PDA

View Full Version : Honda Supra Πάτρα -- ΒΡΕΘΗΚΕ



xristosdino
04/06/2012, 03:04
Καλησπέρα στο φόρουμ παιδιά, δυστυχώς πρωτο μου θέμα σ αυτην την ενότητα... στο ψητό λοιπον:
ΑΖΚ 651, Honda Supra πράσινο χρώμα, του έλειπαν κάποια αυτοκόλλητα, αυτα κατω απ'το μπροστινό μέρος της σέλας, έφερε μπαγκαζιέρα, όλα τα μέρη του μαμίσια. Το πήρανε Τετάρτη βράδυ (30 προς 31/5) από Παπαφλέσσα και Θεμιστοκλέους γωνία. Η μαλακία είναι οτι μου το είχαν ξαναπάρει πριν δυο μήνες και το βρήκα την άλλη μερα 5 τετράγωνα πιο πέρα. Απο τότε το κλείδωνα με αλυσίδα σε δεντρο, στην πρωτη φορα λοιπον που ξεχασα να το κλειδώσω για 3 ωρες, έκανε φτερα... Η στεναχωρια μεγάλη καθως μολις το σαββατο του ειχα αλλαξει καδενα και γραναζια λαδιου, χωρια που μπαινει καλοκαιρι και χωρις μεταφορικο δεν γινεται. Αν έχετε κατι να προτεινετε, ολος αυτια.

Corvo
04/06/2012, 08:30
τι γινεται ρε γμτ, παλι παπι;
και αν δεν κανω λαθος και το αλλο θεμα που ειδα για παπι εδω μεσα supra ηταν.

Φιλε κανε μια βολτα γυρω γυρω στα στενα γιατι εχω ακουσει οτι τα παιρνουν για καμια βολτα ή για την βενζινη και τα παρατανε(μας το ειχαν κανει με το chaly 4 φορες)

bulmont
04/06/2012, 08:59
Σαν πολύ δεν κλέβουν στην Πάτρα τώρα τελευταία;;;;;

Μην έχει πέσει καμμιά οργανωμένη σπείρα και σηκώνει
κατά παραγγελία;;;;;

:confused::confused::confused:

rezwalker
04/06/2012, 09:41
Παιδιά καλημέρα
Δυστυχώς και εμένα μου το τσιμπίσανε το παπάκι μου και το είχα 13 χρονάκια και ήταν σκυλί. Ένα Honda Supra ήταν με πινακίδα ΑΖΗ 9.
Το πήραν 2 με 3/6 στην περιοχή σκαγιοπούλίου στην Πάτρα.

vaska
04/06/2012, 09:46
ερε πούστη μου με τα καθίκια, έχουν γ@ηθεί να σηκώνουν μηχανάκια. Πλέον αγκαλιά στο κρεββάτι μας θα πρέπει να τα έχουμε.


Τι να πω ρε παίδες, εύχομαι καλή τύχη, να τα βρείτε άμεσα και άθικτα αλλά και να πετύχετε έστω έναν καριόλη την ώρα που πάει να το κλέψει, να πάρετε εκδίκηση για όλους μας.

Tedvj23
04/06/2012, 10:19
Eχει παραγινει εδω στην πατρα τελευταια..Ενα ποσοστο ειναι σιγουρα(πρεζακηδες-γυφτοπουλα-τρελα αγορια..)που τα περνουν για παιχνιδι και τα βρισκουμε μετα και το αλλο ποσοστο κατι μου λεει οτι ειναι σιγουρα κατα παραγγελια..οργανωμενα πραγματα(οταν το σηκωνουν μεσα απο κλειστους χωρους με λουκετα σκεπασμενα αλυσιδες..)
Κριμα..:(

xristosdino
05/06/2012, 14:52
ευχαριστω για το ενδιαφερον παιδια, μακαρι να βρεθει και το δικο μου και οποιου αλλου το εχουν σηκωσει. Δυστυχως μαλλον εχει γινει βιδες, για να μην το εχω βρει ακομα, κατι τετοιο μου λεει το οτι την πεφτουν σε παπακια honda. καλο σας απογευμα.

Corvo
05/06/2012, 16:59
παληκαρε τσεκαρε στο car για ανταλλακτικα αλλα πηγαινε και σε κανα δυο "μουρατους" μαντραδες και ρωτα αν εχουν τιποτα ανταλλακτικα για supra...

μπορει να την πατησουν

xristosdino
10/06/2012, 02:36
Καλα νεα, βρεθηκε το μηχανακι απο την αστυνομια (!) στην πλατεια βουδ παρατημενο σε ενα αδιεξοδο στενακι. Δυστυχως πηραν μπαγκαζιερα, εσπασαν κλειδαρια τιμονιου, και εσπασαν και τη βαση της σελας οπου πηραν κατι μικρα κλειδια... μα καλα, κατω απο σελα παπιου, τι αξιας περιμεναν να βρουν? Τεσπα, ευχαριστω για το ενδιαφερον σας, και στον φιλο παραπανω, ψαξε κ εσυ αρκετα τριγυρω, ποτε δεν ξερεις.

vaska
10/06/2012, 07:02
να κι ένα καλό νέο

:):a013:

GiannisBlessed
10/06/2012, 11:50
καλο νεο αλλα και κακο ταυτοχρονα...
μπαινουνε στον κοπο και παρανομουνε πλεον για το τπτ!!
δλδ για να κλεψει 2-3 κλειδια και την μπαγαζιερα απο ενα παπι.
εχουμε κατρακυλησει...