PDA

View Full Version : θα κατέβει κανείς από θεσσαλονίκη προς αθήνα μεσ' τη βδομάδα? (εξυπηρετησούλα)



arhs
11/07/2012, 15:26
Καλησπέρα σε όλους!

ποιο καλό παλικάρι θα ξηγηθεί εξυπηρέτηση?! έχω βρει μια κάμερα από ένα παλικάρι από θεσσ, οπότε θα ήμουν ευγνώμων σε όποιον μπορούσε να μου την κατεβάσει. ο πωλητής λέει οτι είναι στο κουτί της και οτι δεν έχει ανοιχτεί ποτέ, οπότε αυτός είναι κ ο λόγος που δεν θέλω να μου τη στείλει με μεταφορική-courrier-whatever και θα προτιμούσα να την έβλεπε κάποιος πρωτού πάρει το δρόμο της προς τα κάτω... μπορώ να δώσω και το κερασάκι της μεταφορικής στον "μεταφορέα"!

arhs
11/07/2012, 16:12
Ποσο ειναι το "κερασακι" ?!

ξέρω 'γω? πόσο πάει η μεταφορική-κτελ-courrier? εσύ εξυπηρέτηση θα κάνεις ή πας για μεροκάματο?!:lol:

GiannisBlessed
11/07/2012, 18:23
θα κατεβει ενας καλος φιλος αυτες τις μερες!!
αν θες να σου στειλω σε πμ το τηλεφωνο του να τον παρεις να του πεις.

arhs
11/07/2012, 18:59
Σάτυρος: στα μερη σας ημουν το προηγουμενο σκ, με την βρωμοΠΣΚ!

@ GiannisBlessed: θα ηταν υπεροχο! μεχρι το βραδακι θα μαθω κ περιοχη κ αν ειναι δυνατον θα πω στο παλικαρι να βολεψει οσο μπορει.τον δικο σου οσον αφορα στις διαδρομες εντος.θεσσαλονικης

arhs
11/07/2012, 19:12
απο ευοσμο ειναι το παιδι κ εχει ολη την καλη διαθεση να κατεβει οπου βολευει τον φιλο σου. τον ρωτησα για κεντρο κ μου ειπε ευκολα, οτι ωρα κ να 'ναι!

το ιδιο θα γινει κ αθηνα. θα περασω απο οπου βολευει τον φιλο σου, οτι ωρα τον βολευει!

balakia
11/07/2012, 19:36
απο ευοσμο ειμαι και αυριο το απογευμα φευγω για κερατσινι,λιμανι σεπ,αν θες οκ,απλα τα ωραρια μου ειναι βαρβαρα,αν αντεχης πολυ πρωι να βρεθουμε κατοπιν συνενοησης,τζαμπα φυσικα.

arhs
11/07/2012, 23:37
@ GiannisBlessed: κατα πασα πιθανοτητα θα με βολεψει αυριο ο balakia που ειναι και κοντα στον ευοσμο. αν για καποιο λογο δεν γινει η συναλλαγη θα μπορουσε να κατεβει με το φιλο σου. κ στις δυο περιπτωσεις εγω θα παραλαβω την καμερα απο τον χωρο του "μεταφορεα" κ υπολογιζω στην χειροτερη ενα 5ευρω για τον κοπο-διευκολυνση(εξαρταται κ απο το αν θα μπορεσω να κοψω κατι ακομα απο το παλικαρι με την καμερα). σε καμια περιπτωση δε θα δεχτω να γινει τσαμπε η ολη ιστορια. το λεω και για τον balakia αλλα και για τον φιλο του GiannisBlessed.

οπως και να 'χει σας ευχαριστω κ τους 2 για την βοηθεια

GiannisBlessed
13/07/2012, 04:50
αν δεν τα καταφερεις ο φιλος μου μου ειπε οτι θα κατεβει δευτερα -τριτη.
οποτε στειλε μου εδω και το κανονιζουμε.!!

arhs
13/07/2012, 06:07
τωρα κατεβαινω σχιστο. θα ενημερωσω στη συνεχεια οπως κ να 'χει!
καλημερα

arhs
13/07/2012, 08:47
ολα καλα,εχω την καμερα στα χερια μου.να ευχαριστησω τοσο τον GiannisBlessed για την κινηση του οσο κ τον χρηστο(balakia) για την εξυπηρετηση! να 'στε καλα παιδια!

DimChios
13/07/2012, 08:57
ολα καλα,εχω την καμερα στα χερια μου.να ευχαριστησω τοσο τον GiannisBlessed για την κινηση του οσο κ τον χρηστο(balakia) για την εξυπηρετηση! να 'στε καλα παιδια!

:beer::beer::beer:

GiannisBlessed
13/07/2012, 11:16
:beer: