PDA

View Full Version : ζεστη και δερμα



jezuz
20/06/2012, 15:25
Sorry για το ακυρο, αλλα θελω tips... πως την παλευετε καλοκαιριατικα με τα δερματινα στην πιστα? Εγω ξεκινησα πριν μια βδομαδα και κατι να παω σε trackday, και στη μεση της διαδρομης τα ειδα ολα και γυρισα σπιτι να περασω την μερα στο κρεβατι βλεπωντας αστερακια...

GIXXERAKIAS
20/06/2012, 15:29
Sorry για το ακυρο, αλλα θελω tips... πως την παλευετε καλοκαιριατικα με τα δερματινα στην πιστα? Εγω ξεκινησα πριν μια βδομαδα και κατι να παω σε trackday, και στη μεση της διαδρομης τα ειδα ολα και γυρισα σπιτι να περασω την μερα στο κρεβατι βλεπωντας αστερακια...

Μία από τα ίδια με την ζέστη....δεν την παλεύω καθόλου λέμε.....
Άν κάποτε ανακάλυφθει η ολόσωμη και το κράνος με ενσωματωμένο aircondition θα είμαι ο πρώτος που θα τα πάρει.:lol:

harris_x
20/06/2012, 15:48
Sorry για το ακυρο, αλλα θελω tips... πως την παλευετε καλοκαιριατικα με τα δερματινα στην πιστα? Εγω ξεκινησα πριν μια βδομαδα και κατι να παω σε trackday, και στη μεση της διαδρομης τα ειδα ολα και γυρισα σπιτι να περασω την μερα στο κρεβατι βλεπωντας αστερακια...
Απ’ ότι φαίνετε, δεν είχες αρκετή θέληση για TD :p

Η φόρμα σου είναι διάτρητη ή όχι;
Με διάτρητη φόρμα, την ψιλό-παλεύεις… όμως η αλήθεια είναι πως είναι η κατάσταση δυσκολεύει όσο ανεβαίνει η θερμοκρασία.

HFK
20/06/2012, 16:02
:Dπως την παλευουμε και μαλιστα με χειμωνιατικη φόρμα ?
.......με ενα καλο κοκτειλ απο , durobion , water, vitamin c , red bull και χυμο motion και φυσικα ειμαστε και 19 χρονών παλλικαρια .......................λεμε τωρα αχαχαααα!!!:lol:




Αγαπητε , μπρος στα καλη τι ειναι ο πόνος ? :D:D

H.A.Balafoutre
20/06/2012, 17:38
Πρώτα από όλα έχεις ελαφρώς αυξημένο ρυθμό να σε χτυπάει αέρας...και 2ον....όταν τελειώσει το ψήσιμο, αν ζυγιστείς θα γελάσεις διάπλατα από τα κιλά που έχεις χάσει....είναι κόλαση...αλλά αξίζει....χαχαχααχαααα

Hondakias23
20/06/2012, 19:10
Πρώτα από όλα έχεις ελαφρώς αυξημένο ρυθμό να σε χτυπάει αέρας...και 2ον....όταν τελειώσει το ψήσιμο, αν ζυγιστείς θα γελάσεις διάπλατα από τα κιλά που έχεις χάσει....είναι κόλαση...αλλά αξίζει....χαχαχααχαααα

xaxaxaxax! :D και ο μ@λακας κανω διαιτα!

H.A.Balafoutre
20/06/2012, 19:53
xaxaxaxax! :D και ο μ@λακας κανω διαιτα!

Εγώ κάνω 2 δίαιτες...διότι όπως κι ο πάγκαλος που κάνει 3εις....δεν χωρταίνω με μια...

Πάντως 2-3 φορές που πήγα Σαλονίκη με τα δέρματα και ντάλα ήλιο...39κελσίου έγραφαν κάτι θερμόμετρα δεξιά-αριστερά....δεν τα πολυ πίστευα αφού ένιωθα...να λιώνω όποτε σταματούσα σε φανάρι και με χτυπούσε ο ήλιος...μια εμπειρία που πρέπει να τη ζήσει ένας σοβαρός μοτοσικλετιστής που σέβεται τον εαυτό του....χαχαχαχαχαααα

TROOPER
20/06/2012, 23:57
οσο κινησαι ειναι ολα οκ.οτα σταματησεις τρως το πακετο!

chr1s_86
21/06/2012, 11:41
οσο κινησαι ειναι ολα οκ.οτα σταματησεις τρως το πακετο!

+1 !

argy_kap
21/06/2012, 13:01
οσο κινησαι ειναι ολα οκ.οτα σταματησεις τρως το πακετο!

+1000

OldMan
21/06/2012, 13:22
Ρε γμτ το στανιό μου...

Προσέχετε τι τίτλους βάζετε ...:D

Cpt. Haddock
21/06/2012, 13:39
Ρε γμτ το στανιό μου...

Προσέχετε τι τίτλους βάζετε ...:D

+1 :D

TROOPER
22/06/2012, 06:39
Ρε γμτ το στανιό μου...

Προσέχετε τι τίτλους βάζετε ...:D

:winka:

jimmis5
25/06/2012, 19:35
Μία από τα ίδια με την ζέστη....δεν την παλεύω καθόλου λέμε.....
Άν κάποτε ανακάλυφθει η ολόσωμη και το κράνος με ενσωματωμένο aircondition θα είμαι ο πρώτος που θα τα πάρει.:lol:


Μην στενοχωριεσαι και μην απελπιζεσαι υπαρχει λυση...
http://www.youtube.com/watch?v=LnEibndWyQU
:lol:

KostasV2
25/06/2012, 20:33
Μην στενοχωριεσαι και μην απελπιζεσαι υπαρχει λυση...
http://www.youtube.com/watch?v=LnEibndWyQU
:lol:

Ωραίος ο εβραίος! :D

Εχετλαίος
25/06/2012, 20:36
Ρε γμτ το στανιό μου...

Προσέχετε τι τίτλους βάζετε ...:D

+1 :mad: