PDA

View Full Version : ΠΛΕΥΡΙΚΟΙ ΣΑΚΟΙ



Billymuse
26/05/2012, 19:58
Ως γνωστόν το καλοκαίρι φτάνει και παίρνουμε άδεια όσοι έχουμε δουλειά ακόμα :sad: και επειδή θα είναι και το πρώτο μου καλοκαίρι που έχω μηχανή θέλω να πάρω τη τσόυπρα μου και να πάμε ένα τουρ στη χαλκιδική,επι της ουσίας ψάχνω για πλευρικούς σάκους,και απο τι κατάλαβα όλοι παίζουν εκεί στα 100-120 ευρο (νομίζω νορμαλ τιμή ειναι),εγώ κοιτάω "Ελληνικά" για την ώρα για αυτούς εδώ http://www.coloriposto.gr/web/?ProductID=937&id=6&sub=21
τους έχει αγοράσει κάνει η έχει να προτινει κάποιους άλλους? μέχρι 110-120 ευρο κοιτάω,thanx για το χρόνο σας :yuck::D

Carlos.1on2
28/05/2012, 14:31
Για ποτε θέλεις τα σαμάρια? Ποια ημερομηνία περίπου?

Εχω τα σαμαρια της Oxprod, δε θέλω να σου τα πουλήσω αλλά αν μας βολεψει η ημερομηνία μπορείς να τα πάρεις να κανεις τη δουλεια σου και να κάνεις κατι άλλο με τα 100€

Sapadak
28/05/2012, 14:43
Για ποτε θέλεις τα σαμάρια? Ποια ημερομηνία περίπου?

Εχω τα σαμαρια της Oxprod, δε θέλω να σου τα πουλήσω αλλά αν μας βολεψει η ημερομηνία μπορείς να τα πάρεις να κανεις τη δουλεια σου και να κάνεις κατι άλλο με τα 100€

+πολλα φιλαρακι

Billymuse
28/05/2012, 17:39
Για ποτε θέλεις τα σαμάρια? Ποια ημερομηνία περίπου?

Εχω τα σαμαρια της Oxprod, δε θέλω να σου τα πουλήσω αλλά αν μας βολεψει η ημερομηνία μπορείς να τα πάρεις να κανεις τη δουλεια σου και να κάνεις κατι άλλο με τα 100€
υπάρχουν τέτοιοι Έλληνες σήμερα? υπάρχει και ελπίδα τότε μεταξύ σοβαρού και αστείου :):beer: έχει pm!

TROOPER
29/05/2012, 09:32
Για ποτε θέλεις τα σαμάρια? Ποια ημερομηνία περίπου?

Εχω τα σαμαρια της Oxprod, δε θέλω να σου τα πουλήσω αλλά αν μας βολεψει η ημερομηνία μπορείς να τα πάρεις να κανεις τη δουλεια σου και να κάνεις κατι άλλο με τα 100€

τι να πω ρε φιλε....:beer::beer::beer:

Εχετλαίος
29/05/2012, 09:34
Για ποτε θέλεις τα σαμάρια? Ποια ημερομηνία περίπου?

Εχω τα σαμαρια της Oxprod, δε θέλω να σου τα πουλήσω αλλά αν μας βολεψει η ημερομηνία μπορείς να τα πάρεις να κανεις τη δουλεια σου και να κάνεις κατι άλλο με τα 100

Πραγματικά άξιος!
Προωθήστε το παιδιά! Όποιος μπορεί, όπως μπορεί!
:beer:

Carlos.1on2
29/05/2012, 12:16
Ξεκολάτε ρε σύντροχοι, σαμάρια θελησα να δανεισω όχι μηχανη ολόκληρη, σιγα τα ωά.


Όπως είπαμε Billy, μια παρατηρηση μονο, λόγω της φύσεως ολων των σαμαριων και επειδη δεν ξερω τι δίκυκλο έχεις, πιθανοτατα να χρειαστείς καποιο υποστήριγμα ώστε να μη βρουνε σε καποια εξάτμιση. Και επειδη θα είσαι μαζί με θυληκό, το πιο πιθανο είναι να τα φορτώσεις στο max. Διάβασε κανενα θρεντάκι παραπανω για τη σωστή στήριξη τους.

akis_trevor
29/05/2012, 13:12
Για ποτε θέλεις τα σαμάρια? Ποια ημερομηνία περίπου?

Εχω τα σαμαρια της Oxprod, δε θέλω να σου τα πουλήσω αλλά αν μας βολεψει η ημερομηνία μπορείς να τα πάρεις να κανεις τη δουλεια σου και να κάνεις κατι άλλο με τα 100€
:a012::a012::a012::a012::a23::a23::a23:

TROOPER
30/05/2012, 10:14
Ξεκολάτε ρε σύντροχοι, σαμάρια θελησα να δανεισω όχι μηχανη ολόκληρη, σιγα τα ωά......

μακαρι να το βλεπανε ολοι ετσι...:wave2:

Billymuse
30/05/2012, 13:40
αυτή η κινηση με κάνει να θέλω και εγώ να μοιραστώ κάτι ανάλογα με το τι θα ψάχνει κάποιος,και με χαρα μου να έκανα κάτι παρόμοιο :D

TROOPER
31/05/2012, 08:47
ας το κανουμε ολοι στον βαθμο που μπορουμε.ας ξαναχτισουμε μεσα στην ιδια μας τη κοινωνια σχεσεις εμπιστοσυνης στηριζομενες στον σεβασμο και την αλληλεγγυη.

:a10: