PDA

View Full Version : Ψάχνω ανταλλακτικό για Nolan n103



Viper4
11/06/2012, 20:30
έχω ένα κράνος Nolan n103 το οποίο χρησιμοποιώ σαν δεύτερο, για να το πέρνω στην παραλία κλπ.

Από αυτό έχει χαλάσει η επένδυση που βγαίνει και πλένεται. Όχι τα μάγουλα, το κομμάτι που είναι στο μέτωπο ψηλά. Υπάρχει σαν ανταλλακτικό; Ψάχνω να το βρω στο νετ αλλά δεν το βρίσκω.

Ξέρει κανείς που μπορώ να το βρω;

AK-47
14/06/2012, 19:35
Ρωτησες στον Μπαξεβανη στην Καλλιροης? Αφου εχει την αντιπροσωπεια της Nolan,θεωρητικα κι αν δεν τοχει θα μπορει να στο φερει αν του το παραγγειλεις.

Viper4
15/06/2012, 09:48
Ρωτησες στον Μπαξεβανη στην Καλλιροης? Αφου εχει την αντιπροσωπεια της Nolan,θεωρητικα κι αν δεν τοχει θα μπορει να στο φερει αν του το παραγγειλεις.

Στην Καβάλα μένω φίλε μου.

Στην αντιπροσωπία της Nolan στην Ελλάδα έστειλα μήνυμα αλλά δεν μου απάντησαν...

AK-47
15/06/2012, 18:47
Στην Καβάλα μένω φίλε μου.

Στην αντιπροσωπία της Nolan στην Ελλάδα έστειλα μήνυμα αλλά δεν μου απάντησαν...

Συγνωμη φιλε μου δεν το καταλαβα! Αυριο ομως που θα κατεβω στο κεντρο για δουλειες θα ριξω και μερικες ερωτησεις για το θεμα σου,κι οτι μαθω θα σου πω.

Viper4
17/06/2012, 16:49
Ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον φίλε μου. Μου απάντησαν τελικά και μου είπαν ότι θα το έχουν τέλη του μηνός!
Ευχαριστώ και πάλι!

AK-47
17/06/2012, 22:21
Ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον φίλε μου. Μου απάντησαν τελικά και μου είπαν ότι θα το έχουν τέλη του μηνός!
Ευχαριστώ και πάλι!

Τελος καλο λοιπον κι ολα καλα!
(πληροφοριακα παντως και εκτος αντιπροσωπειας ,βρεθηκαν με κοστος 39 αν θυμαμαι καλα γιουργια! (στον Ξυκη).
καθυστερησα να σου απαντησω λογω....εκλογων.