PDA

View Full Version : ερωτηση για ΧΤ600Ε



patorjunior
09/07/2012, 13:06
παιδια γεια σας..πηρα τσαμπα το χτ600Ε (ειμαι καινουργιος στις μηχανες) και θελω λοιπον να τη μαζεψω καλα τη μηχανη!!!εχω το μοντελο που ειναι μωβ τεποζιτο πρασινα πλαστικα ;)!!!αλλα το θεμα ειναι αλλο...εγω ψαχνω πλαστικα και τεποζιτο μαυρα γιατι θελω να του αλλαξω χρωμα...ρωτησα ενα μηχανικο για τιμες και μου ειπε πως τα γνησια της yamaha ειναι πανακριβα ενω τα ιμιτασιον θα τα συχαινομαι καθε φορα που θα το βλεπω!!!μηπως ξερει κανεις ποσο πανε περιπου τα πλαστικα και που θα μπορουσα να βρω..εστω και μεταχειρισμενα!!!αν μπορει καποιος ας μου πει!!!ειναι κριμα να το βλεπω ετσι!!!ευχαριστω!!!

Doufe
09/07/2012, 13:17
παιδια γεια σας..πηρα τσαμπα το χτ600Ε (ειμαι καινουργιος στις μηχανες) και θελω λοιπον να τη μαζεψω καλα τη μηχανη!!!εχω το μοντελο που ειναι μωβ τεποζιτο πρασινα πλαστικα ;)!!!αλλα το θεμα ειναι αλλο...εγω ψαχνω πλαστικα και τεποζιτο μαυρα γιατι θελω να του αλλαξω χρωμα...ρωτησα ενα μηχανικο για τιμες και μου ειπε πως τα γνησια της yamaha ειναι πανακριβα ενω τα ιμιτασιον θα τα συχαινομαι καθε φορα που θα το βλεπω!!!μηπως ξερει κανεις ποσο πανε περιπου τα πλαστικα και που θα μπορουσα να βρω..εστω και μεταχειρισμενα!!!αν μπορει καποιος ας μου πει!!!ειναι κριμα να το βλεπω ετσι!!!ευχαριστω!!!

δλδ εχεις το "benetton" οι ΠΑΛΙΟΙ εδω νομιζω οτι δν θα συμφωνησουν για την αλλαγη του χρωματος :nono: !!!!
καλη τυχη με το ψαξιμο κ υπομονη,

patorjunior
09/07/2012, 13:43
ναι φιλε μου!!!το θεμα ειναι οτι ολα τα πλαστικα του εχουν σπασει τα κουμπωματα και τα κραταω με κλιπς!το τεποζιτο εχει ενα βαθουλωμα απο πεσιμο και επισης ενα σπασμενο πλαστικο δεξια...γι αυτο ψαχνομαι!!!

hondaRR
09/07/2012, 13:47
ναι φιλε μου!!!το θεμα ειναι οτι ολα τα πλαστικα του εχουν σπασει τα κουμπωματα και τα κραταω με κλιπς!το τεποζιτο εχει ενα βαθουλωμα απο πεσιμο και επισης ενα σπασμενο πλαστικο δεξια...γι αυτο ψαχνομαι!!!



Ανεβασε καμια φοτο μπορει μπορει να σε συμβουλεψει καπιος..! πως να επισκευαστουν

patorjunior
09/07/2012, 13:49
Ανεβασε καμια φοτο μπορει μπορει να σε συμβουλεψει καπιος..! πως να επισκευαστουν


ok θα βαλω φοτο το βραδακι!!!ευχαριστω πολυ παιδια!!!!

MG-KTiNoS
09/07/2012, 13:49
To Beneton ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ ΧΡΩΜΑ .-

sapila racing
09/07/2012, 13:53
Εφ όσον εχεις μωβ τεπόζιτο και πρασινα πλαστικά εχεις XT Artesia, και παίζει και να μην ειναι 600, κοίτα τον κύλινδρο να εισαι σιγουρος.
Παντως Benetton δεν ειναι με τίποτα, καμμία σχέση.
Ταιριάζουν πλαστικά απ όλα τα Ε, αλλά μαλλον καλυτερα να τα βαψεις.

patorjunior
09/07/2012, 13:57
Εφ όσον εχεις μωβ τεπόζιτο και πρασινα πλαστικά εχεις XT Artesia, και παίζει και να μην ειναι 600, κοίτα τον κύλινδρο να εισαι σιγουρος.
Παντως Benetton δεν ειναι με τίποτα, καμμία σχέση.
Ταιριάζουν πλαστικά απ όλα τα Ε, αλλά μαλλον καλυτερα να τα βαψεις.

το 600 ειναι σιγουρα!!!το σκεφτομαι και για βαψιμο φιλε μου αλλα τα πλαστικα πως θα κρατηθουν????σου λεω ειναι ολα τα κουμπωματα τς σπασμενα!!!!γ αυτο σου λεω εχω απελπιστει και ψαχνω να τα αλλαξω!!!

patorjunior
09/07/2012, 14:06
263810
αυτο ειναι παιδια...

Doufe
09/07/2012, 14:25
ειχε δικιο ο φιλος παραπανω, απλα με τα χρωματα του ΧΤ ειχαμε χασει τη μπαλλα, ψαξου κ στο car.gr παιζει πολυ ανταλλακτικο !!!

patorjunior
09/07/2012, 16:05
οκ παιδια ευχαριστω πολυ!!!!