PDA

View Full Version : Αγορα Μηχανης



papatom
09/07/2012, 11:33
Καλησπερα σας παιδια,συγχαρητηρια για το προσεγμενο forum.Ειμαι σχετικα νεος στο δικυκλισμο αν και 28 ετων και σκεφτομουν πολυ σοβαρα το τελευταιο διαστημα την αγορα καινουργιας μηχανης.Υπαρχει μια που μου εχει κλεψει την καρδια (mv agusta brutale 675) αλλα δεν ειμαι πολυ βεβαιος ακομα.Ολες οι αποψεις και οι προτασεις δεκτες.Ευχαριστω

dimzan
09/07/2012, 14:58
δε μας ειπες για τί χρηση τη θες. ειναι εργαλειο το μηχανακι που θες, και ακριβο βεβαια

panagiwths
09/07/2012, 16:11
Αν έχεις την εμπειρίας και τα λεφτά, να το πάρεις (δύσκολα θα το βρεις μεταχειρισμένο). Θα έχεις ενα ιδιαίτερο μηχανάκι !:a8::a8:
Πάντως το ίδιο και καλύτερο (οχι εμφανισιακά κατ' εμε) είναι το Triumph triple 675 (δες και αυτό) εγώ μάλλον σ' αυτό θα πάω !!
*για το service και ανταλλακτικά τις Agusta δεν ξέρω τι παίζει..

Doufe
09/07/2012, 16:42
Μπορει να οδηγεις 30 χρονια κ να εισαι χειροτερος κ απο νεο με λιγα χλμ στην πλατη, το θεμα ειναι τι λεφτα διαθετεις? κ εσυ προτιθεται να τα σκασεις χοντρα γι αυτο που θες, με τα μισα απ αυτα ανεφερε ενας παραπανω το street triple, τιμιο, μουρη, σχολειο σε αυτην την κατηγορια κ παιζει κ αρκετο μεταχειρο σε καλη τιμη, το παιρνεις το μαθαινεις του τρως τα αντερα κ μετα παρε το AGUSTA ετοιμος για μεγαλεια !!!!

papatom
09/07/2012, 18:01
Κοιτα οσον αφορα τη χρηση φανταζομαι κατι να μπορω να πηγαινω στη δουλεια μου,αλλα να κανω τις βολτες μου και να το γουσταρω.Να σου πω την αληθεια ειμαι λιγο διαλακτικος με τα μεταχειρισμενα οχηματα γενικα και οχι μονο μηχανες και ειχα στο μυαλο μου εξαρχης κατι καινουργιο.Τη θελω καιρο μια μηχανη και εχω ενα αρκετα σεβαστο ποσο να διαθεσω οποτε δεν ειναι αυτο που πρωτιστως με αποσχολει.Οσο για το triumph ειναι το δευτερο που με αποσχολει σοβαρα μετα το brutale.