PDA

View Full Version : ΤΟ ΔΙΧΡΟΝΟ!!



panagiotis dim
23/06/2012, 20:01
Λοιπόν ...αφού κατάφερα και κόλησα τη cagiva ( τίποτα το σοβαρό ...ρουλεμάν στροφάλου μονάχα..!!) που δεν εφταιγα εγώ αλλά οι άλλοι πρίν από μένα που αντί για λάδια της εβαζαν βαζελίνες ...τέλος πάντων μην αρχίσω και ρίχνω τίποτα κατάρες ...αφού λοιπόν ξαναλέω εμεινα από μηχανάκι τόριξα με τα πόδια και μερικές φορές που βαριόμουνα τόριχνα στα αμάξια μου...μουυχχααχαχ!!!

πάλι καλά να λέτε που εχω και αμάξια ( τίποτις το σπουδαίο ενα range και ενα μερσεντέ) :D και την κουτσοβόλεβα .. αμ το δίτροχον ομως μεράκι να πούμε και χωρίς να στρίβεις τον δεξί καρπό δεν λέει τις μέρες μας τις δύσκολες ναουμεε!!:ninja:

με έτρωγε λοιπόν αγαπητοί μας πολίτες το σαράκι να πάρω μηχανάκι και να πηγαίνω σούζα οταν δεν πίνω ούζα !!!(( μουχχααχχαχα!!!):eyepop:

το ένα μου εβρώμαγε το άλλο με χαλούσε να καβαλήσω μηχανή μάλλον ...θα ΑΡΓΟΥΣΕΕΕΕ !!!( χεχεχεχεεχεχ):p

εκεί που λέτε λοιπόν μιά μέρα μετά την σκληρή προπόνηση για αληθινούς ανδρες μου λέει η κοπελίτσα που παίζαμε μαζί ..
-ρε σύ? ξέρεις καμμία να δώσω το σκουτεράκι μου ??

-ναι μωρή λέω... ξέρω !!!πόσο το δίνεις ?
-ΤΣΑΜΠΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ !!! ΧΑΧΑ
ΤΣΑΜΠΑ ΛΕΩ ?? ο χριστός και η παναγία ..εμ ? πως.. δεν ξέρω??
-Ποιά μου λέεει ??
-εμένα μωρή της λέου!! και ετσι λοιπόν μου το εδωκε η λεγάμενη το σκούτερρρρ!!!!

Λοιπόν ..σκουτερ ιταλικό 50 cc DIXRONON ΚΟΚΚΙΝΟΝ ΑΥΤΟΜΑΤΟΝ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΝ.. μοδέλο 1999!! εξαιρετικής εσοδείας ( μη χέσω )

Το πρώτο λοιπόν πρωί το πήγα στη δουλειά και ενώ είμουνα στην ποσειδώνος ΤΕΡΜΑΑΑ ΛΕΜΕ ( ισα και μέχρι 100 θα πήγαινα φρενάρω στο φανάρι ( μου φάνηκε για κόκκινο να περάσουν κατι γριές ..) τέλος πάντων... και δίπλα μου ενας χλεχλές με ενα λέξους ητανεεε μιτσουμπισι ήτανε θα σας γελάσω και μου λεει ο βλήμας πρωινιάτικα
- ρε φίλε δεν βλέπεις πίσω σου ??
τσαμπουκαλέβουμε εγώ ανοίγω το μισόγυαλο το μαυρο του κράνους μου και αγριεμένος οπως ήμουνα και απο την προπόνηση να πούμε του λέου.

- τι να δώ ρε μαγκοτσίπλουκα πρωινιάτικα??

- αυτό λέω και γώ τι να δείς αφού δεν φαίνεται ΤΙΠΟΤΑΑΑΑ!! (μου απαντάει ο ντεμέκ μαγκορουκουλας ):look:

ΚΟΙΤΑΩ ΠΊΣΩ ΡΕ ΤΙ ΝΑ ΔΩ .. ΑΛΉΘΕΙΑ ΕΛΕΓΕ...ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΦΑΙΝΌΤΑΝΕ !!!!!:uplate:

ΜΠΊΧΛΑ Η ΠΟΣΕΙΔΏΝΟΣ ΣΤΗΝ ΚΑΠΝΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΛΑΔΙΛΑ.

Παιδιά μην οδηγείται στην ποσειδώνος το πρωί γιατί αλήθεια υπάρχει πρόβλημα .ορατότης μηδεν να ούμε

jimmis5
23/06/2012, 21:59
Ηταν αναγκη να πιασει 39 για να εμφανιστεις:lol::lol::lol:

chr1s_86
25/06/2012, 11:33
Παιδιά μην οδηγείται στην ποσειδώνος το πρωί γιατί αλήθεια υπάρχει πρόβλημα .ορατότης μηδεν να ούμε


:lol::lol::lol:

7gibernau
25/06/2012, 12:44
http://www.facebook.com/#!/photo.php?v=2004338680928&set=vb.1617464072&type=2&theater
http://www.facebook.com/#!/photo.php?v=2004312160265&set=vb.1617464072&type=2&theater

αν εχεις φαις μπουκ μπορεις να τα δεις....σε παω κοντρα....