PDA

View Full Version : Επιτρεπονται τα Μηχανακια στις Λεοφοριολοριδες



oulas
19/09/2005, 22:23
Αν και δεν ειμουν σιγουρος αν επιτρεπε η χρηση των λεωφοριολοριδων, εγω τις χρησημοποιουσα συνεχεια.

Ηδα στις ειδησεις στις NET, παρουσιαση για τις νεες Λεοφοριολοριδες. Ειπαν οτι επιτρεπονται τα εξης οχηματα:

Αστικα Λεωφορια
Ιδιωτικα πουλμαν
Σχολικα
Ασθενοφορα
Μηχανες

Ξεχναω κατι;

AFTER
20/09/2005, 00:30
Εισαι σιγουρος οτι επιτρεπονται τα ιδιωτικα πουλμαν και σχολικα?

Μα φυσικα,εδω και χρονια επιτρεπεται η διελευση μοτοσυκλετων, δεν εχεις δει το μπλε σημα στις μεγαλες ταμπελες?
Και μαλιστα οχι μονο στις πρασινες, αλλα και στις κοκκινες, αρκει να ακολουθεις την σωστη πορεια(δηλαδη την αναποδη, οπως στην πανεπιστημιου)

Για να δω τους ταριφες να ζητανε να μπουν και αυτοι....για να εχω θεμα για να βριζω...

ΙΠΠΕΑΣ
20/09/2005, 08:19
Είναι ένας ακόμα λόγος για να γίνει κάποιος μοτοσυκλετιστής στην Αθήνα

:beer: :beer: :sun:

oulas
20/09/2005, 09:08
Εισαι σιγουρος οτι επιτρεπονται τα ιδιωτικα πουλμαν και σχολικα

Ναι το ιδα με τα ιδια μου τα ματια γραπτως στις ειδησεις της ΝΕΤ χθες το βραδι.

ruyjin
20/09/2005, 10:01
Λεοφοριολοριδες!!!!
χααχα ποιες Λεοφοριολοριδες!!!

αφου οι Λεοφοριολοριδες ειναι τιγκα στα αυτοκινητα λεμε!!!!

powerphot
23/09/2005, 09:53
Σχετικά με το θέμα αυτό πάρτε ένα ντοκουμέντο που βρήκα για την Μεσογείων και μόλις βρω το γενικό που είχε μπει στην εφημερίδα της κυβέρνησης θα σας το δείξω.


24466

bartlal
23/09/2005, 11:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από powerphot
Σχετικά με το θέμα αυτό πάρτε ένα ντοκουμέντο που βρήκα για την Μεσογείων και μόλις βρω το γενικό που είχε μπει στην εφημερίδα της κυβέρνησης θα σας το δείξω.


εχει και copyrighted by saramara το εγγραφο αυτο???

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :wave2:


και η εφημεριδα της κυβερνησης:

http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=10288

TheOneAB
13/10/2005, 09:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Εισαι σιγουρος οτι επιτρεπονται τα ιδιωτικα πουλμαν και σχολικα?

Μα φυσικα,εδω και χρονια επιτρεπεται η διελευση μοτοσυκλετων, δεν εχεις δει το μπλε σημα στις μεγαλες ταμπελες?
Και μαλιστα οχι μονο στις πρασινες, αλλα και στις κοκκινες, αρκει να ακολουθεις την σωστη πορεια(δηλαδη την αναποδη, οπως στην πανεπιστημιου)

Για να δω τους ταριφες να ζητανε να μπουν και αυτοι....για να εχω θεμα για να βριζω... :mad: ta tarifoskila outos i allos mpainoune kai distihos...opote kai gia oso goustaroune

oulas
13/10/2005, 10:01
Δυστηψως ετσι ειναι, και σταματανε αποτομα πολυ και χωρις να κανουν και λιγο στην ακρη! Αστα διαλο