PDA

View Full Version : Τελικα ειναι πολλοι οι λογοι γιατι να παρεις ΚΤΜ......



crfouras
11/06/2012, 22:30
Παραθετω βιντεακι απο το Αγγλικο MCN......enjoy....
http://www.youtube.com/watch?v=umHWLA8X2ik&feature=g-all-lik

Stabak
12/06/2012, 08:36
και εδω ποιο αναλυτικά ποσο υπερτερει στο χώμα :
http://www.youtube.com/watch?v=UekXnbu61n4

crfouras
12/06/2012, 09:20
και εδω ποιο αναλυτικά ποσο υπερτερει στο χώμα :
http://www.youtube.com/watch?v=UekXnbu61n4

Ειδες που λεω εγω ποση πικρα κρανενε τα ΚΤΜ.......
Α ρε Stabak......
Αν παντος ειδες το βιντεακι......θα πρεπει πρωτα να ειδες πια χαλασανε.......
Κατα δευτερον......θα πρεπει να ειδες οτι ειναι ενα οδηπορικο το οποιο συμπεριλαμβανει τοσο ασφαλτο, αλλα κ χωμα.......γιατι ομως εσυ νιωθεις τετοια στεναχωρια???? Εχεις μηπως κανα Varadero k den to exoyn συμπεριλαβει στο τεστ???

DUKASII
12/06/2012, 10:04
Ειδες που λεω εγω ποση πικρα κρανενε τα ΚΤΜ.......
Α ρε Stabak......
Αν παντος ειδες το βιντεακι......θα πρεπει πρωτα να ειδες πια χαλασανε.......
Κατα δευτερον......θα πρεπει να ειδες οτι ειναι ενα οδηπορικο το οποιο συμπεριλαμβανει τοσο ασφαλτο, αλλα κ χωμα.......γιατι ομως εσυ νιωθεις τετοια στεναχωρια???? Εχεις μηπως κανα Varadero k den to exoyn συμπεριλαβει στο τεστ???
O STABAK EXEI VSTROM FILE..LIGA TA LOGIA SOY..

Corki
12/06/2012, 10:35
Ειδες που λεω εγω ποση πικρα κρανενε(κερνάνε?) τα ΚΤΜ.......
Α ρε Stabak......
Αν παντος ειδες το βιντεακι......θα πρεπει πρωτα να ειδες πια χαλασανε.......
Κατα δευτερον......θα πρεπει να ειδες οτι ειναι ενα οδηπορικο το οποιο συμπεριλαμβανει τοσο ασφαλτο, αλλα κ χωμα.......γιατι ομως εσυ νιωθεις τετοια στεναχωρια???? Εχεις μηπως κανα Varadero k den to exoyn συμπεριλαβει στο τεστ???

Καλα καταλαβα?

Stabak
12/06/2012, 10:46
O STABAK EXEI VSTROM FILE..LIGA TA LOGIA SOY..

Τομλμανε να το βαλουν στο τεστ; Με τακουνια και σηκωμενη τη εξατμιση θα σε πω εγω... πεστα κ συ ρε δουκα

Corvo
12/06/2012, 10:54
μια χαρα ωραιο τεστ καναν (και περιμενουμε και συνεχεια)

και θα το κανταντησετε παλι σε τεστ με χαρακες για να μετρατε ποιος τον εχει μεγαλυτερο...

Stabak
12/06/2012, 11:17
μια χαρα ωραιο τεστ καναν (και περιμενουμε και συνεχεια)
και θα το κανταντησετε παλι σε τεστ με χαρακες για να μετρατε ποιος τον εχει μεγαλυτερο...

Πως γινεται να ναι μια χαρά το τέστ (περαν του mCN και τους δρακουλες που εχουμε δει κατα καιρους) οταν συγκρινεις μηχανάκια στο χώμα που εχουν και 60 κιλα διαφορά;;;;;

Corvo
12/06/2012, 11:25
οκ την επομενη φορα θα το κανουμε παλη, και θα χωριζουμ ΚΑΙ κατηγοριες αναλογα με τα κιλα....

ολα μεγαλα on/off δεν ειναι;

Stabak
12/06/2012, 11:36
Κάτσε και σκέψου λιγακι ποση διαφορα εχει αν ειναι δικαβαλος ο άλλος... ;;; 60 κιλά λεμε... σαν να σου συγκρινω το 990 με το 690 και ουτε... μιλάω για χώμα. Διοτι στην άσφαλτο σαφέστατα και η διαφορά και το κεντρο βαρους εχει τα πλεονεκτηματα/μειονεκτηματα της.

Το κτμ ηταν και θα ειναι απο οτι βλεπω ο βασιλιας του ζυγισματος/στησιματος και της χρυσης τομης οτι αφορά την κατηγορία καράβια/μαστοδοντα/ον-οφφ. Δεν ανακαλυψε κανένας την αμερικη... Ποιο τιμιο ομως ειναι να το συγκρινεις με το 800gs κ το τιγκερ... που και κει μπορει να πρυτανευσει...

Στην αρχικη συγκριση ομως ειναι σαν να κλεβεις εκκλησιες... κανονικα.

Corvo
12/06/2012, 11:51
ναι ρε εσυ συμφωνω, αλλα η ΚΤΜ αυτο παρουσιαζει για το μεγαλο ον/οφ της, αν μπορουν ας βρουν και οι αλλοι την χρυση τομη.

τι πρεπει να κανουν να μην το βαζουν στα τεστ ή να το κανει η ΚΤΜ 1200(που θα αυτο πανε να κανουν, Ω καιροι Ω ηθη )

DUKASII
12/06/2012, 12:35
Κάτσε και σκέψου λιγακι ποση διαφορα εχει αν ειναι δικαβαλος ο άλλος... ;;; 60 κιλά λεμε... σαν να σου συγκρινω το 990 με το 690 και ουτε... μιλάω για χώμα. Διοτι στην άσφαλτο σαφέστατα και η διαφορά και το κεντρο βαρους εχει τα πλεονεκτηματα/μειονεκτηματα της.

Το κτμ ηταν και θα ειναι απο οτι βλεπω ο βασιλιας του ζυγισματος/στησιματος και της χρυσης τομης οτι αφορά την κατηγορία καράβια/μαστοδοντα/ον-οφφ. Δεν ανακαλυψε κανένας την αμερικη... Ποιο τιμιο ομως ειναι να το συγκρινεις με το 800gs κ το τιγκερ... που και κει μπορει να πρυτανευσει...

Στην αρχικη συγκριση ομως ειναι σαν να κλεβεις εκκλησιες... κανονικα.me ta 450 mx na ta sigrinoyne re ta 990...na faei skoni to gamidi akoy ekei..

QSpec
12/06/2012, 13:07
Δεν προτιμούσατε τις εποχές που οι ΚΤΜάδες λέγανε "Μην πάρετε ΚΤΜ, χαλάνε." και χασκογελάγανε αντί για τώρα που θέλουν να μας πέισουν ότι είναι η καλύτερη εφεύρεση μετά την τυρόπιτα;

Γαμάνε τα ΚΤΜ. Το ξέρουμε. Όλοι. Ακόμα κι ο Τρούπης.

Και το 950/990 είναι όντως το καλύτερο στην κατηγορία του αλλά αυτό δεν σημαίνει και πολλά γιατί είναι το μόνο στην κατηγορία του, και νομίζω πως οι λόγοι έχουν καλυφθεί και σε αυτό και σε άλλα ποστς.

ΥΓ: Οτιδήποτε προέρχεται από MCN δεν μπορώ να το πάρω στα σοβαρά.
ΥΓ2: Το SMT έχει στοιχειώσει τα όνειρα μου.

DUKASII
12/06/2012, 13:14
Δεν προτιμούσατε τις εποχές που οι ΚΤΜάδες λέγανε "Μην πάρετε ΚΤΜ, χαλάνε." και χασκογελάγανε αντί για τώρα που θέλουν να μας πέισουν ότι είναι η καλύτερη εφεύρεση μετά την τυρόπιτα;


ΥΓ2: Το SMT έχει στοιχειώσει τα όνειρα μου.
+2 MISTHOYS ENA VSTROM KAI ENA GIXXER 750

sniper
12/06/2012, 13:22
+2 MISTHOYS ENA VSTROM KAI ENA GIXXER 750

Tους μισθούς σου και το τζίξερ τι να τα κάνουμε;

TROOPER
12/06/2012, 13:25
Tους μισθούς σου και το τζίξερ τι να τα κάνουμε;

ατιμουλη...το βεστρομ το ψηνεις ε??? :lol:

DUKASII
12/06/2012, 13:31
Tους μισθούς σου και το τζίξερ τι να τα κάνουμε;me toys misthoys moy mporeis na kaneis epiteloys ekeini tin allagi fyloy p apo mikros oneireyese...
me to gixxer tipota spoydaio..apla tha mporeis na patas 954 me 750 kyvika..

bogart
12/06/2012, 13:32
το 990 απέναντι σε 3 ιπποπόταμους.
Αστείο μου φαίνεται.

sniper
12/06/2012, 13:34
me toys misthoys moy mporeis na kaneis epiteloys ekeini tin allagi fyloy p apo mikros oneireyese...
me to gixxer tipota spoydaio..apla tha mporeis na patas 954 me 750 kyvika..

μα όλα αυτά γίνονται με το που αγοράζεις Βεστρομ..

DUKASII
12/06/2012, 13:35
μα όλα αυτά γίνονται με το που αγοράζεις Βεστρομ..
akrivos opos to pes..!!!an agoraseis..

trelf
12/06/2012, 14:15
ειναι απο 950 εως 990 λογοι σιγουρα! :beer:

el patron
12/06/2012, 14:45
το 990 απέναντι σε 3 ιπποπόταμους.
Αστείο μου φαίνεται.

Δηλαδή το 990 δεν είναι big on off;επειδή τα Αλλα είναι τάφοι σε εκτός δρομου ικανότητες να μην βάζουμε την KTM , όχι πως έχει πρόβλημα και με τα 800 και εκεί όλα τα Αλλα ακολουθουν.
Σύμφωνα με το σκεπτικό σου πρέπει να μην συγκρίνεται με τα ποταμόπλια , που είναι δικό τους πρόβλημα αν είναι βαρίδια να το βάλουμε με πιο μικρά ,δεκτός και μόλις βγει το 800 adv που θα είναι καλύτερο απο το 990 σε χωμάτινη οδήγηση και έτη φωτός απο τα Αλλα να το συγκρίνουμε με enduro? με motocross τι γουσταρεις απο όλα έχει ο μπαξες.
Α ,και κάτι τελευταίο το 990-950 είναι μοντέλο 2003 ,μόνο χρώματα αλλάζει ,διαδρομές αναρτησεων , ιντζεκτιον σε καρμπ, και κάποια ψιλά πραγματάκια,

crfouras
12/06/2012, 14:55
ΥΓ: Οτιδήποτε προέρχεται από MCN δεν μπορώ να το πάρω στα σοβαρά.


Πλακα κανεις τωρα ετσι???:)
Μιλαμε για ενα απο τα εγκυροτερα.......αλλα μαλλον εσυ κατι παραπανω θα ξερεις σορρυ.....:wave2:

crfouras
12/06/2012, 14:56
Κάτσε και σκέψου λιγακι ποση διαφορα εχει αν ειναι δικαβαλος ο άλλος... ;;; 60 κιλά λεμε... σαν να σου συγκρινω το 990 με το 690 και ουτε... μιλάω για χώμα. Διοτι στην άσφαλτο σαφέστατα και η διαφορά και το κεντρο βαρους εχει τα πλεονεκτηματα/μειονεκτηματα της.

Το κτμ ηταν και θα ειναι απο οτι βλεπω ο βασιλιας του ζυγισματος/στησιματος και της χρυσης τομης οτι αφορά την κατηγορία καράβια/μαστοδοντα/ον-οφφ. Δεν ανακαλυψε κανένας την αμερικη... Ποιο τιμιο ομως ειναι να το συγκρινεις με το 800gs κ το τιγκερ... που και κει μπορει να πρυτανευσει...

Στην αρχικη συγκριση ομως ειναι σαν να κλεβεις εκκλησιες... κανονικα.

Ρε μαστορα.....τι ειναι αυτο που δεν καταλαναινεις??? Συγκρινουνε μοτοσακα της ιδιας κατηγοριας!!!! Το 800 δεν ειναι στην ιδια συνομοταξια με τα 1000.....ειναι 800!! Μολις επιτελους το βγαλει η ΚΤΜ ελα να ξαναβγαλεις γλωσσα

el patron
12/06/2012, 15:02
:l:
Ρε μαστορα.....τι ειναι αυτο που δεν καταλαναινεις??? Συγκρινουνε μοτοσακα της ιδιας κατηγοριας!!!! Το 800 δεν ειναι στην ιδια συνομοταξια με τα 1000.....ειναι 800!! Μολις επιτελους το βγαλει η ΚΤΜ ελα να ξαναβγαλεις γλωσσα
Εγω λέω να μην τα βάζουν πουθενά σε κανένα συγκριτικό για να μην γίνονται ρομπα τα δήθεν ονοφοειδη:lol:

Stabak
12/06/2012, 15:09
Ρε μαστορα.....τι ειναι αυτο που δεν καταλαναινεις??? Συγκρινουνε μοτοσακα της ιδιας κατηγοριας!!!! Το 800 δεν ειναι στην ιδια συνομοταξια με τα 1000.....ειναι 800!! Μολις επιτελους το βγαλει η ΚΤΜ ελα να ξαναβγαλεις γλωσσα

Αυτη η κατηγορία φίλε μου ειναι περισσοτερο μαρκετινιστικης παρα ρεαλιστικής φυσεως και την λένε adventure... μη χέσω, γιατι ον/οφφ λέγανε και τα XL του '80. Στο συγκεκριμενο τεστ την adv κατηγορια «μετράνε»... τώρα τι σημαινει adv για καθε εταιρια ειναι κατι τελειως διαφορετικό. Για την ΚΤΜ που ξεκινησε απο το χώμα, δεν θα μπορούσε να λειπει το χωμάτινο βάρος κ μαγκια της μιας και πουλησε με συγκριτικο πλεονεκτημα αυτό, το χώμα... τωρα για τις αλλες τι να σου πω... μαλλον το έχουν βγαλει τελείως απο το μυαλό τους κ τα σχέδια τους...

freco
12/06/2012, 15:18
:l:
Εγω λέω να μην τα βάζουν πουθενά σε κανένα συγκριτικό για να μην γίνονται ρομπα τα δήθεν ονοφοειδη:lol:

Ή να γίνονται συγκριτικά μεταξύ Μπλε ΚΤΜ 990 vs Προτοκαλί ΚΤΜ 990 vs Άσπρο ΚΤΜ 990 vs Μαύρο ΚΤΜ 990.
Α... και τα 950 ξεχωριστό συγκριτικό εεεεε.....

ΥΓ Με τα 1000αρια κλέβεις εκκλησία, με τα 800αρια είναι ιεροσυλία... "Ταξιδιάρα ψυχή , παντού περισσεύεις και παντού δε χωράς"

QSpec
12/06/2012, 15:32
Πλακα κανεις τωρα ετσι???:)
Μιλαμε για ενα απο τα εγκυροτερα.......αλλα μαλλον εσυ κατι παραπανω θα ξερεις σορρυ.....:wave2:

Όχι, δεν κάνω πλάκα. Τους θεωρώ κρετίνους αλλα εγώ είμαι βλαμμένος οπότε δεν μετράει.

Και για το ον-τοπικ, έλεος ρε μάγκες, δεν φοράνε καν τις ίδιες ρόδες με το ΚΤΜ...

crfouras
12/06/2012, 15:43
Όχι, δεν κάνω πλάκα. Τους θεωρώ κρετίνους αλλα εγώ είμαι βλαμμένος οπότε δεν μετράει.

Και για το ον-τοπικ, έλεος ρε μάγκες, δεν φοράνε καν τις ίδιες ρόδες με το ΚΤΜ...

Η αυτοκριτικη σου δεν με απασχολει, αλλα να βγαζεις ακυρο το MCN.......ε κατι σου λεω θα ξερεις εσυ παραπανω!!!!
Για το ον-τοπικ.....εγω λεω να βαλουνε ολα 19-17......γιατι ετσι μου αρεσει..............εχεις πλακα εσυ τελικα.....:beer:

QSpec
12/06/2012, 15:52
Η αυτοκριτικη σου δεν με απασχολει, αλλα να βγαζεις ακυρο το MCN.......ε κατι σου λεω θα ξερεις εσυ παραπανω!!!!

Δεν το είχα σκεφτεί ποτέ έτσι, λες;


Για το ον-τοπικ.....εγω λεω να βαλουνε ολα 19-17......γιατι ετσι μου αρεσει..............

Όοοοοοοχι! Μισώ τις 19άρες*. (Ένα Tiger800 με 19άρα όμως το χτύπαγα)

* τις ζάντες...


εχεις πλακα εσυ τελικα.....:beer:

Αυτό ναι! Και που να με δεις σε παράσταση! Ζήτω εγώ! :a08:

MikeG
12/06/2012, 15:56
Φτάνει όμως ε....




Υ.Γ Άντε πάρτε όλοι ΚΤΜ επιτέλους, άντε μπράβο... Μακάρι.. Προσοχή μόνο μη καταντήσετε σα τους BMW δάκιδες που όλη μέρα ασχολούνται με το πόσο γαμάτο μηχάνημα έχουν.

sapila racing
12/06/2012, 16:08
Τα ΚΤΜ ειναι τούμπανα μπλα μπλα μπλα μπλα....

ΟΚ αλλά γιατί κανείς δεν μιλάει για τον τρόμο και τον φόβο της πορτοκαλί φυλής αφού όλοι τον ξέρετε ?

:D

Stabak
12/06/2012, 16:10
το nuda παντως στο εζμπεργκ δεν το ειδα κ άσχημο... παρακαλατε να μην βγαλει τιποτε κ πλημμυρισει το καρ τζιαρ κολοκυθες, μεχρι και ο lce8erg αλλαξοπιστησε :winka:

DUKASII
12/06/2012, 16:17
το nuda παντως στο εζμπεργκ δεν το ειδα κ άσχημο... παρακαλατε να μην βγαλει τιποτε κ πλημμυρισει το καρ τζιαρ κολοκυθες, μεχρι και ο lce8erg αλλαξοπιστησε :winka:Ante na doyme mipos paroyme kana smt...gamaei to nuda poyliste oloi ta smt sas toraaaaaaaaaa

DUKASII
12/06/2012, 16:34
pantos ego xerome poy vlepo tetoia maliotravigmata..post gia new bikes...moter toumpana....poy paei to tade mastodonto...poy de paei..
empena krifa kai koitaga ta post edo mesa kai itan ola toys stil...
anapalaiosi c 50..
anakataskeyi cb750 tou 56...to vrika ekei poy to xe afisei o papoys toy papoy moy..
anakataskeyi polythronas dermatinis me rodes ...gia na pigeno tsoylitos mexri ti doyleia..kai tetoia..

etsi pame gera...anaptixiiiiiiiii

Stabak
12/06/2012, 16:34
Ante na doyme mipos paroyme kana smt...gamaei to nuda poyliste oloi ta smt sas toraaaaaaaaaa
Τι να το κανεις το σμτ ρε φιλε... αφου 4χρονος εισαι κατα βαθος.... δε κοιτας κανα bandit1250 να κανεις την δουλεια σου οπως ολη η ευρωπη;

DUKASII
12/06/2012, 16:37
exeis kamia sygenia me ti merkel tipota palikari moy esy?

Stabak
12/06/2012, 16:41
exeis kamia sygenia me ti merkel tipota palikari moy esy?
ναι μπατζανάκης του ανιψιου της
Ε μα ολο κλάψα εισαι....
εχεις πάρει τα καλύτερα μηχανάκια στην κατηγορία τους (750, στρομα) κ κλαιγεσαι...

DUKASII
12/06/2012, 16:44
ναι μπατζανάκης του ανιψιου της
Ε μα ολο κλάψα εισαι....
εχεις πάρει τα καλύτερα μηχανάκια στην κατηγορία τους (750, στρομα) κ κλαιγεσαι...de mporo ti teleiotita re sy gia ayto..thelo kati na xekinao to proi kai na mi xero ti tha ximerosei..me to vstrom tipota file.
olo doyleyei i malakia.

Stabak
12/06/2012, 16:48
..me to vstrom tipota file.
olo doyleyei i malakia.

την εχει αυτη τη λαλακια δυστυχως.... τι να σου πω... παρακαλα κανα τζοκερ μπας και παμε μαζι να παρω και γω το adv που ονειρευομαι μια ολοκληρη ζωη, να πατησω και επιτελους χώμα με αξιώσεις.... εσυ το σμτ το θες για κοντρες;

DUKASII
12/06/2012, 16:53
την εχει αυτη τη λαλακια δυστυχως.... τι να σου πω... παρακαλα κανα τζοκερ μπας και παμε μαζι να παρω και γω το adv που ονειρευομαι μια ολοκληρη ζωη, να πατησω και επιτελους χώμα με αξιώσεις.... εσυ το σμτ το θες για κοντρες;oxi more ti kontres k lalakies na aneveno pano toy kai na mi varieme thelo..

chr1s_86
12/06/2012, 17:08
Προσοχή μόνο μη καταντήσετε σα τους BMW δάκιδες που όλη μέρα ασχολούνται με το πόσο γαμάτο μηχάνημα έχουν.


Γιατί, δεν το κάνουν ήδη; :owned:

Corvo
13/06/2012, 09:22
ενω θελετε να μου πειτε οτι αυτοι που εχουν οποιαδηποτε αλλη μαρκα δεν το κανουν...

υπ'οψην οτι ΔΕΝ εχω ΚΤΜ

δηλαδη ο αλλος που εχει το cbr1000 θα πει τι ωραιο ειναι το yamaha? οχι βεβαια το yamaha ειναι ενα ματσο σιδερα

ο αλλος που εχει το gsxr1000(το κιτρινο, ξερετε την μο@νοπαγιδα) θα πει οτι θελει το ducati? οχι βεβαια μια κουδουνιστρα με ωραιο χρωμα ειναι...
και παει λεγοντας.


συγκεντρωθειτε ρε ανθρωποι

και μην τρελενεστε για τα ποστ, καλυτερα να κανουμε σαν τις κουλες για το ποια εχει τις καλυτερες γοβες παρα να μαλακιζομαστε με τον καθε @@ που βγαζει 1 ΚΤΜ στο μηνιατικο :lol:

bogart
13/06/2012, 09:39
Φτάνει όμως ε....




Υ.Γ Άντε πάρτε όλοι ΚΤΜ επιτέλους, άντε μπράβο... Μακάρι.. Προσοχή μόνο μη καταντήσετε σα τους BMW δάκιδες που όλη μέρα ασχολούνται με το πόσο γαμάτο μηχάνημα έχουν.

KTM uber alles!

daz
13/06/2012, 17:50
Δλδ που είναι το νέο? Σε τι κατέληξαν μετά το τεστ, που δεν το ήξεραν αυτοί και όσοι φορούν μπουφάν το χειμώνα? Ότι το κτμ είναι καλύτερο στο χώμα? Έλα ρε! Στο επόμενο επεισόδιο θα μας παρουσιάσουν και την νέα Ήπειρο? Φήμες λένε ότι θα την ονομάσουν Αμερική.

daz
13/06/2012, 17:52
δηλαδη ο αλλος που εχει το cbr1000 θα πει τι ωραιο ειναι το yamaha? οχι βεβαια το yamaha ειναι ενα ματσο σιδερα

ο αλλος που εχει το gsxr1000(το κιτρινο, ξερετε την μο@νοπαγιδα) θα πει οτι θελει το ducati? οχι βεβαια μια κουδουνιστρα με ωραιο χρωμα ειναι...
και παει λεγοντας.

....


Κρίμα που χάλασε το Τενερε, θα τους περνούσε όλους απο πάνω! :cry:

:smokin:

crfouras
13/06/2012, 17:56
Δλδ που είναι το νέο? Σε τι κατέληξαν μετά το τεστ, που δεν το ήξεραν αυτοί και όσοι φορούν μπουφάν το χειμώνα? Ότι το κτμ είναι καλύτερο στο χώμα? Έλα ρε! Στο επόμενο επεισόδιο θα μας παρουσιάσουν και την νέα Ήπειρο? Φήμες λένε ότι θα την ονομάσουν Αμερική.

Ε ρε πικρες που κερναει η ΚΤΜ!!!! Τι ειναι αυτο που δεν καταλαβαινουνε καποιοι ρε γμ....το.....
Απλα αδερφε δινουν στον κοσμο μια επιπλεον πληροφορηση......γιατι απο ενα test-drive ειναι πολυ δυσκολο να καταλαβεις.....οτι τελικα αρκετα μοτοσακα γραφουνε στα ρεζερβουαρ τους adventure......αλλα δυστυχως δεν ειναι!!!!! Η ΚΤΜ.....το γραφει.....μπορει το κανει....κ χαιρεται που μπορει κ το κανει καλα!!! Το Triumph ας πουμε δεν ντρεπεται κ ολα τα αλλα mega on-offαδικα????

daz
13/06/2012, 18:14
Ε ρε πικρες που κερναει η ΚΤΜ!!!! Τι ειναι αυτο που δεν καταλαβαινουνε καποιοι ρε γμ....το..... Εννοείς τι είναι αυτό που δεν θέλουν να καταλάβουν. ;)
Ή μήπως τι είναι αυτό που δεν θέλουν να παραδεχτούν? :lol:





Απλα αδερφε δινουν στον κοσμο μια επιπλεον πληροφορηση......
Μωρέ βήμα στον Δούκα δίνουν αλλά τέλος πάντων! :lol: Ο κόσμος δεν χρειάζεται πληροφόρηση σχετικά με αυτό. Όποιος νομίζει ότι την χρειάζεται στο τέλος του τεστ θα πει πως τα κτμ χαλάνε και θα πάρει πάλι αυτό που θέλει. :bawl: Το βιντεάκι πάντως ήταν καλό και έκανες πολύ καλά το πόσταρες. :a013: Δεν το συζητάω αυτό ούτε εννοούσα το αντίθετο.





Το Triumph ας πουμε δεν ντρεπεται κ ολα τα αλλα mega on-offαδικα????

Αν δεν ντρέπονται αυτά, ντρέπομαι εγώ για λογαριασμό τους. :D

MiltiadisK.D
15/06/2012, 00:38
Ααα!!!Ρε ΚΤΜαρα!!!φωτιες που αναβεις και καις τσι καρδιες των αθρωπω:pipila:

freco
15/06/2012, 08:21
Αυτός που τραβάει το βίντεο είναι με ΚΤΜ Adventure R ή ιδέα μου είναι... :lol::lol::lol::lol::lol:

Τυχαίο.. δε νομίζω...

MiltiadisK.D
15/06/2012, 18:47
Αυτός που τραβάει το βίντεο είναι με ΚΤΜ Adventure R ή ιδέα μου είναι... :lol::lol::lol::lol::lol:

Τυχαίο.. δε νομίζω...

Ετσι πρεπει ναναι Κωστα,αχ αυτο το R,καπου το πηρε και μενα το ματι μου,γ@@@μω τη κωλοκριση τους και τα λεφτα τους μεσα

πυξιδας990
15/06/2012, 20:17
απο αλλου το περιμεναμε,το tenere εμεινε,ρε κοιτακτε πως αλλαξαν οι καιροι,γιναμε και τερας αξιοπιστιας:lol::lol:

MiltiadisK.D
16/06/2012, 16:34
απο αλλου το περιμεναμε,το tenere εμεινε,ρε κοιτακτε πως αλλαξαν οι καιροι,γιναμε και τερας αξιοπιστιας:lol::lol:

ετσι,ετσι!!!:smokin:

freco
16/06/2012, 18:44
Ετσι πρεπει ναναι Κωστα,αχ αυτο το R,καπου το πηρε και μενα το ματι μου,γ@@@μω τη κωλοκριση τους και τα λεφτα τους μεσα

Είναι πολλά τα λεφτά Άρη (Μιλτο)...

LOUKILOUK
17/06/2012, 20:39
Δεν προτιμούσατε τις εποχές που οι ΚΤΜάδες λέγανε "Μην πάρετε ΚΤΜ, χαλάνε." και χασκογελάγανε αντί για τώρα που θέλουν να μας πέισουν ότι είναι η καλύτερη εφεύρεση μετά την τυρόπιτα;

Γαμάνε τα ΚΤΜ. Το ξέρουμε. Όλοι. Ακόμα κι ο Τρούπης.

Και το 950/990 είναι όντως το καλύτερο στην κατηγορία του αλλά αυτό δεν σημαίνει και πολλά γιατί είναι το μόνο στην κατηγορία του, και νομίζω πως οι λόγοι έχουν καλυφθεί και σε αυτό και σε άλλα ποστς.

ΥΓ: Οτιδήποτε προέρχεται από MCN δεν μπορώ να το πάρω στα σοβαρά.
ΥΓ2: Το SMT έχει στοιχειώσει τα όνειρα μου.

Μάγκες μη πάρετε ΚΤΜ...ΧΑΛΑΝΕ...(:) χασκογελάω...)

Πάω για τυρόπιτα τώρα...

Του SΜΤ αυτή είναι η δουλειά του...στοιχιώνει όνειρα...

Κατά τα άλλα είναι κρίμα που δεν σε καταλαβαίνουνε...κρίμα... θα περνούσαμε καλύτερα...;)

Φιλιά πολλά Βασίλη...:wave2:



υ.γ. "...στο δικό μου δεν χωράει στο δικό σου κολυμπάει..." λέγαμε μικροί....προσβόλα....

QSpec
18/06/2012, 11:15
Μάγκες μη πάρετε ΚΤΜ...ΧΑΛΑΝΕ...(:) χασκογελάω...)

Πάω για τυρόπιτα τώρα...

Του SΜΤ αυτή είναι η δουλειά του...στοιχιώνει όνειρα...

Κατά τα άλλα είναι κρίμα που δεν σε καταλαβαίνουνε...κρίμα... θα περνούσαμε καλύτερα...;)

Φιλιά πολλά Βασίλη...:wave2:



υ.γ. "...στο δικό μου δεν χωράει στο δικό σου κολυμπάει..." λέγαμε μικροί....προσβόλα....

:wave2: :beer:

Εκεί που είσαι μην πας για τυρόπιτα αλλά για Deep Fried Mars Bar (http://en.wikipedia.org/wiki/Deep-fried_Mars_bar), είναι καφρίλα.

ontopik: http://www.youtube.com/watch?v=Yohu0wuRTNE

Και για να γίνω και λίγο ερειστικός, αν οι μπεμβεδάκηδες την έχουν δει rtwadventurewhereeverimayroamgods οι KTMάδες που την έχουν δει
iwondakarezbergromaniacsandclimbedmounteverestonmyrallybikeandicrossafinishlineeverydaythatigotowork readytoracegods δεν είναι και πολύ καλλίτεροι.

Δεν το λέω για να αρπαχτήτε μερικοί εδώ μέσα, αλλά αρπαχτήτε για να κάνουμε λίγο χαβαλέ. :lol:

Rock on! :rockon:

crfouras
18/06/2012, 12:01
MR Qspec τι καβαλας αν επιτρεπεται???

QSpec
18/06/2012, 12:29
MR Qspec τι καβαλας αν επιτρεπεται???

Δεν λέω... :blush: ντρέπομαι... :blush:

crfouras
18/06/2012, 13:49
Πες βρε ζουζουνακι μου......μην ντρεπεσαι για την "νταμα" σου......

πυξιδας990
18/06/2012, 17:28
καλο το video,οι βαλιτσες του bmw στο μισο περιπου εχουν παει για βρουβες:lol::lol:

LOUKILOUK
18/06/2012, 17:58
Πες βρε ζουζουνακι μου......μην ντρεπεσαι για την "νταμα" σου......

Κάτσε να βάλω την κουκούλα...:ninja:...

τώρα μάλιστα, μπορώ να :a04: ότι ξέρω...


Η κίτρινη σαβούρα που αφήνει τα κομμάτια της από όποιο βουνό περνάει είναι δικιά του και άστον στην ντροπή του να βράζει... αφού στο λέει μόνος του "είμαι βλαμμένος..." τι δεν καταλαβαίνεις...;!!!!
http://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=123106


Κατά τα άλλα τα γνωστά...παιδιά χαλάνε λέμε...μην τα παίρνετε...πάρτε άφρικα...

9 χρόνών μηχανή και την συγκρίνουν με τον σούπερ εργαλειό, το τενερέ...που πάμε ρε...;
Πάω για "καφρίλα" και τσάι...τυρόπιτα εδώ δεν παίζει...

υ.γ. θα αρπαζόμουνα αλλά δεν είναι του χαρακτήρα μου...
:beer::wave2:

daz
19/06/2012, 22:52
ontopik: http://www.youtube.com/watch?v=Yohu0wuRTNE


Τρελά τιμόνια οι τύποι. :)

crfouras
20/06/2012, 21:07
Κάτσε να βάλω την κουκούλα...:ninja:...

τώρα μάλιστα, μπορώ να :a04: ότι ξέρω...


Η κίτρινη σαβούρα που αφήνει τα κομμάτια της από όποιο βουνό περνάει είναι δικιά του και άστον στην ντροπή του να βράζει... αφού στο λέει μόνος του "είμαι βλαμμένος..." τι δεν καταλαβαίνεις...;!!!!
http://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=123106


Κατά τα άλλα τα γνωστά...παιδιά χαλάνε λέμε...μην τα παίρνετε...πάρτε άφρικα...

9 χρόνών μηχανή και την συγκρίνουν με τον σούπερ εργαλειό, το τενερέ...που πάμε ρε...;
Πάω για "καφρίλα" και τσάι...τυρόπιτα εδώ δεν παίζει...

υ.γ. θα αρπαζόμουνα αλλά δεν είναι του χαρακτήρα μου...
:beer::wave2:

οι :beer: δικες μου.....