PDA

View Full Version : ΚΑΨΙΤΣΑ RELOADED...



blackbusa
08/06/2012, 03:06
Απο την μια η καλη παρεα...απο την αλλη το αλκο(χο)λ...δεν θελει και πολυ...

για οποιον γουσταρει και μπορει...λογικα το επομενο ΣΚ μετα τις εκλογες(23-24/6????)...επιστροφη σε ενα αγαπημενο μερος...εστω και για λιγο...να θυμηθουμε...να ονειρευτουμε...να γελασουμε...(ισως καποιοι) να κλαψουμε....αλλα το βασικοτερο να περασουμε καλα....πληροφοριες μεσα στην εβδομαδα...

teaser....
http://www.youtube.com/watch?v=zKHgKbKXuWQ&list=UUSlZzizlm32nN9iQbTj0ulA&index=1&feature=plcp

STAY TUNED...:wave2:

Manalishi
08/06/2012, 10:38
staying, staying!!

georgio
08/06/2012, 10:59
- Μου ήθελες και τακουνάτα λάστιχα, δεν είχες ξαναβάλει. Που να το ξέρω εγώ ότι δεν έχεις ξαναβάλει τακούνια ρε καραγκιόζη;

- Νόμιζα ότι ήταν τα ίδια τακούνια που φόραγα με τις φούστες ρε μάστορα.


:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

vaska
08/06/2012, 11:05
- Μου ήθελες και τακουνάτα λάστιχα, δεν είχες ξαναβάλει. Που να το ξέρω εγώ ότι δεν έχεις ξαναβάλει τακούνια ρε καραγκιόζη;

- Νόμιζα ότι ήταν τα ίδια τακούνια που φόραγα με τις φούστες ρε μάστορα.


:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

Έχει κι άλλα επικά δεν είναι το μόνο. Ποιός μπορεί να ξεχάσει το ..............

"και το αναγλυφο κορμι μου ελαμψε στο ημιφως

τα μπουτια μας μπερδεφτικαν

και καπου εκει κατεβαινωντας ζαλισμενος ....δεν λεω αλλες λεπτομερεις

καπου εκει αντικριζο το σκοτεινο αγριο δασος του αμαζονιου ....

αιθανομαι ενα τρανταγμα ενα αγριο τραβηγμα στα μαλλια μου και μια φωνη ,,,,



φτύστο μ μακριμάλ μ φτύστο μ πρωτεβουσιάνε μ να λαδώς :eyepop: :look:

:eyepop: :eyepop:

επεσα απο το κρεβατι προσπαθησα να στριψω ενα τσιγαρο

τα χερια μου τρεμαν .... πινω μια γουλια κοκα κολα μου βγηκε απτη μυτη ....

με ποιασαν τα γελια περνω παντελονι στα χερια παπουτσια και ημιγυμνος

μπηκα στο αυτοκινητο ....ξερω μαλκια μ αλλα ..... δεν παιζει ρε παιδια ......"


xaxaxaxaxaxa

latris mixanis
15/06/2012, 18:01
Απο την μια η καλη παρεα...απο την αλλη το αλκο(χο)λ...δεν θελει και πολυ...

για οποιον γουσταρει και μπορει...λογικα το επομενο ΣΚ μετα τις εκλογες(23-24/6????)...επιστροφη σε ενα αγαπημενο μερος...εστω και για λιγο...να θυμηθουμε...να ονειρευτουμε...να γελασουμε...(ισως καποιοι) να κλαψουμε....αλλα το βασικοτερο να περασουμε καλα....πληροφοριες μεσα στην εβδομαδα...

teaser....
http://www.youtube.com/watch?v=zKHgKbKXuWQ&list=UUSlZzizlm32nN9iQbTj0ulA&index=1&feature=plcp

STAY TUNED...:wave2:

xmxmxmxm λες ;;;;

vaska
15/06/2012, 18:05
Θα είμαι εκεί!!!!!!

blackbusa
16/06/2012, 02:18
τελικα οταν κανεις σχεδια και προγραμματα ο θεος γελαει....για να μην σας τα πολυπριζω....η βολτα δεν θα ειναι οπως θελαμε....αντι για Καψιτσα θα βρεθουμε Κερατεα....εστω και τα 2 εχουν ιδια αρχη και καταληξη....lol....κατι μου ειπανε στην περιοχη βρομοpussy η καπως ετσι...θα στησουμε τις σκηνες σε φιλικο χωρο....η θαλλασα θα ειναι στα 100 μετρα...ο καθενας φερνει τα ναρκωτικα του....για τα ποτα και τα φαγητα το συζηταμε...δευτερα μαξ τριτη θα εχουμε τελικη ενημερωση....θενκς για την υπομονη σας και ελπιζω να μην σας γκα....σαμε πολυ και σας αφησαμε με τον Αχχιλεα (Μπεο) στο χερι...τα τα


υ.γ. the clockwork orange....τα σπαει....να το δει οποιος δεν το εχει κανει

orizontas
20/06/2012, 23:00
αυτα κανουν τα ποτα και οι καλες παρεες ... άλλλα , για αλλού , και τελικα αλλιωτικα .. :lol:

latris mixanis
21/06/2012, 20:18
τελικα οταν κανεις σχεδια και προγραμματα ο θεος γελαει....για να μην σας τα πολυπριζω....η βολτα δεν θα ειναι οπως θελαμε....αντι για Καψιτσα θα βρεθουμε Κερατεα....εστω και τα 2 εχουν ιδια αρχη και καταληξη....lol....κατι μου ειπανε στην περιοχη βρομοpussy η καπως ετσι...θα στησουμε τις σκηνες σε φιλικο χωρο....η θαλλασα θα ειναι στα 100 μετρα...ο καθενας φερνει τα ναρκωτικα του....για τα ποτα και τα φαγητα το συζηταμε...δευτερα μαξ τριτη θα εχουμε τελικη ενημερωση....θενκς για την υπομονη σας και ελπιζω να μην σας γκα....σαμε πολυ και σας αφησαμε με τον Αχχιλεα (Μπεο) στο χερι...τα τα


υ.γ. the clockwork orange....τα σπαει....να το δει οποιος δεν το εχει κανει

Τελικά υπάρχει κάποιο πλάνο ή κάηκε ?