PDA

View Full Version : κλοπη akrapovic..



tasos 2
20/06/2012, 16:43
σημερα το πρωι ανακαλυψα οτι μου ελειπε η μια akrapovic ....ελεος . να του καει το μοτερ του καρ.....λη.:mad::dizzy::dizzy::sick:

BLiTzER
20/06/2012, 16:51
Ε δε νομίζω να το βάλει μπρος μέχρι να πάρει και την άλλη.

Billymuse
20/06/2012, 18:30
φίλου μου έτυχε παρόμοια κλοπή και επίσης του στραβώσανε χωρίς λόγο το σίδερο πανω στο ντεπόζιτο που σηκώνουμε για τη βενζίνη ,πιο πολυ για τραμπουκισμός μοιάζει δεν εξείγητε αλλιώς

vaska
20/06/2012, 19:10
Ε δε νομίζω να το βάλει μπρος μέχρι να πάρει και την άλλη.




:nono::nono:
Γιώργη, πονάει ακόμα και καθρέφτη να σου κλέψουν από το μηχανάκι σου, οπότε μάλλον άστοχο το σχόλιό σου επί του θέματος.

BLiTzER
20/06/2012, 19:28
Φιλική συμβουλή ήταν, αρκεί να διαβάσεις ανάμεσα στις λέξεις.

Φυσικά συμπάσχουμε κάθε φορά που ακούμε κάτι τέτοιο.

GIXXERAKIAS
21/06/2012, 08:11
σημερα το πρωι ανακαλυψα οτι μου ελειπε η μια akrapovic ....ελεος . να του καει το μοτερ του καρ.....λη.:mad::dizzy::dizzy::sick:

Εγώ πάντως θα ευχόμουν να φάει τα μούτρα του γιατί μοτέρ έχει ήδη βρεί από πού θα πάρει σε περιπτωσή που θα καεί το δικό του.;)

o teos
21/06/2012, 14:33
Εγώ πάντως θα ευχόμουν να φάει τα μούτρα του γιατί μοτέρ έχει ήδη βρεί από πού θα πάρει σε περιπτωσή που θα καεί το δικό του.;)

Φα τη γλωσσα σου ρε...:lol:

GIXXERAKIAS
21/06/2012, 14:35
Φα τη γλωσσα σου ρε...:lol:

Γιατί εσύ την έφαγες την acrapovic?:bawl:

georgio
21/06/2012, 14:38
Γιατί εσύ την έφαγες την acrapovic?:bawl:

:rotflmao:


ελπίζω τουλάχιστον το παλικάρι να γελάει λίγο με το χαβαλέ εδώ μετά το πακέτο που έφαγε... :beer:

o teos
22/06/2012, 12:39
:rotflmao:


ελπίζω τουλάχιστον το παλικάρι να γελάει λίγο με το χαβαλέ εδώ μετά το πακέτο που έφαγε... :beer:

εγω φιλε δεν κανω μισο δουλειες η ολα η τιποτα...:bawl: αστεια αστεια(2 αστεια που θα λεγε και μια ψυχη) μακρια απο μας παιδια οπως ειπαν και το αντιβαρο να σου λειπει τρελενεσαι......αδερφε το νου σου μην ερθουν και για την αλλη εχει χαθει η μπαλα......:mad:

tasos 2
22/06/2012, 17:48
:nono::nono:
Γιώργη, πονάει ακόμα και καθρέφτη να σου κλέψουν από το μηχανάκι σου, οπότε μάλλον άστοχο το σχόλιό σου επί του θέματος.

αν ποναει λεει!!!!!!! συμφωνω φιλε μου

tasos 2
22/06/2012, 17:56
εγω φιλε δεν κανω μισο δουλειες η ολα η τιποτα...:bawl: αστεια αστεια(2 αστεια που θα λεγε και μια ψυχη) μακρια απο μας παιδια οπως ειπαν και το αντιβαρο να σου λειπει τρελενεσαι......αδερφε το νου σου μην ερθουν και για την αλλη εχει χαθει η μπαλα......:mad:

πραγματι εκει διπλα την αλλη μερα βρηκα δυο γαντια και στο ενα ειχαν βαλει τα εργαλεια τα πακεταρα φυσικα και τα πηγα στην αστυνομια που εκανα τη δηλωση αραγε τα ειχαν αφησει για να ξαναρθουν??? η απλα τα πεταξαν??? αν ηταν να ξαναρθουν τι να πω δεν περνουν χαμπαρι μεγαλο θρασος αλλα ο διαολος εχει πολλα ποδαρια ειναι μην τους τσακοσω λεμε τωρα αλλα αν λεμε αν θα ειναι και η τελευταια τους αποστολη

sapila racing
22/06/2012, 18:35
πραγματι εκει διπλα την αλλη μερα βρηκα δυο γαντια και στο ενα ειχαν βαλει τα εργαλεια τα πακεταρα φυσικα και τα πηγα στην αστυνομια που εκανα τη δηλωση αραγε τα ειχαν αφησει για να ξαναρθουν??? η απλα τα πεταξαν??? αν ηταν να ξαναρθουν τι να πω δεν περνουν χαμπαρι μεγαλο θρασος αλλα ο διαολος εχει πολλα ποδαρια ειναι μην τους τσακοσω λεμε τωρα αλλα αν λεμε αν θα ειναι και η τελευταια τους αποστολη

Μαλλόν κατι συνέβη κι έφυγαν βιαστικά, ετσι εξηγείται οτι αφησαν τα εργαλεία και την αλλη εξάτμιση. Ισως καποιος τους είδε η τελος παντων τρόμαξαν για καποιο λόγο.
Εχε το νού σου!

devil's animal
22/06/2012, 19:18
Μαλλόν κατι συνέβη κι έφυγαν βιαστικά, ετσι εξηγείται οτι αφησαν τα εργαλεία και την αλλη εξάτμιση. Ισως καποιος τους είδε η τελος παντων τρόμαξαν για καποιο λόγο.
Εχε το νού σου!

+649

stavrouliasp
22/06/2012, 19:20
Λοιπόν. Σε φιλαράκι είχαν κλέψει την ακράπα από το 690 enduro. Έψαχνε μάλιστα και εδώ να βρει καμια εργοστασιακή

http://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=128563

Παρακολουθούσε το παιδί το car.gr για μερικές μέρες στις εξατμίσεις και τελικά βρήκε να πουλάνε τη δική του! Κανόνισε ραντεβού και τελικά την ξαναπήρε!! Κάνε το ίδιο.
Πιτσιρικάδες τις βουτάνε και μετά τις πουλάνε στο car...