PDA

View Full Version : αφιερωμενη στην almalibera



CHRISTINE
19/02/2004, 21:57
..... πριν απο 2 εβδομαδες περιπου....

.... το βαπτισμα του πυρος με xt600 στην πανεπιστ/πολη.....

;)


815

periklisk
19/02/2004, 22:28
Αντε και καλή συνέχεια!!! Καλές βόλτες!

christin
19/02/2004, 22:58
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από CHRISTINE
[B]..... πριν απο 2 εβδομαδες περιπου....

.... το βαπτισμα του πυρος με xt600 στην πανεπιστ/πολη.....


Ωραίο το ΧΤ!!!!! Καλορίζικο και καλές βόλτες !!! :D

wizard
19/02/2004, 23:21
:confused: :confused: :confused:

Τι έχουμε εδώ;; απλή συνωνυμία η συνομωσία;;; :p

MSF XX
19/02/2004, 23:28
ΕΛΑ ΝΤΕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bikersonly
20/02/2004, 07:08
Αυτό σημαίνει ότι τέρμα το κουβαδάκι σου?? χα! :D

Αυτό ήταν!Μπήκες στον ίσιο δρόμο!’ντε και με την δικιά σου σύντομα!!!

Julius
20/02/2004, 08:19
mpravo kopelia, kales voltes na exeis

almalibera
20/02/2004, 08:42
...ΤΟ ΠΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΝΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!:) :)

ΚΑΙ ΜΕ ΧΤ!!!

ΕΥΓΕ!!!! :) :p

Πώς τα πήγες? :)

Δεν πιστεύω να ειχαμε κανα απρόοπτο ε..?:p
Ε, και καμια μικρή τουμπίτσα δεν πειραζει τωρα στην αρχή...

ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΒΡΕ!!!!!!!!!!!:p :p

ΠΑΝΤΑ ΟΡΘΙΑ!! ΚΑΛΑ ΧΛΜ!!! :D

Αληθεια ποιανου ειναι η ΧΤ??:D






Αυτη η Πανεπιστήμιουπολη πια....εχει μαθει κοσο και κοσμακη!!!!;)

DEMINIO
20/02/2004, 09:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από CHRISTINE
..... πριν απο 2 εβδομαδες περιπου....

.... το βαπτισμα του πυρος με xt600 στην πανεπιστ/πολη.....

;)

Τρέμεεε κόσμεεεεεεεεεε...................:rolleyes: :D :p

’ντε βρε αντιπαθέστατο ον, συνέχισε τα μαθήματα.......
Και να δεις πόσο γαμώ θα είναι να μπορείς, έστω και κάποιες μέρες, να κάνεις τις μετακινήσεις σου χωρίς το κουβαδάκι.......:winka:

CHRISTINE
20/02/2004, 15:43
ευχαριστω ολους σας παιδες!!!

....διευκρινιση, το xt δεν ειναι δικο μου!!!! ειναι φιλου - ηρωα ο οποιος προσφερθηκε να μου κανει μαθηματα....


Τι έχουμε εδώ;; απλή συνωνυμία η συνομωσία;;;

οχι φιλτατε εγω ειμαι.... αλλα απειδη με την almalibera εχουμε συζητησει το θεμα οδηγηση κτλ ηθελα να της αφιερωσω την συγκεκριμενη φωτο.

almalibera μιλαμε για φοβερη αισθηση, ετσι? και δικαβαλο παρακαλω.... του λεω του κολλητου: "κοιτα εγω μονη μου δεν το περνω το μηχανακι... θελω να εισαι απο πισω, αν γινει καμμια μαλακιτσα να προσπαθησεις να την σωσεις....." κουλη σκεψη μου λεγανε οι περισσοτεροι αλλα εμενα με βοηθουσε πολυ ψυχολογικα, ενοιωθα πιο ασφαλης.... τεσπα...

.. τα μαθηματα θα συνεχιστουν με το xt και ο θεος βοηθος....




’ντε βρε αντιπαθέστατο ον, συνέχισε τα μαθήματα.......

μισητε μου φιλε :look: σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια... (μην ξερασω...:yuck: )

:lol: :lol: :lol: :lol:

almalibera
24/02/2004, 07:58
[i]
almalibera μιλαμε για φοβερη αισθηση, ετσι? και δικαβαλο παρακαλω.... του λεω του κολλητου: "κοιτα εγω μονη μου δεν το περνω το μηχανακι... θελω να εισαι απο πισω, αν γινει καμμια μαλακιτσα να προσπαθησεις να την σωσεις....." κουλη σκεψη μου λεγανε οι περισσοτεροι αλλα εμενα με βοηθουσε πολυ ψυχολογικα, ενοιωθα πιο ασφαλης.... τεσπα...

.. τα μαθηματα θα συνεχιστουν με το xt και ο θεος βοηθος....
[/B]


Βρε Χριστινάκι εμένα να σου πω την αλήθεια μου εκανε εντύπωση που ξεκίνησες με ΧΤ (θυμαμαι που μου λεγες οτι ειχες μια ακρη). Αλλα οσο να ναι ειναι λιγο ψηλή και για πρώτη φορα μπορει να σου φαινόταν...καπως.
Τες πα αφου τα καταφερες, μπραβο σου!! Ειναι οντως φοβερή αίσθηση!!!
Αλλα δικάβαλη?? Πως τα καταφερες? Δεν φοβήθηκες μηπως πεσετε βρε παιδί μου??!!:confused:
Αμα κανεις καμια στραβή δεν σε σώζει τίποτα μετα!!

Αντε! Αντε!! Κανε και αλλες βολτες και ΜΟΝΗ σου μεχρι να της παρεις τον αέρα και να σαι :cool:!!

Υ.Γ: Την επομενη φορα θελω οχι φωτο αλλα επισυναπτομενο βιντεακι για να οτι την πας μονη σου μια χαρα!!!:p

Καλές βολτες!! :wave2:

CHRISTINE
24/02/2004, 09:04
Βρε Χριστινάκι εμένα να σου πω την αλήθεια μου εκανε εντύπωση που ξεκίνησες με ΧΤ (θυμαμαι που μου λεγες οτι ειχες μια ακρη). Αλλα οσο να ναι ειναι λιγο ψηλή και για πρώτη φορα μπορει να σου φαινόταν...καπως.

κοιτα εμενα για αρχη μου εκανε νετυπωση που καταφερα να το κουμανταρω το xtακι..... θυμασαι που σου ελεγα οτι το κολλημα μου ηταν οι ταχυτητες? εεε, καμμια σχεση.... το βρηκα πανευκολο, πιο ευκολο και απο το αυτοκινητο λεμε...


Αλλα δικάβαλη?? Πως τα καταφερες? Δεν φοβήθηκες μηπως πεσετε βρε παιδί μου??!!

ισα-ισα ρε 'συ... ενοιωθα πιο ασφαλης.. κουλο? ισως......
αλλα ποιος σου ειπε οτι δεν πεσαμε???? σχεδον στασιμοι βεβαια αλλα πεσαμε... παω να ξεκινησω, μου γερνει η μηχανη, ο φιλος ειχε χαλαρωσει και χαζευε διοτι απο οτι μου ειπε εβλεπε οτι τα παω καλα, και πεσαμε.... βεβαια ψοφισαμε στο γελιο και δεν πτοηθηκα καθολου, ευτυχως λεει που δεν ειχε κοσμο και δεν ξεφτυληστικαμε..... χαχαχαχα!!!!


Αντε! Αντε!! Κανε και αλλες βολτες και ΜΟΝΗ σου μεχρι να της παρεις τον αέρα και να σαι !!

... την επομενη φορα σιγουρα θα το παρω μονη μου.... αλλα θα προτιμουσα να δοκιμασω με κανενα πιο χαμηλο ρε γμτ... με κανενα brosακι ισως που μ' αρεσει κιολας..... θα δουμε...



Υ.Γ: Την επομενη φορα θελω οχι φωτο αλλα επισυναπτομενο βιντεακι για να οτι την πας μονη σου μια χαρα!!!

θα σε ενημερωσω... δεν ξερω αν θα εχω εγω βιντεο αλλα που ξερεις ομως? μπορει να κανω καμμια "ταρζανια" και να με βγαλουν στις ειδησεις λεει!!! χαχαχα!!!


φιλια.....

almalibera
24/02/2004, 09:23
"σχεδον στασιμοι βεβαια αλλα πεσαμε... παω να ξεκινησω, μου γερνει η μηχανη, ο φιλος ειχε χαλαρωσει και χαζευε διοτι απο οτι μου ειπε εβλεπε οτι τα παω καλα, και πεσαμε.... βεβαια ψοφισαμε στο γελιο και δεν πτοηθηκα καθολου, "


Αυτου του ειδους τα πεσίματα εννοουσα και εγω. Μικρα αλλα επιμορφωτικά !!;) :winka:
Και σου εύχομαι ΜΟΝΟ τετοια πεσίματα να έχεις!!


Εγω Χριστινακι μου μεχρι να την μαθω την μοτο μου ειχα φαει τουμπες....Αλλα οταν λεω να την μαθω εννοω να την μαθω 100%. Να την πηγαινω και οχι να με πηγαινει. Να την ελεγχω πληρως.
Γιατι βλεπεις τοτε πηγαινα και χωμα και ειχα την εντυπωση οτι στον δρομο μπορουσα να τα κανω ΟΛΑ!! (χαχαχα!!Τωρα θυμηθηκα οταν ειχα παρει την ΧΤ του αδελφου μου, στα κρυφα βεβαιως βεβαιως, και που λες παω να ξεκινήσω αλλα ξεκινησα φοβισμενα....και επεσα ωσαν εσενα...με την μονη διαφορα οτι δεν γελαγα εγω μετα :rolleyes: )
Αχχ...εποχές...

Συνεχισε εσυ κουκλιτσα μου και αν θελεις κατι χαμηλο....ξερεις...:winka:

Φιλουνια!!!:wave2:

periklisk
24/02/2004, 09:43
xexe psilotoumpitses exoume faei oloi!!! einai mesa sto programma!!! Ama ma8aineis kiolas tolmw na pw pws xreiazontai (oi psiles ennoeitai)......

ireneepi
24/02/2004, 16:27
Μπραβο ρε Χριστινα μου....




καλη συνεχεια λοιπον.....!

Και καλες βολτες....