤΡΑ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΜΙΑ ΒΜW ..ΒΓΑΙΝΕΙ ΕΝΑ ΧΕΡΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΚΑΙ ΠΕΤΑΕΙ ΕΝΑ ΤΣΙΓΑΡΟ.ΤΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΧΤΥΠΑΕΙ ΣΤΗΝ ΜΑΣΚΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΓΙΝΕΤΕ ΠΥΡΟΤΕΧΝΗΜΑ.ΣΠΙΘΕΣ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ(ΕΙΧΑ ΑΝΟΙΧΤΟ ΤΟ ΚΡΑΝΟΣ)ΣΠΙΘΕΣ ΠΑΝΤΟΥ.ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΠΕΣΑ Η' ΔΕΝ ΜΠΗΚΕ ΤΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΡΑΝΟΣ ΣΕ ΚΑΝΑ ΜΑΤΙ ΚΑΛΑ...ΦΤΑΝΩ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥ ...
-ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ?ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΓΑΜΟΤΑΣΑΚΙ?
ΚΑΝΕΙ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ.ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 18ΧΡ ΦΤΙΑΧΜΕΝΟ ΒΑΜΕΝΟ ΝΤΥΜΕΝΟ ΧΤΕΝΙΣΜΕΝΟ ΚΑΙ ΔΙΠΛΑ ΤΗΣ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ ΤΑ ΙΔΙΑ.
-ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΥΡΙΕ... ΜΟΥ ΛΕΕΙ
-ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ.... ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΕ ΜΙΑ ΔΟΣΗ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ
-ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΠΕΤΑΞΕΣ ΤΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΕΞΩ? ΘΑ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΣ ΚΑΙ ΕΔΩ ΕΧΕΙ ΔΑΣΟΣ.
-ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΕΒΡΙΣΕΣ...ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΕ ΔΙΠΛΗ ΔΟΣΗ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ.
ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ...
-ΡΕ ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΟ ΣΕ ΣΕΝΑ ΜΙΛΑΩ?...ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΜΑΜΗΣΟΥ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΤΕΒΑ ΚΑΤΩ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΝ ΜΑΓΚΑ .Ο ΠΙΤΣΙΡΙΚΑΣ ΤΟ ΒΟΥΛΩΝΕΙ...ΓΥΡΝΑΕΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ
-ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΔΕΙ ΟΤΙ ΚΑΠΝΙΖΩ .ΗΤΑΝ ΛΑΘΟΣ ΜΟΥ.ΣΥΓΝΩΜΗ.
ΤΙ ΝΑ ΤΗΣ ΠΩ.....?????????

Εκανε μαλακια δεν λεω,αλλα τουλαχιστον ηταν ευγενικη οποτε....
Αν νομιζεις οτι αυτο ηταν ασχημο επρεπε να δεις τι μου ειπε Κολωνακιωτισσα βλαχομπαροκ με SUV 3 τοννων οταν πριν απο 2 χρονια με καργα σκοταδι, με βροχη,και ΧΩΡΙΣ φωτα πηγε να με περασει απο πανω.:eek:
Απο τις λιγες φορες που θελησα πραγματικα να δειρω ανθρωπο,αλλα πατησε γκαζι η ρουφιανα οταν πεταξα το παπι και την πλησιασα.

KeLeYTiS
17/09/2005, 00:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Εκανε μαλακια δεν λεω,αλλα τουλαχιστον ηταν ευγενικη οποτε....
Αν νομιζεις οτι αυτο ηταν ασχημο επρεπε να δεις τι μου ειπε Κολωνακιωτισσα βλαχομπαροκ με SUV 3 τοννων οταν πριν απο 2 χρονια με καργα σκοταδι, με βροχη,και ΧΩΡΙΣ φωτα πηγε να με περασει απο πανω.:eek:
Απο τις λιγες φορες που θελησα πραγματικα να δειρω ανθρωπο,αλλα πατησε γκαζι η ρουφιανα οταν πεταξα το παπι και την πλησιασα.

Τι λες ρε Gcrook ...

Πως να μην σε φοβηθει ...

Εδω εγω οταν ερχομαι Δελεαρ κλανω μεντες μολις σε βλεπω :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :beer:

AFTER
17/09/2005, 00:18
Αν καποιος καταλαβαινει το λαθος του εγω παντα συγχωρω!

Εαν ζηταει και τα ρεστα τοτε ειμαι ικανος να σκοτωσω και να φαω τρις ισοβια,γιατι δεν θα τον σκοτωσω μονο,αλλα θα τον κοψω και κομματακια :a52:

Π.χ. ΤΑΡΙΦΕΣ
:a016: :a37: :a015:

gcrook
17/09/2005, 00:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από KeLeYTiS
Τι λες ρε Gcrook ...

Πως να μην σε φοβηθει ...

Εδω εγω οταν ερχομαι Δελεαρ κλανω μεντες μολις σε βλεπω :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :beer:
............Θα το παρω σαν κολακεια::smilea:

KeLeYTiS
17/09/2005, 00:23
Χμμ μαλλον

Απλα φανταστηκα στο μυαλο μου το περιστατικο που περιεγραψες και πεθανα στο γελιο...

Τωρα γιατι δεν ξερω....εχω φρικαρει τελευταια :hypnotize

gcrook
17/09/2005, 00:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από KeLeYTiS
Χμμ μαλλον

Απλα φανταστηκα στο μυαλο μου το περιστατικο που περιεγραψες και πεθανα στο γελιο...

Τωρα γιατι δεν ξερω....εχω φρικαρει τελευταια :hypnotize

Οι τοξινες της διχρονιλας φταινε:lol:
Πλακα-πλακα ειχε πολυ γελιο η ιστορια.
Κυριολεκτικα το πεταξα χαμω το ρημαδι και της ειπα "Για ανοιξε ρε κοπελια λιγο το παραθυρο να σου πω", και εφυγε κοματια, και εγω εμεινα σα βλακας να την κοιταω.
τσ..τσ..τσ, κατι ανθρωποι...αγενεστατοι βρε παιδι μου.
Ουτε να τους πλησιασεις δεν σε αφηνουν:lol:

620
17/09/2005, 01:26
Apo thn stigmh pou einai gomena kai dysthxws kaka ta psemata den ginete na thn bareseis mazebeis mia kalh xlepa thn kaneis loutsa:a14: kai apo thn stigmh pou exei kai agoraki dipla ths tote plakwneis ayton.Tha mou peis aytos ti ftaei.Ftaei omws giati ama eixa kai egw kamia gomena dipla kai ekane malakia tha ths ebaza xeri den tha thn afhna.Opote trwei to ksylo aytos gia etsi gia na mathei :a39:
H malon oxi liostous olous sto ksylo etsi gia na mathoun :a24:

gcrook
17/09/2005, 01:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από 620
Ti na tis eleges??
"Fere mou to thlefonosou mori ksekoliara na pame gia kafe na sou eksigisw giati den prepei na petas ta tsigara apo to parathyro"
:evil:

:uplate: :eyepop: :eek:

Ψαρωτικη ατακα δε λεω:lol:

SF
17/09/2005, 09:55
Το καλοκαίρι μου είχε τύχει (απo cabrio BMW). Toν ακολούθησα καμιά 8αρια χλμ στη Βουλιαγμένης μέχρι να πιάσει κόκκινο(!).

Ημουν ευγενικός (ρώτησα αν στα bmw βάζουν τασάκι), αλλά ο τύπος ήταν έτοιμος να αρπαχτεί. Μου λέε "Ε ΝΑ ΜΕ ΜΑΛΩΩΩΩΣΕΙΣ" κλπ. Ειχε και το γκομενακι δίπλα. Τι να πεις... Ούτε ο 1ος, και οπωσδήποτε ουτε ο τελευταίος.

Ή υπομονή ή αυτόφωρα και ΚΑΤ... :mad: :mad:

gtsiros
17/09/2005, 12:57
Σφαλιάρα και πάλι σφαλιάρα... σιγά μη σου κάνει μύνηση επειδή τον σφαλιάρισες (ανάποδη σφαλιάρα με το γάντι)... δηλαδή τί θα πει; "με σφαλιάρισε" ? Θα ξεφτιλιστεί ο αντρισμός του (?).

Τέλοςπάντων... το νου σας και το νουνου σας...

adam_tsouk
17/09/2005, 18:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από Z-BADBOY'STOY

ΤΙ ΝΑ ΤΗΣ ΠΩ.....?????????

Πες: Θα πάρω το μπαμπά σου!
Αυτή: Όχι καλά κύριε πάρτε εμένα!


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:







Για σφαλιάρες είναι κάτι τέτοια Badboy αλλά τι να κάνεις;

Οι μισοί καπνιστές φοβούντε να λερώσουν το αυτοκίνητό τους και λερώνουν όλη τη πόλη... :dizzy:

adam_tsouk
17/09/2005, 18:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook

Κυριολεκτικα το πεταξα χαμω το ρημαδι και της ειπα "Για ανοιξε ρε κοπελια λιγο το παραθυρο να σου πω", και εφυγε κοματια, και εγω εμεινα σα βλακας να την κοιταω.
τσ..τσ..τσ, κατι ανθρωποι...αγενεστατοι βρε παιδι μου.
Ουτε να τους πλησιασεις δεν σε αφηνουν:lol:


Να είσαι από μια μεριά να βλέπεις!


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


:a014:

BAD BOY
17/09/2005, 23:42
ΓΥναικες....ΤΣΤ..ΤΣΤΤΣΤΣΤΣΣΙ:lol:

DUKASII
19/09/2005, 08:27
να τον πεταξεις έξω και να αρχισεις να κατουρας το αμαξι...
και να της έλεγες..σορρυ ρε συ..αλλα κατουριέμαι..
και δε βλεπω καμια τουαλέτα εδω γύρω...

Gandalf dr685sm
19/09/2005, 09:50
όπως είπαν ... το οτι ζήτησε συγνώμη και ήταν ευγενική , παρόλο που ο νέοπας, εκτραχύνθηκε, δεν σου αφήνει και πολλά περιθώρια, πέρα απο το να αφήσεις να περάσει.

Σε ανάλογη περίπτωση , πολλά χρόνια πριν , έγινε το εξής και είναι πέρα για πέρα αλήθεια. Είχε γραφτεί στο ΜΟΤΟ forum του ομόνυμου περιοδικού, το 1999.

"Ανέβαινα την Βουλιαγμένης , με το Africa και εκεί που πηγαίνω ξαφνικά εμφανίζεται , ως διά μαγείας, ιπτάμενη γόπα (οχι ψάρι) που έκανε εισβολή απο την μισάνοιχτη ζελατίνα μου και με μαρκαρε μα την κάφτρα της , ώς άλλο τεξανό γελάδι. Σταμπάρω το τουτού που φεύγει , και κάνω δεξιά σε ενα τενεκέ σκουπιδιών.
Αρπάζω μια σακούλα που βρήκα και τρέχω πίσω απο το τουτού.
Φτάνω στο παράθυρο , όπου κλασσικός γιάπης με γραβάτα με κοιτάει περίεργα.
Του χτυπώ το τζάμι και τον ρωτάω..."Συγνώμη να σας ρωτήσω κάτι;".... Ανοίγει αυτός το τζάμι , ανυποψίαστος....

"Πάρε ρε ΜΑΛΑΚΑ, ...τα σκουπίδια μου ...όπως μου πέταξες το τσιγάρο σου....:smokin: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: "

Ακόμα γελάω όποτε το διαβάζω... δεν θυμάμαι γμτ, τον συγγραφέα,,, οπότε αν είναι εδώ , ας βγεί και ας το επιβεβαιώσει...

Gandalf

ea6gka
19/09/2005, 10:26
ποιος ητανε ρε παιδια που σταματησε πηρε τη γοπα και τη πεταξε μεσα στο αμαξι λεγοντας

"σας επεσε αυτο" ΛΟΛ

...city
23/09/2005, 15:47
Ρε παιδια, ηρεμα.
Τι να κανουν οι καπνιστες οδηγοι ? Να μη καπνισουν ?
Οι βιομηχανιες αυτοκινητων εχουν την ευθυνη.
Δεν βαζουν τασακια μεσα, ή οταν βαζουν ειναι τα γαμ.....α κρυμμενα καλα............. και που να ψαχνεις τωρα ?
Ρε ουστ. Ετσι θελουν ολοι. Μεσα σ'αυτα οτι αχρηστο βρεις εκεινη την ωρα

Maira
26/09/2005, 08:35
Το τσιγάρο που πετιέται είναι ό,τι πιο συνηθισμένο!Και το χειρότερο είναι η ριμάδα η στάχτη που σου μπαίνει στα μάτια και δεν προλαβαίνεις να καταλάβεις τι έγινε!!!!

Λέω να οργανώσουμε κατασκευή στις μηχανές!

Ειδικούς αποθυκευτικούς μικρούς χώρους, γεμισμένους με γόπες, για ώρα ανάγκης. Πού να σταματάς τώρα και να μαζεύεις γόπες και σκουπίδια?

Έτοιμα ανα πάσα στιγμή για το μ.....κα που θα σε κάνει παρανάλωμα!!!!!

:beer: :a29: