PDA

View Full Version : ερωτηση απο ενα μελλοντικο (μαλλον) οδηγο μηχανης...



leonV12
23/05/2012, 19:41
Καλησπερα κατ' αρχας. θα ηθελα να ρωτησω αν καποιος απο σας που φυσικα εχετε εμπειρια ειναι λογικο να πεσεις στο πρωτο μαθημα σα βλακας σχεδον σταματημενος :lol:?Με πηρε απο κατω γιατι ο αδερφος μου για παραδειγμα πρωτη μερα εκανε το αργο(ετσι τουλαχιστον μου λεει) και γω δε μπορουσα να κεντραρω τη γραμμη εμπαινα και το χανα στα 5 μετρα.Αφου σκεφτομαι να το παρατησω...

taisteal
23/05/2012, 20:00
και εμπειρος να εισαι πεφτεις ευκολα στατικα.μην μασας,με την εξασκηση θα το μαθεις.α,και καλωσηρθες :)

nio1981
23/05/2012, 20:07
αν δεν πεσεις...δεν θα μαθεις.......:rotflmao::rotflmao::rotflmao:

κατα τα αλλα οτι λεει και ο βατραχος αποπανω...ολοι εδω μεσα εχουν φαει μια χαζοχυμα...εγω την εχω ριξει 2 φορες...αν το γουσταρεις να συνεχισεις τα μαθηματα και να εισαι πιο προσεκτικος την επομενη φορα.αν σε πλακωσει η μηχανη θα κοιμασαι με γυψο για κανενα μηνα στην καλυτερη...και μην κολλας στο τι εκαναν αλλοι...υπομονη θελει.:wave2:

Shiatman
23/05/2012, 20:12
Καλωσήρθες, ότι είπαν και τα παιδιά από πάνω. Σιγά σιγά και με υπομονή. Προσεκτικά πάντα, πρέπει να αποβάλεις το άγχος και να μην είσαι "σφιγμένος". Ας σου πάρει και λίγο παραπάνω, δεν λέει κάτι αυτό...Σταματημένοι έχουμε πέσει οι περισσότεροι, η πιό εύκολη πτώση!!

leonV12
23/05/2012, 20:45
Ευχαριστω παιδια η αληθεια ειναι οτι το γουσταρω να το μαθω.Θα το λιωσω στην εξασκηση και που θα παει θα το "δαμασω"... :)

Joyrider
23/05/2012, 21:12
Ψυχολογία πάνω απόλα. Βγάλε το "μάλλον" από τον τίτλο για αρχή ;)

Επιμονή, υπομονή και χαλλαράα.

Και καλές βόλτες :beer:

TROOPER
24/05/2012, 11:25
οτι λενε τα παιδια απο πανω.

καλωσηρθες :beer:

leonV12
24/05/2012, 12:21
Να στε καλά ρε παιδιά γιατί μου είχε πέσει το ηθικό.Και νομίζω είναι το σημαντικότερο όλων.