PDA

View Full Version : ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΥ????



FZS1000
20/09/2005, 08:53
[SIZE=4]:confused: ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΗ ΜΑΓΑΖΙ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΠΟΥ ΠΟΥΛΑΗ "ΘΕΡΜΟΜΕΤΡΟ ΤΑΠΑΣ ΛΑΔΙΟΥ" ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΒΟΛΤΕΣ ΚΑΙ ΜΠΑΙΝΗ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΗΣ ΤΑΠΑΣ ΛΑΔΙΟΥ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΠΟΡΗΣ ΝΑ ΒΛΕΠΗΣ ΤΗΝ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ.......ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΕΝΗΜΕΡΩΣΤΕΜΕ ΕΑΝ ΕΧΕΤΕ ΑΚΟΥΣΗ ΚΑΤΙ:beer: :smokin:

FZS1000
20/09/2005, 09:57
:smokin: pare madrax ton 500mg 42 FORES THN HMERA kai blepoyme MPORI NA SINELTHIS!!!!!

KeLeYTiS
20/09/2005, 10:15
Στο μοναστηρακι στο στενο που εχει τα μαγαζια με τα ειδη μοτο κοιταξες?

Εχω δει και σε διαφορα μεγεθη ....

fire
20/09/2005, 12:17
ναι και εγω εχει δει μοναστηρακι αλλα δεν ξερω αν ειναι μονο για παπιες αυτα..αν εχεις το 0-300 του Σεπτεμβριου εχει στα προιοντα ενα τετοιο..60 ευρα νομιζω

FZS1000
21/09/2005, 08:00
ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΔΟΥΛΕΥΗΣ ΣΤΟ 0-300?????ΠΑΙΡΝΗΣ ΚΑΛΑ ΛΕΦΤΑ?ηΠΛΗΡΩΝΕΣΕ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΠΟΣΑ ΤΕΥΧΗ ΘΑ ΠΑΣΑΡΗΣ??????
ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΑΓΟΡΑΣΑ Ο ΒΛΑΞ ΤΗΝ ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΑ (0-300)ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΣΧΕΤΙΚΟ!!!!!

ΣΕ ΕΥΧΑΡΗΣΤΩ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΛΗ ΜΕΡΙΑ!!!!!:wave2: :smokin: :nono:

fire
21/09/2005, 10:19
δεν μου αρεσε καθολου το ειρωνικο σου υφος..ειπα ΑΝ ΤΟ ΕΧΕΙΣ το περιοδικο κοιταξε μεσα...δεν σε υποχρεωσα ουτε να το παρεις, ουτε εχω καμμια σχεση με το εν λογω περιοδικο...αν βεβαια εδωσες το αστρονομικο ποσο τον περιπου 6 ευρω για να διαβασεις ενα περιοδικο μοτοσυκλέτας θεωρεισαι βλακας τι να σου πω...να στα δωσω εγω βρε αδερφε να ειμαι εγω βλακας και εσυ ο εξυπνος...ασχετο αλλα μηπως πηρες του Οκτωβρη και οχι του Σεπτεμβρη το τεύχος? Και στο κατω κατω ας μου εστελνες ενα pm να σου στειλω το Μαγαζι..αλλα ξεχασα...μετα θα πεις οτι δουλευω στο μαγαζι η παιρνω ποσοστα αναλογα με το ποσα πραγματα πουλαω...:mad: :mad: :mad:

KeLeYTiS
21/09/2005, 10:27
Φιλε για να ξεκαθαρισουμε κατι

Δεν δουλευω στο Μοναστηρακι :rotflmao:

Οχι στο λεω μηπως πας απο κει δεν βρεις αυτο που θες και μετα μου ζητησεις εισητηρια πηγαινε-ελα :rotflmao: :rotflmao:

FZS1000
21/09/2005, 11:35
:nono: ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ!!!!ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΕΡ/ΚΟ 0-300 ΤΟ ΚΡΙΝΩ ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΑ!!!!ΑΝ ΕΣΕΝΑ ΣΟΥ ΑΡΕΣΗ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ!ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΓΡΑΦΗ(ΔΗΜΟΣΙΕΥΗ)ΤΙΠΟΤΑ ΣΧΕΤΙΚΟ ΑΡΧΗΓΕ!ΕΑΝ ΛΕΩ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ ΠΕΣ ΜΑΣ ΣΕ ΠΟΙΑ ΣΕΛΙΔΑ ΤΟ ΕΙΔΕΣ??????


ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΚΑΛΑ χλμ.

υ.γ Ο ΦΙΛΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΓΙΑ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ.......ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ!!!!ΝΑ ΤΟΝ ΚΡΑΤΗΣΗΣ.-

KeLeYTiS
21/09/2005, 11:45
Ρε φιλε να σε βοηθησουμε θελαμε και οι 2....

Οπως και εσυ πιστευω θα εκανες αν εμεις ψαχναμε κατι ....

Οσο για το 0300 αν δεν ηθελες να το παρεις η δεν ηθελες να χαλασεις 6 ευρω το σεβομαι και το αποδεχομαι θα μπορουσες απλα να μας ζητησεις μπας και καποιος απο εμας να ψαξει να το βρει και να σου δωσει την διευθυνση....
Τι ηθελες εσυ δηλαδη? Να σου το ψωνιζαμε κιολας?

Τελος παντων μακαρι να βρεις αυτο που ψαχνεις....

ΥΓ)fire ακους ? Να με κρατησεις ειμαι και γαμω τα φιλαρακια κατι σαν τον ευχουλη που βαζαμε στα μαξιλαρια μας μικροι :rotflmao:

idi
21/09/2005, 11:48
φερ'το 0-300 σε εμενα θα σου δωσω 6 ευρω να πιεις καμια μπυρα στην υγεια μας

αμαν ρε παιδια 6 ευρω θα σας σωσουν???

xtzanos
21/09/2005, 12:52
Εγω οταν εψαχνα για 1 xr υπηρχαν ταπες-θερμομετρα λαδιου (για αλλα μηχανακια οχι για XR)΄
-αρχες μεσογειων extreme και αλλο ενα ψιλοποντικομαγαζο που δεν θυμαμαι το όνομα του
-τογελος
- στενο στο μοναστηρακι
- ο αντιπροσωπος της Daytona που βγαζει γενικα ταπες-θερμομετρα

Ριξε μια ματια σε αυτους (εγω τελικα δεν βρηκα & το πηρα απο οξω)

fire
21/09/2005, 14:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από FZS1000
:nono: ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ!!!!ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΕΡ/ΚΟ 0-300 ΤΟ ΚΡΙΝΩ ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΑ!!!!ΑΝ ΕΣΕΝΑ ΣΟΥ ΑΡΕΣΗ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ!ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΓΡΑΦΗ(ΔΗΜΟΣΙΕΥΗ)ΤΙΠΟΤΑ ΣΧΕΤΙΚΟ ΑΡΧΗΓΕ!ΕΑΝ ΛΕΩ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ ΠΕΣ ΜΑΣ ΣΕ ΠΟΙΑ ΣΕΛΙΔΑ ΤΟ ΕΙΔΕΣ??????


ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΚΑΛΑ χλμ.

υ.γ Ο ΦΙΛΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΓΙΑ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ.......ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ!!!!ΝΑ ΤΟΝ ΚΡΑΤΗΣΗΣ.-

συνεχιζεις βλεπω την ειρωνια...το περιοδικο αυτο (δεν λεω παλι το ονομα του μην πεις οτι το διαφημιζω παλι) ειναι 15ημερο..λεγοντας το τευχος σεπτεμβριου ενοουσα το 1ης Σεπτεμβριου...εκει το εχει...παντως αν κλαις τοσο πολυ τα λεφτα σου το ξαναλεω θα στα δωσω...και να μην το διαβασω αφου κανει για πατσαβουρα οπως λες χρησιμο θα ειναι...λοιπον για να ληξει το θεμα, εγω ηθελα απλα να βοηθησω οπως θα ηθελα να κανουν και για μενα..τιποτα αλλο...παρολα αυτα εσυ αρχισες τις ειρωνειες..αν ενα περιοδικο δεν σου αρεσει η δεν γουσταρεις να το παρεις η δεν θες να χαλασεις τα λεφτα σου μην το παρεις για μια διαφημιση...γραψε το, στειλε ενα πμ η κατι αλλο να σου στειλω την διευθυνση του μαγαζιου η εστω πηγαινε μια βολτα μοναστηρακι να δεις τι εχει που πιθανοτατα θα ειναι και φθηνοτερα εκει...
ΥΓ: Κeleyti, θυμισε μου να σε κερασω για τα καλα σου λογια..εισαι ο καλυτερος φιλος που μπορω να εχω!! Μπορω να σε κρατησω για πάντα? Ε φανταστικε φιλε? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

FZS1000
22/09/2005, 07:43
"ΑΛΛΑ ΛΟΓΙΑ ΝΑ ΑΓΑΠΙΟΜΑΣΤΕ"......ΕΝΤΑΞΗ ΕΙΣΤΑΙ ΚΑΙ ΚΟΥΒΑΡΝΤΑΔΕΣ ΒΛΕΠΩ........ΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΤΕ!ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑΝ ΕΥΧΑΡΗΣΤΩ ΠΟΛΥ.-:wave2: :rotflmao: :nono:

isid
22/09/2005, 12:41
Αγοράζω εγώ αυτό το περιοδικό με 3 ευρό άμα δεν το θέλει ο FZS1000 :rotflmao: :rotflmao:

:beer: