PDA

View Full Version : Ελαστικά Maxxis



George_Sp
11/07/2012, 23:19
Ερώτηση για τα Maxxis Promaxx M6102-6013 που φοράει το Sym Wolf 250i.

Ξέρω οτι οι περισσότερες εταιρίες βάζουν μάπα ελαστικά και βλέπω πολύ κόσμο να τα αλλάζει με pirelli metzeler και άλλα...

Το συγκεκριμένο ελαστικό πως θα το βαθμολογούσατε για ελληνικούς δρόμους? Εξωτερικό παίρνει καλές κριτικές αλλά θέλω εμπειρία από όποιον το φόρεσε σε δική του μηχανή και πάτησε τα ελληνικά εδάφη.

chr1s_86
12/07/2012, 00:25
Υπάρχει άνθρωπος εντός Ελλάδος που έβαλε καινούργιο Maxxis ?

SVX
12/07/2012, 07:57
Ερώτηση για τα Maxxis Promaxx M6102-6013 που φοράει το Sym Wolf 250i.

Ξέρω οτι οι περισσότερες εταιρίες βάζουν μάπα ελαστικά και βλέπω πολύ κόσμο να τα αλλάζει με pirelli metzeler και άλλα...

Το συγκεκριμένο ελαστικό πως θα το βαθμολογούσατε για ελληνικούς δρόμους? Εξωτερικό παίρνει καλές κριτικές αλλά θέλω εμπειρία από όποιον το φόρεσε σε δική του μηχανή και πάτησε τα ελληνικά εδάφη.


η Maxxis ειναι αξιοπρεπεστατη εταιρεια ... στην Ελλαδα μπορει οι περισσοτεροι να μην τη ξερουν ... δεν ξερουν ουτε την Avon , oyte th Nitto ,Nokian Kleber κλπ


ο Ελληνας θελει Pirelli DIABLO ROSSO για να στριβει οπως ο Stoner....

απλα να σου επισημανω πως οσο επωνυμα λαστιχα και να φορουσε το μηχανακι, τα πρωτης τοποθετησης ελαστικα ειναι κατα κανονα υποδεεστερα

Sapadak
12/07/2012, 08:58
απλα να σου επισημανω πως οσο επωνυμα λαστιχα και να φορουσε το μηχανακι, τα πρωτης τοποθετησης ελαστικα ειναι κατα κανονα υποδεεστερα

Και παλαιας κοπης επισης