PDA

View Full Version : Βοήθεια για αγορά !!!!!



Polidefkis
23/05/2012, 23:59
Γεια σας παιδιά σκ'εφτομαι να κάνω μια αγορά ενδιαφέρομαι για supermoto στυλ xt ktm διαθέτω ένα μικρο πόσο και σκέφτομαι να μην ανεβώ τα 4 χιλιάρικα (για μεταχειρισμένο πάντα¨) εξάλου είμαι άπειρος πια πιστέυετε είναι η καλήτερη αγορά με αυτό το ποσό????

......και επίσης κοιτάω πολύ το ΧΤ660Χ άλλα βλέπω στα τεχνικά χαρακτηριστηκά ότι έχει λίγους ίππους και ξενερώνο τι λετε εσεις?

chr1s_86
24/05/2012, 00:05
άλλα βλέπω στα τεχνικά χαρακτηριστηκά ότι έχει λίγους ίππους και ξενερώνο τι λετε εσεις?


Λίγους; Δηλαδή πόσους χρειάζεσαι; (όντας άπειρος όπως λες)

Polidefkis
24/05/2012, 00:50
Ξέρω εγώ ερώτηση έκανα φίλε μου εμένα μ φαίνονται λίγοι σαν αριθμός ...48 άλογα ενώ αντιστοιχα τα κτμ έχουν τουλάχιστο 15 άλογα περισότερο..είμαι πιο κοντά στο χτ διότι έχει και καλή τιμη έχω βρει φθηνά μεταχειρισμένα. απλα ρωτάω για να γνωρίζω μην κάνω καμια κινηση και το μετανιώσο εφόσον δεν γνωρίζω απο μηχανές γιαυτό ρωτάω για ν μου πείτε την γνώμη σας τι θεωρείται καλύτερο και αν το χτ είναι μια αξιόπιστη μηχανή

taisteal
24/05/2012, 01:05
μια χαρα ειναι το xt.η καλυτερη αγορα αφου εισαι απειρος.ασε τα ΚΤΜ για αργοτερα

Shiatman
24/05/2012, 01:09
μια χαρα ειναι το xt.η καλυτερη αγορα αφου εισαι απειρος.ασε τα ΚΤΜ για αργοτερα

+1 μέχρι να βαρεθείς το χτ θα περάσει αρκετος καιρός

DrBig
24/05/2012, 06:53
Την στιγμη που με 4 βρισκεις πχ κατι τετοιο
http://www.car.gr/classifieds/bikes/view/2465263/
Το βρισκω παντελως χαζο να παρεις XT
Το οτι η μηχανη με τα 48 αλογα ειναι πιο ευκολη στην οδηγηση απο την μηχανη με τα 60 αλογα συζητιεται και αμφισβητειται

spyrakos35
24/05/2012, 07:42
φαντάζομαι οτι τα παιδιά εννοούν πως επειδή το γκάζι είναι γλυκό και επειδή ο φίλτατος είναι άπειρος καλύτερα (από άποψη ασφάλειας για όλους) να πάρει ένα πιο "ήπιο" μηχανάκι παρά ένα πιο ατίθασο....
ας "πατήσει στα πόδια του" πρώτα, και μετά ας πάρει ότι θέλει....

zisisx
24/05/2012, 08:30
το xt ειναι αλεξισφαιρο...
τα ktmια ειναι μ@ουν@ρες κ πιο δυνατα....αλλα.....
υπαρχουν κ αλλα motard πιο δυνατα κ πιο ''αγωνιαρικα''...κ παλι αλλα.....
πρεπει να κατσταλαξεις τι πραγματικα θελεις κ τι εισαι διατεθιμενος να δωσεις κ δε μιλαω μονο για την αγορα.....υπαρχει κ η συντηρηση.....

DAYMAN
24/05/2012, 08:39
+900