PDA

View Full Version : Για να σας φοβούνται οι Νταλίκες....



DirtRider
19/09/2005, 16:22
Επιτέλους έφθασε η εκδίκησή όλων των απανταχού μοτοσικλετιστών...
Τώρα έχουμε το ΑΠΟΛΥΤΟ όπλο για να ρίχνουμε νυχτιάτικα τις πολυαγαπημένες μας Νταλίκες στα χαντάκια των εθνικών οδών...

Παίρνει που λέτε ένας Ιταλός αντιπρόσωπος της Honda ονόματι Tresoldi ένα κακόμοιρο Hornet 900 και του πέταξε κυριολεκτικά τα μάτια έξω !!!
Ο σχορεμένος ο Soihirο θα γυρνάει σα την σούβλα στον τάφο του μόλις δει τι έκαναν στο Hondaki του...

Πιάνει που λέτε ο Τρελο-Tresoldi και του κ@υλωσε να βιδώσει έναν προβολέα από Mini Cooper στο άμοιρο Hornet, του άλλαξε τις αναρτήσεις και τα λάστιχα και έτοιμο το.....Ultrard (από το Ultramotard!)...

Το Hornet βέβαια χτυπιόταν και κλωτσούσε όταν είδε τι το περίμενε, αλλά μετά από 19 λίτρα Βάλιουμ που του ρίξανε στο ντεπόζιτο, ξέχασε και τον αριθμό των κυλίνδρων του....

Το μόνο καλό μ' αυτό το μηχανάκι είναι ότι άμα ανάψεις νυχτιάτικα τη μεγάλη σκάλα στην εθνική, όλοι θα νομίζουν ότι κάποιο Jumbo 747 πλησιάζει για αναγκαστική προσγείωση και θα σου αδειάζουν τη γωνιά...

Εμένα πάντως από μπροστά μου θυμίζει την έκφραση που είχε το πρόσωπο του Μήτσου, όταν έφαγε κλωτσιά στ' @ρχείδια....

Είναι τρελλοί αυτοί οι Ιταλοί....

Τα λέμε
Φάνης

DirtRider
19/09/2005, 16:29
...δεν πάω καλά...

Από την τρομάρα μου που είδα την φωτογραφία του ξέχασα να σας την βάλω (τη φωτογραφεία εννοώ :rotflmao: )


24215